Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ani3012
20. dec 2011

@sasrnka vsimla si si v inkubatore tu hernu?

sasrnka
20. dec 2011

@ani3012 , vsimla. Uz je aj ptvorene. Len som sa tam este nedostala. Musim vystihnut totiz dobry cas, ked sa Sami zobudi a chvilku vydrzi, nez by sa Sara pohrala. Lebo on nevie zaspat v hluku, iba doma na rukach, alebo v kociku a nie potme... No mam trocha likvidatora doma 😉 🙂 By sme mohli dat stretko tam, co povies? 🙂
Inak, som sa odhodlala, ze idem v nedelu na vianocne a straasna chyba. Stankov malo, jedlo nic moc. Cakala som take tie tradicne remesla a nic. Vystupenie bolo pocut iba priamo pred podiom. A Sami sa mi zobudil, zlakol sa tej tmy a revaaal. Nepomohlo, ze som ho vybrala na ruky, ani kojenie... Tak som isla s muzikou domov, ale takou strasnou, ze som cakala, ze ma niekto zastavi a zoberie mi dieta. Tak ked ste videli zensku beziacu ako besnu a revajuce dieta, tak som to bola ja 😉

rossie85
20. dec 2011

@lenka0283 a chodieva 😉

lenka0283
21. dec 2011

@rossie85 praveze som kukala jeho trasu na fb a nepride tento rok 😒

rossie85
21. dec 2011

☹ škoda?

mimuska2
21. dec 2011

Tento rok ani kamion aj tie trhy stoja za p...!

sasrnka
24. dec 2011

Krasne vianoce vsetkym a detickam vela vela radosti pod stromcekom 😵 Nam staci uz len ten ich usmev a rozziarene ocka 😵 😵

tetkabetka
30. dec 2011

Ahoj dámy. Chcem sa spýtať, s 9 mesačným dieťaťom sa môže normálne chodiť do Maliny? Nepamätám si ani, koľko stupňov má voda v malom bazéne, či by jej tam nebola kosa. A náhodou taký ten kurz plávanie pre mimina, to sa asi v Ma nerobí, že? Počula som, že najbližšie v Stupave, neviete o tom niečo?

ribana2
31. dec 2011

@tetkabetka Ahoj tetkabetka....do maliny neviem od kedy...ale na tu stupavu mám leták doma ..tuším...ale ževraj je to dooost drahé..tak neviem - cenu tam nepísali

rybka3
2. jan 2012

@tetkabetka
Ahoj ja som s prvým chodila do Maliny od 6 mes. a plávanie je tuším len v tej Stupave... cenu radšej na leták nenapíšu, ak je vysoká... pa

kuko7
2. jan 2012

Ahojte mamicky, ja som zo Studienky,,,ale chodime do Malaciek skoro stale 🙂 Mala mi tam chodi do Klubika 🙂 a myslim si, ze niektore z Vas poznam aj z videnia :D :D :D

kuko7
2. jan 2012

@sasrnka Ahoj moja :D :D :D tak uz som si ta nasla 🙂

tetkabetka
2. jan 2012

@kuko7 ahojky. A klubik je kde? 😨

kuko7
2. jan 2012

@tetkabetka to je pri cirkevnej, take ako skolka,,:D len je to tri krat do tyzdna doobeda,,,,a dcerka tam chodi, lebo nemoze chodit do normalnej skolky,,ma opakovane zapaly dychacich ciest, laringytidy a aj alergie,,,tu je 9 deticiek a je to super,,mala nie je tak casto chora,,,aj ked po Vianociach sme uz laringytidu mali 😒 no je to stale lepsie ako skolka 😀 😀 😀 teda aj co sa pristupu a aj vsetkeho tyka, aj som nemsierne spokojna 🙂 🙂 🙂

sasrnka
3. jan 2012

@kuko7 ahojtee 🙂 Vsetko dobre v Novom roku 😉 a co najmenej chorob 😎
Sara je tiez nejaka nachladnuta. Nemozeme sa zbavit soplikov a potom z toho kasle.
@tetkabetka ja som tiez spokojna s Klubikom, aj ked je Sara strasne pojasena, ako tam chodi. Ale tak niekde sa musi vyblaznit a ja pri malom niekedy nestiham...

tetkabetka
3. jan 2012

Jáj, to je tak, že tam sú detičky bez mamičiek?

lia09
4. jan 2012

ahojte prosim vas viete mi poradit.Potrebujem sa dostat zo zeleznicnej stanice na Pezinsku 18.Je tam tusim neaky obchod s autosuciastkami alebo take nieco.Je to daleko od stanice?Da sa tam dostat za pol hodinu?Idem tam za pani Miladou Ragasovou,poculi ste uz o nej?

sasrnka
4. jan 2012

@tetkabetka deti su tam bez mamiciek, ale ked chces, mozes tam byt s nim. Alebo ked sa dieta boji, tak tam ostavas, pokial si nezvykne. Neexistuje tam, ze by ti dieta trhali z ruk a posielali ta prec, ze je to normalne... Nasa mala bola velmi na mna naviazana a bala som sa, ako to zvladne a hlavne ako zvladne kolektiv deti. Isla s nou moja mama. 1x tam bola s nou asi 1,5hod. a 2x ju tam nechala, akoze ide kupit pecivo. Mala uplne v pohode, chytila tetu(nemaju pani ucitelky, ale tety;)) a isla s nou dnu a ani si na nas nespomenula. Dalsi den sa uz tesila, kedy pojde do klubiku a nechcela ist s nami domov 😀
@lia09 za pol hodku by si to mala zvlanut, ako som pozerala na mape. A nepoznam. Daj potom referencie 😉

lia09
4. jan 2012

@sasrnka tak dakujem,dufam ze sa nestratim 😅

tetkabetka
4. jan 2012

@lia09 Asi si tam už bola a asi si to už našla 😀 , ale ak nie, tak to je podľa tej adresy v takom veľkom dvore, kde je viac firiem a obchodov. Je to tak 10min. od stanice. Je tam tuším nejaký autoservis, ale tam sme ešte neboli a to sme už vyskúšali veľa servisov. 😖

@sasrnka Tak na klubík je jedna naša už moc stará a druhá ešte moc mladá. 🙂 My sme dneska boli prvýkrát vyskúšať inkubík. Páčilo sa, páčilo veľmi. Ale bola tam divočina, veľmi veľa detí. Ale jedno sa mi tam nelúbilo. Že sme tam boli aj z jednej aj z druhej strany ako vo výklade. Žiadne súkromie. 😢

lia09
5. jan 2012

@tetkabetka nie este som nebola.Je to 10min peso?

tetkabetka
5. jan 2012

@lia09 Ak je to v tom dvore, tak áno. Maximálne 20min. 😀

saeda
7. jan 2012

@kuko7 zlatko, ty si aj tu?

inak vsetkym prajem krasny novy rok 🙂 ako sa mate..? my sme boli chori.... postupne kazdy jeden a aj na ATB...zacal mato...potom ja...potom mm a nakoneic aj maly Miseno.... takze sviatky len doma...a ja som ku tomu dostala aj nejaku crevnu chripku....a na Novy rok prvy menzes po porode...proste hroooza.... ale uz sme vsetci zdravi, tak hadam sa to bude len zlepsovat ....

@sasrnka no kedy pojdeme kocikovat?

kuko7
7. jan 2012

@saeda no ahoj moja, hej, hej aj ja som tu :D ale len tak zbezne :D no musim sa zasa dostat do konikovania,,,mozno do takych dvoch rokov by sme aj mimi chceli, tak nech nie som uplne mimo 🙂 🙂 🙂

saeda
7. jan 2012

@kuko7 teraz pojdeme hlavne drzat tu liniu.... tesim sa na stredu... ty chodis kolkokrat tyzdenne k Olinke zumbovat?

sasrnka
7. jan 2012

@saeda , uff, tak snad ste si to uz odskakali a budete len zdravucki vsetci. A kocikovanie vidim az ked bude Sara zasa v klubiku(dufam, ze ju zoberu).
@kuko7 neboooj, to je ako bicyklovanie, na to sa nezabuda 😉

saeda
7. jan 2012

@sasrnka matko ide uz v pondelok do skolky...tak sa tesim, ze si chvilku oddychnem len s Misanom 😀

kuko7
7. jan 2012

@saeda moja ja minimalne 3x,,,niekedy aj 4 ak sa podari :D,,no tento tyzden pojdem asi len tri, lebo v piatok mam skusku

kuko7
7. jan 2012

@sasrnka no u nas to nie je o tom, ze sa zabuda,,,len ja som mala taky nie moc prijemny porod, tak sa musim namotat na to, ze to zvladnem :D :D :D

sasrnka
7. jan 2012

@saeda poznaaame 😉 😀 Ides chodit na zumbu? Ja asi nemam sancu pri Samim. A hlavne sa hanbim, ze by som tam stala ako poleno 😖
@kuko7 drzim palce na skusku. Dnes mali nasi mladi. A porod, mi ani nehovor. Ved som ti spominala Nastastie je toto moje druhe a posledne dieta(som sa rozhodla), takze sa nemusim uz prekonavat. Keby som vedela, ako budem rodit, tak cisarak chcem 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre