Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

luculka
6. nov 2007

preco na jar? 😵

zuzana_t
6. nov 2007

no, lebo som chcela, aby v lete uz mohlo byt baby vonku a ja fit 😉 no proste sme chceli, aby sa male narodilo marec-jun 😉

luculka
6. nov 2007

😵

monkula
6. nov 2007

Ozal Luculka, kam ideš rodiť? a ako sa citiš? Videla som Tvoje výšivky, hezkyyyyyy 😀 😀
A ty si asi priamo z MA, však?

vrtulka27
6. nov 2007

Ahoj Teli,ako to tak citam tak uz aj pojdes na to 😀 ako ti len zavidim!!!!ja som uz ako lazar.....horsie ako stara zena 🙂 rano ledva vstanem z postele.....pribrala som 15 kg....bolievaju ma nohy,rano aj ruky...vecer chrbtica....sem tam mi zalahne v usiach a to je des.....volala sob dokt.ze nech ma da na predcasny dochodok 😀 😀 😀 a on ze to je normalka ze este to musim vydrzat.Tak teda drzim.....

vrtulka27
6. nov 2007

Ahoj monkuli.....citala som si to ohladom rod domu.....je to teda fin.narocne ale dom je dom.....do toho naseho sme vrazili uz skoro 4 miliony a este stale neni dokonceny 🙂 ale to preto lebo je velky....by si ma mala pocut ako bohujem ked upratjem!!!!je tu stale robota stale....a to keby moj nerobil par rokov v zahranici tak asi byvame teraz neviem kde.Nastahovali sme sa tento rok v Maji a som rada ze sme sami.....mozem si vybehnut na terasu pochodit po dvore....vsade sama priroda,ja viem kazdy si nemoze dovolit rod.dom ale nejako zacat musis.....poznam tolko rodin co maju hypoteky inak by nemali nic.....a byty su take drahe ze uz radsej by som na tvojom mieste kupila dom....oplati sa to viac ako mat 2 izby za cca 1,2 miliona alebo rod domcek s 3-4 izb. za 2 mil.a mas hlavne SUKROMIE.....

luculka
6. nov 2007

ano priamo...idem na Antolsku 😉

vrtulka27
7. nov 2007

Ahoj Luculka....ty tusim ponocujes ako ja 🙂

telinka
7. nov 2007

caute baby!
čo nemožete spávať??
vrtulka a ty si už doma či ešte chodíš do roboty? ked si taký lazar tak nič nerob a len lež,kašli na všetko,šak robota neni zajac,nikam ti neuteče 🙂

monkula
7. nov 2007

Vrtulka, je po ničom inom netúžim tak veľmi, ako po dome... ☹ ☹ ☹

Luculka, aj ja som rodila na Antolskej, aj si si niekoho zazmluvňovala? Ja ni,e, ale môj pôrod bol taký rýchly, že by aj tak nikto nestihol prísť... 😀 😀 😀
Odrodil ma službukonajúci lekár, MUDr.Janáč a bol perfektný...

vrtulka27
7. nov 2007

Teli ja to mam so spanim zavedene teda ti poviem......isla som spat dnes o 02:30
Ja som od maja doma na rizikovom, mala som zo zaciatku problemy tak som musela zostat doma.Nemala som tazku robotu ale Stresovu!!!ale poviem ti ze sa doma vobec nenudim......stale mam robotu ako na dome ved to poznas.Keby sa to dalo nic nerobit 🙂 ked mas v dome robotnikov no nedaj im najest 😀 potom treba upratovat......prat, zehlit a stale tento kolobeh.....ale snazim sa sa setrit 🙂 vzdy ma ta robota pocka 🙂

monkula
7. nov 2007

Luculka, no krááásne scrapy, mne to nejde, už mi slzy tečú zo zúfalstva... 😅 😅 😅
Som mimo z tých vrstiev a tak...

luculka
7. nov 2007

monkul aj ja verím v rýxli porod 😀 😉 ...a co konkretne ti nejde?

monkula
7. nov 2007

Luculka, všetko 😀 😀
Vo fotolitri som už dačo urobila, no nejde mi tam vložiť text, všetko sa mi schováva pod fotku... Aspoň mená by som tam chcela dať...

monkula
7. nov 2007

Jaj, a nič, ja by som potrebovala, aby mi to niekto ukázal naživo, radšej raz vidieť, ako sto razy počuť...

monkula
9. nov 2007

Malačanky, kde sa flákate?

Luculka, už mi to idéééé, dokonca si už viem stiahnuť aj nejaké tie Freebies 😀 😀 😀

Čítala som, že si bola na 3. minútovej poradni 😀 😀
Ja som chodila k LAttákovej, to je taká mladučká, melírované krátke vlasy, taká fešanda. A robí aj odbornú konzultáciu pri nakrúcaní Ordinácie v ružovej záhrade 😎 😎

luculka
10. nov 2007

monkula vsimla som si v digiscrap teme ze uz si na to prisla 😉 supeeer 😀
tato bola taká hnedovlasa tusim 😅

monkula
10. nov 2007

brčkavé vlasy?
Taká mi povedala, že čakáme dievčatko, na sto percent 😵 😵 vtedey som bola taká šťastná, straašne som túžila po dievčatku...

gio
11. nov 2007

Ahojte zahoracky, mozem sa aj ja pridat ? Pochadzam z Ma.Vidim, ze vas je tu dost!
Chodila som na konkurencnu stranku, ale tam skapal pes 😝 ...

vrtulka27
11. nov 2007

Caute babule, viete mi poradit kde dostanem v MA kupit teplucku zavinovacku do autosedacky vajicka?????pripadne BA.....v internetovom obchode mi jedna kocka poradila....ale je to ceska stranka....alebo stranku internetovu na sk kde to predavaju....Lebo z ciech sa mi to neoplati objednavat.

luculka
11. nov 2007

pozri MMB 😉

vrtulka27
11. nov 2007

dik luculka,idem tam kuky na tu stranku....pozri si moj album dala som tam foto tej zavinovacky......luculka a ty v com ponesies babatko z porodnice???len v perinke?alebo v sedacke?ja mam z toho dobry chaos 😀

luculka
11. nov 2007

my mame taký vak do autosedacky...mam ho aj v albume....a este prikrijeme dekou 😉

eta
13. nov 2007

ahojte zahoracky
no super ste to tu rozprudili 🙂
telinka ty si zo Sekul? No super,ja som z vedlajsej dediny-MJ 😀

telinka
14. nov 2007

ahoj eta 😀
tak to sa určite niekedy nahodne stretneme napr. u detskej doktorky.
Ale čo to nevidím 🙂 🙂 🙂 tak už ste popracovali na sestričke!!
tak to sa teda o 6 rokov budeme stretávať aj na rodičovskom združení 😀
Gratulujem!!!!!!!!!!!

luculka
14. nov 2007

babule ktoru dr mam vybrat pre malu? kam chodite vy? 🙂

vrtulka27
14. nov 2007

luculka....pytas sa co tato??? ten je stale zaneprazdneny....este to tak nevnima
ale pockaj ked sa to narodi 😀 ved on sa spamata.....ale tesi sa.
Len tie nakupy a tak okolo toho ho moc nebavia 🙂 on radsej povie zober si kreditku a chod kupit....alebo ma caka pred obchodom v aute 🙂 aspon ma neznervoznuje.....robi mi vodica a nosica....Ale ked idem nakupovat tak radsej nastartujem auto a frcim sama....aspon sa mozem tulat kade tade....A tu zimnu zavinovacku, dala som si aj inzerat ci niekto nepredava.....ale bezuspesne.Takze to objednam cez net.Luci teba uz to zachvilocku caka 🙂 aspon to budes mat rychlo za sebou.....

eta
14. nov 2007

telinka,dakujem, no posnazili sme sa,tak uvidime co z toho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre