Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
29. apr 2009

katinak, nie, neplatí sa u nej... skús jej zavoalť, je milá, trošku svojská, ale odborníčka... 😉

monchichi22
29. apr 2009

Caute maminy,viete mi niektora poradit nejaku dobru pediatricku v Ma?

monkula
29. apr 2009

ahoj moni, ja chodím ku Gajdárovej, tuším aj Luculka a Katka na juh? 😅

monchichi22
29. apr 2009

monkula dakujem za info 🙂 musim tam skocit,termin sa blizi 😅

luculka
29. apr 2009

😅 kati,,,no aj u nás je veselo,,,, 🙄 🙄

Tak pondelok to bude na tej továrenskej,,, a 6,7,,,,tu pri zámku

kattom
29. apr 2009

no pondelok nemozeme a 6. je streda, ze? tak ani vtedy.. takze nic.
inak, dnes ani nemam slov.. hned rano "maminka co to ma jakubko v plene? hovjenko." - a s takou hrdostou.. a potom este do nocnika sa mu zosuchlo bodyno a rukami si ho zacal vytahovat a okakal si aj ruky.. tak ja uz neviem.. a poobede sme sli von,kubo konecne v pohode, isiel na motorke ale madam princezna prerevala a prejedovala skoro celu hodinu, co sme boli vonku, lebo sa jej nepacilo, ze musi lezat v kociku.. takze ja som 🙄
no, ale hlavne ze sme zdravi 😉

zuzitka
4. máj 2009

kati ... deti uz posluchaju? 🙂

sme nakoniec boli na 1.maja v malackach, ale vy ste kati isli prave domov papat 🙂
my sme sa napapali, samko si zaskakal na trampoline a isli sme domov 😀

kattom
4. máj 2009

zuzi, no minuly rok sa nam viac pacilo to ihrisko pre deti, teraz nic moc. tomas musel do roboty, som myslela, ze iba vecer, ale aj na obed musel, lebo bol sviatok, tak robil taxik.. a potom sme este sli druhykrat aj poobede okolo stvrtej do siestej sme tam boli. kubo sa vozil na elektronickej motorke a aj na skakaci hrad sa odvazil a skakal

zuzitka
4. máj 2009

scandya .. si este s bruskom? ozvi saaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂

zuzitka
5. máj 2009

scandya ... žeby už? 😀

luculka
7. máj 2009

cafte,,,,nám sa na 1 mája pácilo,,,hlavne Natuš koníky,,a šašovia,,,si mohla oči vyočiť 😀 😀

na mílu idete??? my na 100pro ano 🙂

neka
7. máj 2009

Ahojte, no ja neviem ci pojdem na milu, som maximalne vystavena. 😔 Manzelovi rodicia uz prisli z Kanady su tu od minulej nedele, ale moc sa im nedari aklimatizovat. Starka hned chytila zapal priedusiek, takze lezi a Evka by stale len s nou bola, tak teraz okrem ineho aj Evku musim strazit aby k nim nechodila do izby a to je o nervy. Ine nerobim len lietam za nou, popritom Adamka vozim do skoly, varim pre 4 dospelych a dve deti, zase pre Adamka, potom ulohy madzi tym Evicke za zadkom, popratat zakazdym neporiadok. Stale ju nejako zabavat. No hroza. Pomoc skoro ziadna, uz toho mam dost. 😒

neka
8. máj 2009

Ahojte, tak urcite nepojdeme na milu, Evicka ma od druhej v noci vysoku teplotu, ani cez den jej nechce klesnut. ☹

kattom
8. máj 2009

ahojte - neka vydrz! bude dobre zasa. a evicka nech sa rychlo vylieci. a to stretko uz by sme mohli veru..
luci na milu nejdeme, vzdy to byva v taky termin, kedy mame asi tri dalsie akcie, z ktorych musime vyberat - vsetko narodeniny.. takze tak. ale mia mi volala, ze zajtra dojdu, tak mozno sa ti ozve. a nesli ste do sastina? vcera som stretla tvoju maminu s natalkou. inak kubko natalkou UPLNE ocareny. a to minule tomasovi hovori, ze "tato poť von na ihjisko za djevčatami" 😀
ja mam tiez akurat take poporodno depresivne obdobie ☹ 😒 🙄 - vsetky rady v mudrych casopisoch si mozu niekam..

neka
10. máj 2009

Ahojte,
tak u nas ziadne zlepsenie. Evicka ma stale teploty, z nosteka a ociek jej tecu niagarske vodopady, kasle ako stary tuberak. ☹ Boli sme dnes na pohotovosti, tak sme dostali antibiotika a sirup na kasel. Este ze ja tatino aj tento tyzden doma, nemusim ju tahat do skoly pre Adamka. Uz sme bez auta, takze zase chodime do mesta pesi. 🙂

kattom
11. máj 2009

ahojte, dnes ake neplanovane stretko 😉
luculka - aha - ty aj natalka: http://www.malacky.sk/index.php?page=clanok_cel...
tak len tak
a elenka/valmra ma dievcatko lauru, dnes sa narodila 🙂

monkula
12. máj 2009

že blahoželáme Elenke 😵 😵 😵

kattom
12. máj 2009

monkula odkazem..
inak, v pondelok 18.5. je den muzei - o 10hod ma byt zahajenie nejakej vystavy v kryptach, nepojdete niekto? by som potrebovala postrazit kocik s Hankou, inak sa tam nedostanem 😒 este rozmyslam, ze by som ju dala do vaku, ale ze do mesta a kubo za ruku? - zavisi od pocasia.
a potom bude cely den pri MCK - ako je kniznica den remesiel - neka, co sme boli minuly rok, tak tam pojdem s detmi tiez. nedojdete niekto?

luculka
12. máj 2009

kati ja ti ju kludne postrázim 🙂 🙂

jeeej nepostrázim to sme v sastine,,,dojdeme az pobede,,, 😒 😒 a ja ze si to natrenujem 😅 😖

luculka
13. máj 2009

Kati prosim ta nevies tie tvorive dielne vo vánku,,su od kolko rokov,,,?

neka
13. máj 2009

Katka, ak uz bude Evicka v poriadku, tak by som ti mohla Hanicku postrazit. 🙂 Adamkovi sa v pondelok konci skola 11.35, takze by sme to v pohode vyuzili na vencenie sa vonku. 😀

kattom
13. máj 2009

lucko - co chces trenovat??? to uz si zabudla pri natalke, ci zeby dalsie babatko, hmmm????
neka - ked tak ti zavolam kvoli tym kryptam, lebo netusim, ci my traja sme schopni byt o desiatej v meste.. lebo stale nieco.
dnes som neuveritelne kricala na kuba, od laku, pri maline na smyklavke sa spustil dolu hlavou a nestihla som ho chytit (som stala uplne inde) - tak ja v soku, on v soku.. no hroza. nastastastie ziadna krv, len narazeny nostek a troska horna pera.. ale uz som videla najhorsie scenare v hlave..
a maju UZASNE nalepky na stenu - dekoracie pre deti u spuchlaka - som dnes kupila kraaaaaaasny meter a este idem zajtra dokupit asi aj bordury aj zvieratka k nemu - a celkom dobra cena, ten meter stal necelych 8 euro. maju aj pre dievcata, aj pre chlapcov, aj take "obojpohlavne" pri pokladni hned vylozene. dam potom do projektu

luculka
13. máj 2009

joooj na stenu,,,to si sem mala zase co napisat,,,zajtra tam nabehnem.... 🙂
a co tie tvorive dielne???

dnes sa MM vrátil z vecerneho vencenia so strasným revom,,teda nie on 😀 ale malá,,spadla na hlavu,,hrozná hrca,,,krv na mikinke,,,no des,,,este ze som tam nebola,,, 😠 zase by som to mala 2 dni ako nocnu moru 😅

Inak uz máme trávicku,,,kuk foto,,,sa tesime ako male deti,,,sme sa válali po tráve,,,,ako sibnutí,,,, 😀 😀

takze kati,,neka,,,kuko,,monkul 🙂 🙂 kludne niekedy dáme stretko u nás,,deturence sa pohraju v domceku a piesku,,a my áme kaficko

neka
14. máj 2009

Ja som tiez nedavno Evicke kupila take nalepovacie kvetinky na stenu. Su strasne zlate.
Zacinam mat brusnu nervozitu velku ako brno. 😅 Sobota sa blizi. 😅

luculka
14. máj 2009

ja planujem malej ked bude mat sama izbu len nejake motýliky,,,kvietky,,,su aj take ako keby drevene,,, 🙂

kattom
14. máj 2009

ahojte, lucka vdaka za pozvanie, urcite sa stavime, len ma budes musiet navigovat kade. inak, fakt chod pozriet tie metre pre deti k spuchlakovi.. dnes som skoro kupila dalsie dva.. su uplne uzasne, do ramikov sa da dat fotka a posuvat po tom metri, ako dieta rastie - princip na samolepku
dnes som detom dokupila bordury este k tomu metru, staru som strhla dole a prelepila. /mam vybite baterky na fotak, ak sa dobiju, tak stiahnem fotky a dam aspon na FB/ a viac im izbu zdobit teraz tiez uz nebudeme. ked hanku odstavim a dame ich spolu do izby, tak ideme prehodit miestnosti - deti pojdu do spalne, a my dvaja do detskej sa prestahujeme, aby nam vecer nebehali do obyvaku stale. snad v januari sa podari.. tak potom im to vycackame uz poriadne
neka, ides fotit tu svadbu? neboj, len si zbal vsetky objektivy, stativy, baterku a pod..(som dnes zakladala fotky do albumu detom a taaak som sa zasa vytesovala z tych fotiek, co si nam fotila na uvitani)
neviete, kde maju v MA gumaky pre dospelych, farebne? lebo dnes kubo krasne vychystany, gumaky, prsiplast a ja jak zmoknute kura, premocene tenisky.. si chcem kupit, ale take vesele dake

kattom
14. máj 2009

a este, neviete o nejakom dobrom lekarovi, lekarke? internista alebo vseobecny alebo prakticky tu v MA. ale taky, kde ked dojdem do cakarne, nebude tam sediet milion starych babiek a dedkov a nebudem musiet cakat.. aj platiaci, ked tak. len kartu si musim uz niekam odniest. vdaka

meliska
15. máj 2009

ahojte babulky,
sorry ze som vam sem tak vtrhla, ja byvam pri malackach len rok, tak ich moc nepoznam...
...viete mi poradit, ci je v MA nejaky obchod s tehu oblecenim
dakujem

ani3012
15. máj 2009

ahoj meliska. Je ,a le to ti je ťažko vysvetlovať. Ja nakupujem aj tak viac cez internet, alebo v BA.
Na Malom námestí máš aj kočíky, keď ideš na vlak. stanicu,od mesta, tak po pravej strane máš tiež taký malý, ale drahši.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre