Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

saeda
13. jan 2011

@ani3012 no to by bola ina sranda, popredavat deticky....mozno by niekedy stacilo povymienat 😀 😀 😀

@petinka11 deticky su tam asi od 1 roka ... a chodia tam, kym nejdu do skolky... 😉 su tam vselijake deturence...herna je kazdy pracovny den od 9-12tej... prvy vstup zdarma, vypises len taky papierik...kazdy dalsi vstup 1 euro, alebo permanentka 6 vstupov za 5 euro... ja som tam casto, tak kludne pridi 🙂 ked uvidis tu s velkym bruchom, to som ja 🙂

ani3012
13. jan 2011

@saeda výmenu by som brala-ale iba na chvíľku 😀

petinka11
13. jan 2011

@ani3012 no super to by sme potrebovali,nech sa maly troska socializuje....a nieco sa aj nauci....rozmyslam ze by som isla zajtra co je piatok okolo 10 hodine.....

petinka11
13. jan 2011

@saeda dakujem mocurcite pridem....a kolko tam byva deti??mam s toho aj troska strach lebo maly je taky hyperos,no uvidime urcite skusime......

saeda
13. jan 2011

@petinka11 no ved vyskusas... takych hyperos tam je viac... nebude sam..skor si myslim, ze bude prvy krat viac hanblivy...tak sa to aspon na zaciatku vzdy javi....
pondelky byvaju celkom kludnejsie...tak okolo 5 deti... asi stredy a stvrtky je to najviac busy... niekedy aj 10 deticiek... ale naozaj je to rozne... niekedy sme tam rano uplne sami... maminky prichadzaju okolo desiatej a neskor, hoci je herna uz od deviatej...vtedy sa nam najviac paci, je tam najvacsi klud 🙂

petinka11
13. jan 2011

@saeda No tak zajtra sa tam isto pojdeme pozriet..maly teda hamblivy vobec nieje ani naznakom on je taky vychor...mozno si tam najdeme aj nejakych kamosov a kamosky......uz sa tesime....

myzma
13. jan 2011

@saeda aby si tu s velkym bruchom nepomylila so mnou, ked pridem ja 😀 sa chystam uz nejaky tyzden, ze zajdem do vanku, kamaratka, co je v 32.tt ta nestiha, prerabaju i dom... a samej sa mi moc nechce, len ak by si slubila, ze tam budes ty 😀 a budeme dve bruchane 😀

maly uz oslavil rok, uz beha ako maratonec, takze by sa mu tam mohlo i pacit s inymi detmi...

a ako sa mas? ako zvladas? velky UTZ mam uz i ja za sebou...

myzma
13. jan 2011

@emjee ahoj, my sme boli plavat minuly tyzden, voda mala zevraj 32 stupnov... a jedna mamina hovorila co ty, ze posledne razy brutal kosa a ze toto je najteplejsia voda za posledne razy, co bola (no mne sa zdala studena, by som brala asi skor termal 😀 ) takze skuste znovu... my sme boli akurat 7.1.

myzma
13. jan 2011

@mmacinko ahoj, i ked ti ziadna z devcat nedala priamu odpoved, mnoho si sa mohla dozvediet z dalsich prispevkov pisanych po tebe 🙂 plavanie, detske centrum vanok, burza oblecenia (nie deti @ani3012)... co sa tyka lekara, asi zavisi aj kde byvas, v ktorej mestskej casti, ci centrum, juh alebo riadok.... podla toho by som sa zariadila... takisto je otazka ci si mobilna a soferujes...

a velmi sa tesim, ze je tu nejaka mamina, co ma rovnako stareho synatora a babeno v brusku 🙂

@mmacinko @saeda ako budes riesit kocik? kupujes surodenecky , ci nie? a mas tip?

@martina_maxian rada ta tu vidim 🙂 opät

ani3012
13. jan 2011

@myzma my sme boli na plavárni v sobotu a voda bola super...písali 29 °C ale ja by som povedala,že aj viac mala 🙂

@petinka11 @myzma @saeda takže zajtra vo Vánku ? 😀

saeda
13. jan 2011

@petinka11 my asi zajtra nepojdeme, lebo ideme k lekarke.. ale verim, ze sa vam bude pacit...mi potom napis...som zvedava 😀

saeda
13. jan 2011

@myzma no veru treba, aby si prisla...akurat neviem, ci zajtra nam to vyjde, ale v pondelok sme uz asi fit do vanku...
a ako ti dopadol UZV, mne celkom dobre, akurat zaludkovu bublinku nebolo vidno, tak to este skontroluje...s pohlavim si nie sme isti, ale idem do Gyn-fivu na 3d nakoniec 1. februara, tak tam sa to uz asi dozviem...zatial to tipuju na dievcatko...
co sa tyka kocika, moj Matko je uz dost velky, chodime pravidelne na prechadzky bez kocika, takze ja budem riesit iba novy kocik pre to malicke, co cakame...a to som pozerala na DorJan Danny sport prestige 2011 gold ... hoci je polsky, bude nam asi stacit... 😀
a ty uz mas vybratu aj porodnicu?

@sasrnka silvi, u koho si ty rodila v Ruzinove? Vies este ako su tam poradne?

saeda
13. jan 2011

@ani3012 ako sa malej paci v bazene? chodite aj s kolesom, ci ju mas len na rukach?

petinka11
13. jan 2011

@ani3012 ano idem zajtra urcite tak okolo 10...neviem ako sa vymotame z domu...

ani3012
13. jan 2011

@petinka11 ok ! 🙂

petinka11
13. jan 2011

@saeda no ak sa nam bude vo v anku pacit urcite budeme chodit pravidelne...dam vediet....

myzma
13. jan 2011

@saeda
@ani3012 mne by tiez pondelok vyhovoval viac .... a k tomu to pocasie... medzi kvapky urcite neprejdem 😀

no dr. povedal, ze je vsetko v poriadku, mame sice disproporcie, ale to je normalne, hore dole nejaky tyzden... chlapca nevidel, ale tonevidel ani v predoslom tehu... my sa nechame asi prekvapit az do dna porodu 😀

asi budem na kramaroch rodit, aj matuska som tam rodila a bola som spokojna, mala som ten light nadstandard za cca7 eur noc, bez epi, bez zazmluvnenia... rychly porod, dobra smena... takze cakam nieco obdobne i teraz 😀 a ty?

petinka11
13. jan 2011

kocky a v maline do toho deckeho bazena mozu chodit aj dospely??ci len deti a rodicia.....

myzma
13. jan 2011

@petinka11 aj dospeli bez deti 🙂

petinka11
13. jan 2011

@myzma aha este ze sa to vola detsky bazen......

monkula
13. jan 2011

@petinka11 detský sa len volá.. inak tam bežne nájdeš starých, čo tam sedia a vykecávajú sa a pozerajú ako vrahovia, keď na ne nejaké dieťa šplechne vodu, ako sa to môže stať, v bazéne, však... a nájdeš tam aj puberťácke páriky natlačené v rohu, robia si orálne vyšetrenia mandlí a palpačné vyšetrenie tela...
ale nechcem ťa odradiť..

petinka11
13. jan 2011

@monkula no krasa a to tam nieje nejaky dozor,alebo plavcik??no ja sa tam chystam,lebo maly ma velmi rad vodu,a nechce sa mi stale niekam cestovat kvoli bazenu..hlavne ked mam jeden pod nosom..ale ja im dam vrazdedne pohlady,lebo ako poznam mojho maleho spliechat bude o sto sest....mozno by tam trebalo poslat nejaku kontrolu...ved vsade maju prisne pravidla ze dospeli jedine ako dozor dietatu,a nie ze si tam chodia omocit rite...ked male dieta si s tej vody kolko krat aj glgne......no hnus.......a inak ako je to tam z vodou a hygienov...viedela som ze obcas je tepolucka obcas studena ale ze ci je to tam aj ciste....dik

saeda
13. jan 2011

@monkula
@petinka11
@myzma ked sme boli naposledy v detskom bazene s malymi, skakali tak taky chalani...a plavcik vsetkych odtial vyhodil okrem nas s malickymi... a jasne im povedal, ze to je pre male deti a maju ist do velkeho...

saeda
13. jan 2011

@myzma tak ty si mala riadne stastie...ja som rodila na Antolskej, bez zazmluvnenia, zla nocna smena, 13 hodin, zla lekarka, nedostala som nadstandard...jedinou mojou utechou bola epi.... uz si to urcite takto nechcem zopakovat 🙂

ani3012
13. jan 2011

@saeda ani ja som nezažila dospelých v malom bazéne bez dieťatka.....

myzma
13. jan 2011

@saeda
@ani3012 ja som sa chodila do maleho zohrievat i bez deti 🙂 nikdy ma odtial nik nevyhodil... ale je pravda, ze som tam nerobila nic, preco by som musela byt vykazana (ako popisala monkula ci vy ine 😀 )

ani3012
13. jan 2011

@myzma oni už len z hyg.hladiska posielajú (mali by) starších von.Ja som nemala zlú skúsenosť a ak by sa mi niečo nepáčilo,tak by som vedela dobre nakričať na celú halu 😀

sasrnka
13. jan 2011

@saeda , rodila som u doktora Ferianca. Je odbornik na rizikove, bol mi odporuceny. Neviem, ako berie pacientky, mala som to vybavene cez mojho lekara. Ako odbornik bol super. A pacilo sa mi, ze ma objednaval presne na hodinu a ja som tam nemusela aj 2-3 hodiny cakat v tych horucavach. Porod, nooo, nic moc, rodila som skoro 12 hodin, malej sa nejako nechcelo ist von. Sestricky boli aj aj, teda jedna tam bola taka ustipacna, ale hned prestala, akonahle zistila, ze sluzbukonajuci lekar je kolega mojej maminy 🙂 Inak ostatne sestricky boli super a aj potom nadstandard sa dal vydrzat a sestricky mile. Ako to tam bezi teraz netusim.

monkula
13. jan 2011

@petinka11 no tak tu v MA to neplatí... tak sa môže chodiť máčať kto chce.... detsk ýsa volá preto, lebo je plytký..
a ja som tiež zažila, že vyhádzali chlapcov, čo tam skákali, ale to tam musle byť ten pán, keĎ tam bola tá mladá baba, tak len sedela v tej kukani, a čítala noviny.. a ako nič proti nej, ale už by som chcela vidieť, ako by sa so svojou váhou vymrštila zo stoličky, keby išlo niekomu o život.. ak je to niekoho rodina, ospravedlňujem sa....

ani3012
13. jan 2011

@monkula 😀 😀 😀
ale je teda pravda,že baba nezvláda poriadok tak ako chalan.Mne aj Patrika prišiel upozorniť plavčík,že nemá skákať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre