Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

agentkak
14. okt 2010

baby inak prave sa tam na moste stalo nejake neštastie kopa policajtov a zachranarov 😔

mateson
14. okt 2010

@agentkak to vážne?

monkula
14. okt 2010

@agentkak ježiši ,čo zase?

Inak, minule sme s MM skonštatovali, pamätáte sa, ako sa pri Bilel pri orezávaní stromov zabil ten človek?
Že zomrel úplne zbytočne, keďže tie stromy nakoniec vyrúbali

agentkak
14. okt 2010

mangel praave prišiel z bille a hovoril mi to že bud uraz alebo to horšie.... 😒

no presne na to som aj ja myslela že tie debilne stromy nakoniec vyrubali.... ale ešte včera som išla okolo s kočikom a pozerala som že tam mali nejaky žeriav a vyzeralo to tam dost nebezppečne 😔

agentkak
14. okt 2010

kočky opravujem sa nie prave ale ked prišiel z bille dodžubal ma že pišem blbiny 😠 😀 mi tu do toho škúúly 🙄

ani3012
14. okt 2010

a nenatáča sa tam seriál krimy staré mesto ? Či tak nejako sa to volá 😉

agentkak
14. okt 2010

fuuha neviem, to mi len tak MM skonštatoval nechcem robit paniku

ani3012
14. okt 2010

@agentkak neboj , nič hrozné sa nestalo, rekvizity chystali celý deň 🙂

monkula
15. okt 2010

Aj Mm hovoril, že tam niečo natáčajú.....

@ani3012 a tam pri vás sa dnes čo stalo? Vraj niečo v podzemných garážach, boli tam dvepo žiarnicke autá, sanitka...

ani3012
15. okt 2010

@monkula boli tri autá + sanitka
mali hasiči cvičenie- preverovanie veliteľa družstva a jeho posádky

monkula
15. okt 2010

A čo som napísala? jaj, dve, 😅 😅 hej, tri boli... ešte som ich počítala ,lebo prechádzali okolo nás, no nič.... 😀

ani3012
15. okt 2010

@monkula tretie išlo trochu neskoro. Ale cvičenie ukončili skôr,lebo mali nahlásený požiar v Suchohrade či kde.
Som si robila fotky 😀

myzma
15. okt 2010

@ani3012 😅 🤐

ani3012
15. okt 2010

inak v tej BB ...strašné,že ?

agentkak
15. okt 2010

jááj baby takže nič sa nestalo???to fakt nakrucali??? 😠 noo chvalabohu...aspon že tak..
ani čo bolo v bb?

ani3012
15. okt 2010

Viete aká je na Záhorí najkratšia veta ?
No predsa:

Éééé ?

A viete čo to znamená ?
No predsa:

Prosím Vás, mohli by ste mi to zopakovať - nerozumel som.

ivuliik
15. okt 2010

Čavte baby,chcem sa spytat.nahodov neviete o dajakom kruzku,v okoli malaciek.gymnastika,tanecna.som z kuchyne a tu naokoli nic take nieje mam 4.r dcerku a chcela by som jej skratit chvile

ani3012
15. okt 2010

spýtaj sa v CVČ
http://www.cvcmalacky.sk/
určite si tam niečo nájdete 😉

ani3012
18. okt 2010

čaute kočky ! Ako sa máte ? Ja od pol dvanástej budem behať s Patrikom po lekároch,sa mi vôbec nechce,keď si predstavím tú cestu do nemocnice 😝 už aby bol ten most spravený,sa na to teším 🙂
a inak neviem,či zbierate tie písmenká v Bille,tak je tam slovo chlieb.Treba to do zajtra napísať na hraciu kartu,veď pravidlá tam sú vysvetlené 😉

som napísala slovíčko zbieraťe 😝 😝 😝 😅

miriamka
20. okt 2010

Ahojte Malacanky 😉
Neviete podarit kde v MA sa daju kupit dobre cizmicky pre deti?

sasrnka
20. okt 2010

@miriamka , to by aj mna zaujimalo, lebo Nove boty, asi 4 druhy na vyber, obuv na stanici -nemali nic este tyzden dozadu, obuv v obchodnom dome: v jednom vobec nic a druhom(u Indiana), tak tam len snehulky. A este na hlavnej ceste, byvaly Kozatex, tak tam mali minuly tyzden tiez len snehulky(asi 2 druhy) a inak jesenne. To iste aj Deichmann, Reno v BA. Ale hlavne, ze pre nas maju cizmy uz v auguste 😉

miriamka
20. okt 2010

Ved preto sa pytam...lebo ja mam veeeelky problem niekde nieco najst 😠

monkula
20. okt 2010

@miriamka skúšala si v lekárni pri pošte?
Inak, ahoj 😵 minule som ťa zase stretla, išla si aj s maminkou ako keby do Kauflandu

miriamka
20. okt 2010

Ahoj Monkula...v lekarni pri poste predavaju topanocky?To som nevedela...
Fiha,ty ma tak casto vidis v MA,a ja neviem kto vlastne si 😉

monkula
20. okt 2010

Miri, áno, predávajú, a celkom pekné aj za normálnu cenu..
No vidíš.. aj si na mňa pozerala 😀

miriamka
20. okt 2010

Tak to je este lepsie,ze sme sa v podstate videli a nevedela som o Tebe 😀

ani3012
21. okt 2010

@miriamka nič si z toho nerob @monkula tuším pozná každého v MA 😀 😀 😀
a ad topánky: bola som predvčerom v Lamači v Galéria Tesco a prd som kúpila. Vôbec nemali pre Evičku jej číslo.Inak tam boli topánky,ale nie nejak strašne na výber.Ale aspoň niečo som chcela kúpiť. ☹
navyše som ani nemala chuť vyberať,lebo mám niečo s nohou,budem musieť skočiť k doktorke,lebo z ničoho nič som ani chodiť nemohla,čo ma tak strašne bolela. 😖

ani3012
21. okt 2010

@sasrnka ja som chcela malej kúpiť začiatkom leta sandálky. A vieš čo mi povedala ? Že nemajú 😝 a že už ani nedostane,lebo aj tak robila predsezónny výpredaj . No pochopíš to ? 🙄

miriamka
21. okt 2010

No ja sa pochvalim...ze som jedny topanocky kupila tu v Polsku vcera vecer este,ale aj tak by som este jedny potrebovala...

sasrnka
21. okt 2010

@ani3012 , presne toto ma stve. Aj s oblecenim. Mala vyrastla zo zimnej bundy cez zimu a nikde som nemohla zohnat novu, lebo uz jarne veci nabehli. Az nakoniec jednu tusim C&A. A takto je to so vsetkym. Ale ja neviem nakupit veci pol roka dopredu. Lebo raz nosime jednu velkost aj 8 mesiacov a potom odrazu zmena za 2 mesiace...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre