Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

zuzitka
28. mar 2009

tak potom ten test bol omyl 😀

zuzitka
28. mar 2009

ja som mala asi 3,5kg ... a samko 3,95 kg 😅

tiez som myslela, ze porodim skorej, brucho velke jak melooon .... a este tyzden som prenasala 🙂

luculka
29. mar 2009

neka super fotky z hradu,,ja ho poznám doverne,,krstná bývaju pod ním na tej poslednej ulicy,,,takze sme tam kazde prázdniny liezli,,chceme tam ist na Jar ked bude teplucko aj s natus,,,boli ste aj pri studničke??

neka
29. mar 2009

Nie, boli sme len na zrucanine a k tej studnicke sa ide tiez tadial? Urcite tam este pojdeme aj s tatinom, niekedy na jar alebo v lete. A je este nieco podobne tu v okoli?

kattom
29. mar 2009

ahojte, dufam, ze nebude teraz tri dni prsat, uz bolo taaaak kraaasne jarne pocasie ☹
neka, no teda, pekny vylet.. inak tam fuka vzdy, ja som tam tiez bola parkrat - aj dlhsou aj kratsou cestou. ak myslis zrucaniny tak volaco je este trocha dalej, ale nazov ti nepoviem, taka zdrobnenina, na mapach to byva poznacene tiez. a potom na druhu stranu nad stupavou je pajstun.

zuzitka
30. mar 2009

kati ... tak ste v blave? zoo vam nevysla, co? ☹
sa u nas zastavili v nedelu marcel s miskou a drobcami, tak samko sa chvilku aspon hrajkal 🙂

vo stvrtok okolo 15h sa ideme hrajkat do sadu janka krala... za aupark ... ak bude teplo 😉
sme sa dohodli mamicky z temy Blavacky! tak som zvedava, ci vobec niekto pride 😎
kati, ak sa ti bude dat, tak tam prid s detmi 😉

a mame novinku! samko je prijaty do skolky od septembra 😀 😀 😀

saeda
31. mar 2009

Ahojte baby.... chcela som sa vas spytat, ci chodite v Malackach niekam cvicit... po porode som zostala velmi velka a treba zacat nieco robit. Neviete mi poradit kam sa da chodit?

scandya
31. mar 2009

cafte, noooo nozicky nam puchnu dalej uffff...
za to cvicenie, v MA je aerobic ale najlepsie je behanie a zevraj 90dnova dieta, ale ked sa koji tak neviem ci sa moze. Ja som uz jak prasa velka mam uz 27!!!!!!!! kg navyse sakrris

zuzitka
31. mar 2009

27kg? no dost 😕 😀 😀 ... ale neboj, hned v porodnici nechas min 10 kg 😀

kattom
31. mar 2009

saeda nie si sama, na kom to ostalo nalepene - chcem na pilates do vanku chodit, ale andrea ma teraz plno, od septembra az sa da.. a ked ma boli stale jazva po cisarskom, tak je lepsie neskor zacat cvicit. a pilates je vraj skvely na zavinutie maternice - t.j. moje brucho. a da sa v maline posilovna, plavaren,fitko, potom niekde -neviem, kde je spin, ako je box-tam sa da daco na sposob kickboxu - takewondo, ci ako sa to vola, v cvcku robia jogu, aj pilates robili jeden cas.. moznosti su, len si treba vybrat..
lebo s dietou, ked sa dojci, tazko daco.. ale tesi ma, ze 3-4 kg na mne je voda a ked prestanem raz dojcit, tak pojdu hned prec ako pri kubovi
zuzi - jo sme tu. zoo az v sobotu ideme. ma byt 16-20 stuponov, tak dufam, ze aj bude. v nedelu sme boli u maji, uz je na spadnutie s babom, termin 19, ale mozno uz bud. tyzden. tak sme boli ukazat malu, lebo sa uvidime potom az v lete, ked ich babo bude mat aspon tri mesiace. inak skoda, ze prsalo, sme chceli ist k dunaju na hradzu troska u nich.
to stretko - som tu bez auta, takze mhd s dvoma detmi nehrozi.. a dnes som bola u zubarky a mam vytrhnuty zub, boli ma polovica tvare, krk, ledva jem.. ale moje uzasne deti to zvladaju skvele skvele, aj dedko to zvladol, ked ich strazil dve hodiny.. len ten casovy posun.. toto by mali zrusit uz. teraz aby som tyzden prechadzala s detmi na iny rezim, obidvaja su z toho zmateni
som sa dako rozpisala, no majte sa
a baby bud. tyzden uz to stretko v parku, hmmmmm????

zuzitka
1. apr 2009

katka .. no to bola velka skoda, ze nedela bola taka skareda, uprsana ☹ sak sme ani nos nevystrcili z bytu ☹
aspon ze ta miska prisla na kafe.... 🙂

v sobotu sme stihli prechadzku po meste, svietilo slnko, ale vetrisko fucal hnusny 😝 ale dalo sa .... vzdy lepsie ako ta nedela

jeziiiis zuby 🤐 vsade pocuvam, ze vrtanie a trhanie 😅 ja som nebola u zubara uz skoro 4 roky 😝

kattom
1. apr 2009

k zubarke som isla dobrovolne s niecim uplne inym.. a skoncila som s vytrhnutym zubom - prvykrat v zivote rontgen zuba, 3 injekcie a trhanie 😒 ale ked musis, tak musis a dnes uz mi je lepsie.a huraaaa dnes poobede, tomuto hovorim JAR!
😎

zuzitka
1. apr 2009

no hej, trhanie som si aj ja prezila 🤐 prave pred tymi 4 rokmi, co som bola naposledy .... 8ku mi rvali von 😨

asi preto tam uz nejdem 😀 😀 😀

ako sa mate u vasich?

monkula
2. apr 2009

saeda, ja chodím cvičiť do Maliny 😉

kattom
2. apr 2009

jo jo 8 je prec tiez. som myslela, ze len plomba vypadla a ono aj kus zuba.. tak isiel cely. ale fakt som sa viac bala, ako to potom naozaj bolelo. ved preto az 3 injekcie - lebo po dvoch ma to stale bolelo, ked mi to isla robit.. sikulka je moja pani zubarka. ja by som taku robotu robit nemohla asi
kubko si uziva - dole pri dome ihrisko perfektne, aj dorobili dalsie preliezky - cele je to ohradene, aby nemohli psi dovnutra, 2 smyklavky, 2 hojdacky take obojstranne, asi 10 zavesenych hojdaciek, aj pre uplne male deticky, auto na strunke, kolotoc, pieskovisko, kamienkovisko, dreveny vlacik,smetne kose, lavicky, preliezka pre male deti, preliezka pre velke deti a este take tie polena drevene na retaziach.. no pre kubka raj - staci mu to auto na pruzine a kyblik a lopatka a je kamienkovy pan 😀 inak, by ste mohli dakedy dobehnut, ked tu zasa budeme so samkom sa pohrat. sa dohodneme potom..
ja a hanka sa mame tiez ok - len hanka a casovy posun 😒 cely rezim domrveny.. tak snad to tyzdna to nejako prisposobime

ribizek
3. apr 2009

Ahojte. Dievčatá, vy máte taký prehľad v MA. Neviete, či je ešte niekde "sekáč" s detskými vecami? Viem, že niekedy bol v červenom obchoďáku, minule som tam išla na isto a nikde nič. Viem, kde sú s dospeláckymi vecami, ale ja som chcela pozrieť skôr niečo pre ten môj "živý mop." 🙂 Burzu vo Vánku som prešvihla, ale aj tak by som brala aj niečo, čo je tam skoro stále. Vopred ďakujem za info.

zuzitka
3. apr 2009

kati ... ale ja som fakt premyslala, ze by sme za vami docestovali, len do stredy bolo tak vselijak, v stvrtok sme boli na velkom stretku pri auparku
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

a dnes je piatok ... to sa budeme tulat tu pri dome ....

nabuduce urcite prideme, lebo jak si to ihrisko opisala, tak musi byt fakt super 😀
a na jakej ulici to je? 😅

kattom
3. apr 2009

ribizek - viem, ze daky sekac bol aj v AFK hore, ale ci funguje, netusim. a na malom namesti je jeden hned od afk smerom do mesta, tam ma aj detske veci.. inak, skoda, ze si presvihla tu burzu vo vanku, vrelo odporucam, ja som nakupila malemu gate na von, aj bundu za par drobnych a skoro nenosene - pre kuba okolo €2, pre malu €1-1,5. fakt sa oplati. len treba vystihnut, ked tam nie je vela ludi, lebo potom nemas chut prehrabovat sa na stoloch a pretlacat medzi ludmi.
inak zuzi, pre samka by si tiez podla mna vedela nieco vybrat vo vanku, naozaj sa tam daju najst dobre kusky
fotky zo stretka som videla vcera, len som to zabudla napisat - ked som sa "logla" na MK, tak akurat medzi novymi fotkami to na mna zasvietilo. ako? dalo sa?
ihrisko sa vola "jama" a je to hned vedla domu, kde byvaju nasi. 93 z mierka sa sem dostanes -predposledna zastavka pred konecnou. a potom este pri drazdiaku je tiez take vacsie ohradene, ale to je tak 15-20 minut pesko odtialto. inak vcera sme boli pri kuchajte, tam nie je takmer nic, a pri strkovci to bolo plne plne - ale tam su skor take preliezky drevene pre vacsie deti

zuzitka
3. apr 2009

na štrkovci bude asi naše ďalšie stretko 🙂 inak ja tam chodím rada, pre samka je to úplne super 🙂

v tom auparku bolo inak tiež tolko detí a ludí že až 😝
ale šak čo, slnko konečne vyšlo, tak aj ludia sa vytiahli von 🙂

a tie ružové oteplovačky Hanka stihla ešte nosiť? 🙂

kattom
5. apr 2009

zuzi mala ich len raz
inak ahojte, sme spat doma, ale stretko nebude ☹ kubko ma kiahne 😒 😒 rano este nic a dosli z ihriska, ideme ho prezliect a na hlave daco.. a potom na bruchu a na chrbte.. zatial asi 20 ich ma a teplotu 38,9. takze tak. ziadne deti a detske ihriska.. ale von mozeme, tak asi len tu za dom smerom na zahradky. ach jo. hanku by vraj malo chranit to, ze dojcim, ale nie je to 100 percent, tak dufam, ze to nedopadne tak, ze kubovi skoncia 3 tyzdne a vyhadze sa hanka a dalsie 3 tyzdne mimo tiez.

neka
5. apr 2009

Ahojte,
Katka my mozeme, uz ich mame za sebou 😀 . Aaale len zartujem, len sa liecte 🙂 Toho ze dojcis Hanku a preto by ich nemala dostat by som sa moc nedrzala. Akurat ked sme mali aj my kiahne tak ich mali aj deti Andrejkovho kolegu a tiez mali jedno 5 mesacne babo a veru ich dostalo od starsieho surodenca. Ale vraj male deticky to este lepsie znasaju ako vacsie, tak neviem. Najlepsie by vsak bolo, keby ich teraz nedostala, predsa je to dost skoro.

Inak bola som v sobotu na vyyyybornom workshope s panom Spirkom. 🙂 Dam na blog par fotiek. 🙂
A dnes sme cely den boli v Aquaparku v senci,. Vratili sme sa o siestej vecer 😀

scandya
6. apr 2009

Ahojte!
bola som u gynekologa na poradni a pytala som sa ho ci budem mat naozaj dievcatko, lebo na 3D mi povedali babu. Pozeral a ze sa nezaprie ze je to baba. A to kavove zrniecko mi odfotil, juuuuj ako to je vidiet 😀
Inac uz by som najradsej rodila, vsetko ma boli klby a napuchaju mi nohy. Inac dost ma boli brusko a dost picha- je to normal?

zuzitka
6. apr 2009

kati ... takze kiahne ☹ ☹ ale aspon to bude mat kubko za sebou 😉
ale hanka ... nechs a vyhyba kubkovi jej povedz 😀
a tie oteplovacky potom mozes rovno elenke dat 😉

scandya ... kavove zrniecko 😀 😀

gapa
7. apr 2009

katoom,
asi ta nepoteším, no moja Miška doniesla kiahne zo škôlky a som sa bála dať malého zaočkovať, aby nebol aj očkovaný a kiahne ešte na to. Aj ked mi lekárka povedala, že ked kojím a mala som kiahne, že by mal mať protilátky. No na nete mi mamičky tvrdili, že aj tak to deti dostali. No a na 13-ty den po tom, čo sme to našli malej sa už začal obsipávať aj on. No mal teploty max. 38,5 a už je to 12-ty den, tak zajtra ideme na kontrolu. Tak som celkom rada, že to máme za sebou. No tie 4týždne (a predtým taká rýchla laringitída málého, kvôli ktorej sa presúvalo očkovanie prvý krát), tak som už rada, že máme po tom. Teda ešte uvidím, kedy ho zaočkujú, lebo vraj po kiahnach majú deti dosť soplíky, kedže majú oslabenú imunitu.

Tak vela zdaru

kattom
8. apr 2009

ahojte, zuzi a nechcete nakazit samka? to len tak, ze ked pojde do skolky, aby nevypadol na 3 tyzdne potom a volakedy aj mna mama posielala k susedom sa hrat, aby sme dostali mumps od ich dcery 😉
gapa - vdaka za info a dufam, ze uz je dobre

no dnes uz ziadne nove pupaciky a zacina sa mu to susit. zacala som davat aloe - pomaly likvidujem chudak kaktus a kubovi to pomaha viac ako fenistil gel. hanka zatial nic, ale tri tyzdne su tri tyzdne-takze sa uvidi. teplota stale - dnes rano zasa 38,7. budicek uz druhy den o pol piatej rano - sa kubo posadi na posteli a "dame teplacky, ideme papat" --a potom sa mi podari spat tak este pol hodiny :( a placka a vsetko chce a co nema hned zasa reve a zacal sa pocikavat, len perieme slipy a teplaky furt.. 😒 , este ze je velka noc a 4 dni bude doma aj tomas
uzivajte si slniecka, ja sa von dostavam o piatej vecer s malou na chvilu

neka
9. apr 2009

Ahojte, prave sme sa vratili z vyletu. Boli sme sa pozriet na ten zabavny park v rakusku- Marchenpark. Mierne sme cestou tam bludili, ale nakoniec sme to nasli.🙂 Bolo uuuplne super, detvuchy sa vysantili do syta. 😀 A idem padnut do postele. 😅

kattom
14. apr 2009

ahojte.. chrasticky odpadavaju, este 12 dni bez ihriska ☹
neka, co je to za park -preliezky a stromy a tak? a daleko je to? ja sa chystam na schlosshof dakedy v lete, ak sa podari

neka
14. apr 2009

Ahoj Katka,
tak uz je dobre ked sa pupaciky liecia. 🙂
Ano je to suprove same preliezacky, vselijake horske drahy, pre drokcov auticka, vlaciky, zveratka, obr, pieskovisko, vodne ihrisko, no super. Tu maju aj adresu, je to asi 70 km od BA. http://www.maerchenpark-neusiedlersee.at/sl/sta...
A uz mame na leto naplanovany Disneyland v Parizi. 😀 😀 😀

videl.a
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
15. apr 2009

kattom, akurát dnes som stretla neku a som jej básnila o schlosshofe a aj Petronell carnuntume 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre