Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

emjee
24. aug 2008

baby zahoracky kde ste rodili?

luculka
24. aug 2008

jeeej emje ty si tehu???az teraz som si vsimla.... 🙂 gratulujem,,,ja na Antolskej,,,a uplná spokojnosť

emjee
24. aug 2008

hej som 🙂 dakujem, aj ja asi pojdem na antolsku, sice kramare su z nasej strany blizsie, ale na antolsku uz chodim na uzv
mala si niekoho zazmluvneneho? nikoho tam nepoznam, tak ani neviem, ci niekoho zazmluvnovat alebo nie

luculka
24. aug 2008

nemala som,,,chodila som Dupčákovej,,,a rodila ma taká mladá blondína,,,a na sále sa este pozeralo asi 5 doktorov,,,, 😀 😅 😅

luculka
24. aug 2008

no baby zubky stále nikde,,,a malá je ako čert,,,ešte ze je teraz doma tolko ludi ,,,lebo sama by som zjančila,,,este aj mna bolel zub tak som musela letiet piatok ráno zubárke 😅

veronica1
24. aug 2008

emjee - ja som rodila v Ruzinove a bola som tiez maximalne spokojna 😀

monkula
24. aug 2008

emjee, aj ja na Antolskej, nezazmluvňovala som si nikoho.... a bola som max. spokojná...

kattom
24. aug 2008

emjee - gratulujem 🙂 . ja som rodila na Antolskej, aj druhy porod budem tam. zmluvu som nemala s nikym, do poradne pred porodom som chodila k janacovi. antolsku som si vybrala preto, ze neonatalne - novorodenecke odd. je tam najlepsie vybavene - ak by nahodou nieco bolo s babom. a je to novsia nemocnica ako kramare. ale zas kramare prerobili min. rok. zazmluvnovat si ani teraz neplanujem nikoho. (ak by som si tak janaca urcite)

lucka - no tie zubky.. potvorky.. ale fakt je super, ze ti ma kto pomoct s malou aspon kvoli tomu, ze sa mozes vyspat, ked v noci buntosi

co stretko kedy? kratky tyzden mame. teda nasi ockovia 🙂

petra2505
24. aug 2008

Nepodstupila ste niektora laparoskoiu v Malackach?Prosim, ak ano kto vam ju robil?Velmi sa toho bojim,ale fakt velmi.

neka
24. aug 2008

No ahojte. 🙂
My mozeme len do stredy, potom si budeme uzivat tatinka az do zaciatku skoly. Boze keby ste vedeli aku mam z toho brusnu nervozitu,( namiesto Adamka) 😅

petra2505
24. aug 2008

emjee blahozelam k tehotenstvu a prajem krasny bezproblemovy priebeh az do uuuuuuuuuuuuuuuspesneho konca 🙂

zuzitka
25. aug 2008

emjee ... tiez gratulujem!!! 😵

ja som rodila na kramaroch.... pretoze tu byvam, nemocnicu mam 5 minut od domu 🙂

sasrnka
25. aug 2008

emjee- gratulujem 🙂 Ja som rodila v Ruzinove a bola som spokojna. Nemocnica sice nie je najnovsia, ale tych par dni sa to dalo a aj strava mi celkom chutila a to som si hovorila, ze nemocnicne jedlo nebudem jest 😀 Sestricky boli velmi mile a lekari v pohode. Mala som aj zazmluvneneho lekara, MUDr. Ferianca. Bol pohodak a ked som chodila na poradnu, bolo super, ze som prisla na urcitu hodinu a nikdy som necakala dlhsie, ako 10 minut. Viem, ze podaktore kamaratky cakali aj pol dna u lekara, takze toto sa mi zdala ako veeelka vyhoda, kedze som chodila v tych najvacsich horucavach....
Drzte sa....

kattom
25. aug 2008

babenky zajtra-utorok budeme v zamockom parku okolo desiatej a neskor - ja a neka s detmi urcite. ak sa chcete pridat..

emjee
25. aug 2008

diky kocky 🙂

monkula
25. aug 2008

emjee, potom budeš s nami chodiť na stretká.... 😵 😵

musino
26. aug 2008

Ahojte, my sa ku koncu roka stahujeme do´Jablonoveho, nie ste niektora blizko??? Zuzulka bude mat pol roka a radi by sme sa s niekym stretavali....denne vhodit do BA sa nam nebude chciet... 😎

veronica1
26. aug 2008

musino - ja som priamo z MA, tak ked pojdes niekedy do mesta, mozes dat vediet, mame priblizne rovnako stare dietky 😀 😀 , mozme sa stretnut...

miriamka
26. aug 2008

Ahoj Musino...ja byvam nedaleko Malaciek,a v Jablonovom mame starenku...
Kludne sa mozeme potom aj s Veronicou stretavat,nasi drobci budu rovnako stari 😉

veronica1
26. aug 2008

miriamka - tak to je dobry napad 😉

emjee
26. aug 2008

ja byvam nedaleko miriamky 😀 ca. 10 km 😀
monkula no trepat sa busom s kocikom do malaciek na stretko nie je bohvieco 😀 a vlakom uz tymduplom

monkula
26. aug 2008

tak sa dotrep ešte s bruškom..
Ale ak Ti cesta autobusom bude robiť tak "dobre" ako mne 😝 😝 😝

emjee
26. aug 2008

😀 no presne tak mi robi 😀 momentalne som rada ak sa doveziem do roboty a spat, a raz za mesiac do poradne

monkula
26. aug 2008

no, ja keď som čakala Jarka, tak som bývala u našich, t.j. 33 km od BA a jazdila som ako rizikovka raz do týždňa do poradne,máj, jún, júl.... 😒 😒 to boli cesty, fľaša vody, cukríky, žuvačky, a pre istotu aj sáčok.... 😖 😖
a potom sme prišli do MA, a znovuuuu, len to už mi bolo lepšie.... 😀 😀 a v deň pôrodu som išla do porade, kontrakcie a stála som až do Plaveckého.... potom som sa už naštvala a vyhodila puberťáka zo sedadla.... 😀 😀

emjee
26. aug 2008

ja si teraz sadam vzdy, buduci tyzden ked zacnu jazdit aj studaci asi budem musiet zacat vyhadzovat sopliakov z miesta 😀 ked ale ja este nevyzeram tehu, skor tucna 😀

monkula
26. aug 2008

a ty jazdíš busom? 😕 😕
prečo si Ťa stále predstavujem ako urobíš tik-tik a nasadneš do auta a odfrčíš? 😅 😅
A do AT si ako cestovala?
tučná-netučná, si staršia 😀

emjee
27. aug 2008

rano autom, vecer vlakom, ak ide aj muz tak autom
k dokimu mhdckou (z dnv na nivy - z konecnej na konecnu 😀 )
do AT som pocas skoly chodila vselijako, najprv dvoma busmi a mhd, potom autom vlakom mhd, potom peso (alebo na bicykli) kompou vlakom mhd 😀
a do roboty v AT som chodila autom sluzobnym autom a spat sluzobnym a busom 😀

monkula mozno si namyslam, ale nevyzeram starsia 😀

zuzitka
27. aug 2008

kati ..... co sa ti stalo s fotakom? videla som oznam na blogu 😒

luculka
27. aug 2008

cafte,,,,ja som dnes sama,,,, 😒 tatino si zobral malu k mamine,,,ze nech si mamina,,,ja 😀 odpocinei,,,, ☹ ☹ 😉

musino
28. aug 2008

Veronica + Miriamka, skvele, to sa velmi tesim! Mala som trosku strach ci tam niekoho vobec najdem, drahy bude stale v praci a ja s malinkou budeme same doma..a ja som taky prechadzkovy typ, aj teraz (byvame v BA na Dlhych Dieloch) takmer kazdy den vybehnem do lesa a tam sa hodinku-dve tulame... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre