Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

werronique
25. sep 2010

@martina_maxian prečo by si nenechala detičky u svokry..

mateson
25. sep 2010

zdravím babenky. Tak som dnes zasa v Breclave utratila neplánovane kopec penazí. Vaščinou zase na malého ale čo už. Aj tak som ho potrebovala obliect na zimu. Mám to z vačšej časti za sebou.A za lacáka 🙂 🙂 A vy čo ? Ako ste prežili sobotu?

martina_maxian
25. sep 2010

@werronique neviem, lebo som jednoducho zvyknutá na to, že deti sú mojou súčasťou... a ja ich neberiem ako záťaž,,,, ani u svojej mami by som ich nenechala... neviem,, asi to ešte chvílu potrvá kým ich niekomu nechám občas postrážiť...

mateson
25. sep 2010

@martina_maxian a ako to robíš ked potrebuješ napr. íst k lekárovi?

martina_maxian
25. sep 2010

@mateson beriem obidve deti so sebou,,, tak ako to bolo aj v piatok, keď som potrebovala ísť na Kramáre,,, ja s tým nemám problém.. 😎

mateson
25. sep 2010

@martina_maxian klobuk dole. si šikulka. Ja by som zase nejaku babku na stráženie brala ale nemám. Malý je stále so mnou nebo s tatinom. Lebo so sestrou.

mateson
25. sep 2010

@martina_maxian tvoje deti su nádherné.

martina_maxian
25. sep 2010

@mateson ďakujem,, áno sú nádherné... 😵 😵 😵

mateson
25. sep 2010

@martina_maxian moja dcéra bola z nich uplne unesená 🙂 že jej máš dat recept ako si také obstarat 🙂

mateson
25. sep 2010

@martina_maxian a lebo, že ked máš dve či by si jej jedno nedala 🙂 🙂 🙂

martina_maxian
25. sep 2010

@mateson no keďže sú to dvojičky a hlavne dobrí parťáci a veľmi preveľmi ich ľúbim, tak by som nedala ani jedno a nikomu,,, a recept na obstaranie je celkom jednoduchý, treba si dať žiadosť na UPSVAR ,,, v detských domovoch je veľmi veľa nádherných detičiek.. 🙂 😉 🙂

mateson
25. sep 2010

@martina_maxian to s tým či by si jedno nedala bola samozrejme sranda. s tou poslednou vetou samozrejme suhlasím. Moja dcera mi stále hovorí, že ona rodit nebude pretože detí bez rodičov je na svete dost a ona si nejaké vezme 🙂 🙂 tak sme jej s manželom povedali, že nám je jedno ako to spraví ale bez vnučiat byt v žiadnom prípade nechceme. Priznám sa ti ale a dufam že sa neurazíš že teraz neviem aký recept si mala ty. Je to v podstate uplne jedno ale ja som si myslela že deti su podobne na manžela. máš v albume fotku s jednou kamarátkou ktoru z videnia poznám a viem že jej manžel je černoch. a dost sympaták 🙂 ona chodí do vánku pretože ked bola v zámku míla pre mamu tak bola v tom organizačnom výbore. Tak som si myslela že ste si možno vzali kamarátov. Ale ako hovorím aký bol recept je fuk, hlavne že su. 🙂 a teda fantastické.

martina_maxian
25. sep 2010

@mateson jeeemin, že sa podobá na mm??? to je teda sila,,, Ešte nám to nikto nepovedal... 😀 No a naše deti bol proste zásah osudu... Žiadosť bola na jedno dieťatko a biele a nakoniec vidíš ako to dopadlo,,, takže tieto naše deti pripisujem osudu a možno niekomu tam hore a veľmi za ne ďakujem... Nemenila by som za nič na svete... 🙂 A babu, ktorú spomínaš poznám, samozrejme,,, ale s nimi sme sa zoznámili až vtedy, keď sme už mali detičky doma,,, V podstate asi preto, aby aj tie naše deti videli takú tú svoju "čokoládkovú rasu".. 😵 🙂 🙂 😉

lili213
25. sep 2010

dobry vecer 🙂 @martina_maxian krasne mas deticky 😵 😵 😵

martina_maxian
25. sep 2010

@lili213 ďakujem, aj tvoj synček je krásny,,, 😉

lili213
25. sep 2010

@martina_maxian dakujem 🙂

martina_maxian
26. sep 2010

Krásne nedeľné ráno prajem... 🙂 😉 🙂

mateson
26. sep 2010

@martina_maxian dobré ráno 🙂 no ja sa Ti priznám, že mna vobec nenapadlo že su adoptované. V dnešnej dobe su celkom bežné smiešané manželstvá. Jinak malá ked vyrastie tak bude musiet tatino kupit gulomet a odstrelovat nápadníkov 🙂 🙂

martina_maxian
26. sep 2010

@mateson no takých je veľmi veľa, čo ich nenapadne, že sú adoptované,, aj keď vidia, že obaja rodičia sú biely.,,, myslím, že prvé, čo ich napadá je,, že som si to niekde užila s nejakým černochom... Ale mne je to už úplne jedno, alebo som si na to už asi zvykla.. 😝 😝 😝

monkula
26. sep 2010

@martina_maxian ahoj.. no ja keď vidím bielych rodičov a tmavé dieťa, tak prvé čo ma napadne, že je adoptované... čo iné by ma napadlo? 😕 😕

martina_maxian
26. sep 2010

@monkula ďakujem, to ma teší,, ale veľa takých ako ty, asi nie je.. 😉

monkula
26. sep 2010

a to ni nekto otvorene povedal toto? Či ich máš s niekým iným?

mateson
26. sep 2010

@martina_maxian no keby že vidím tvojho muža tak mi tiež príde že su adoptované. ale on na tej fotke nebol tak preto. Ani v najmenšom mi nenapadlo že si užívaš s černochom. Vobec som to nemyslela zle.
@monkula ja som nevidela bielych rodičov ale iba maminku. jasne že keby tam boli obaja tak mi dojde že su adoptovane ☹

mateson
26. sep 2010

to mi chcete baby povedat, že ked idete po Bratislave, Prahe lebo Brne tak si o každej bielej babe a lebo chlapovi ktorý má čierne deti okamžite pomyslíte že su adoptované? Asi som čudná ale ja nie.

mateson
26. sep 2010

si zoberte že kolko báb má vietnamcov a lebo chlapov vietnamky.

martina_maxian
26. sep 2010

@mateson to je v pohode, ja som to tiež nemyslela v zlom,,, 🙂 😉

mateson
26. sep 2010

@martina_maxian to som rada lebo by ma to dost mrzelo 🙂 🙂

martina_maxian
26. sep 2010

@mateson nemá ťa čo mrzieť.. 😉

mateson
26. sep 2010

@martina_maxian v pohode. obratme list. čo varíte baby?

martina_maxian
26. sep 2010

@mateson ja som už dovarila, hovadziu polievku a morčacie soté s pečenými zemiakmi... Včera večer som urobila piškotovú tortu s kyslých smotán a s jahodami,,, a teraz sa tu mm blázni s deťmi a ja vegetím.. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre