Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

luculka
24. jún 2008

ok tak streda o 10:00 🙂

kattom
24. jún 2008

dojdem - plati. dnes uz nebolo tak teplo a boli sme vonku do jedenastej a dalo sa. neka dojdes? monkula?

jeej a zuzi dnes si uzi to kravitza vecer, vcera som ti zabudla napisat 😉

monkula
24. jún 2008

kati, tréningy už nie sú, v sobotu mali v Plaveckom záverečný turnaj, od rána do šiestej večera...
My ideme do RS, takže stretko nestíham... 😒 😒

luculka
24. jún 2008

kati takze zase my dve??? 🙂 ,,,ci aj neka sa pridá?

zuzi uzi si koncert,,,tesim na foto...

neka
24. jún 2008

Ahojte 🙂
jasne aj my prideme, Adamko chodi tento tyzden na plavaren, tak ho na obed beriem vzdy domov, tak mi to bude akurat casovo pasovat. A park v meste, alebo zamocky? ( to len pre istotu).
Aj my sa chystame na vikend zabehnut k manzelovym rodicom na Rychnavu, tam bude predsa len trochu chladnejsie. Treba odskusat auticko. 😀

zuzitka
24. jún 2008

koncert si vychutnam, diky.... ale fotak neberem... nebudem riskovat ze mi ho zoberu SBSkari 😠
mozno na mobil.... ale zalezi, jak budem daleko od podia... mozno lennyho uvidim ako ciernu bodku 😀

monkula
24. jún 2008

zuzi, tak foťá kneber určite,MM robí tiež sem-tam ochranku, keď mal koncert Rytmus v MA, tak takéto veci brali, dáždniky, fľaše, foťáky, môžu byť použité ako zbraň, tak preto...

zuzitka
24. jún 2008

presne, ked som bola na Desmode pred par mesiacmi, tak brali pollitrove flase 😕 😕

luculka
24. jún 2008

neka v parku,,,, 😉
som prave pozerala tvoj blog....nooo aj mne moze tvoj mangel doniest tolko lega pre malu 😀 😀 😀

luculka
24. jún 2008

inak o takomto case sme sa tu tusim este v takomto pocte nestretli,,,, 🙂
ja mám malu na vychádzke s kamoskou tak mam free 🙂 🙂

zuzitka
24. jún 2008

luci, aj mne sa zda 😉 ale ja tu byvam o takomto case furt 😅
samo spi, pridavam foto na konika a pocuvam kravitza... trenujem na vecer 😀 😀

luculka
24. jún 2008

😀 😀
som pozerala ,,,najviac sa mi páci tá tretia od konca,,,tá je uuuzasná

zuzitka
24. jún 2008

myslis tu "tato v maskacoch a samo" ? tieto foto fotil profesional, ktoreho si najala firma TNT kvoli tej akcii 🙂

zuzitka
24. jún 2008
zuzitka
24. jún 2008

☹ no mam strach ze nic nebude... zotmelo sa tu, hrmi o stotristo... ked bude taky lejak jak vcera , mozem ostat rovno doma 😠

luculka
24. jún 2008

😵 ano tá je svetová,,,,pozriem aj tvoje 😉
to je vonku???no aj tu je pekný lejak,,,,

zuzitka
24. jún 2008

koncert je na artmedii - futbalovy stadion ☹ ☹

luculka
24. jún 2008

😉 jááj no blbe,,,,,sak oni budu pod strechou,,,a vy tiez,,,ci asi to je aj na statie ze??? 😅

zuzitka
24. jún 2008

no ja mam na statie.... budem pekne na dazdi ☹

kattom
24. jún 2008

tak teraz neviem - lucka tym parkom myslis, ktory park?
zuzi no snad sa vycasi a uzijes si to! ja by som hned isla..

luculka
24. jún 2008

kati pri kostole,,,no ja neviem ci dojdeme,,,som zabudla ze ideme o druhej doktorke,,,a ked ju dam spinkat do postele tak sa vyspinká aj 2 hodky,,,v kociku by bola zachvilu hore,,,a poton by chcela spat po jednej,,,no ved este neviem,,, 😅

zuzitka
25. jún 2008

chvalabohu prestalo prsat este tusim o 18h....
prekopirovala som vam sem moje postrehy z inej temy /BA 3/, nechce sa mi to znova pisat....

no koncert..... jednoznacne to bol zazitok na cely zivot, strasne som sa tesila na tu chvilu, ked Lenny vkroci prvykrat na podium bol uzasny strasne sexi chlap
lenze tesila som sa, ze si so sestrou riadne zaskaceme a vyblaznime sa a...... on hral vacsinou pomale pesnicky co bolo dost "nezazivne".... aspon pre mna
dal aj rychle songy ale malo viac ma boleli nohy zo statia ako z tancovania

ale to ze som ho videla nazivo, tak to je fakt supeeeer

to bolo skvele, ked zoskocil z podia a siel za ludmi, co sedeli po bokoch..... len sme videli ako sa tam vsetci zbiehaju
my sme stali asi meter od zabradlia, co oddelovalo ludi "pod podiom" a ludi "na statie"
tak sme dufali, ze sa pojde prejst pri nas... a nic

inak to obcerstvenie.... sme tam dosli uz o 19h, ze ideme si kupit colu... a vsade stanky ze "zetony"
kukam na to, ze naco su tie zetony, som myslela ze na wc.... a bolo treba si kupit zeton = 50sk a s nim ist do dalsej rady pre pollitrovu flasu.... baba odkrutila vrchnak a zahodila tak sme chodili s otvorenou flasou..... aby som nahodou nezabila lennyho s tou plastovou flaskou....

a teda nevyhoda statia je, ze som lennyho videla len vtedy, ked ludia len stali, netlieskali a netancovali....
inak som musela natahovat krk a stat na spickach ... skoda ze nemal aspon 1 velku obrazovku.... cumela som ludom na mobily, ked si ho nahravali
a este tie drze plostice!!!! niektory ludia su fakt divny..... stojim tam od 19h, drzim si miesto, ako tak sa tam zohras s ludmi okolo, nechas si okolo seba priestor asi 5 cm z kazdej strany na dychanie a na tancovanie..... a v polke koncertu sa ti tam natlaci taky maniiik s maaanickou a na drzo sa postavia pred teba a ostanu tam stat. nastastie nie predo mna ale pred dievca vedla mna, ktora bola chudinka este nizsia odomna a ten chlap bol o hlavu vyssi... a nic ho netankovalo.... by som ho kopla do kolena!!! potom sa tam navtirali dalsie 2 baby ale zase z inej strany.... neuveritelne..... jak su ti ludia bezohladny.... no ne?

no ale lenny bol "k sezraniiiii" strasne skvely muzikant a ked sa zacal vlnit... tak som odpadavala

sorry, ze sa tak rozpisujem..... ale chapete 😀 😀

monkula
25. jún 2008

zuzzitka, aj som na Teba myslela, dnes na TA3 uakzovali jeho koncert aj so mšmírovala ,či Ťa neuvidím, a vraj bol koncert dosť veľkým sklamaním...Lenny deň predtým žúroval do piatej v ČR a na SK prišiel predpoludním, čo som videla, ľudia boli dosť sklamaní, že dával neznáme pesničky a 15 minútové verzie...
A tí drzáni, no comment 😠 😠

kattom
25. jún 2008

no zuzi.. ale dobre bolo aj tak, ne? to fakt nemal ani jednu velku obrazovku? to ja by som asi nevidela nic..
dnes to stretko baby.. no ja a kubo 😀
ale nevadi. inak nedame to teda zajtra? zasa o desiatej? ale mam navrh - stretnut sa pri afk a ist pozriet do zverinca na cirkus - dnes sme sa tam boli pytat - je to kusok za tym kostolom ako sa ide na kostoliste - od afk tak 10-15 minut (ak bude kubo v kociku), od desiatej do piatej sa da ist pozriet na zvieratka, asi 20 Sk sa plati. my sme tam dnes boli pred siestou, kedy uz isli hrat, ale ze sa da prist hocikedy. na plagate maju pisane psy, lamy, poniky, tavy.. nechcete niekto tam ist?
ak nie, tak v parku na krizovatke zajtra?? (a na zvieratka pojdeme poobede sami alebo s ockom, ked bude doma)

matenka
25. jún 2008

čaute kočky, vy ste všetky priamo z malaciek, alebo niektoré z okolia, napr. stupava ? 🙂

kattom
25. jún 2008

ahoj matenka - monkula, ja, neka, luculka - malacky. kuko - studienka, zuzitka - BA a Studienka cez vikendy, a obcas sem zabludia kocky - z labu, levar, moravskeho sv. janu.. (a viac si nepamatam, sorry). ale ked nemas nikoho zo stupavy - a neni medzi temami, mozes aj s nami kecat 😉

emjee
25. jún 2008

ja som tiez z okolia 😀 ale ne zo stupavy ani hore vymenovanych 😀
ale ja do tejto temy neprispievam aktivne, len obcas nakukavam 😀

luculka
25. jún 2008

kati tak zajtra to snad stihame,,,mala som tu zase tu koleginu,,,je tehotna a chodi stredy na cukrocku,,,tak vzdy dojede predtým na kafe 😉

ale mala vetsinou papa o desiatej sak by som ti cinkla kde ste,,,

matenka
25. jún 2008

dík kattom 😉

livika
25. jún 2008

Caute baby!
Ja som z Velkych Levar,ale v Malackach mam rodicov,takze som tam skoro stale. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre