Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
29. sep 2010

@ani3012 v gansendorfe som ešte nebola, teda bola, ale len sme tade prechádzali, keĎ sme išli z Langerzersdorfu, kde hral Jarko futbal... 😀

myzma
29. sep 2010

@ani3012 maly mi tam skoro hodinku spal 😎 parada a triedili sme nejake novorodenecke oblecenie na balicky, ktore chceme zaslat cez www.podajdalej.sk

ani3012
29. sep 2010

@myzma to som nevedela,že existuje taká stránka 😵
a že ti mali tak hajal 😵 😵 😵 aj mne malá spinká od deviatej,po obede už nepôjde,aby večer zaspinkala ako má

ani3012
29. sep 2010

@myzma ale ako to tak tam čítam,tak špekulanti si môžu na tom zarobiť 😒

myzma
29. sep 2010

@ani3012 neviem sice, ako presne to myslis, ale ti sa najdu vsade... akurat som odmietla jednu maminu, o ktorej viem, na 99%, ze ponukane veci jej nebudu dobre... zalozila tu jednu diskusiu a hovorila o sebe nejake veci... a aj keby boli pravda, tak uz ma starsieho syna a ponukane veci mu nemozu byt dobre....

treba mat mudrost a rozsudit, komu poslat a komu nie... uz som posielala 2x na stredne slovensko na lazy a na vychodne slovensko... verim, ze som tych ludi otipovala dobre a ze vecicky posluzia.... druhou stranou mince je, ze Boh vidi, on odplati... ty to robis s dobrym umyslom ale ten druhy to zneuzije.... ☹

a ako si to myslela?

myzma
29. sep 2010

@ani3012 prave som sa uistila v tom, ze ma dotycna zavadzala v 2 veciach: ze chce novorodenecky balicek pre 7 a 1/2 mesacneho syna a ze na modrom konikovi bola tak naposledy pred polrokom.... posledny udaj na svojom fotoblogu ma z 25. augusta 😖 takze 2 klamstva ☹ ludia sme vsak vselijaki 😅

ani3012
29. sep 2010

@myzma že maminky dostanú za poštovné veci a vzápätí ich predávajú .....presne to si o tom myslím.
Ona aj tie zbierky a neviem čo robia...ja som koordinovala dva krát zbierku tu u nás v MA a dostala som za to zaplatené.Prvý krát 1000 a druhý krát 2000 sk. Ja som si dovtedy myslela,že to robia všetci zadarmo 😅 alebo max. len najnutnejšie výdavky.
No nechcem pomyslieť,koľko dostala tá čo ma kontaktovala a koľko jej nadriadený..... 😝
a tak to beriem aj s tými vecami "prosím kto daruje....."

myzma
29. sep 2010

@ani3012 hej, ludia mozu zneuzit takmer vsetko.... skusenosti s tym mame asi vsetky v roznych oblastiach... robila som takmer 5 rokov v jednej OZ a mozem ti povedat, ze pocas zbierok (financnych) dobrorovolnici ani koordinatori nic nedostali, mozno ak caj (pre dobrovolnikov, lebo to bolo v zime), alebo caj a bagetu pre koordinatorov, lebo ti boli zodpovedni za dianie v danom meste... je mi tazko z niektorych inych zbierok, o ktorych sa oficialne vie, ze peniaze nesli tam, kam sa pytalo... a tie byvaju najcastejsie 😠 a ludia na ne asi i najviac prispievaju 😅

ani3012
29. sep 2010

@myzma no ! Napríklad zbierka pre deti na detskú onkológiu čo je permanentne v našom meste pred poštou a červeným obchoďákom,že ?

myzma
29. sep 2010

@ani3012 trefa do cierneho... mna zastavuju zvacsa kazdy tyzden pri poste....

monkula
29. sep 2010

@ani3012 súhlasím s tými obchodníkmi s parfémami... ja už som vyložene drzá.... Kým prejdem uličkou od kina po AFk, zastavia ma aj traja... 🙄 ja už len poviem, neprosím si parfém. niekto povie, ako viete? niekto, v poriadku... pekný deň.. a jeden že: ale milá pani, ja.. tak som ho zrušila polohlasnou vetou, aby to počuli aj ľudia okolo, Rešpektujte prosím moje NIE... 😠 😠
A tie zbierky... ja sem - tam prispejem.... ale naozaj ma už obťažuje, keď idem na poštu, prispejt na detskú onkológiu, idem do Jednoty ,prispejte na detskú onkológiu, každý druhý týždeň... 😖 😖 😖
A nebudem sa vyjadrovať, či sú falošné či nie... každému sa raz všetko vráti..

myzma
29. sep 2010

@ani3012 nie je to o tom, ze by som nechcela dat, do zbierok sa zapajam... ale dozvedela som sa, ze peniaze z vacsiny zbierok na detsku onkologiu na detsku onkologiu nedorazia, bola o tom raz reportaz v novinach... a toto je uz otravovanie a citove vydieranie ludi... lenze taketo zbierky niecia meno ostatnym zbierkam, ked sme mali zbierky celorocne, boli stacionarne na konkretnych miestach, do ulic sa islo dva krat do roka, raz na peniaze a raz na gastrolistky... ludia su podla mna dost znechuteni, ze kazdy tyzden je nejaka zbierka a hlavne ak je to ta ista.... (inak byva i to, ze predmet zbierky je ten isty, len ine OZ to robi 😅 )

myzma
29. sep 2010

stacionarne=pokladnicka na viditelnom mieste

mateson
29. sep 2010

@ani3012 kik je aj v Breclave. V sobotu som tam niečo pokupila.

mateson
29. sep 2010

o automate na mlieko počujem prvý raz. Teda o tom,že je v MA .

mateson
29. sep 2010

Dnes som zaznamenala pracovný ruch na moste 🙂 🙂 Lebo doteraz sa mi zdalo, že sa tam nič nedeje. Ráno so išla neskoršie ako chodím a samozrejme parádna zápcha. Nech už to prosím otvoria ☹ ☹ ☹

monkula
29. sep 2010

@mateson včera sme išli s malým na kardiológiu, pre predstavu, bývame hneď za inkubátorom, a do nemocnice nám to autom trvalo 25 minút!!!! naozaj by si mohli švihnúť, lebo ráno sú také zápchy, že ja, ako chodec sa nedokážem poprepletať na druhú stranu ,všade samé autá, na prechode ,za prechodom krížom krážom, životu nebezpečné...

myzma
29. sep 2010

@monkula ta my skoro susedy 😀

mateson
29. sep 2010

@monkula v tej bytovke pri školke?

mateson
29. sep 2010

ja mám tolko žehlenia a tááááák sa mi nechce. ☹ ☹

sasrnka
29. sep 2010

Ahojte, dlho som tu nebola. Ozilo to tu. 🙂 Mozem sa pridat?
Jeeej, @ani3012 sme sa nedavno videli. Silvia 😉 Fotky si tu uz nedavam. Lebo ked som nieco dala, tak mi polku zmazali, ma to prestalo bavit...

mateson
29. sep 2010

@sasrnka a prečo Ti zmazali fotky?

monkula
29. sep 2010

@myzma hej? a ty kde bývaš?

@mateson hej, v bytovke pri škôlke 🙂 🙂 hneĎ prvý vchod 😉 Vidím do dvora škôlky na Hviezdoslavovej..
@sasrnka ahoj, vitaj naspäť..

sasrnka
29. sep 2010

Dala som si fotky, co som piekla torty pre moju rodinku. Ako ziadna komercia, len je to moje nove hobby. A zmazali to. Nechapala som, tak som to pridala zasa, zasa zmazali a ja som si myslela, ze mi comp blbne.. Potom mi admin napisal, ze kolkokrat to budem pridavat, ze porusujem pravidla...ze moze byt foto s dietatom, alebo detska torta... Mi to prislo smiesne. Tak som zmazala komplet aj tych par foto v albume. Neviem, ci tu mame iba deticky rozoberat...ale ved tema marcipanove torty tu je, tak preco nemozes mat album s tortami.. No co uz, mam ich inde 🙂

mateson
29. sep 2010

@monkula 🙂 mám tam Matesa. Ty kam dávaš malu do školky?

sasrnka
29. sep 2010

@monkula , vdaka 😉

monkula
29. sep 2010

@mateson moja malá ešte nechodí do škôlky, dám ju tam, kde bude nabudúci rok miesto... 😝
@sasrnka 🙂

mateson
29. sep 2010

@sasrnka som nevedela , že to takto funguje. Berem na vedomie.

mateson
29. sep 2010

@monkula teraz už je rajonizácia v MA. Takže ked pojdeš na zápis na Hviezdoslavku by Ti ju mali zobrat. Teda ked ju tam chceš dat.

monkula
29. sep 2010

@mateson no, to si ma nepotešila... 😒 ja má mtrvalý pobyt v okrese Dun. streda... tak aby mi ju zobrali... jarko chodil na Kollárovu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre