Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

petra2505
5. nov 2008

no vraj mozem ist kupit deku lebo je to viac ako strasne 😀 😀 😀 ja tam asi nalepim kusok kolecka 😀 😀 musim zajst na stanicu kde siju kabelky a aby mi poradili co s tym len viem, ze bielu kozu nemaju tak budem musiet asi nieco znicit 😀 ...kabelku 😀

monkula
5. nov 2008

radšej znič kabelku, ako vyhodiť sedačku 😅 😀

petra2505
5. nov 2008

no ved uvidim ako to vyzera a ked to bude strasne sedacka pojde prec.....vyhodit ju nevyhodim, ale predam za symbolicku sumu 😉

kattom
5. nov 2008

luci, to stretko rusim.. asi nam zacalo obdobie vzdoru. to, co dnes mlady stvaral este nebolo. za kazdu hovadinu rev a jedy a po svojom, zaspaval poobede hodinu a pol a teraz vecer dve hodiny.. a to ho mam druhy den na krku sama..tom je na sluzobke.. ach jo.
zuzi tiez mas novu fotku, ze?

monkula
5. nov 2008

kati, to je obdobie vzdoru, aj my máme.... Chiarka normálne ide a zrazu sa otočí, a ide opačným smerom... alebo sa oprie o nejaký múr a nič.... stojí, hlava dole a ja len poooď, nie kúpime ham, cecem ham 😀 😅

petra2505
5. nov 2008

sledujem dobry film na Markize 😀 😀 😀 mon mrkni, ze Ukradnuta spermie 😀 😀 😀 Tusim o mne 😀 😀 .....teda aspon ten zaciatok 😀 😀

kattom
5. nov 2008

monkula som cakala ze to pride az ked dojdem s babom z porodnice a nie uz teraz.. ale dufam, ze iba docasne.. min. tyzden sme boli u nasich a asi sa rozmaznal tym, ze ked sa poobede zobudil uz bola doma aj baba a nebol so mnou sam. chvalabohu zajtra stvrtok a koniec tyzdna co by dup.. tato aj babky a dedovia k dispozicii

zuzitka
5. nov 2008

na markize... sukromne pasce ..... uz som videla, ze tu niekto zalozil temu 😀

evina313
6. nov 2008

ahojte kočky, prosim vas, chystam sa do Malaciek okuknut tam nejake obchody. Je tam nejaky vacsi obchod s nabytkom a este obchod s detskými kočíkmi? A hlavne, vyznam sa len v tej časti ako je plavaren Malina, tam by som aj parkovala, aby som trafila k autu 😀 tak niečo nie odtial daleko, aby som nezabludila 😀

monkula
6. nov 2008

uff, to si počka jna Peťku, ona je do kočíkov blázon 😀 určite niečo poradí...

zuzitka
6. nov 2008

kati .... bol aj dnes Kubko taky urevany? alebo to preslo? Samko maval take trucovite dni, obcas aj mava, ale trva to len den.... proste den "blbec" 😝

a ako to mas cez vikend s oslavami? kedy mozem prist na kafe? 😀 mozem prist k vam na barak, nemusim do MA, vsak? 😅

kattom
6. nov 2008

evina - nabytok - pri vlakovej/busovej stanici je fromex - tak zozadu ako su autobusove zastavky a potom je jeden tak odruky za stanicou smerom dozadu k tovarenskej "nabytok bazar" sa to vola - maju tam aj novy nabytok, nielen bazarovy a je to velke dost. od bille mas obidva daleko peso
detske kociky - na malom namesti jeden obchod, od krizovatky velkej svetelnej je lekaren, a hned vedla obchod s bicyklami a kocikmi a sedackami a oproti v pasazi detske a tehu oblecko. do oboch zajdes od billy peso. a este maju kociky v chicco/bink - to je z krizovatky smerom na plav. stvrtok - da sa zajst peso, ale autom si rychlejsie

zuzi, no obdobie vzdoru treti den trva.. tak neviem, ci to je tym, ze min. tyzden sme boli u nasich a nebol s tatom. a teraz vlastne ho nevidel 2a pol dna zasa.. tak uvidime. som myslela, ze az ked sa narodi babo.. lebo ja som uz z kuba na nervy psychicky.. som revala aj vcera aj dnes

kafe a volaco mozeme dohodnut na nedelu na baraku. v sobotu sa robi u VA dake mecheche - morka sa ide piect, ci co.. tak ideme tam

neka volala mi mia - ak zajtra pojdete do parku, tak dojdem s malym, aspon sa pohra s evickou a postrazime ti ju, ok? mia mi zajtra este zavola, ci to plati

zuzitka
6. nov 2008

mama mi spominala, ze sa ide nejaka morka piect..... ma u nich niekto sviatok?? 😕 ci len tak?

kattom
6. nov 2008

zuzi to chcela teta andula robit este v oktobri, ze ujo aj janko mali narodky, len boli furt prec.. tak teraz, kym je tak pekne - vonku sa to bude robit.. a ze ked u VA maju ohnisko.. a mam dojst aj ja, takze preto to chcem nechat na nedelu

zuzitka
6. nov 2008

snad nezacne akurat v sobotu prsat 😅 😅 takze ked to robi andula r., tak to nie aj pre nas 😅 😅
ale so samkom tam urcite dobehnem, sak sme tam jak doma 😅 nech sa kubko so samkom vybehaju spolu a ty si trochu odpocinies 🙂 sak ked by nevadilo, mozme to vybavit teda tam pri ohni 🙂 hm?

kattom
6. nov 2008

zuzi praveze nechcem tam. co tam ponesiem zakusky a pitie a pod? to tam potom ani nejdem..

zuzitka
6. nov 2008

oka, tak v nedelu u vas na baraku 😉

petra2505
6. nov 2008

mon vdaka za reklamu ja som kocikova maniacka 🙂🙂uz mam ineho favorita ten kocik sa vola ORBIT 🙂)))))))))))

neka
6. nov 2008

Jaaj Katka samo dojdi, bude veselo, zatial sme predbezne dohodnute tak na pol desietu. 🙂

monkula
7. nov 2008

zase niečo iné Peťka? 😀 😀 😀 😀 😀

luculka
7. nov 2008

cafte,,,mia boli s Jankom,,,u nas,,pocko nevislo 😒
sa zase pohrali,,,samostatne jednotky,,,aj Natali chcela bozkavat Janka,,,ale on odmietal 😀 😀

petra2505
7. nov 2008

Mon nasla som iny 🙂 🙂 ale tento sa neda kupit na SR ani CR....segra ho doda az to bude aktualne 😀 od zajtra zacinam brat lieky , polovicku vecer aby som prespala ked mi bude zle....idem pre ne do BA v MA ich nemaju ani v jednej lekarni, mala som ich zacat brat uz dnes, ale rano idem do roboty a aby som neodpadla tak odstartujem to az zajtra vecer.....

monkula
7. nov 2008

a č oten vysoký prolaktín vlastne spôsobuje?

luculka
7. nov 2008

ozaj monkul som sa ta chcela uz minule spýtat,,,,planujes tretie mimi???? 😵

monkula
7. nov 2008

nie.. prečo? Vyzerám ,že čakám? 😀 😀 😀

petra2505
7. nov 2008

to, ze nemozem otehotniet.....ten hormon maju tehotne zeny a tym, ze ho mam vysoky mam uplne rozhadzany cyklus.....ale verim, ze teraz to vyjde.......

monkula
7. nov 2008

ale vyjde, neboj.... 😵 😵 😵

luculka
7. nov 2008

som usudila z tvojej kociko mánie 😀 🙂

monkula
7. nov 2008

jaaaj, nie, chcela by som pre malú kočík, lebo veDˇten náš čo máem teraz s ividela ,je des a hrúza... 😅 😅 😅
hanba vyliezť s ním von 🙄 🙄 🙄
ale stáel rozmýšľam, či sa oplatí ,lebo videla si, ako veľmi tam Chirka chce sedieť... 😀

luculka
7. nov 2008

joooj to uz sa ti neoplati kupovat kocik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre