Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

saeda
3. máj 2008

Ahojte mamicky,

no mna ani doteraz nenapadlo, ze si budeme musiet najst detskeho lekara, ci lekarku... o Slavikovej som uz teda pocitala..no a je v MA este niekto? Ku komu chodite, koho odporucate? Ja byvam v centre a asi by som nerada chodila na Juh... 😒
Treba sa u tej lekarky nahlasit do predu?

Babulky cakatelky, dufam, ze to stretko v pondelok plati... 😉
Inak, kolko sa plati vo Vanku za cviko? Da sa ist len na tu prednasku? Lebo ja mam utorok rano poradnu v BA a hned po tom cvicenie v BA....

mia85
3. máj 2008

saeda, ja som u v DS ale v malackach vrele odporucam Gajdarovu. je uplne super. chodila som z malym k nej asi tri mesiace, kym sme byvali v MA. a fakt je perfektna.

saeda
3. máj 2008

Dakujem mia..skusim zistit...ja ked som bola mala, chodila som ku Ondrovicovej....len neviem, ci sa da len tak nahlasit...

ivetienka
3. máj 2008

Saeda ahojky 😀, ja som sice na juhu a zvazujem Slavikovu, no na Gajdarovu som pocula veelmi pozitivne ohlasy z kazdej strany. Vraj je super. Vo vanku platime 50 korun, stretko trva 2 hodky (16,00-18,00). Prvu hodinku sa keca a druhu cvici. No teraz v utorok je to posledny krat a potom sa znovu zacne az niekedy zaciatkom juna, lebo sestricka Slobodova ma statnice, takze nebude k dispozicii. 🙄

kattom
3. máj 2008

saeda - lekarku musim mat dohodnutu pred nastupom do porodnice - v porodnici potrebujes napisat udaje o nej aj adresu - dava sa to babu do karty - jedno z vysetreni, ktore babu robia, ma hotove vysledky az neskor, tak aby ich mohli poslat doktorke priamo potom. a tiez je dobre sa dohodnut, ked sa ti narodi babo, kedy jej mas zavolat, aby prisla na prvu navstevu k vam domov a urobila prvu poradnu. (pre istotu si mozes meno doktorky, tel. aj adresu dopisat ceruzkou do mateskej knizky)

este sa chcem opytat, niektora z cakateliek ste tu pisali, ze chodite ku konikom - to tam na juhu, co je smerom na plavecky stvrtok? ak ano, da sa tam niekedy ist aj s detmi a pozriet sa na koniky - lebo od cesty vidno, ze je to cele ohradene.

neka - ty si sa pytala nedavno na zubara. kamosky chodia v malackach k jednej doktorke a velmi si ju chvalia. zistim ti meno a telefon. tomas chodi k slavikovi za billu (ja mam v blave zubarku) - ale vzdy, aj ked je objednany na presny cas, tak tam caka aj pol hodinu - hodinu, kym ho vezme dnu.

sasrnka
4. máj 2008

Ahojky

saeda - stretko v pondelok plati 🙂 Dufam, ze sa vsetky stretneme.

Ivetienka - dufam, ze prides aj ty 😉

kattom - na kone chodim za Malacky, smer na Plavecky Stvrtok. Brana byva zatvorena, zaviazana, ale mozete cez nu prejst. Staci sa len slusne pozdravit, a ze by ste sa len chceli pozriet na koniky.... Inak, su tam aj ovecky, kozicky, holuby, macky, hafani...vsetko mozne, tak detom sa urcite bude pacit. A su tam aj drevene preliezky pre vacsie deti, hojdacky... Da sa dohodnut s majitelkou aj na vozeni deti na konikoch. Ale to samozrejme podla situacie... Treba sa spytat.

luculka
4. máj 2008

ahojte kattom tento týzden dame stretko ,,,,ale ja mozem len pondelok utorok,,, 😒

kattom
4. máj 2008

sasrnka - dakujem za info 🙂
luculka - sorry, som mimo ☹

neka
4. máj 2008

Kattom, ja mam t.c. na tie koniky ma to velmi mila pani, da sa s nou dohodnut. Ked som tu mala cez leto svagrinku, tak sme si u nej objednali jazdu na konikoch. Je to tam velmi fajn. 🙂

Budem velmi rada,ak mi zozenies to t.c. na zubarku. My zatial chodime k dr. Schillovi do BA ale chceme si najst nieco blizsie, aby sme mohli prist aj pesi ( hlavna ja s drobcami) 🙂

ivetienka
5. máj 2008

Dobre ranko babulky - sasrnka, velmi rada by som prisla, uz mi o tom pisala aj ribizek. No na 10,20 som objednana do poradne do BA, takze mi to dnes nevyjde ☹ . Dufam, ze sa to do porodu este podari 😀 . Inak, uvidime sa aspon zajtra na cviceni 😉

luculka
5. máj 2008

babule tak niekedy by sme mohli dat stretko pri konikoch,,,aj ja by som sa rada previezla 😅 😵
neka ked budem mat cas poslem foto z 1 maja 😉

neka
7. máj 2008

Luculka len ono to je dost daleko na pesi 😅 . Inak vola sa to Ranc u indianky.

kattom
10. máj 2008

no musim nieco napisat, dako tato tema zapadla 😀 aka bola dnes mila? my sme neboli, lebo kamarat nas zavolal na chatu a po dlhom case sme sa stretli cela partia, takze bolo veselo. fiktivnu milu som si aj tak s kubkom odkracala - okolo jazera, takze aspon takto..
no co maminky, kedy stretnutie?

luculka
11. máj 2008

ahojte ako bolo na mile???ja som od stredy chorá...takze nehroziloa,,aj ked som sa veeelmi tesila...no co uz,,,, 😒 😉 a inak musim pohladat nejake foto v archive do projektu lebo ani foto od stredy...teda okrem malej,,,,ale aj tej sa vyhíbam ako mozem ☹ ☹ 😔 ,,,vsetko robi tatino.,,,dokonca s nou aj sam spava v izbe,,,ja som prestahovana v druhej,,,v karanténe,,,, 😀 ale aj tak uz ma mala soplik 😒

kattom
11. máj 2008

luculka tak sa skoro uzdrav

luculka
11. máj 2008

no dufam ze to bude coskoro....zajtra snad uz pojdem aj von,,,stvrtok dame stretko???? 🙂

monkula
12. máj 2008

Tak sa Lucka skoro uzdrav... 🙂

luculka
12. máj 2008

no uz je to lepsie,,,ale ide to na mangela...no ale s malou musim chodit von,,,,takze dnes uz som vstala z pelecha 🙂

kattom
12. máj 2008

dnes som stretla neku aj monkulu - tak sme sa dohodli na zajtra o pol desiatej v parku - alebo cestou tam. lebo neskor uz moze byt moc teplo. (a vo stvrtok idem s malym do poradne na ockovanie proti pneumokokom)
inak luculka, tvoj tatko po meste vozil natalku - dobry dedko - aj mne by sa zisiel pomocnik cez tyzden.
monkula - sandalky som nekupila, lebo ich zasa neobul cez priehlavok. ale maju v tej lekarni, co si mi vravela, take pekne hnede (podla mna aj pre dievca by sa dali) iba za 440Sk

neka
12. máj 2008

Ahojte, tak som sa skoro po tyzdni dostala aj k PC. Ked boli teraz tie predlzene vikendy tak sme s drobcami trochu lietali po prirode a tak, domov sme skutocne chodili len spavat. 😀
Ani ja som nebola na " Mili", ale veru sme si ju riadne nahradili utekanim s kopca a do kopca 😀 😀 😀 😀 na Partizanskej luka pod Kamzikom. Kolegovia poradili manzelovi, ze je tam bobova draha, tak sme tam isli a drobcov sme nevedeli odtial dostat domov. 😀 A v nedelu sme museli ist znovu 😀
NA buduci vikend je zase na Cervenom Kameni vystupenie sermiarov, tak ideme zase tam......
Ked je tak to krasne tak sa nam velmi mechce ponevierkat po MAlackach, lebo tie uz maju drobce relativne okukane 😅

A viete ze tento tyzden su zamrznuti? Podla pocasia ani nie 😀 😀 😀 😀

monkula
12. máj 2008

Katka, vďaka za tip, zajtra sa pôjdem pozrieť....
To stretko zajtra, uvidíme, ako sa mi zadarí, ak bude malá spať, nebudem ju budiť...
Veď sa možno Neka zase stretneme po ceste zo škôlky a obchodu... 😀 😀

luculka
12. máj 2008

Neka to fakt,,,to by som aj ja sla na ten cervený kamen,,,,mame sice výrovie 😎 😎 tak chceme ist na obedik na Kamenný mlyn,,,,tam sme mali svadbu,,,no ale asi to hodime na nedelu a pojdeme radsej na sermiarov,,,,,aj tak budu nasi v sobotu strazit Natalku,,,lebo ideme vecer gratulovat na svadbu,,,tak aspon nemusia varit,,,zoberieme aj ich 🙂 🙂

Kati,,,dedko ju hrozne rááád vozi,,,,skoro kazdý den 😀 😎

neka
12. máj 2008

Luculka maju vystupenie sobotu aj nedelu a aj v noci by nieco malo byt
tu je k tomu stranocka

http://www.festivalcervenykamen.sk/Web_CK/index...

kattom
13. máj 2008

jeej - cerveny kamen je super - ja som tam bola pred dvoma rokmi tiez na rytierskych turnajoch a strasne sa nam pacilo.
luculka, neka - poslala som vam fotky z parku, iba tri som odfotila. nejako to flakam.
luculka - cestou domov mi "udrelo" do oci na malom namesti vo vyklade v tom 30Sk obchode maju nafukane take koleso pre babatka , co su tam diery na nozicky.. sice vyzeralo bez strechy, ale mozno sa zide
a kupila som dnes malemu sandalky v tej obuvi cestou na stanicu - taaaak sa z nich kubo tesi, ze sme ich v obchode hned museli nechat obute

luculka
13. máj 2008

kattom pojdem pozret,,,,inak v avione na den deti budu male levicatká 😵 ,,,mozu sa deturence odfotit 🙂

neka
14. máj 2008

Kattom, dakujem.

kattom
15. máj 2008

no vcera som napisala prispevok a zasa mi to nechcelo nahrat..ani uz neviem o com som chcela - tak len aby sme nezapadli prachom 😀

luculka
15. máj 2008

vcera to pekne blblo.....dokonca mi ukazalao ze mam zmazane albumy... 😅

luculka
15. máj 2008

ukazalo 😀

monkula
15. máj 2008

Ahoj... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Kati, ako dopadlo očkovanie? Ako ho znáša Jakbko?
Lucka, chcela som ísť ua Tebou pred fornetti, ale ponáhľala som sa, pretože som išla po Jarka do škôlky a potom na tréning.
Chiarka už chodí, dnes lietala po ihrisku skoro hodinu, tak mi zaspala v kočíku a spala do ôsmej, tak som zvedavá dokedy bude strašiť... 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre