Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

telinka
7. dec 2007

čau monkula!!!jak žiješ??
ja už som zbalená a neviem sa dočkať ,kedy to na mna príde a budem to mat za sebou 😉 máš choré detičky? tak vám prajem , aby ste čo najskôr vyzdraveli!!

monkula
7. dec 2007

Luculka, nevadí, veď o pár dní už budeš mať Natalku na rukách 😵 😵
Môžem Ti poslať číslo, chcem vedieť, keď sa Ti Natalka narodí 😅 😅

telinka, čau moja, aj Tebe s to už blíži, a ako sa vlastne bude princezná volať?

A ďakujeme, Chiarke sme našťastie všetko podchytili, takže neochorela, ak nepočítam soplíky, ale Nasivin to zachránila a Jarko už skáče a vymýšľa, takže je tiež OK, včera sme boli s Kattom v parku na Mikuláša pozrieť, tak dosvedčí, že už mu nič nie je... 🙂 🙂

luculka
7. dec 2007

ak chces posli....ale sesterka da hned vediet do decembroviek..a snad aj foto prida 😵

telinka
7. dec 2007

najprv to mala,byť tereza,ale tú mi vyfúkol v júli brat ,potom to mala byť stela,ale vyzerá to tak,že to bude po tatkovi petra/teda ak to naozaj nebude timotej/

monkula
7. dec 2007

Luculka, posielam, ja do decembroviek nechodím, tak ak budeš mať potom čas a chuť, napíš...

Telinka, Stella je krásne meno... 😵 😵

vrtulka27
8. dec 2007

Luculka a Telinka drzim Vam paste............nech Vam vsetko Ok dopadne! 😉 a dajte o sebe vediet.....

vrtulka27
8. dec 2007

Ahoj monkuli 🙂 bola som troska stratena.....to vies ako na dome stale robota, upratovanie,varenie,zehlenie...nakupy.....a to sme zatial len dvaja :o)bludim po nete yistujem vsetko o Kramaroch ako to tam chodi a taaak.Teraz idem prvy krat v stredu na poradnu na Kramare.Tiez sa mi to uz blizi 😀 uz mam trochu aj strach ale tesim sa.Inak mohli by sme sa niekedy vsetky stretnut niekde v Ma......co si tu piseme.Len skoda ze je teraz zima.......
Inak monkuli za tie dediny, Aj Zavod je pekna velka dedina a je tam vsetko ma 2700 obyv. !!!
je to 12 km od Ma.Alebo Lab to je smerom na Ba dedinka ma 1400 obyv.je 10 km od Ma....tu byvam teraz ja 😀 je to kusom do Ba aj do Ma.Sice obchodou je tu malo.....ale aj tak chodim na velke nakupy do Ma.....raz za tyzden alebo do Ba do tesca.Tuto idem kupit len to, co mi chyba ked potrebujem.

monkula
8. dec 2007

Ahoj vrtulka 🙂
No, v Lábe majú dosť drahé domy, starý, neprerobený stojí aj dva milióny a kde je ešte oprava a tak...
V Závode majú lacnejšie domy, možno popozerám, som netušila, že je taký veľký...

Stretko by bolo fajn, ja mám jedno za sebou, s Kattom, ale rada by som sa stretla aj s Tebou, kým máš ešte čas... 🙂

vrtulka27
8. dec 2007

Cim su domy blizsie k Ba tym su drahsie.......Zavod je velky a hlavne dlhy!Vyrastala som tam od mala 🙂 je tam aj vlakove spojenie,aj autobusy.....aj take co chodia priamo do Ba....je tam vela obchodov...3 pizerie,tusim 7 senkov 😀 ked nie viac....o dedinu sa ludia staraju je cista, je tam vela sponzorov.....nadherny kostol fara je jak prezidentsky palac 😀 fakt, nerobim si srandu!Je tam velka zakladna skola,druzina,vela kruzkov,skolka.....kulturak velky...posta no vsetko.Inak aj tam uz idu pekne ceny hore domov.....musis fakt natrafit aby si dobre kupila.....keby sa dalo tak hned by som preniesla odtialto dom do zavodu 🙂 sice aj v Zavodoch mame velky dom!Ale moj chce byt v Labe lebo on zase vyrastal tu.....Ty si tusim spominala borsky sv Jur?ci Mikulas? tak uprimne povedane tam sa mi nepaci, to uz skor,Sekule alebo Velke Levare......Zohor...ale da sa zohnat aj v Labe len to musis stale sledovat.

vlasa
9. dec 2007

cafte baby.byvam vo vysokej,mam 6,5mes princeznu 😉 je tu niekto z okolia?sme len dostahovani,tak nemam s kym kocikovat ☹ ani kecat o vselicom 😠

monkula
9. dec 2007

aHOOJ VLASA, SOM RADA, žE SI SEM ZAVíTALA...
a ODKIAľ TE SA SEM PRISťAHOVALI?

vlasa
9. dec 2007

z bratislavy,najprv rodicia,potom sa tu brat ozenil a na koniec aj ja som sa tu vydala.ale chceli by sme odtialto odist,je to moc od ruky,aj ked sa mi od rodiny moc nechce 😔 chceli by sme ist do lozorna.

monkula
9. dec 2007

Aj my mse teraz v takom štádiu, že sa chceme presťahovať z podnájmu do niečoho vlastného, ale nie je to ľahké, ja chcem ísť do domu, ale manžel hovorí, že na to nie sú financie, teraz bývam v bytovke a mám pocit, že tu umriem, človek nemôže zdvihnúť hlas, hneď búchajú po radiátoroch ako šialený... 🙄 🙄
A ja so svojím temperamentom, no, maďarská krv, čo už so mnou 😅 😅

vlasa
9. dec 2007

to sa neda porovnat,my sme boli pred tym v podnajme v zohore,bolo tam vsetko pocut,aj o com sa susedia rozpravali,ale inak sa tam byvalo supeeer 🙂 ty si sa privydala do ma?

monkula
9. dec 2007

Nie, my sme obaja z iných kútov Slovenska, sem nás priviala robota, vlastne muža, ja som ho len nasledovala, zo Zohoru mám tiež pár bývalých kolegýň, ako aj z Vysokej 😉 😉

harper
9. dec 2007

Ahojte baby. mozem sa pridat?

gio
9. dec 2007

telinka, luculka, babetkam sa este nechce na svet ? 🙂
Drzime palce, aby vsetko dobre dopadlo !!!

neka
9. dec 2007

Monkula a odkial ste, ja som povodne z Prievidze a manzel z Banskej Stiavnice, do BA sme tiez prisli za pracou a zakotvili sme tu 🙂 .

Pisala som mail na cirkevnu skolu a boli taki zlaty, ze mi odpovedali na vsetky otazky 😀 ,( co som si myslela, ze sa na to vykaslu), to sa mi pacilo. Tak zatial je na prvom mieste. 🙂

Boli ste na Mikulasovy,aky bol?
My sme nemohli ist, lebo je to od nas dost daleko a na peso vecer po tme nechcem s drobcami chodit. Minuly rok ked to bolo na Malom namesti, tak sme boli a Adamkovi sa to strasne pacilo. Tak mi je trochu luto, ze sme teraz nemohli. ☹

emjee
10. dec 2007

ahoj harper dlho som ta necitala, ako sa dari?

harper
10. dec 2007

Ahoj. vcelku dobre. chodim do prace na polovicny uvazok. teraz som uz doma, malu som uspala, tak mam chvilu volno. Ty sa mas ako? Citala som, ze sa budes stahovat do Kostolista?

monkula
10. dec 2007

Ahojte...
neka, muža mám z Rimavskej Soboty, no dlho býval aj v Michalovciach, ja som z dediny v okrese Dunajská Streda. A v Prievidzi máme známych, mamina bývala spolužiačka, aj sme tam boli, celkom pekné mesto...
Mikuláš bol fajn, tiež som sa čudovala, že ho dali do parku, no kaštieľ už patrí mestu, tak asi preto, ale bolo to tam lepšie, predsa eln to malé námesti je dosť malé a keď sa tam natlačilo pol mesta, bolo tam málo mioesta, hovorili sme s mužom, že by tam mohli dať aj trhy, bolo by to pekné, hlavne, keby bolo nasnežené, alebo by jemnúčko snežilo... 😵 😵

monkula
10. dec 2007

Kde sa zase flákate? Scrapujete, pečiete a čakáte na pôrody? 😀 😀 😀

emjee
10. dec 2007

harper ja do kostolista? nieee, ja sa stahujem len v ramci mojej rodnej dediny tot o dve ulice dalej 😀

monkula
10. dec 2007

emjee, keď ťa vidím, tak mám strach, že si nás prišla zamknúť 😀 😀
Dnes som pozerala, že si mala plnú myš práce 😀 😀 Ale tá téma o péčku... 😝 😝 😝

neka
11. dec 2007

K tomu parku to aj viac pasuje, taketo hromadne akcie 🙂 ,je to velmi pekne prostrediea keby bolo este snehu 😵 😵 😵 ach jaj ,tak to by som uz asi vobec neodolala. Len skoda ze je to pre nas dost daleko, cez den tam drobce velmi radi chodia, mame z toho skoro celodennu prechadzku 🙂 , len po tme sa dost bojim chodit po vonku, koli zlej skusenosti ☹

VAs to teda tiez oddaleka sem zavialo 😀 .
JA mam zase kamosku z Horneho Baru z okresu DS. 🙂. To nase Slovensko je fakt malicke 😀

monkula
11. dec 2007

Neka, anija by som do parku potme nešla, a čo sa Ti stalo?

vlasa
11. dec 2007

caf monkula.preboha,ako to vsetko stihas?dve deti a este byt stale na pokeci?ja som rada,ked sa mi podari na desat minut.... ☹ ale je to tu super,malo by to byt povinne pre vsetky mamicky,vela by sa dozvedeli 😀

neka
11. dec 2007

To bolo este na vyske v Nitre, isli sme s kamoskou z prednasok vecer pesi na intrak a po ceste nas dost neprijemne zacala otravovat skupina opitych vyrastkov, kamoska bola odvaznejsia,ta sa z toho vykecala,ale na mne bolo riadne vydiet, ze som sa bala, tak si viac dovolovali, ale nastastie sa to skoncilo len s rukou na krku, ale nebolo to nic prijemne. 🙄

monkula
11. dec 2007

neka, tak to Ti nezávidím, fuuuj, taký zážitok...

Vlasa, teraz to vyzerá tak, že nič nerobím, nie som tu stále, neboj...

monkula
12. dec 2007

baby, Luculka je už v nemocnici, ale dnes asi ešte bábo nebude, zajtra sa o niečo pokúsia, myslite na ňu a držte jej palce...
Luculka, myslíme na teba... Dnes mi zapípal ráno o štvrtej telefón, už som si myslela, že si to ty, a on to bol len výpis z banky... 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre