Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
15. júl 2008

Ahoj martina..
No, keĎže bývam v MA, tak sa dosť pohybujem aj v tejto téme a okrem toho... chodievam do veľa tém, nie vždy len do jednej... Do sov už veľmi nechodím, nebaví ma, písať si sama zo sebou ,ak tam niekoho vidím, prídem, inak nie...

kattom
15. júl 2008

neka - ja som aj tak behala stale za kubom. ani som s luculkou a miou velmi nebola. nase deti si este postavia hlavu, neboj.. a pekne vyrocie a romanticky vecer 😉

monkula
15. júl 2008

kati, ja som našla sms-ku až po desiatej 😅 😅
no deti aj tak vstávali o pol desiatej, ztakže kým by som ich umyla, obliekla,,, naraňajkovali sa... Aj som vykúkala z okna, ale nevidela som vás tam...

zuzitka
15. júl 2008

monkul ... mas vlastnu temu vo volnej diskusii 😕 😕
... nejaky uchyl zase........ 😠

monkula
15. júl 2008

heej... a čo o mne založil/a? 😅 😅

zuzitka
15. júl 2008

monkula, monkula, kopla toho svojho do kula..... dalej si nepamatam 😅

luculka
15. júl 2008

😕 😅 čooooo???

monkula
15. júl 2008

heej? dokonca aj rým sa mu/jej zadaril 😀
Sú prázdnin,y vonku škaredo, tak čo, trošku poprudí a bude mať zážíto kdo slohovej práce Čo so mrobil/a cez prázdniny... 😀 😀

luculka
15. júl 2008

som to tam nenasla

zuzitka
15. júl 2008

ano, rymovalo sa to, este jeden vers tam bol, ale uz neviem jak to bolo...... 😝

moni, co si jej/mu urobila???

luculka
15. júl 2008

inak vzdy cez prázky pribudnu vselijakeh tem 😀 😠

monkula
15. júl 2008

ani ja Lucka, as ito zuz už vymazala ,to niečo malo nick zuz 112 a vyrývalo najprv do nej... a potom sa to obul odo mňa.. asle som slávna, čooooo 😀 😀 😀

zuzitka
15. júl 2008

ta tema zmizla hned jak som to napisala sem do Malacek 🙂 preto som si to nestihla zapamatat.
este ten clovek pisal do nejakej temy a upozornil, nech si idu pozret tu novu temu.... fakt nejaky blb 😕
ja to nechapem, o co im vlastne ide 😠

zuzitka
16. júl 2008

kati ... zbieras pribinaciky? mozu byt vrchanciky, aj kde nie je uvedena ta sutaz? lebo chyba mi 1 vrchnak, aby som to uz poslala..... 🙂 chcem to cim skorej, aby sa nam usiel darcek 😉
lebo predtym mi poslali jedny kocky a pri dalsej obalke uz pre mna nemali..... 😒

toto uz mame z minulych sutazi 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzitka
17. júl 2008

monkula .... ta moja elenka si ta nepamata ☹ ☹ 😝

tolko som chodila ocumovat do tesca plastove pieskovisko aj s vrchnakom /velkost 70cm x 70cm/ az mi ho konecne zlacneli z 600sk najprv na 450sk a nakoniec som ho dnes kupila za 300sk 😀 😀
som ho vliekla v ruke peso cez cele mesto 😅 😅 ......ale za tu cenu som ho musela kupit 😝

takze kati, moze prist kubko kopat uz aj k nam 😉

monkula
17. júl 2008

zuzi, nevadí... možno keby ma videla..síce, veľakrát sme sa stretli, ale len pozerala a pozerala, ale nezaplo jej..
A katku si pamätá? 🙂

zuzitka
17. júl 2008

katku papankovu? tu si pamata.... to by bolo uz moc, aby si spoluziacku nepamatala... hi hi hi

monkula
17. júl 2008

no a my sme boli s Katkou takmer stále spolu.. 😅 😅 😅
Povedz jej ,že sa na nás lepila ešte jedna moja vrajkamarátka, taká malá, tučná, škaredá 😅 😅 😅 🤐

zuzitka
17. júl 2008

a ona ta stretla uz aj v MA niekde na ulici?

zuzitka
17. júl 2008

uz ma fotky nejak nebavia.... 😝 od vcera malujem farbami na sklo 😀
samkovi som urobila Mc Queena....

luculka.... ty mas tie bordury macko pu na stene? kde si si to objednavala?

monkula
17. júl 2008

zuzka ,jasné ,nie raz..
Ale ja som sa od strednej našťastie dosť zmenila ,už to nie j etaká hroôza ako keď som mala 16 rokov 😀 😀
Tak možno preto ma nespoznala...

luculka
17. júl 2008

zuzi to drzalo aj mna,,,my mame na okne macka Pu a tigra 😀 😵

borduru som kupila tu v Ma v AFK,,,,uz neviem za kolko ale nie draho
Mon pocula som ze ides sobotu na stretko aj sesterka ide 🙂

zuzitka
17. júl 2008

moni ... elenka ta na foto spoznala..... takze nabuduce ta pozdravi 😀

luculka .... ja som uz predtym malovala ale dlho to lezalo v sufliku, az teraz po dlhej dobe som to objavila a cmaram 😎 mame kupelnu aj zachod, dokonca balkon polepeny mojimy vytvormi......
a mali aj ine bordury napr. Cars - Mc queen a lebo zvieratka?

kattom
17. júl 2008

ahojte - nejako ste sa rozpisali - tato strana - ze zuzitka-monkula private 😀. monkula z uchylov si nic nerob, ja sa len divim, ze niekto ma na take veci cas. a to stretko - no skoda, boli sme tam asi hodinku a vcera sme sa tiez nahodou stretli v parku na krizovatke - aj s nekou, luculkou a miou.a inak, ty poznas "nasu" elenku? fiha, aky je svet maly 🙂
dnes reku idem z kubom do zamockeho -sme tam neboli dlho. este, ze rano zasa troska "upratoval" a musela som po nom davat veci do poriadku, a to teplo, co bolo rano dako zmizlo. kym sme vysli z domu sa zatiahlo, tak len do lidlu, potom sme boli asi 15 minut schovany pri maline, tak lialo a cely den doma.. ach jo.. ale aspon sme spravili velke upratovanie.
zuzi - bordury mavaju hocijake - vacsinou ale od disneyho, co frci. ak chces auta, tak si daj do vyhladavaca a urcite najdes. inak z toho AFK su prestahovany na male namestie - ak by si ich hladala. idete uz tiez robit samkovi izbicku?

zuzitka
17. júl 2008

bordury mam cez googla uz kuknute... len som myslela ze bude rychlejsie vojst do obchodu a kupit 😀
treba len vymalovat izbu a ulozit inak nabytok a nalepit borduru, nejaku zaclonku a to bude pre zaciatok vsetko 😝

kattom
17. júl 2008

hotove zaclony s detskymi motivmy maju aj v kika. a v ikea take so svojimi vzormi, co aj navliecky a pod. mam ti tam ist zajtra kuknut ci maju auta? aj ine chces? mozem pozriet a dat vediet

zuzitka
17. júl 2008

skocis na to male namestie a pokukas mi teda cenu? diky 😀
no mozu byt auta alebo aj zvieratka v Zoo 🙂

lebo na googli maju vsade tie iste namety, ani som nevedela nic vybrat... teda okrem Cars..... ale ak bude nahodou druhe bejby a bude to holka.... auta nebudu moc vhodne 😀 😀 😀

zuzitka
17. júl 2008

uz dohadujem s jurom, kedy skocime do KIKI 😀 😀

monkula
17. júl 2008

Luci ako vieš? 😀
Vesi kecala? 😀 😀
Katka, ja si z nich nič nerobím, som star 😎 😀
S Elenkou sme chodili do jednej školy, ona o ročník nižšie...

kattom
17. júl 2008

no vypinam - idem scrapovat 😀 zuzi, zajtra tam skocim, aj tak idem vedla do dracika malemu ideme kupit duplo k meninam - to inac, tiez ake ceny 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre