Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

eta
27. nov 2007

ahoj kikolina 🙂
si prïamo z Ma,alebo z okolia?

neka
30. nov 2007

Ahojte,
Monkula spomenula si tu Marsalkovu, ja k nej chodim s oboma drobcami, zatial sme neboli nejak velmi chory, preco ste ju vymenili, ma nejake negativa?

neka
30. nov 2007

Ahoj Gio, ako sa maju dievcata ?
NA babetku to uplne zamrzlo 😉, neviem vobec nic o ostatnych kockach.

neka
30. nov 2007

Syncek bude v septembri nastupovat do skoly, prosim vas navedeli by ste mi poradit ktora je tu najlepsia? Sme tu pristahovani len druhy rok a nikoho tu nemame , tak sa nemam koho poradit a ako som citala, vacsina z vas je priamo z MA.

monkula
30. nov 2007

Ahooj Neka, konečne dáky prisťahovalec, ako ja... Som tu piaty rok, ale tiež tu nemáme nikoho...

Pýtala si sa na Maršálkovú, pred pár rokmi kvôli nej zomrel chlapček na leukémiu, nerozpoznala príznaky a keď ju zastupoval iný lekár, poslal ich na krv a tam malému zistili leukémiu, žiaľ, neskoro, boli toho plné noviny...

Ale nechcem Ťa strašiť, samozrejme, je milá, ale Gajdárová je lepšia... 😀
A k tej škole, neviem, hádam najlepšia je cirkevná, detičky majú plno aktivít, cudzie jazyky a ani na juhu to nie je zlé...
A školy organizujú dni otvorených dverí.
A máte kúpený byt, alebo podnájom, ako my? 😀 😀

luculka
30. nov 2007

ahojte,,,momkula na to si pa,ätam taký zlatý brckavý chlapcek ☹

monkula
30. nov 2007

Áno, malý Oliverko... ☹ ☹

Dnes som na Teba myslela, ako sa cítiš?

luculka
30. nov 2007

super...len uz by sme chceli rodit... 😀

monkula
30. nov 2007

Luculka, budem na Teba myslieť 😉 😉

luculka
30. nov 2007

dakujem 😵 😵

monkula
30. nov 2007

Nie je začo, ja rada pomáham iným...aj keď "len" podporou...

gio
1. dec 2007

ahoj Neka !Ako sa dari tvojim detom ?
Baby su o.k.. Robime velke pokroky, Dianka je uz bez plienok a bez cumla-konecne!!!Viktorka uz stoji v postielke a chodi okolo.Coskoro nam bude aj chodit.
Nestretavas sa s babami vobec ? Juj, ako mi chybaju Malacky!/ nedavno sme boli u nasich na par dni v Ma/

gio
1. dec 2007

Luculka-uz sa ti to kráti, držím ti palce !

neka
1. dec 2007

Ahojte,
Monkula, my sme si tu kupili dom, povodne sme hladali nieco v BA, ale ked sme porovnali cenu teraz uz nasho domu a cenu bytov v BA nebolo o com debatovat. 🙂
Za cenu domu by sme horko tazko kupili 3 izbovy byt v BA a takto mame 6 izieb a vlastnu garaz a v neposlednom rade zahradku, nie velku, ale ako vybeh pre drobcov akurat. 🙂
Nevies mi prosim poradit aspon priblizne kedy byvaju tie dni otvorenych dveri ?
Aj my sme uvazovali ze asi naskor ho dame na cirkevnu. My byvame asi na polceste smerom na juh aj smerom k centru mesta.

Gio, akosi vobec nemame stasie na ostatne kocky a deticky z babetka, za tento rok sme sa stretli raz nahodou ked tu bol cirkus.
Adamko uz ide do skoly a vobec si ho neviem predstavit ako v nej obsedi, ked on nedokaze v klude pozerat ani rozpravku 🙂
Evinka uz nema plienky od maja a dudlik mame stale ale uz len na zaspavanie, lebo sme zaciatkom novembra prestali uz aj kojit.
Lieta ako sarkan a pusa sa jej nezastavy pokym nejde spat, je strasne urecnena a mudra ako radio 😀

kattom
1. dec 2007

ahoj neka, ja som tiez dostahovana do malaciek.
tych skol tu nie je tak vela (- myslim, ze styri?)ak si dobre pamatam, tak v malackom hlase bol tento rok clanok o vsetkych skolach niekedy v tom termine, kedy byva zapis -ale nepamatam si ten termin ☹
skus pozriet web stranku malaciek - tam by mal byt zoznam vsetkych skol aj kontatky - pri najhorsom si do kazdej zavolaj a spytaj sa kedy maju den otvorenych dveri. jedine co ti viem povedat, ze ta skola - co je smerom na kostoliste a jakubov je zamerana na sport. inak zatial nemam skusenosti

luculka
2. dec 2007

ahoj Gio az teraz som zistila kto si 😉

monkula
2. dec 2007

neka, aj my by sme chceli dom, práve sme v takej fáze, že hľadáme, ja by som išla aj na dedinu, len keby som bola v dome 😵 😵 😵
Neviete mi poradiť, nejakú tú dedinu, ktorá je celkom fajn a nie tak ďaleko od MA? Rozmýšľali sme nad Borským svätým Jurom, aj tam máme jeden dom vyhliadnutý, ale zdá sa mi to ďaleko a domy v MA sú drahé, to si dovoliť nemôžme...

Kattom a odkiaľ si sa sem prisťahovala? A rodili sme u toho istého lekára, Mudr janáča 😉 😉

Gio, Tvoja malá je mladšia od mojej o 5 dní 😀 😀

gio
2. dec 2007

monkula-Viki sa pytala na svet skor /v 38tt/, mala sa narodit az 7.februara 😉
luculka- ja som ta hned spoznala na fotkach, vsak nase babky boli susedky dlhe roky. Aj nasi sa poznaju s vasimi.Ako sa ma tvoj bracho ? 🙂

monkula
2. dec 2007

Gio, aj moja Chiarka sa narodila skôr, 36+4, termín sme mali až 14.2., a podľa pohybov dokonca 21.2., no a Chiarinka sa narodila 21.1.

luculka
3. dec 2007

gio ja viem len som neprezerala tvoj album,,,, 😅 az teraz...a hned som ta spoznala 😵
bracho je teraz v Irsku aj s priatelkou,,,budu krstný mali prist na vianoce,,,ale nemozu 😒 tak az vo february

kattom
3. dec 2007

monkula ja som z blavy. v MA byvam sest rokov, ale dalo by sa povedat,ze kym som neostala na materskej skor som tu prespavala, ako byvala. lebo som robila v blave a denne dochadzala. nepoznam tu vela ludi. vdaka MK poznam miu85 (mimochodom, min. tyzden v utorok sa jej narodil syncek Janko, 52 cm, kg)a tiez som zacala chodit s malym do vanku, takze sa moj okruh znamych -hlavne mamiciek s detickami v MA pomalicky rozrasta 🙂
a janaca odporucam kade chodim 😎

inak - co takto studienka - ta sa vam nepaci? neni daleko od MA a celkom sa tam da. muz je odtial, a nasi tam maju chalupu.

monkula
3. dec 2007

Studienka sa mi páči, aj som tam našla celkom pekný domček, ale muž tvedí, že tam nič nie je a v zime sú tam ťažko zjazdné cesty. Ako to vidíš ty?

Ozaj, kedy hodíme stretko? 😎 😎

A pozdravujem Miu a blahoželáááám z celého srdiečka, Luculka, ešte si 2 v 1 ? 😀 😀 😀

kattom
5. dec 2007

no k studienke - neviem, co tvoj muz mysli - obchody tam su (potraviny, priemys. tovar, ovocie zelenina, darceky a kvety, stavebniny), dvakrat do tyzdna chodia masiari predavat maso - tusim v stredu a v sobotu, dokonca je tam lekaren, tri krcmy, kaviaren-cukraren, skola, skolka.. autobusove spojenie aj do MA, aj priamo do Blavy.. dva tenisove kurty, da sa prenajat telocvicna na indivudualne ucely, hra sa tam volejbal, stolny tenis, futbal..
cesty su v zime neodhrnute niekedy. teda su uhrnute, ale nie uplne do sucha -a su vyjazdene kolaje potom - ale ze by inde uhrnali sneh lepsie? a zasa tolko tu nesnezi ako v Tatrach 🙂

jeeej - stretko by bolo super - teraz ja trocha aj maly smoklime, ale bud. tyzden niekedy? kde v MA byvas? ja kusok pri Vanku.
inak zajtra sa chystame na Mikulasa do parku o piatej - nepojdes s detmi? by sme sa mohli stretnut tam?

kuko7
5. dec 2007

cavte zahoracky 😉

Ahoj Kati 😀

kattom
5. dec 2007

kuko7 - jeeej, dievcatko to bude!!

monkula
5. dec 2007

kattom, ja mám deti už choré, Jarko má chrípku a ja sa tiež necítim najlepšie, ale asi pôjdeme, ak sa bude, cítiť dobre, ja bývam za inkubátorom, pri škôlke.
Ako sa spojíme?

kattom
5. dec 2007

monkula - posielam IP

monkula
5. dec 2007

OK, mám Ťa uloženú, ak pôjdem, ozvem sa...

monkula
7. dec 2007

Ahojte, baby, kde všetky ste?
Vrtulka, telinka, eta, kuko, haloooo.
Luculka, ty už si maminka? Tak náhle si zmĺkla...
A kattom ahoj, som rada, že sme sa spoznali... 😵 😵

luculka
7. dec 2007

Ahojte,,,nieeee ☹ ...este sme 2v1 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre