Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

luculka
16. máj 2008

monkula no super,,,,mas sa co nabehat,,,,,chlieb manzelovi chutil??? 😀 😀 😀

luculka
16. máj 2008

ozaj kedy budete v 5proti5??

monkula
16. máj 2008

Chutil, ešte bol teplý... 😀 😀

V utorok budeme v 5 proti 5

kattom
16. máj 2008

monkula - tak v utorok pozeram - este ze to ide po vecernicku, kubko pozera macka uska, takze nezmeskam zaciatok 🙂
ockovanie v pohode, ale ide nam zub dalsi hore - dasno ma ako dva prsty - totalne opuchnute, ale boli ho to len vecer - vcera sa na to zobudil a dnes tiez. inak, dnes som potom este isla aj poobede k tej kniznici na tie stanky sa pozriet a stretla som sa s nekou.

kattom
16. máj 2008

jej a este som chcela:

chceli by sme malemu kupit odrazadlo - motorku alebo auto alebo kacicku - hocijake z druhej ruky. nepredavate niekto? alebo nepoznate niekoho z ma a okolia, kto ma uz velke deti a nepotrebuje? ked tak, poslite mi IP. DAKUJEM!

a ostali mi nejake kupony na zlavy, co su platne do konca juna. ak niekto chcete, tak mi napiste, stretneme sa a odovzdam - inak asi skoncia v kosi:

plati pre 101 drogerie, hypernovu alebo carrefour: 50Sk na plienky Pampers (hocijake balenie), 15Sk na cistiace obrusky pampers (hocijake)

plati pre DM drogeriu:
manikura macko pooh - o 30 sk lacnejsie
prva stavebna sporitelna - zlava 2700 sk pri zalozeni sporenia pre babo
sunar - mlieko 800 alebo 600 g - 100Sk zlava
mlieko HIPP - 2x300 g - 112,90 Sk zlava
Neckerman - detsky katalog - zlava 200 Sk z objednavky nad 2000Sk
DM plienky babylove - hocijake - zlava 50Sk

tak, ak sa niekomu hodi..

zuzitka
16. máj 2008

kati, kuko chcela ten kupon na pampers.... dosiel ti od nej mail vcera?

kattom
16. máj 2008

re: kupony - pampersky - uz su fuc (to bola rychlost 🙂 )

neka
17. máj 2008

No tak sme sa dnes vratili z nevydareneho vyletu na Cerveny kamen. ☹
Ludi ani si to neviete predstavit, vsetko sa odohravalo v areali hradu, pokladnica bola na bocnom malom vchode, pokladnicka pomalsia ako slimak po porazke, rada ludi tak 150m odhadujem, potial sme videli, mozno aj dalej. Obcerstvenie, alebo nejaka vodicka sa dali kupit len vo vnutri arealu. Hrooooooza.
Jednoducho sme sa otocili a sli domov.
Drobce sa tam taaak velmi tesili, domov sme isli s placom, hlavne Adamko, ten strasne ide teraz na ritierov a sermiarov a tak. ☹

neka
17. máj 2008

Katka mas IP ohladne auticka. 🙂

neka
17. máj 2008

Luculka vy ako? Boli ste ?

kattom
17. máj 2008

neka - no skoda, my ked sme boli dva roky dozadu, tak tiez sme cakali na listky, ale nebolo to az take zle.. a vodu nosime so sebou vzdy. ip som ti odpisala - bud. tyzden sa dohodneme a dojdeme pozriet. kubo odpadne asi 😀

kocky, na com spavaju vase deti - ked uz su von z postielky? chystame sa zariadit malemu izbu - co sa vam osvedcilo? postel este asi nejdeme riesit, len sa pytam. kupovali ste hned velku 2 metrovu?
bordury na steny ste kupovali? alebo ste niekto aj kreslili? akurat som presmejdila modru strechu a vsetky albumy - tam su taaaaakeeee detske izby - no ale to by maly musel mat izbu velkosti nasho bytu. 😀 a stolcek a stolicky mate ikea? ci sa daju niekde kupit tiez podobne a za lacno? a neviete, kde sa da kupit taky koberec cesta a auticka -ale iba kusovka tak meter a pol na meter a pol? okrem ikea, kde sa daju este kupit pekne latky s detskym motivom?

monkula
17. máj 2008

Neka, my sme tam chceli ísť zajtra, tak to ruším plány a nájdem nám iný program... 😒

neka
17. máj 2008

Monkula, neodporucam. ☹ A malymi detmi je to tam "o hubu " pardon za vyraz ale je to tak.
Monkula ak chces, mam este nejake fotocky, kde stre s malou.

luculka
18. máj 2008

ahojte,,,neka nesli sme,,,,vcera sme grilovali,,a vecer s,me boli gratulovat na svadbe,,,no a dnes sme si boli na obede na kamennom mlyne,,,,v pondelok mame výrocie,,,tak sme boli Natalke ukázat kde sme pred rokom krepcili,,, 😀 😀

luculka
19. máj 2008

Monkula zajtra mas premieru..... 😀 😉

kattom
19. máj 2008

monkula - no zajtra ta pozeram urcite /aj ked vysledok uz viem/

neviete, bude nieco ku dnu deti v malackach alebo okoli - nejaky program? bratislava zatial nehrozi - myslim, ze kubo je este maly na taky naval ludi (a ja tiez velke davy nemusim)

neka - zajtra ti zavolam kvoli tomu auticku - teraz uz nechcem rusit..
za chvilku nam tu pribudnu babatka, nie? tehulky, nejako ste ticho

luculka
19. máj 2008

ahoj kati...konecne sa mi podarilo dat videa na blok 🙂

luculka
19. máj 2008

inak baule,,,,,pravidelné stretavacky v zámockom parku 😉 ,,,,ma tak napadlo ze niekedy by sme mohli urobit stretko u nás,,,,nejaku grilovacku,,,,zlozime sa kupime nejake papanicko,,,,v krbe si ugrilujeme,,,,mame na dvore pieskovisko,,,hupacku,,,, 😵

co poviete????

neka
19. máj 2008

Super napad, aj mna uz take napadlo, tiez by sme mohli aj k nam na zahradku, mame domcek a malu smykalku, zlozime hojdacku, len nemame gril ☹ ,Ale papanie by sme vedeli zabezpecit aj z kuchyne. 😀

ribizek
19. máj 2008

Ahojte.

Kattom, niektore tehulky uz porodili - miriamka ma Jakubka a ivetienka dcerku Sasku.
My zvysne, co sme sa tu mihli - ja, saeda a sasrnka, zatial este vyckavame a uspesne bojujeme. So zmrzlinou, kolacikmi... 😀 😀

luculka
19. máj 2008

neka tak dohodneme s Monikou,,,Petou,,,a Katkou a nieco poriesime,,,, 😵

zuzitka
20. máj 2008

monkula ... tak som si ta kukla v 5 proti 5 🙂 skoda, este par bodov a mohli ste vyhrat 😉

monkula
20. máj 2008

zuzi, a keby si nás videla v zákulisí, keď Oraváci hádali finále, no hlavy v dlaniach, teda jaa, a do finále by sme išli ja a Heňo 😀 a sme hádali, a tých 50 litrov by sme vyhrali 😀 😀 😀
A aj zajtra budeme v hľadisku, so mt onevedela predýchať, tak mi Heňo cez dve rady kričal, čo sa stresuješ, pohodaaa 😀 😀 😀

luculka
20. máj 2008

moni aj ja som pozerala,,ale som zmeskala zaciatok,,,kto bol kto???? 😅

monkula
20. máj 2008

teda, ja, vedľa mňa môj manžel, jeho brat, moja sestra a kamarát Heňo...

luculka
20. máj 2008

uz som precitala v teme 5proti5 😀

monkula
20. máj 2008

opakovanie je matkou múdrosti... 😀

zuzitka
20. máj 2008

kattom ... odpisala som ti na mail ohladne tych plastovych stoliciek a stolikov v kauflande 🙂
uplne obycajny stolik stoji 170sk, dnes sme kupili oranzovy samkovi. stolicka stoji tusim 70sk 🙂

s obrazkom macko pu - stolik 270sk a stolicka 170sk ... inak tie stolicky /bez obrazkov/ maju aj v tescu, malemu sme kupili minuly rok v lamaci 😉

zuzitka
20. máj 2008

co to kecam... 😅 plastovy stolik s obrazkom macko pu stoji 370sk

kattom
20. máj 2008

jeej, gratulujem k narodeniu Jakubka a Sasky!!

luci - to by bolo super. tak dajte termin - a zariadte pocasie. lebo to vcera sa este dalo, ale dnes .. ☹ ☹ len som cakala, kedy troska prestane, aby sme mohli aspon do obchodu..
monkula - no fakt blbe otazky. a este blbsie odpovede ste mali.. ja by som bola tiez asi poriadne nahnevana.. inak so sestrou sa mi dost podobas. a kubko pozeral tiez a tlieskal vam 😀
zuzi idem precitat. a vdaka za info 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre