Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

renatad
26. apr 2012

@ribana2 to poznám, aj my sme boli kedysi gang po celom chodníku, ale bejvávalo teraz sme gang na preliezkach a šmyklavkách, tei vám tak o rok a pol či dva zase prenecháme 😀 😀 😀 😀

emilly
26. apr 2012

@ribana2 tak to by som sa k vam rada pridala ak mozem 🙂

limoncino
26. apr 2012

@renatad tak to vy ste má stále rozčuľlovali čoby gang rozťahaný cez celý chodník a ja som nemohla prejsť, tak vďaka teda 😠 😠
😀 😀 😀 😀 😀 😀

hviezda22
26. apr 2012

@lenka0283 ano, stokkač poznam, som kočíkovo pozitívna 😅 . A čo stary je už zničeny? je to niečim vystužené? Možno by sa ten novy kit dal upraviť aby sadol, to nemože byť velky rozdiel 😕

renatad
26. apr 2012

@limoncino je to možnééééé a nie je to vylúčenééé 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale pre nás to bolo príjemné a nemali sme pocit, že niekomu zavadziame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved kto by si už len trufol na húfff mamičiek s kočíkmi 😎 😎 😎 😎 😎

limoncino
27. apr 2012

@renatad ja som si trúfla, keď ma zablokovali tak, že som aj s malou ostala stáť na ceste.. 😠 😠 😠 😠 😠 teraz už ich môžem obehnúť, ale keď som mala kočík, bolo to nemožné

a počuj, nemáš pri kočíku náhodou aj psa? Si mi veľmi povedomá 😕

renatad
27. apr 2012

no už nechodím kočíkom ale ano dve deti a beagel, už sme sa rozrástli dve deti a dvaja hafani, ak by som sa náhodou nudila 😀 😀 😀 😀 jáj no mala si sa k nám s kočíkom pridať, bolo by nás viac 😝 ale ak sme to boli my, tak sa ospravedlnujem, bo ked sme začali kecať, tak okolitý svet sme si nevšímali 😉

lenka0283
27. apr 2012

:D nieje zniceny len uz ho mam dlho a je to vlastne len strieska uplne cely kit nemozem zohnat uz ho nepredavaju ja som chcela nieco take ako sa teraz dava na tie nove len to usit 🙂 sije to jedna pani ale ta to sije v Londine az....ked das na fb PATISHOP tak to je ona 🙂

limoncino
27. apr 2012

@renatad nie, určite si to nebola ty 😉 😉

jaaj, vieš čo, ja nie som veľmi družný typ na takéto kočíkové seance 😝 😝 😝 ale inak som veľmi milá, že @ani3012 😀 😀 😀
a tak o dva týždne sa veľmi nepohybujte s kočíkmi na ceste, mám prvé jazdy 😀 😀 😀
a ešte jedna otázka, kto je z Veľkých Levár? 😅

ani3012
27. apr 2012

@ribana2 a počkaj ked začnete organizovať aj pobyty ako naša skupinka 😵 😵 😵 tento rok ideme do Oščadnice 🙂

ani3012
27. apr 2012

@limoncino jasné ty si v poho 😉
@renatad čo sa týka háčkovania: jeden týždeň Patrik grcal (takže som neišla) druhý týždeň som zabudla 😅
a asi sa mi tam už ani neoplatí ísť 😀 to len aby ste si nemysleli,že som to naozaj sabotovala,ale keď mám pravdu povedať ,tak to moje počiatočné nadšenie upadlo-keďže sa mi nedarilo ☹

limoncino
27. apr 2012

@ani3012 nevybilo vám okná na byte? Malý mi hovoril, že tam vybuchla cisterna či čo s cementom a že tam kamene porozbíjali okná, býva tam niekde jeho učiteľka, jej okná rozbilo 😝

ribana2
27. apr 2012

@emilly v pohode sa možeš pridať, pošli číslo na IP a ked pojdeme tak ti zavolám

ani3012
27. apr 2012

@limoncino my máme okná z druhej strany ale okná sú vybité až po 6 poschodie ...
aj autá boli tri zasiahnuté..oni ako betónovali stĺpy,tak sa im stal nejaký podtlak či čo a vybuchlo to...šťastie,že nikoho to nezasiahlo,lebo by ten človek bol 😝 ...bola to fakt sila

sasrnka
27. apr 2012

@ani3012 Coooo? A to kedy? Okolo siestej sme prechadzali okolo. A to Sara sa tam vzdy pozera cez taku skarocku dolu, co tam robia 😨

ani3012
27. apr 2012

@sasrnka koľko mohlo byť ...okolo 16 hod ? tak nejako

limoncino
27. apr 2012

@ani3012 hej, to nám malý hovoril, až po šieste poschodie a tri poškodené autá... ja som bola s malým na juhu, tak som tú šupu ani nepočula

renatad
28. apr 2012

@ani3012 ani na tvojom mieste by som išla, baby už nepotrebuju tolko poradiť, tak by sa mohla venovať len tebe a určite to doženiete, kde bývaš v stredu ťa tam dotiahnem, ma nehnevaj!!!! kua to ti nie je luto ani tých penazí??? v stredu tam naklusaj a pome, poprosím susedu aby ti pomohla kriste a od teba by som tu čiapočku pre lauru kupila, nie tvoju prvotinu ale možno desiaty kus 😝 😝 😝 tak podme po prvom máji ťa tam očákavam a tomu ver, že sa tam pojdem pozrieť, či si prišla, ženo vschop sa!!!!!!!!

renatad
28. apr 2012

@limoncino ja 😀

limoncino
28. apr 2012

@renatad llen jej daj, hnilde 😀 ja som ju ťahala aj na jazykový kurz, vytoto sa na mňa zvysoka 😠 😠 😀

a ako sa Ti tam býva?

renatad
28. apr 2012

@limoncino super neviem si predstaviť ako som mohla byť 3O rokov v činžiaku 😉 bývame hned na začiatku ked ideš od MA a popravde mám vedla aj romov, ale zatial bez problemov, slušní, pracuju, zdravia, decká v pohode, myslím, že ja tu po detoch kričím viacej ako ide hluk od nich a je tu už mrteeee malačanov, a tých 5 minut čo idem do MA tak to je skoro ako z juhu do mesta

😀 😀

limoncino
28. apr 2012

@renatad kde hneď na začiatku? to je široký pojem... 😀 😀 😀 tak si ma teraz potešila, lebo každý zatiaľ krútil očami, že do Levár idete?? Včera sme tam totiž kúpili dom 😎 😎 😎 a presne ako vravíš, pár minút autom, to je jedno ,či sa trepem z Padzelku, či ako sa to tam volá, kde je plno ľudí, či pekne po širokej ceste, ktorú ako začiatočník budem potrebovať... Teraz len urobiť ten vodičák, že... 😀

sasrnka
28. apr 2012

@renatad jejda, vyste sa uz prestahovali? No gratulko k novemu domceku. Sme sa dlho nestretli 🙂
@limoncino tiez gratulujem k novemu byvaniu 🙂 Kamaratka tam byva niekolko rokov a je spokojna. ALe chce to ten vodicak 😉

renatad
28. apr 2012

@limoncino bývame hned prvá odbočka do lava na malé leváre od malaciek čiže pred kostolom a tam na tej dlhej ulici, dovolím si povedať, že je to ešte hlavná ulica, lebo všetci čo idú do leváriek a z leváriek idú po našej ulici :D a vy kde ste kupili?
@sasrnka vidíš to, naozaj sme sa dlho nestretli, ved asi sa na nás vo vánku hneváš ☹ a na ulici sme sa tiež dlho nestretli je pravda, kupili sme v januari a vo februari sme sa sťahovali, jejda baby ten dvor nie je nad to, dnes o cca hodinku tu mám kolaudačnu párty s vyše 2O dospelákmi a 8 deťmi 😀

tetkabetka
29. apr 2012

@ani3012 Ale enem pekne dojdi, my zas tak popredu nie sme a keby aj, tak čo? Nie sme v škole, aby sme sa posmievali. 😀
@limoncino my sme ešte vo väčšej pr.deli, v Malých Levároch. Ihrisko tu nemáme, tak by sme sa mohli pridať k vám a k @renatad a vymetať to "vaše" vo Veľkých L.
Mimochodom, je tu ešte niekto z Malých/Veľkých Levárov???

limoncino
29. apr 2012

hej, počula som, že vo veľkých je pekné ihrisko, ale ja už mám deti veľké na ihrisko. Tá menšia ešte možno, ale pochybujem, že sa mi pôjde hojdať môj predpubertálny syn 😀 😀 😀

už sa teším na dom, lebo tu v tej bytovke hyniem 😝 😝 minule ma zbuzerovala suseda, že som v SEPTEMBRI neumyla vchodové dvere 😠 😠 a vchod a pritom áno, ale ona ma nevidela, tak som to neumyla 😖

renatad
29. apr 2012

@limoncino
@tetkabetka baby my už sme to ihrisko našli, resp. ja som ho našla, ked som bola vonku so psami, ale mojim deťom je tak strašne vzácny náš dvor a veci na dvore, že sme tam ešte neboli 😀 😀 😀 ale možno aj to niekedy bude, že tam pojdeme, zatial máme skoro každý pekný víkend návštevu, to viete, plno známych a všetci sú zvedaví 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 včera tu bolo 30 ludí, tak mali susedia radosť 😎 😎

syslica
30. apr 2012

Ahoj žienky, sorry, že sa vtieram do témy, ale jedna z profirodín v Macejku očakáva nové bábo a nemá preň postieľku... Sľúbila som, že sa popýtam, či by sa nejaká nenašla, tak som si myslela, že skúsim aj tu.... ak by ste teda mali zvyšnú najlepšie drevenú postieľku a neviete, kam s ňou... DeD Macejko je to správne miesto 😉 . Ďakujem!

tetkabetka
30. apr 2012

@limoncino Koľko rokov majú tvoje deti?
Nerob si ilúzie, na dedine sú tiež susedské spory, len iného charakteru. 😀

renatad
30. apr 2012

baby zajtra budem ako zástupca MC VANOK na luke i s CVČ a inými organizáciami pomáhať pri tvorivých dielničkách, teda nie len ja, ja mám službu až od pol jednej do tretej 😉 ale chcem týmto len dať naznámosť, že si tam možete vyzdvihnuť zoznamy a tlačivá na burzu letného oblečenia a tehotenskeho oblečenia, ktorá sa bude konať 25. a 26. 5. v herni MC VANOK 😀 😀 😀 a kto ma dojde pozreť so svojimi detičkami v mojom čase, tak sa teším 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre