Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

klauduska15022010
7. jan 2012

ahooj ja som uz maminka z malaciek

kuko7
7. jan 2012

@sasrnka no tak ten cisarak by sa aj mne pacil,,ale tak prirodzene je prirodzene :D :D :D snad bude aj druhe prirodzene 🙂 🙂 🙂

saeda
7. jan 2012

@sasrnka ano musim...som pribrala 7 kil popri dojceni...a uz nezapnem gate.... proste musim...aj ked budem drevo...co urcite budem.... a tiez mozem len 1x do tyzdna....viac mi to nevyjde....ale musim sa prinutit.... postavim sa k Peti @kuko7 a budem okukavat 🙂)))
Inac Peti aj ja som sa bala druheho porodu po hroooznej prvej skusenosti a bolo to super..... sasrnky sa nepytaj, ona to mala opacne 😀 ona si uzila prvy porod a odtrpela pri druhom....ale ked si mala prvy zly, druhy bude malina 🙂)))

saeda
7. jan 2012
klauduska15022010
7. jan 2012

ahoooj
@saeda

sasrnka
7. jan 2012

@kuko7 , tak ja som chcela tiez prirodzene, ale teraz vidim, ze niekedy je ten cisarak vazne lepsi...
@saeda , tak ja som v tehotenstve pribrala asi tak 23kg a teraz mam navyse este 2,5kg a nejde a nejde to prec. Ale priznavam, ze necvicim a ani nedietujem. Odopieram si len chlieb(lebo Sami mal problem s bruskom) a take tie nezdrave veci, ako su udene a slanina a klobasky(mi to jednoducho prestalo chutit). A neviem, ci mozem zacat cvicit, lebo mam podozrenie, ze mam diastazu. Asi sa budem musiet dokopat k lekarovi 😠
@klauduska15022010 vitaj 🙂

kuko7
7. jan 2012

@saeda kludne moja, ja uz idem z pamati :D a neviem sa dockat pondelka 😉 😉 😉 aj skusku som si prehodila z 13. (uz len kvoli tomu datumu) na 20 teho :D a tym padom mozem v pohode zumbovat :D :D :D

saeda
10. jan 2012

Ahojte, vo Vánku pripravujeme na mesiac Február:
13.2.2012 Valentinský karneval (kto má záujem prihláste sa, počet je obmedzený na 25 až 30 detí kvôli priestorom, aby sme sa pomestili).
24.2. a 25.2.2012 burza detského a tehotenského oblečenia (tentokrát bude burza trvať dva dni).
Dajte prosím vedieť svojím blízkym a známym. Ďakujem

mateson
10. jan 2012

@saeda budete mat zasa na stránke na stiahnutie zoznam vecí k predaju?

saeda
11. jan 2012

@mateson ahojky...ano, urcite ho tam da nasa statutarka 🙂

tetkabetka
12. jan 2012

@saeda A dali by sa aj veci darovať? Alebo čiste len predaj?

saeda
13. jan 2012

@tetkabetka mali sme taky kos veci, kam sme dali veci zadarmo...zvysok sme potom dali do Betanie alebo do domova.... ale aj oni chcu radsej novsie veci ako stare, takze niekedy dobry umysel nestaci.... ale mozeme sa aj tentokrat pokusit.... 🙂

tetkabetka
14. jan 2012

@saeda Ja mám momentálne len jedno tehu tričko a tehu sveter a vôbec to nevyzerá zle, ale nechce sa mi len kvôli tomu nič vypisovať a označovať. Ja sa chcem len zbavovať vecí. Aj teraz som len za poštovné darovala kopu letných vecičiek po malej a to bolo nosené minimálne. Ale deti mi vyrastajú a stále sa mi tu kopí nejaké oblečenie, tak som rada, že sa toho zbavujem, nepotrebujem na tom zbohatnúť. Čo vyzerá obnosené, to rovno vyhadzujem.

mimuska2
14. jan 2012

@saeda aka je ta stranka aby som si mohla pozret ten zoznam veci?dik

ani3012
14. jan 2012

@saeda a najlepšie by bolo nejaké značkové 🙄

saeda
14. jan 2012

@tetkabetka tak prines v tyzdni pred burzou kludne do Vanku 🙂

@mimuska2 http://www.mcvanok.sk/ je tam hned na uvodnej stranke uz aj v pdf aj v exceli

nibocka
18. jan 2012

Ahojte, vedeli by ste mi prosim poradit dakeho dobreho gynekology v malackach? cca o mesiac sa tam stahujem a kedze mam take mensie zenske problemy a moj terajsi gynekolog ich nemieni riesit tak by som chcela hned tam navstivit nejakeho lekara. dakujem

mimuska2
18. jan 2012

@nibocka ahoj ja chodim v malackach na juhu k silerovi a som spokojna.chodila som k nemu cele tehu.

lenka0283
19. jan 2012

baby neviete nejaku dobry kozmeticku v malackach? dakujem 🙂

limetka32
26. jan 2012

Ahojte, je tu nejaka mamina, ktora sa pristahovala z BA do MA?

saeda
26. jan 2012

@nibocka ahoj, aj ja chodim k Schillerovi...len odporucam.... 😀

saeda
26. jan 2012

Prvá dvojdňová jarná BURZA v priestoroch MC VÁNOK.
Veci na predaj môžete priniesť od pondelka 20.2. do ŠTVRTKA 23.2.2012 v čase 10 - 12.00 hod.
Prosíme aby ste nosili len veci jarné/ letná burza bude v mesiaci máj/. Veci musia byť čisté a každá vec musí byť označená : menom predávajúceho, poradovým číslom zo zoznamu a cenou. Zoznam nájdete priamo v herni MC VÁNOK alebo na našej stránke www.mcvanok.sk.
K veciam treba priložiť kompletne vyplnený zoznam. Pred prípravou na burzu si prosím pozorne prečítajte podmienky predaja / tiež sú na našej www stránke/. 🙂
Ak máte záujem o predaj pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.
Predaj sa uskutoční už v piatok 24.2. 2012 v čase 15 -18.00 hod a v sobotu 25.2.2012 pokračuje v čase 9.30 -12.30 hod.
tešíme sa na vás

fiori
26. jan 2012

@limetka32
ahoooj, ja som sa pristahovala z BA,ale povodom nie som z BA...

haviernikova
27. jan 2012

@limetka32
ahojki ja som byvala 5 rokov v blave, potom sme chvilku byvali v senci a teraz je to cca rok co sme sa nastahovali sem do malaciek

haviernikova
27. jan 2012

@lenka0283
ahoj leni. ja som bola oproti afk tam ako su tie byty hore. velmi sikovna kozmeticka, odporucila mi ju pani na manikure ktora sa v tom vyzna. a musim povedat ze bola fakt super. je tam aj maserka a su sestry s tou kozmetickou. stoji cca 30 eur. takze tak

rossie85
29. jan 2012

@fiori Ahoj. ja som bývala v Ba a minulý rok sme sa presťahovali do Ma. pôvodne som zo stredného Slovenska.ako sa ti býva v Ma?

fiori
30. jan 2012

@rossie85
ahoj, my sme tu od sept. 2010 (od svadby 🙂 a stale si zvykam...asi to je tym,ze som bola zvyknuta na zivot v BA, mam tam priatelov a tu v podstate nepoznam vela ludi... tak je to tazsie...ale inak fajn 🙂 a inak som z vychodu 🙂 a co ty?ako sa byva tebe?

rossie85
30. jan 2012

my tu bývame od augusta resp. ja s malým od oktobra lebo po pôrode som bola u rodičov. no zvykáme si. je tu kludnejšie ako v Ba🙂 len tu nikoho nepoznám tak mi je smutno a do Ba sa mi s kočíkom nechce trepať. občas mi chýba Ba. páči sa mi to ,že všade sa dostanem s kočíkom a nemusím chodiť mhd. ty si z východu a odkiaľ presne?
@fiori

fiori
31. jan 2012

@rossie85
ano, to mas pravdu, je to tu kludnejsie, ale presne ako pises, ani ja tu vela ludi nepoznam, tak chapem tie smutne dni a aj postradanie BA 🙂 a to trepanie sa s kocikom ... ja som kvoli tomu zacala jazdit autom, aby som aspon na skusky mohla ist do BA...inak som zo Sniny, uplny vychod... a co ty?ktora cast stredneho Slovenska?

rossie85
31. jan 2012

ty stíhaš aj študovať popri dieťaťu🙂 ja som z Revúcej. no ja nemám vodičák tak nás len manžel vozieva. máš chlapčeka al.dievčatko? ako staré?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre