Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
17. júl 2008

kati, to hej...
tak prajem príjemné scrapovanie, aj mňa svrbia prsty, ale s malou na cecíku, sa mi dvakrát neche... 😅 😅

zuzitka
18. júl 2008

kati .... peknu dovolenku vam prajem 🙂

luculka
18. júl 2008

kati to som kupovala v lucitexte tu borduru,,,nie v tom detskom 😉

Dnes tu boli Peta s Alickou,,,,tak sme boli vonku ale okolo druhej,,,to ste tusim doma,,,nie?

kattom
18. júl 2008

luci - no vtedy akurat spi maly. poobede sa skor ako o stvrtej - piatej nedostaneme z domu nikdy. a tu borduru som zistila. teta v detskom mi povedala.
zuzi bola som v afk v tom lucitexe - kde predavaju latky a zaclony. maju rozne motivy a velkosti. iba cela rolka sa da kupit. jedna rolka ma 10 m - a ceny rozne - vacsinou okolo 300 Sk. od disneyho mali iba snehulienku a mickey mousa. asi 15-20 inych motivov - celkom pekne, ved sa skuste zastavit - aj v sobotu su otvoreni. dnes tu bola tvoja mamina po tie pozvanky. som jej to dala na kluc. ak by bol problem alebo nieco este chceli menit, posli mi mail, ja to opravim a poslem spat, dobre?
jeeej a dnes som stretla monkulu nahodou a musim "bonznut", ze je ostrihana. no idem este scrapovat 😀 😵 zavislost ako vysita 😵 😵 😵

kattom
18. júl 2008

zuzi ten pribinacik este - musi to byt sutazne viecko -ja som na to tiez pozerala specialne a na vrchnaku to mas napisane. takze ine sa nedaju ☹

monkula
18. júl 2008

bonzák 😀 😀 😀
Ale nemám to dobre, chcela so mto úlne inak ,ale už mi t odorastá a potom nechávam dlhé vlasy... 😀 😀

petra2505
20. júl 2008

Dobry vecer prajem, nechyba vam v Malackach dobry obchod s detskym oblecenim,kozmetikou a tak? Myslim obchod nieco na sposob predajne Pre deti ako je v BA, s vybavickou od prvej hodinky narodenia az po cca 3 rociky.(www.predeti.sk)

zuzitka
20. júl 2008

kati.... ake mate pocasie?? 😖
na USB kluc som ti dala fotky kubka, co sme fotili u nas....

pribinacky som uz poslala do sutaze 😉 ale este mam nejake vrchnaky, mozem ti ich odlozit, chces?? 🙂
dik za info o bordurach.....

kattom
21. júl 2008

ahojte - no pocasie sa da - aj je velmi horuce, aj velmi zima. vcera vecer a noci aj hrozny dazd. ale dnes sme boli v brezne na vylete a kubo dostal aj papucky dovnutra aj gumaky von, takze je veeelmi stastny. zajtra ideme na strbske na cely den, tak snad nebude velmi zima. inak nejako ticho tu je, nie?

petra - re obchod otazka - mne ani nie, do blavy je to na skok a cez net sa da kupit vela veci omnoho lacnejsie ako v predeti. a chicco, aj ten obchod na malom namesti su dobre zasobeni tiez

luculka
21. júl 2008

cafte,,,kati,,,neka,,,niceco pre drobcov 😀 😉 😀
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

no pocasko ani nehovor kati,,,fakt hruza,,,zajtra ideme s petou do blavy tak som malej pripravila,,,kopu veci na prezlecko lebo clovek nevie ako bude za 5 minut 😠

neka
21. júl 2008

Ahojte, no my momentalne "bojujeme" s potkanom a s hribami v trave a ide ma z oboch trafit slak 😠
V sobotu ideme burat v suterene saunu - KONECNE !!!!

Dnes aspon slniecko svietilo, no....sem, tam. 😉 Ale zajta ma vraj prsaaaaaat 🙄

zuzitka
22. júl 2008

zajtra ideme do Studienky na prazdniny 😀 😀 budeme asi do nedele, mozno do pondelka 🙂
tak snad bude pocasie aspon trochu teple a slnecne 😖

kati, tie bordury kuknem aj v Hodonine, v stvrtok tam ideme na nakupy, tam je trochu lacnejsie.... 😅

a viete co? urobila som si blog.............
http://zuzitka.blogspot.com/

😎 😎

kattom
22. júl 2008

ahojte - len na skok -ten net tu - to je des, ked prsalo tak to tahalo lepsie.. ani do projektu nebudem pridavat az doma. dnes bolo celkom fajn, na strbskom trocha fukalo a bez slnka, ale dalo sa, boli sme potom v smokovci na haluskach a v skanzene v pribyline. kubo spal cez den asi 40 minut na preskacku v aute, ale zvladol to na jednicku. zajtra ideme na vlacik parny do balogu, tak dufam, ze pocasie vydrzi.
zuzi, skoda, my budeme v ST bud. tyzden cely - od nedele asi, nasi maju este dovolenku. a idem kuk na blog
natalka a alicka si uzili stretko - kukla som fotky 🙂
neka - hriby, no len vykopat aj zem a trhat prec, kym su male.. mne v tej kuchyni v kvetinaci stale rastu a to uz kubo asi tretinu zeminy povyhadzoval von, aj som to prekopala a furt.

zuzitka
22. júl 2008

kati .... diky 😀 dala si mi uplne prvy komentar..... 😀 😀

neka
22. júl 2008

No tak mam rylovaci den za sebou. 😝 Kati, presne to som nakoniec urobila, vsetko vyrylovala a polozila nove drny z travniku z opacnej strany zahrady. Pomaly si pripadan ako pokladac travnikov 😀 A zistila som, ze tie protivne huby tam naznasali cervene mravce ked som ich vykopala, tak pod nimi bolo obrovske mravenisko.
Aspon ze pocasie tu absolutne nevychadza ako predpovedali v spravach- teda zatial 😀

luculka
22. júl 2008

cafte my sme dnes boli od rana v Ba,,,na stretku,,,bolo super 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zuzitka
22. júl 2008

lucul .... to ste v sade janka krala pri auparku? zlate deticky...... 😀

luculka
22. júl 2008

🙂 ano....

neka
24. júl 2008

Caute kocky 🙂 neviete kde sa podelo leto? 😅
Kosa ako v rusku , nZa vychode zaplavy, tu ma byt zase nejaka vichrica tak neviem...... 😠

luculka
24. júl 2008

😕 😕 aj ja ho stale hladám 😠 😀

veronica1
24. júl 2008

ahojte malacanky, som tu nova, chcela by som vediet ci sa tu nachadza nejaka "cerstva" maminka. Ja mam dcerku-4.maja.

hablovicova22
25. júl 2008

Ahojte malačanky tak vam ticho zavidím že tu mate tolko toho popisaneho a tolko kočiek sem chodi ja som zo Stupavy a tam nikto nič ani čiarka som založila novu temu že pokecame a nič..

jajusa
25. júl 2008

Ahoj Veronica1
Ja mam dcerku Sarinku, ma 6 tyzdnov - narodila sa 10.6.

veronica1
25. júl 2008

ahoj jajusa, ta je ale krasna.
nechodila si nahodou do MC vanok na predpripravu na porod?

jajusa
25. júl 2008

Ahoj Veronika. Ano chodila.

kuko7
26. júl 2008

Ahojte babule,

prisla som vas pozdravit 🙂 ako sa mate? My s alickou nadherne 😀

Lucik, v pondelok asi prideme...pisala mi ta kamoska livika ze by aj oni prisli (vies kt., tak co ma to male dievcatko skoro ako natalka 🙂 ) ved ja ti brnknem, oki? Ale ked bude pekne, tak urcite dojdeme 😵

kattom
26. júl 2008

ahoooojte 😀 😀 😀 uz sme doma. a priniesli sme vam z tatier teploooo 😎 idem dat do projektu fotky a pobehat fora, lebo tam mi to moc netahalo.

luculka
26. júl 2008

kati som ta tu postradala,,, 😀

zuzitka
28. júl 2008

som bola v piatok a aj dnes v MA a isla som si oci vyocit, ci vas niektoru nestretnem v meste 😀

kattom
28. júl 2008

zuzi skoda dnes. my sme do ST dorazili az o pol osmej vecer. a tom este utekal do levar robit k jednemu chlapikovi. ale sme tu urcite do stredy vecera zatial, mozno do konca tyzdna.
luci, kuko - mali ste to stretko? zvladla alicka to teplo?? lebo ja ho nezvladam 😝 😝. aj cestou domov z tatier mi bolo v aute tak zle strasne. dnes sme boli chvilu pri maline na ihrisku, potom este sup-sup nakupy a domov. ale zajtra napustim malemu bazen a bude lepsie, povinnosti ziadne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre