Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

petinka11
17. jan 2011

ozaj kocky a neviete o tom novom centre certik pre deti.....kolko sa tam plati a ci jr to nirco ako jasle a skolka.....

mateson
17. jan 2011

@monkula Ty si fakt antimalačanka 😉 si tu kvuli zaměstnání?

ani3012
17. jan 2011

@mateson nie je antimalačanka,ale je pravda,že tunajší obyvatelia majú inú mentalitu ako kdekoľvek inde.. 🙄

ani3012
17. jan 2011

@monkula ty a protivná ? Kdeže ! poznám ťa len veľmi málo ale si úplne obyčajná baba a si cením hlavne tvoju úprimnosť ...že som hnida mi ešte nikto nepovedal 😀 😀 😀

mateson
17. jan 2011

@ani3012 myslíš hnidu to mláďátko od vši? 😀 😀 čím sis to zasloužila?

ani3012
17. jan 2011

@mateson že som nechcela chodiť na večerné kurzy Taliančiny...a vlastne na nijaké kurzy... ja som sa nedokopala ani na Zumbu 😀 😀 😀

mateson
17. jan 2011

@ani3012 si prostě nekurzová 😀 já taky.

mateson
17. jan 2011

@ani3012 jaká je mentalita kdekoliv jinde? já myslím, že všude je neco ok a neco na prd. Nikde to není jenom černé nebo bílé. Jako já osobne na Malackách taky nic zázračné nevidím, ani nejsu malačanka ani mm ne. Ale co už ☹ ☹ Všude chleba o dvou kúrkách 🙂

myzma
17. jan 2011

@ani3012
@petinka11
@sasrnka no fakt dost rusno bolo dnes vo vanku... po odchode sme do par minut zaspali 😀 na hodinu v kociku... v takom velkom kolektive deti maly este nabol... chystame sa este v stredu tento tyzden s minimalne jednou maminou (kamaratkou) a jej cca rok a polrocnou dcerou... pocitam s vami... sme sa nejako nestihli v tom frmole rozlucit.... prepacte... 😅 aj ty prepac @saeda ze som sa neprisla rozlucit, bola si v druznom rozhovore a my sme mali uz unavu a spanok nakrajicku 😅 a dakujem vam za zvitanie, privitanie 😵

petinka11
17. jan 2011

@myzma tak sa ti pacilo....no aj ja som velmi chcela ist tak snad v stredu...

saeda
17. jan 2011

@myzma to je v poriadku 😀 bolo to fakt huste... ja si to snad takto este nepamatam.... 😀 ale dobre je, ze sa nam rozsiruje kolektiv maminiek, co chodia do vanku... budeme len radi, ako mat kazdy den prazdne centrum...

zajtra pojdeme s malym k lekarovi skontrolovat toho pipika a a si aj na tu urologiu... takze tiez pojdeme do vanku v stredu 🙂

sasrnka
17. jan 2011

@ani3012 , @myzma , tiez som sa nestacila rozlucit, lebo bolo az prilis rusno 🙂 Sara mi vzdy pri odchode place, tak som musela vyuzit neplacucu chvilku a ufujazdit odtial.

monkula
19. jan 2011

@sasrnka že my sme sa stretli pred potravinami u Klučára? 😉

sasrnka
19. jan 2011

@monkula , ak si mala taku kratku sedo-ciernu bundu, tak urcite 🙂 Ale ja som si nebola ista, ci si to ty, az ked si isla dalej, tak mi napadlo, ze si sa podobala s fotkou tu... Mozno sa raz spozname konecne.

myzma
19. jan 2011

@sasrnka @saeda @ani3012 @petinka11 ahojte, zeinky, nam to dnes nevyslo, mali sme dost tazku noc a potrebovali sme sa obaja z toho "vyspat"... boli sme len vonku a potom u nasich... maly sa mi zdal taky nesvoj, cely den skoro nic nezjedol a mal asi trosku zvysenu teplotu... ked sa budete chystat do vanku, ozvite sa a my dame vediet, ako sa mame... dufam, ze vase deturence su ok... pekny vecer

ani3012
19. jan 2011

@myzma inak som premýšľala,či si nemala nejaký vírus,lebo Evička od včera večera grckala až do tretej ráno ,potom už nemala čo,tak ju len tak naťahovalo ,teraz cez deň nič,len trošku vygrckala.
Spinkala mi od druhej poobedia až doteraz 😀 doháňala noc

ani3012
19. jan 2011

teraz som jej merala teplotu,lebo má ružové líčka a 37,8 😝 ☹

petinka11
19. jan 2011

@myzma AHOJ no mi sme boli dnes pozriet v slniecku..tam sa nam nepacilo tak sme isli do vanku a ideme aj zajtra.....

ani3012
19. jan 2011

@petinka11 v akom slniečku ?

petinka11
19. jan 2011

@ani3012 to je za kostolom ako je slovenska sporitelna....je to tam na taky styl ze mami spievaju pesnicky a spolu z detmi tancuju alebo ukazuju ale boli tam 4 deti,a podla mna o nicom....alebo si kreslia.....ale to nieje moc na mojho maleho....

myzma
19. jan 2011

@ani3012 joj, to ma mrzi s malou... dufam, ze to bude do rana dobre... ja som v pohode, len po tej predoslej noci s matuskom som dost unavena, moc som nenaspala.... uz mi klipkaju oci, takze idem na kute... ozvi sa zajtra, co a ako evicka....

ani3012
20. jan 2011

@myzma malá od večera stále spí(asi od pol desiatej). Včera spala aj po obede 5 hodín,uvidím,nezdá sa mi,že by mala teplotu,ale to som len rukou skúšala,grckať už negrckala a ráno som jej v spánku podložila fľašu s mliekom a piškótami,tak uvidím,keď sa preberie.

@petinka11 o tom som ani nepočula,vôbec neviem,že v MA niečo také je...a čo sa ti tam nepáčilo ?Mne by sa zase páčilo spievať a cvičiť s malou 🙂

monkula
20. jan 2011

Aj ja hlásim choré dieťa... Jarko mal včera tréning, trénovali vonku, v daždi a dnes je chorý...

myzma
20. jan 2011

@ani3012 budem cakat na pismenka.... moj krpec spal dost dobre, akurat skor vstaval po 5,00 tej, ale zhruba do 6,000 sme ho udrzali v posteli.... zjedol len banan, vypil trochu mlieka, ale to bolo okolo tej 6,00 tej... teraz mi uz nechce nic... ale je aktivny, robi bezne veci.... len jest nchce... ani kasu, ani rohlik, ani piskoty... a vcera fakt poobede takmer nic nejedol... ani na veceru... ale vyzera v pohode, beha, hra sa, vymysla, co by robil doma.... dzavoce... tak neviem... pocas noci sa nepotil, i ked som mu daal ten parelan, spal dost kludne, az som ho chodila kontrolovat... a to s tym jedlom este doplnim, ze on si da do pusy ale vypluje.... ked sa mala zobudi, ozvi sa teda, co a ako... a ty sa mas dobre?

monkula
20. jan 2011

@sasrnka áno, mala som takú bundičku. Tvoja (asi) mama išla do obchodu a ja von, a stihla ma udrieť dverami do boku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ty si tam čakala s maličkou, mala si dlhý hnedý kabát

saeda
20. jan 2011

ahojte.... aj Matko dostal zrazu horucky a nechuti mu...aspon nechce nic moc jest... boli sme u doki, moc je v poriadku, dychanie tiez, zobrali nam vyter a cakame na vysledky.... 😒

myzma
20. jan 2011

@saeda

monkula
20. jan 2011

a nemohli ste to chytiť v tom Vánku, viete ako, jedno dieťa má v sebe bacila, pochytá všetky hračky, vaši chlapci sa hrali, dali ručičky do úst a už je pohroma na svete..

myzma
20. jan 2011

@monkula @saeda @ani3012 no to mne bolo den predtym v noci zle... 😅 som to pripisala neskorej vecere schuti zjedenej a naviac som tehu, kedze mm nic nebolo, tak som to neriesila.... stalo sa mi aj v predoslom tehu, ze som bola z nejakeho jedla az na infuzkach.... takze ak v tom mam prsty ja, veeeeeeelmi ma to mrzi.... fakt, nikdy by som neohrozila svoje dieta a uz vobec by som nevystavovala ine deti niecomu zlemu.... za cely rok, co mame matuska, sme neboli chori, ziadne lieky ani nic podobne, takze v cistom svedomi sme sli i do vanku...

app: matusko zjedol obed, sice mensiu davku ako jedava (on je riadny papak), ale zjedol, je to zatial najviac za dva dni, ak nepocitam ranne banany vcera a dnes...

dufam, ze evicke i matkovi bude lepsie....

saeda
20. jan 2011

@myzma @monkula @ani3012
joooj baby, tak ja teraz vetram komplet obyvacku.... nasmu matkovi stacil jeden prdko a do nocnika vyletela taka obrovska kasovita kopa... fuuuj...a aky strasny smrad.... 😝
idem mu dat teraz zeleninkovu polievocku, hadam nieco zje...

Inak Janka, nelam si s tym hlavu, mozno to nebolo od teba... bolo tam naozaj vela deticiek a nemozeme vediet, ci to nahodou nebolo ine... hold je to riziko chodenia do kolektivu... aj ked musim povedat, ze nas Matko nebol chory uz velmi dlho...a nechytil nic ani vo Vanku a to sme tam boli aj 3x tyzdenne... az teraz... to ja som mala viac chorob za tu dobu ako on... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre