Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ani3012
3. nov 2010

ateliér máš v MA ? Na stránke som sa nedočítala

neka
3. nov 2010

Ano v Malackach. ked pojdes na stranke na BLOG tak tam je presne napisane kde. 🙂

myzma
3. nov 2010

@ani3012 my mame s manzelom predlzeny vikend, ktory by sme si chceli spolu "uzit"... (to , co nestihame, ked nie je doma, treba dobehnut... lekar do BA, upratanie, gratulacie a mnoho ineho... 😀 ) takze z mojej strany to nie je mozne... ale dakujem za pozvanie 😉

lenka1smejka
3. nov 2010

@monkula a kdeze to byvas?No len sa nerob urcite tam cihas jak ty klebetne starenky 😀

ani3012
4. nov 2010

@lenka1smejka ja to mám tiež tak,hlavne keď som v kuchyni 😀

lenka1smejka
4. nov 2010

@ani3012 my byvame na 5tom poscodi takze nic nevidim🙂

Kam chodite s detmi cez zimu?

myzma
8. nov 2010

ahojte, zienky, kamaratka ponuka darom malu korytnacku cca 10 - 12cm aj s prislusenstvom (filter, papanicko, domcek) okrem akvaria, pokial by ste mali niektora zaujem, ozvite sa mi do ip

sasrnka
8. nov 2010

@myzma , jeeej, gratulujeme, prave som si vsimla, ze budete mat coskoro prirastok 😀
Inak, ja somt ak chcela kedysi darovat hada, lebo sa nasi bali, ci nahodou nieco malej neurobi. A je dodnes s nami 🙂

mateson
8. nov 2010

@myzma GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂

myzma
9. nov 2010

@mateson
@sasrnka dakujem, dakujem 🙂 Pan Boh dal, tak berieme 😵

je to sranda po novom na tomto konikovi, ked sa ti ukazuje kolko dni mas este pred sebou... 😀 ide to velmi rychlo zvlast pri tom nasom krpcovi, co uz je na svete...

a co korytnacka ahad by si nerozumeli? 😀 asi by to neskoncilo uplne ok 😅 takze radsej nie 🤐

stielova
11. nov 2010

ahoj som tu nova z malaciek 🙂

emjee
11. nov 2010

@stielova si priamo z MA?

stielova
11. nov 2010

hej hej priamoz malaciek

00vladka00
11. nov 2010

@petronela4 ahoj.a mozu byt aj zo senice.lebo este som tu nevidela taku temu senicanky

ani3012
11. nov 2010

@stielova ahoj 🙂 Si nová na koníku,alebo si nová v Malackách ? 😀

myzma
11. nov 2010

@stielova vitaj vitaj, pozeram, ze mas krpceka 3 mesacneho 😉 mate sa dobre? spinka dobre pocas dna? mas cas i na ine veci? ak si sem zavitala, mozno aj hej 😉

opravujem preklep: pozeram, ze pises v noci o druhej... 🤐

mateson
24. nov 2010

@myzma
@ani3012
@emjee
@00vladka00
@stielova
@lenka1smejka
@neka a @monkula prajem pekné skoré ránko 😉 tak nám včera postavili na Malom námestí stromček a musím povedat, že tento rok ozaj krásny. To mi pripomenulo ako čas pokročil. Prajem Vám všetkým krásny advent. V nedelu nezabudnite zapálit prvu sviečku.

mateson
24. nov 2010

A nezabudnite, že je to čas radostného očakávania a POKOJA. Opakujem POKOJA 🙂 🙂 🙂

00vladka00
24. nov 2010

@mateson ahoj.to mas pravdu ten cas tak leti

ani3012
24. nov 2010

@mateson ahooooj ! rmútiš vodu ? 😀 ako sa máte? Maťko zdravý ?
Ja mám práve chrípku-išla som z jednej do druhej 😝 . strašné počasie,neznášam to 😠 ja tak teplučko 😵
stromček som videla,len spodné halúzky dúfam zrežú,sú dosť nízko.A je krásny veľký.Som pozerala foto na FB,keď ho traktorom viezli. Veď,ak vám ukáže ,tak kuknite aj vy 🙂
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=13453343...

neka
24. nov 2010

Ahojte, tak to sa pojdeme s detmi pozriet. 🙂

lenka1smejka
24. nov 2010

@mateson jej a uz je aj ozdobeny a svieti stromcek?A v nedelu uz sa zacina zapalovanie prvej sviecky?Dakujem za odpoved 😉

mateson
24. nov 2010

@lenka1smejka nesvieti ☹ zatial .

ani3012
25. nov 2010

@mateson stromček nesvieti,ale po uliciach ozdoby už áno. To by som mala začať aj ja vyzdobovať,že ? 🙄
Mne s atak nechce,ale musím sa do toho pustiť.Dnes to vyzerá na veľmi pekný deň,tak keď sa ešte troška do obeda oteplí,tak umyjem okná

myzma
25. nov 2010

@mateson dakujem i ja za prianie... my nie sme moc "vianocni", i ked jedinu vec, ktoru mam rada na tomto case je moznost byt s rodinou, kedy clovek vidi a hlavne citi, ze si spolocnu blizkost uzivaju i ostatni... ale bola by som najradsej, keby sme si ju uzivali kazdy den, teda po cely rok... ved tak to ma byt, nie? 😵 😵 😵

co mate nove zienky? dlho sme tu nic nepopisali... ja nestiham, ked aj mozem, drobec mi "nedovoli" pisat, nakolko by najradsej pisal on sam 😀 momentalne spi uz viac ako polhodinu, takze som si vdaka Bohu stihla i pripravit varu na obed a veceru a dokonca i sem nakuknut...

mne dnes prisli paradne tehotenske rifle z bazariku za 4 euricka, uzasna kupa... tak sa vytesujem... pomaly musim zacat mysliet na vymenu satnika, i ked som asi zatial nic nepribrala, brusko uz navecer riadne vykuka a najviac zo vsetkeho pupik 🙂 xixixi vyzera to smiesne, neviem, ci ste to mali i vy 😀

a co korytnacka, nemate ziadna zaujem? este je stale v ponuke, plus lampicka, papanicko na pol roka a nejake hluposticky do akvaria...

a prosim vas, ktora chodite do vanku? oplati sa? stoji to za to?

ani3012
25. nov 2010

@myzma vo Vánku som bola raz čo mám Evičku,tak ťažko povedať.stojí to 7 eur na mesiac alebo 1,5-2 eura-si nepamätám za jeden vstup
ja by som si aj tú korytnačku zobrala pre Patrika 🙂

myzma
25. nov 2010

@ani3012 myslim, ze 1E je vstup... ja len, ci je to tam take... no... ze super, dobre... ze deti si to tam uzivaju... alebo je to pre mamicky, aby sa mohli stretnut a nebyt sami... ci i to, i to?

napisem susedke, ze mam zaujemcu o jej korytnacku, dam ti vediet termin, kedy by bolo mozne si ju prist vyzdvihnut... momentalne ma toho dost, malu dcerku, babku a ine veci... a kludne mozes ostat na navstevu 🙂 my byvame pod nimi 🙂

napisem viac do ip, ked budem mat termin od nej 🙂

ani3012
25. nov 2010

@myzma tak teraz by nebola vhodná návšteva,bo mám chrípku 😝
a vo Vánku je to tak,že detičky sa hrajú(niekedy aj maminky s detičkami) ostatné sedia a rozprávajú sa.
teda ,nie je to zlé,takto sa stretnúť ,hlavne ak je vonku zlé počasie,ale ja mám inú predstavu o fungovaní MC ,ale to je asi všade také isté

ani3012
25. nov 2010

@myzma a môže byť,že len jedno euro,za prvú návštevu neplatíš,tak si to nepamätám.keby som tam chcela chodiť pravidelne ,tak asi len ako členka

lenka1smejka
25. nov 2010

Baby ja som pocula,ze v do toho Vanku chodia chore deticky a aj velke deti a tie su drze k tym malym detom .Neviem nebola som tam lebo mi nevyhovuje cas-doobeda!!!Ale ja som myslela,ze tam sa s detmi aj cvici alebo tancuje,ze aj mamicky alebo sutazia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre