Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

mata12
29. okt 2007

ako sy dopadla u lekara

mata12
29. okt 2007

ako sa vola tvoj kolega

vrtulka27
29. okt 2007

U lekara som dopadla v pohode...az na to ze bol dneska nejaky pomotany....robil mi ultrazvuk povedal ze babo je o 2 tyzdne vacsie....takze sa moze narodit aj skor..mozno pod stromcek 😀 potom som sa ho pytala kolko uz meria,nevedel mi povedat....kolko vazi,nevedel mi povedat...co to bude?pohlavie?nevedel mi povedat...este ze mi to povedali na 3D v Ba....co to bude.No a on sa mna pytal ze co to bude 🙂 no uznaj.Ja som mu povedala ze mu nepoviem ze on je doktor a ma to povedat mne...no a potom dosla sestricka, dala mu na stol nejaku lekarsku spravu ze bude volat nejaka pani za tabletky....kukol si to a polozil to.Potom ti mi zacal vypisovat recept...ja ze co to pise?a on ze : pisem vam recept na tabletky a ja ze na co?ze tabletky do posvy lebo mam vytok....ja som bola ticho a potom mu hovorim ale mne nic neni nic ma neboli, nepali a ani vytok nemam.A on ze mam tu nejaky nalez....a podozrenie ja ze aha no tak dobre.Dal mi recept a pytam sa ho ze ako casto si to mam davat?a on ze rano a vecer.Potom som si zobrala knizku matersku ..recept a isle ku sestricke aby mi dala dalsi datum na poradnu hladala v kalendare....zrazu ja ti pozeram na ten recept a tam ti napisane uplne ine meno a priezvisko...pytam sa sestricky ze doktor mi napisal na toto meno recept ona ti na to pozera jak....ide za doktorom a hovori mu : co robis prosim ta?ved ty si vypisal recept pani co tu neni co ti bude volat a ja som ti to dala na stol aby si vedel....a pytam sa doktora : tak mam brat nejake lieky???alebo ne??? a on mi ze nie, ze on sa pomylil!!!No uznaj!Taka som bola napalena az no!Si predstav ze by som si davala nejake tabletky a nic mi neni!!!Tak som povedala nasrata doktorovi nech sa ide domov vyspat a odisla som prec!To je starostlivost o pacienta..............................

vrtulka27
29. okt 2007

No a ten kolega sa vola : E.Martinec....poznas???tusim ma 2 deti.

vrtulka27
29. okt 2007

Monkula a ty kde si stratena????????????????,

ninocka
29. okt 2007

cau vrtulka nespite ?

monkula
29. okt 2007

Ahojte, lietam okolo Chiary, rastú jej zuby a lozí...

vrtulka27
29. okt 2007

Cau ninocka ja a spat???? 🙂 srsis humorom 😀 ja mam problem vobec zaspat!

vrtulka27
29. okt 2007

Ahoj monkuli 🙂 ved zubky rastu same 😀 😀 😀

mata12
29. okt 2007

to k toremu doktorovy chodiš....poznam ho je to nojej polovičky byvali kolega

vrtulka27
29. okt 2007

Napisem ti meno toho doktora do sukr.spravy.....radsej 🙂

gula
29. okt 2007

čaute baby možem sa pridat,,,,,taktiež som zokresu malacky,,,,ci len tehulky tu pišu hm...

monkula
29. okt 2007

Vrtulka., rastu, ale bolííí to ☹ ☹ ☹

vrtulka27
29. okt 2007

ja viem monkuli to je len moj humor 😉 natieras jej to dacim....je na to taka modra vodicka alebo fialova.

vrtulka27
29. okt 2007

Cau Guli jasne ze sa mozes pridat.....sa ani nepytaj 😀

mata12
29. okt 2007

vrtulka., pozeralas superstar

vrtulka27
29. okt 2007

Pozerala som tak jednym ockom......aj ty???myslela som ze vypadne krak 😀

monkula
29. okt 2007

Natieram jej to citrovitalom, ale skôr než jej to dám na ďasienka, tak mi to oblíže, ozaj zabudlas om vás poprosiť o hlas pre moju slečinku, na stránke www.babyportal.cz. je tam súťaž o najkrajšie miminko v kočíku, hlasuje sa každý deň, Chiarka má číslo 172, ďakujemeeeee

mata12
29. okt 2007

aj ja som si myslela ,škoda že vypadla natalia

vrtulka27
29. okt 2007

monkuli pojdem tam kuky na tu stranku.....jasne ze jej dame hlas 🙂

vrtulka27
29. okt 2007

mati hra je hra 🙂 ja im hlasy neposielam....potrebujem korunky na ine veci 🙂 napr.teraz pre babo....este musim tolko veci kupit ach jo a vsetko je take drahe des.....

mata12
29. okt 2007

ani my nehovor, ja mam dvoj ročnu dceru a ta stoji,ked sa mala narodila tak som dostala veci od švagrovej ,tak sme trocha ušetrily

vrtulka27
29. okt 2007

aj mne pozicala kamoska nejake vecicky aj svagrova mi dala nejake veci ale aj tak musim kopec veci este pokupit.....napr.kocik,postielku,vajicko....a taaak no co uz ked sme sa rozhodli pre babenko tak to musime nejako zvladnut 🙂

kattom
29. okt 2007

ahojte - len kratko - v pondelok 5.11. sa zacina v detskom centre Vanok v malackach cvicenie pre babatka - od 6 mesiacov (tusim do 15m? to si nepamatam presne). ja sa s malym chystam. bude to 5 x vzdy v pondelok o 16:00 hod, treba sa prihlasit osobne vo vanku alebo na t.c. (poslem do IP ked ma niekto zaujem). plati sa 250 sk za cele. bude to hlavne vraj cvicenie na rukach s babom a na fitloptach a precvicovat bude nejaka kocka, co ma skoncenu farmaceutiku a spraveny kurz ohladom takehoto cvicenia.
(mata12 ahoj - my sa pozname z videnia so studienky)

mata12
29. okt 2007

idem do hajan

vrtulka27
29. okt 2007

ja si este trosku pockam na take cvicenie 🙂 ale je to urcite super.....videla som niekde na to inzerat tusim v Malacku.....

mata12
29. okt 2007

ano pozname

vrtulka27
29. okt 2007

bru nocku mati

mata12
29. okt 2007

už maš kočik vybrani

kattom
29. okt 2007

vrtulka ja som to videla na malackej tv - tak som sa hned potesila, lebo do vanku zatial nechodim - kubo je este malicky a skor tam budeme asi chodit az buducu jesen/zimu. teraz sa mi moze aj doma prevalovat na deke. a takto aspon budeme mat co robit poobede - nemusime stale chodit na prechadzky -hlavne ked sa tak ochladilo a zacina byt zimsie. a spozname snad nove maminky.. a kubo troska uvidi ine deticky - lebo ked sa zastavime pri ihriskach niekedy, tak si ide oci vyocit na starsie deticky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre