Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

kattom
9. júl 2009

tuky-tuky.. kde ste vsetci? hladam hladam a musim listovat 😠 . pri nasom dome minuly tyzden - pri vanku konecne takmer po roku vratili preliezku aj s dvoma smyklavkami, ale tentokrat nie je za plotom.. aj dve nove lavicky. tak snad niekto niekedy dobehnete. skolkar maly v pohode, dnes prvykrat neplakal za maminou. a ja nestiham bez neho aj tak.. stale nieco treba vybavit, co sa dlho odkladalo a nechcelo sa mi s dvoma detmi riesit

neka
9. júl 2009

No aj ja som isla akurat, ze nas posuniem trosku vyssie, si ma predbehla Katka. 😀
A do kedy byva Kubko az do obeda? Ak by si mala cas mozeme zajtra dobehnut k vam na to ihrisko. Na akej ulici to je?

kattom
10. júl 2009

neka, vonku pred vankom.. a s tym casom 😝 furt niekde beham po meste aj bud. tyzden uz mam, ze co este chcem stihnut do piatku, kym je kubo v skolke... ale poobede by sme mohli aj v parku s detmi daco uz, nie? snad aj pocasie sa umudri. kludne aj do zamockeho prideme - ale uz by sme mohli daco. pekny vikend

neka
11. júl 2009

My by sme kludne mohli aj poobede,len doteraz sa to pocasie vzdy poobede pokazilo, tak dufam ze uz bude pekne cely den. 🙂

luculka
12. júl 2009

baby kedy dáme stretko???? 🙂

kattom
12. júl 2009

zajtra nie urcite, uz mam plny diar 😀 a este musim zajtra povybavovat nejake terminy.. tak budem mudrejsia potom, ze co zvysok tyzdna. ale tesim sa na vas. a dam vediet

luculka
12. júl 2009

ja mozem len do utorka,, 😒 stredu odchádzame az do nedele do Šastina

neka
12. júl 2009

JA potom az v piatok a od soboty odchadzame na tyzden na dovolenku. 🙂

kattom
24. júl 2009

ahojte, dufam, ze ste vsetci prezili vcerajsiu vichricu bez vacsej ujmy.. jak z filmu 😝

neka
25. júl 2009

Ahojte tak uz sme doma. 🙂
No vichrica sa zase riadne vyblaznila v parku, isli sme dnes okolo a vsetko je popadane a polamane. Domov sme prisli o pol piatej rano, cize tesne po vichrici, ale zato sme 500 km isli v lejaku a tme, no paraaaada. 🙂

Tak co s tym stretkom, kedy by vam vyhovovalo? 🙂

luculka
26. júl 2009

neka vitajte doma ,,,krásne fotky z Paríža,,jooj hned by som tam zase isla,,je to krásne mesto,,ja som tam bola ako malá,,a teraz pred 3 rokmi,,aj v disneylande,,,no uzasne pre deti aj dospelích 😀

mne je to jedno ,,my mozme hocikedy,,, 😉 🙂

myzma
28. júl 2009

ahojte, zienky,

tesim sa, ze som nasla forum "malacky", bo som tiez z malaciek. k tomu na PN az do materskej, takze najblizsie mesiace stravim len v MA.

pozeram, ze si tu pisete uz dobre 2 rocky. to ste sa museli urcite i riadne spriatelit. som rodena malacanka, ale z fotiek som zatial ani jednu z vas "nespoznala"...

som "83" rocnik, chodila som na gympel 1997 - 2001.

mate vsetky uz svojich drobcov na svete, ci ste este niektore tehulky?

luculka
28. júl 2009

ahoj ja som 82,,,

neka
28. júl 2009

Ahoj Myzma,
no tahame to tu vacsinou tri-styri maminky a aj sa uz pozname osobne a ked sa da, tak sa stretneme. 🙂
NApr. ja niesom rodena malacanka, my sme sa sem prestahovali pred troma rokmi. Mam dvoch spuntov, ale uz pomerne velkych, 7 a 4 rocnych. A so rocnik 75 🙂

myzma
28. júl 2009

dakujem za pismenka... chodim sem pomerne casto. v podstate som stale onlajn, nakolko mam vychadzky len 2 x do dna po 2 hodinky ☹ a maly bytik, v ktorom nie je potrebne az tolko co urobit 🙂

presla som temy, ktore sa mi zdali zaujimave alebo ktore som navstivila len preventivne (az zo strachu)... mozno ste si niecim takym presli, ked ste cakali drobcov (teraz uz su niektori velkaci 😎 )

Neka, ako si si zvykla na MA? mam zopar znamych, pre ktorych to tu aj po 10 rokoch stale cudzie... mate tu rodinu z mangelovej strany?

neka
28. júl 2009

Myzma,
nie nemame tu absolutne nikoho 🙂 , obaja sme zo str. slovenska. Nam vyhovuju MA, vsade sa dostanem peso, a ked treba, tak BA je coby kamenom dohodil. 🙂

"presla som temy, ktore sa mi zdali zaujimave alebo ktore som navstivila len preventivne (az zo strachu)... mozno ste si niecim takym presli, ked ste cakali drobcov "

ja som pre istotu na take stranky ani nechodila, lebo ako sa poznam panikarila by som az do porodu. 😅

kattom
28. júl 2009

ahoj myzma - tiez nie som rodena MA, som dostahovana. tiez som ako neka, ze babky a dedkovia su mimo a byvaju inde.
neboj vsetko bude ok, necitaj, co nechces.. ja som sem viac chodila az ked sa kubko narodil.. po rady a tak. pozeram, ze az v januari mas termin.. tak nezavidim to cakanie doma

luculka zajtra - streda doobeda okolo desiatej pri maline na ihrisku.. neka dobehne s drobcami akurat sme sa dohodli. dobehni, ked nic nemate s natalkou.. idem ti napisat aj na FB

monkula
29. júl 2009

ahoj myzma...
aj my sme prisťahoví, a ako Tvoji známi, neviem si tu zvyknúť..... 😅 Tiež tu nikoho nemáme, len "moje" kočky odtiaľto z koníka.... som za ne vďačná.... 😉

kati, neka, predstavte si, že Jarko mi u logopedičky skoro odpadol..... cvičil s lekárkou pred zrkadlom, zrazu sa zažal chytať za hlavu, že je smädný, tak som mu povedala, nech sa oide napiť a akoišeil ku mne, no neprítomný pohľad, pery biele, bledý.... 😲 😲
a že mal pred očami biele a tmavé kruhy.... no neviem, čo to bolo... ale mala tam dosť dusno, možno z tepla.. ani mne nebolo dvakrát dobre.... 😖

kattom
29. júl 2009

monkula - davajte si pozor, lebo je strasne horko, aby ti neskonci na infuzkach.. pit pit a pit
mne zasa hanka protestovala v kociku, reku asi uz hladna, prsko nechcela vonku, len jej bolo teplo v kociku
a tesim sa baby, ze sa nam dnes podarilo chvilu sa vidiet, aj ked deti behali..

sasrnka
31. júl 2009

Ahojte. Nemate niektora skusenosti s bazarom kocikov v AFK? Chcem predat svoju trojkomninaciu a na nete sa mi velmi nedari. A doma zabera zbytocne vela miesta... Mozno tu v MA su aj mamicky, co by chceli ojazdeny kocik a nie vsetky maju net.. Neviete mi poradit? Vdaka.

neka
2. aug 2009

Sasrnka, bohuzial nepomozem ti , nemam ziadne skusenosti s tymto bazarom.

Kocky prosim vas nepoznate tu v Malackach sikovnu krajcirku, co by mi trochu upravila saty?

kattom
2. aug 2009

ahojte do parku stale plati zakaz. a vraj 2 mesiace bude min. odstranovat skody, tak snad sa tam bude dat ist skor ako v septembri dufam.
sasrnka - viem, ze aj vo vanku su nejake inzeraty na kociky vytlacene na nastenke, skus sa tam spytat, ci by si nemohla "vycapit" aj tam. a na net neviem, cez co predavas, hlavne cez mimibazar sa vela kupuje - slovensky aj cesky, pripadne, ak nemas inzerat dany, tak sa da aj sem na MK, na mamaaja, bazos.sk.. a skus aj to AFK, skusenosti nemam, ale za opytanie nic nedas. a este na mimibazar sa da aj aukcia vyhlasit
neka - ja viem, ze tu pri nas na prveho maja, ako su potraviny, tak vedla vo vchode je krajcirka, co sije..inak nepoznam

neka
3. aug 2009

Katka, dakujem, tam som uz bola a odbili ma s tym,ze oni upravy nerobia, ze siju len kolekcie, plesove saty a take... 😠

ribizek
5. aug 2009

neka - moja bývalá kolegyna vedela šiť a často aj upravovala odevy. Len neviem, ako Ti to ponáhľa,lebo ide zrovna na dovolenku. No môžem sa jej popýtať.
Inak, aj ja som ročník 75 a tiež zo stredného. A mangi východniar. 🙂

myzma - my sme sa tu takto tiež stretli maminy detičiek "máj, jún 09". Celé leto a jesen sme spolu prekočíkovali. Na MK sme teraz pomenej, skôr fungujeme cez skype.

neka
5. aug 2009

Ahoj Ribizek, no velmi to neponahla, ja som sa hlavne chcela poradit, ci to voboc pojde tak ako chcem, a ak ano,tak by som si to dala urobit.
Mozem ta poprosit ze by si jej potom po dovolenke o mne povedala a by sme sa spolu skontaktovali? Dakujem.
VAs teda tiez sem zavialo 🙂
A odkial konkretne si? ja som od Prievidze.

ribizek
6. aug 2009

neka - jasne, spojím sa s nou a popýtam sa. Ak aj ona nestíha, možno bude mať kontakty na niekoho, kto to robí. Však potom ti pošlem určite IP.

No veru, zavialo. 🙂 Ja som síce už 10 rokov na Záhorí, ale stále ma to ťahalo domov. A nakoniec sme sa tu s mužom usalašili. 😀
Ja som z Banskej Stiavnice. 🙂

neka
6. aug 2009

ribizek, diky moc.
No vidis a ja mam manzela z Banskej Stiavnice. 😀

kakusa
6. aug 2009

Ahoj kocky,

sorry, ze vam senm tak na drzovku skocim,len sa chcem spytat, ci mi viete poradit spinnig v MA,chcela by som vediet, ci fungje este ten v Maline?
Dakujem moc za rady a za pomoc🙂

kattom
6. aug 2009

neka - este k tej krajcirke ma napadlo, ako ides na stanicu, tak neviem, ci v tej ulicke bocnej ako predavaju bicykle, kde je kodak, alebo o ulicku skor - vo dvore je tiez krajcirstvo a tam volakedy robili aj drobne opravy a upravy. napr. ja som tam bola s jednou bundou a zipsom, som chcela dat presit a pani mi poradila a ukazala, ako sa da ten stary zips opravit obycajnymi kombinackami.. a nemuselo sa nic sit, ani som nic neplatila. skus aj tam

petra2505
6. aug 2009

neka v afk vedla kvetinarstva robia upravy opytaj sa tam, mam velmi dobru skusenost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre