Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ani3012
12. okt 2010

@monkula až do zajtra rána je v práci. 😝

lili213
12. okt 2010

@ani3012 aj aj davam len tie zelene pampers. Nieco podobne sa mi stalo na Slovnafte tam je to dole briezkom 😖. Hlavne ze sa vam nic zle nestalo.

sasrnka
12. okt 2010

@ani3012 , uff, to je skor asi na panaka. Ja radsej malu nenechavam v aute, lebo clovek nikdy nevie... Len ked mi zaspi v aute a nesiem na stavbu jedlo, tak ma ide porazit....

monkula
12. okt 2010

po vašich príhodách sa určite do autoškoly prihlásim 😀 😀 😀 😝

ani3012
12. okt 2010

@monkula ale neboj,je to v pohode,len ja som nejaká rozladená 😒 Hlavná vec,že som kľúče vytiahla z auta a zamkla 😅
malú som tam nechala naschváľ,lebo inak by mi z predajne zdrhla -čo som už tiež zažila,že pri platení som potrebovala obe ruky a on fúúúú a už jej nebolo 😀

monkula
12. okt 2010

@ani3012 tie peniaze sme nenašli 😒 😒

ani3012
12. okt 2010

@monkula tak to mi je ľúto......určite to Jarko nespravil z lajdáctva...možno mu tie korunky niekto vytiahol z tej žiackej knižky...nad tým si neuvažovala ? lebo keď ich tam dal,tak ako by sa mohli odtiaľ stratiť ? Jedine tak ,že by ich vytratil do tašky a to by ste ich tam našli

ani3012
12. okt 2010

@sasrnka ja som tak nechala raz aj Patrika,lebo malá spinkala. vonku dosť fúkalo,ale bolo teplo,tak že im nechám ventilátor pustený.Na to samozrejme potrebuješ kľúče v zapalovaní. No a Patrik skúšal štartovať,ale kedže tam bola aj rýchlosť hodená,tak mu to odskackalo až stena ho zastavila. 😅

monkula
12. okt 2010

@ani3012 len sa ho nezastávaj.. Je veľmi nezodpovedný... Všetko zabúda, resp. nezaujíma sa o to, či si dal do tašky to, čo si tam mal dať... Keby som mu nekontrolovala tašku, tak nosí poznámku za poznámkou 😒 😒
Týždenne stratí dve ceruzky, keď sa ho spýtam, kde ich má, len mykne plecom, že nevie... To isté guma na gumovanie, fľaše na pitie... jednu nechá niekde v škole, druhú na tréningu 😒 😒

sasrnka
12. okt 2010

@ani3012 , tak vidis, mas nahradneho sofera 😉 Sa nam to smeje, ked sa nic nestalo... ale nastastie...
A tiez mam taku akcnu dcerenku doma, tak ta chapem... Treba niekam vypadnut, aby si rychlo na to zabudla. Ved mali ta isto zamestnaju, ze nebudes mat cas na to mysliet.

ani3012
13. okt 2010

baby na Hviezdoslavovej ulici sa za kinom prepadla zem..Ostalo tam vysať jedno auto stavebné či čo to je,som nejak nebádala v noci. Ani ho hasiči nevytiahli.Tak si dávajte pozor,je to síce uzavreté,ale ja mám pocit,že to nerobia dobre.Ja viem ,že nie sú peniaze ale keď je raz cesta zlá,tak by sa to nemalo kúskovať,ale spraviť naraz a celé.

monkula
13. okt 2010

@ani3012 Ahoj, o tom viem, išla som večer do večierky a videla som to.. aj požiarnikov som videla, policajtov, a celú noc mi vibrovala posteľ, asi to boli tie pokusy o vytiahnutie a keďže bývam na prízemí, tak som to cítila 😝

monkula
13. okt 2010

a inak to isté som hovorila aj ja... že celá Hviezdoslavoa je zlá.. že sa to bude postupne prepadávať a už je to tu.... len dúfam, že sa to neprepadne, keď tade niekto pôjde, či už pešo, alebo autom...

sasrnka
13. okt 2010

Aspon to konecne snad vsetko komplet opravia! Ved vzdy sa to prepadlo, prisli, zaplatali a odisli... Teraz vidia, ze sa tam komplet musi kanalizacia opravit.
@monkula a poznas ulicu M. Benku? Tak to je este len "cesta". Sice sa neprepada, ale ten povrch tu museli robit asi len raz a to 1. a posledny 😉

ani3012
13. okt 2010

@monkula ani mi nehovor,aspoň tie blikačky mohli vypnúť 😝 Z mojej strany ich vypli ale z tvojej strany som si všimla,že blikali stále. auto inak stále padá,než ho vytiahnu,tak tam skončí tuším celé 😀 jáj,ale som zlá 😅

@sasrnka no veď práve.len kúskujú.....som zvedavá,že ako dopadne most po rekonštrukcii.Aby ho o dva tri roky zase nezatvorili kvôli druhej strane,na ktorú teraz nie sú peniaze

myzma
13. okt 2010

@ani3012 most sa nebude robit cely? 😅 fuha.....

ani3012
13. okt 2010

@myzma nie,oni iba opravili ten pilier,čo bol zlý ,novú asfaltku dajú a ende.Nie sú peniaze...ako vždy

lili213
13. okt 2010

@ani3012 to akoze co robia na tom moste tak dlho, ten jeden pilier? ja som tiez myslala ze ho spravia cely 😕

sasrnka
13. okt 2010

@ani3012 , podla mna, aj keby to chceli urobit cele, tak to musia takto kuskovat. Lebo tu kanalizaciu nemozu odstavit, takze to takto robia vsetko za chodu... Aspon dufam, ze to tak je/bude. Ved tu cestu tam kazdy rok robia aj niekolkokrat, co sa prepadava...
Auto sme videli, isli sme okolo. Prave precerpavali do ineho auta.
Inak, ten nadjazd, to je tiez asi na pokracovanie. Som si myselala, ze komplet opravuju tiez. Inak, dnes tam asi prave osadzali tu zeleznu cast, co bola znicena. A nechapem, preco zasa asfalt, ked do mesiaca to bude zasa kompet vyjazdene, lebo tam vzdy stoja auta...

monkula
13. okt 2010

@ani3012 no, nevypli... ale ja mám z tej strany len kuchyňu, takže ma to nejako neobťažovalo..
My sme dnes boli na očnom, sedeli sme tam 2!!! hodiny 😝

mateson
13. okt 2010

a ja som dnes pozerala ked som bola pre malého že čo to tam je ohradené. Ste teda mali divoku noc ☹

ani3012
14. okt 2010

@mateson no čo,trošku vzrušenia nezaškodí 😎

Len nech spravia to pri kine,lebo od drogérie sa strašne zle vychádza autom 😝

hehe ,ja že čo mi neodoslalo príspevok a ja som ho neposlala.Mám otvorené viac okien 😅

monkula
14. okt 2010

@mateson tak my tu pod oknami stále máme nejaké vzrúšo 😀 😀 😀 😝 bitky ožranov vracajúcich sa z Tatry, raz tu zatýkali nejakého zlodeja, ja som ani nevedela, bolo horúco ,tak som mala spustené rolety, a okolo siedmej sme išli do obchodu, a vytiahnem rolety a tam kopec ľudí, dve policajné autá, chlapec pripútaný k zábradliu... a ja som nič nevidela a nevedela...
Minulý rok o takomto čase nám tu zomrela susedka, tak tu boli požiarnici, rozbili okno a tam ju našli... No proste ja už takéto akcie beriem ako niečo, čo k bývaniu v centre patrí..

ani3012
14. okt 2010

@monkula CSI Malacky 😀

monkula
14. okt 2010

@ani3012 no, veru 😀 😀 😀 😀

ani3012
14. okt 2010

@monkula idem sa obliecť a s malou sa prejsť.Patrika treba preobjednať od zubára ,lebo na ten čas musí ortopédovi

monkula
14. okt 2010

@ani3012 vonku je ale poriadna hmla..
Moja malá ešte spinká 😀 😀

ani3012
14. okt 2010

@monkula snáď sa v nej nestratíme 😉 musím ísť,malá plačká pá
A Chiare dobrú noc 😀

myzma
14. okt 2010

@ani3012 http://www.malacky.sk/index.php?page=clanok_cel... ono to vyzera, ze robia celu sirku mosta, nielen polovicu, aj v clanku sa daco o tom pise, ze sa pouziva pristroj, ktory: "Ďalšou výhodou je, že dokáže naraz vybetónovať celú šírku mosta." ... mozno len zle citam... a moc si domyslam..... aj na fotke je cela sirka ukazana, ale mozno ze je to len ta chybna cast, ktora potrebovala rekonstrukciu najviac... tak neviem....

ani3012
14. okt 2010

@myzma 😀 😀 😀 😀 som nemyslela polku ako pravá polovica a ľavá 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre