Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

luculka
8. apr 2008

dnes som po dlhej dobe dtahovala,,,a idem znovu na to 😀 😎

telinka
9. apr 2008

aaaaaaaaaaaahojte 🙂

vrtul ......tak aj my sme dnes boli po 6 tyzdnoch na poradni a mame 6750g a 66cm a dostali sme druhu davku hexa.....baba jedna sa nejako rozbehla v tom priberani 😲

neka
9. apr 2008

Ahojte kocky, tak ako stretko, bude zajtra? Ak ano , o kolkej a kde?

luculka
9. apr 2008

ja som za....zase o pol jedenastej pri bille??? 😅 😵

kattom
9. apr 2008

zajtra ok -plati. ja dojdem priamo do parku. pojdem zadom a nie cez mesto. a niekto mi posielal smsku, len sa nepodpisal - a mam vas pozdravovat - myslim, ze to bude monkula, lebo ta sem nechodi a nepise.. asi zmenila cislo. tak zatra teda v parku.. pa pa

luculka
9. apr 2008

Ok okolo jedenastej,,,volala som aj Petke,,,,tak jej este brnknem zajtra ze kedy presne,,,,tesime sa 😵

kuko7
9. apr 2008

Ahojte babulky 🙂
Aj my sa zajtra pridame, dufam, ze stihneme na tu jedenastu...ved ja brnknem Lucke, ked budem vyrazat z domu 😀 A hlasiili 20 stupnov 😉

neka
9. apr 2008

Fajn, tak aj my prideme priamo do parku, Evke sa dnes pacilo vozit sa na bicykli, tak asi prideme na nom. 😀

neka
10. apr 2008

Monkula, mam par fotociek z dneska , kde si s Chiarkou, ak chces napis mi do IP mail, mozem ti ich poslat 😉

kattom
10. apr 2008

monkula - aj mne posli email na IP- tiez som vas pofotila. ked ti uz bude fungovat ten pocitac, tak poslem, ok?
inak babenky, dakujem za fotky. a neka - tusim zacnem setrit na fotak, lebo dnes som z dvoch fotiek skoro odpadla 😀 - uplne naj naj naj je ta, kde je kubo hore na smyklavke - a v pozadi je monkula s chiarkou - kubo zaostreny.. no parada.. a aj uplne ine svetlo je na tych tvojich fotkach, ako na mojich

luculka
10. apr 2008

katka aj ja dakujem za fotky,,potom posli aj monkule tu odo mna 😉 🙂

neka
11. apr 2008

Kattom, som rada, ze sa ti fotocky pacia. Aj mne sa toto najviac pacila 😀

Luculka, mam par fotiek aj teba s malou, ak chces, napis mi do IP mail adresu, poslem ti ich. 🙂

luculka
11. apr 2008

jeeeej super tesime sa,,,inak mas krasne fotky v projekte 365...teda aj scrapiky samozrejme 😵 😵

luculka
12. apr 2008

baby inak hrozne ma zaujal projekt 365 🙂 ...skoda ze som ho zaregistrovala neskoro,,,,,ci mozem sa zapojit este teraz?? 😒

neka
12. apr 2008

Luculka, mozes sa pridat kedykolvek, nieje to obmedzene od kedy do kedy, zalezi len na tebe kedy zacnes 😀

luculka
12. apr 2008

noooo uz som na to prisla..... 😀 😀
neviem co skorej,,,chcem spravit kalendár,,,,scrapovat,,,,fotit,,,no a este mam aj malu 😀 😕 😀 😀

inak nema niekto kalendare uz na 2009 ??😵 ze by som pomalinky zacala 🙂

luculka
12. apr 2008

Neka cakam na fotecky,,,a stale nist 😅 😵

neka
12. apr 2008

Luculka, poslem ti ich az v nedelu, dnes ma pracu pri pocitaci manzel, ja som na druhom, kde tochu smirujem po nete, v tomto fotocky nemam. 😉

kattom
13. apr 2008

neka - ani ty si este vcera nespala? ja som vypinala o pol druhej pocitac - a to som ani ciarku neskrepla.
luculka - aj tiez neviem, co skor.. a s projektom mozes zacat hocikedy, len ide o to fotit 365 dni za sebou. zverejnovat tiez nemusis kazdy den, ked nestihas - mozes dat potom viac dni za sebou naraz. vela ludi to tak robi, co im chodim na blogy pozerat obcas
neka a zacinam setrit na fotak.. lebo dnes by som takeee fotky spravila mat dobry zoom.. no nic, idem este daco na blog hodit a vypinam

kuko7
13. apr 2008

Ahojte babulky, tak ako ste prezili vikendiiik 🙂 My sme chodili po navstevach a aj sme boli vonku ked bolo tak kraaasne 😉
Inak aj mna nejako chytilo to fotenie...asi je to nakazliveeeeeeee 🙂

Kattom: tento tyzden ti poslem tu foto na tu pozvanku 😀 a tiez tie udaje ze kde to bude a tak.. 😉

luculka: tento tyzden ti brnknem 🙂

neka
13. apr 2008

uculka, sita ma na svojom blogu uz kalendar

http://sita77.blogspot.com/

neka
13. apr 2008

Kruci blbne mi PC, normalne vynechava pismenka 😠
Je to kalendar na rok 2009

neka
13. apr 2008

Este sa chcem spytat, nepoznate niektora sikovnu manikerku, co by mi urobila gelove nechty aj doma? Potrebujem to dost surne, este tento tyzden. Cez vikend ideme na velku rodinnu oslavu 60, tak nech trochu vyzeraju tie moje kolicky 😀

luculka
14. apr 2008

babule tak som sa dotoho pustila 😀 😀
som zvedava ci to dotiahnem dokonca

luculka
14. apr 2008

http://mojich365.blogspot.com/ 🙂

neka ja poznam ale neviem ci aj domov 😒

luculka
14. apr 2008

inak dik za link 😵

kattom
14. apr 2008

neka -ja tiez poznam,ale nemam kontakt na nu uz.. ona by aj domov prisla. lenka neviemaka. a viem kde byva len ti nepomozem do konca tyzdna
luculka, idem kuk na blog
kuko - foto som dostala, dnes bol u nas tvoj svokor malovat, pozvanku dam dokopy, ked maly nebude po nociach strajkovat
monkula - ked budes mat cas, tak u mna na blogu som dala fotky - su tam aj z parku - aj ty aj chiarka ste asi na dvoch - len neviem, ci sa ti to nebude dlho tahat cez mobil

luculka
15. apr 2008

v akej velkosti davate fotky na blog??

kattom
15. apr 2008

luci - ked su pod 1MB davam take - ale vacsinou, ak robim scrap a potom ho dam skomprimovat - okolo 300-500kB ma. Aj fotky davam komprimovat - lebo okolo 3MB mam z fotaku original. vzdy, ale skontrolujem, ci sa da na fotku kliknut a zvacsi/otvori v dalsom okne. aby si ju kazdy mohol pozriet lepsie.

sasrnka
18. apr 2008

Ahojte! Ja som este len nadejna cakatelka(26.6.). Nie je nas tu viacej? Som si vsimla iba na predchadzajucej stranke Ribizek, ale necitala som vsetko. Budem asi chodit sem po rady... a mozno neskor najst niekoho na spolukocikovanie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre