Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

sasrnka
14. jan 2009

Petra, gyna je teraz ozaj prerobena a nadstandardy su ozaj super a cistucke. Mozem potvrdit, lebo to tam poznam. Mama tam robi sestricku, takze som tam za nou chodievala. Ked som bola tehotna, tak som tam chodievala aj na infuzie... Izby nie su ako klasicke nemocnicne, ale pekne farebne a aj postelne pradlo a viem, ze ho tam pravidelne vymienaju. A na nadstandarde mas krasnu kupelku aj s wc. Kedze som toto poznala, tak porodnica v Ruzinove mi zo zaciatku pripadala dost desna, ale ked je tam clovek 4 dni, tak to prezije.
Ak by si nieco konkretne potrebovala vediet, tak pisni a ja sa spytam maminy 😉 😀
A este taka pikoska. V Malackach lezalo aj zopar znamych ludi z telky a ked ich niekam maju umiestnit, tak prave tam na nadstandardy...

luculka
14. jan 2009

ano ako pise emje dnes som sa pýtala sesterky co tam lezala,,ceny su od 200...vyssie za den,,ona mala nadsand. lebo chcela by sama,,,ale ze vsetky su pekne a skoro na kazdej je aj telka

luculka
14. jan 2009

sasrnka no viem o Honzikovi Novotnom 🙄

neka
14. jan 2009

Luculka, no este to nieje iste, ale aj tak sa tesim, ze mi to navrhla tr.uc. Videla ma fotit jednu ich akciu- prijimanie prvakov. Aj sama som zvedava ako to dopadne. 🙂

A na Vas si vzdy najdem cas, zatial este nehrozi, ze by som nestihala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petra2505
15. jan 2009

Caute baby, buduci tyzden idem teda na prijem.Dnes som stretla kamosku a tiez ide na prijem tak budeme spolu.Sasrnka aj moja maminka tam robila tak ja to tam ako tak ovladam len ona tam robila pred prerabkou /21 rokov/ 😀

petra2505
16. jan 2009

No dnes sme sa s lekarom dohodli, ze 26.1 mi spravi tu laparku, malo to byt skorej, ale kvoli poistovni musim cakat do 26.Mam obavy, ale verim, ze to zvladnem, som PN aby som nezostala chora lebo v praci nemame bohvieako teplo.Dufam, ze po zakroku sa coskoro dockame babätka - konecne.

emjee
16. jan 2009

petra jasne ze sa dockate 🙂

kattom
16. jan 2009

petra drzim palce..

neka a tebe nech to vyjde s tym fotenim. inak potom uz sa ti niekedy ozvem, ci by si nas neprisla trocha pocvakat k nam domov - s malinkou, kym na nevyrastie. tak 10 spolocnych fotiek bude stacit, viac nie 😉 zatial to riesime samospustou a stativom, co mam od jeziska, ale nic moc fotky. bud mala place alebo chce kubo fotit alebo robi grimasy

petra2505
17. jan 2009

baby mooooooc dakujem za podporu 😉

neka
17. jan 2009

Jasne Katka, vsak potom daj vediet, nieco vymyslime. 😀

zuzitka
20. jan 2009

haloo haloo ... posledny prispevok 17 januara?? 😕 😕

kati ... tak premyslam, mohli by sme vas prist navstivit niekedy vo februari? 🙂
... a este mi povedz, ake auto ma tomas vysnivane 😵 😵 /alebo motorku 😀 / ... lebo ved sa mu blizia narodky, tak ho chceme potesit... dostane aspon maly model 😀 😀

emjee
21. jan 2009

kattom ty si rodila na antolskej, ze?
prosim ta, siria sa tu na mk take chyry, ze kedze malacky "spadaju" pod kramare, ze je s rodenim na antolskej problem (minimalne ak nemas zazmluvneneho lekara) pripadne, ze treba platit - pride mi to cele odveci, tak ako je slobodny vyber lekara snad si mozem slobodne vybrat kde chcem alebo nechcem rodit, no ale necita sa mi to lahko teraz par dni pred dnom D, tak keby si mohla sa k tomu vyjadrit - aj ostatne ak ste niekedy v poslednej dobe rodili inde ako na kramaroch (najlepsie bez zazmluvnenia)
dik 🙂

monkula
21. jan 2009

emjee, aj ja som rodila na Antolskej, presne pred dvomi rokmi 😀 😀
A žiaden problém som nemala.. proste som tam chodila do rizikovej poradnem asi od 14 tt a len sa ma Paldia opýtal, či chcem u nich aj rodiť, tak som povedaa, že určite a bolo...
potom ma prijali na rizikové oddelenie v 36 tt, tam som pobudla tri dni a potom ma len tak-ta stihli odviezť na pôrodnú sálu.
Rodila som bez zazmluvnenia, bez akýchkoľvek problémov s miestom bydliska a to tam bola jedna aj z Kútov a ďaľšia zo Zohoru, ani jedna sa nestretla s tým, že by musela platiť... 😉

zuzitka
21. jan 2009

monkul .... vsetko najlepsie malej Chiarke k narodeninam 😵 😵
my mame v sobotu 3 roky 🙂

kattom
21. jan 2009

ahojte - no zuzi potom daj vediet, kedy chcete prist. co sa tyka auta - volaco splietal jeden cas o pegueote ale neviem kolkatke - take velke.. co som povedala, ze nie. a aj off roady teraz pozera, ze by sme potom neskor vymenili auto (co zasa nebudeme menit, kym nebudeme mat byvanie ine - mne je jedno na com sa veziem, hlavne nech to funguje, ale byvat chcem poriadne uz teraz a nie o dvadsat rokov 😉 )

monkula - chiarke vsetko naj naj k narodeninam, pekne to oslavte. zasa robis tortu?

emjee - to su len reci. je slobodny vyber stale (boli nejake obmedzenia v 2008, ked sa antolska malovala, aj predtym v roku 2007 zasa kramare - ked sa prerabali), ale kludne tam chod do poradne a neboj, vezmu ta.

neka - sa ozvem. zasa ma obchadza nejaka nadcha. to pocasie ma na mna vplyv

zuzitka
21. jan 2009

kati .. urcite sa ozvem tyzden dopredu 😀 ale viem, ze ten vikend 14-15.02 to nebude, lebo juro ma z prace konferenciu, to budeme v BA 🙂

emjee
21. jan 2009

diky za ukludnenie baby

jej mon tvojmu cyklonu vsetko naj 🙂

monkula
21. jan 2009

emjee ,ďakujem aj za cyklón ,ona teraz nemá čas, blázni sa s tajfúnom v obývačke.. to zase bude smršť 😀 😀 😀 😀

emjee
21. jan 2009

budete mat este nejaky hurikan? 😀

monkula
21. jan 2009

ešte jeden hurikán a skončím v Levároch.. 😝 😝 😀 😀

zuzitka
21. jan 2009

monkul .. a mne a katke nedakujes? 😀 😀 😝

monkula
21. jan 2009

jaaj ,mne sa to neodoslalo? veDˇsonm Ďakovala hneď poobede... 😅 😅 😅
ale samozrejme, že Ďakujeme ,čo si myslíš, že sme nevychované? 😀 😀

zuzitka
21. jan 2009

vidis, mne sa to hned nezdalo 😀 😀
a nemate zaco, len aby Chiarka bola stale zdravucka a taky anjelik ako doteraz

oslava bude kedy? torta je upecena? 😀

monkula
21. jan 2009

torta bude až cez víkend 😉

petra2505
21. jan 2009

mon aj ja prajem malej vsetko najlepsie k 2 rockom 😉

neka
21. jan 2009

Monkul blahozelam malej princeznicke k dvom rocikom. 😀 Tu v Malackach je akysi zvyseny vyskyt tajfunov, cyklonov a tornad. 😀 Aj u nas dnes bola smrst. 😀 Akurat som ju zlikvidovala. Zajtra moze nastat dalsia. 😅

Adamko dnes dostal svoju prvu znamku 1* za citanie, ani nevedel domov vydrzat ako sa tesil, ze mi ju ukaze. 😀 😀 😀

zuzitka
21. jan 2009

kati ... mate novu autosedacku? 🙂
ci to je este po kubkovi?
pocuj, a asi nepotrebujete nove hracky - hrkalky, hryzatka - pre Hanku 🙂 ?

macka s palinom teda cakaju filipka 😵 som si vsimla na facebooku 🙂

luculka
22. jan 2009

emje ja som rodila pred rokom na Antolskej,,,bez zazmluveneho dr.

mon Chiarke vsetko naaaaj
Kati s tou nádchou ani nehovor,,u nás sa usadila uz pred mesiacom,,,, 😠

petinka11
22. jan 2009

AHOJTE KOCKY,nenajde sa tu niektora z vas co by sa chodila prejst s kocikmi,na kavicku, a tak,som z malaciek ale nikoho tu nepoznam

petra2505
22. jan 2009

Nechysta sa niekto z Vas tento pondelok lezat do nemocnice v MA na gynekologicke odd?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre