Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

agentkak
7. mar 2011

@emjee krásne fotečky hlavne ta v pravo ako z titulky časopisu maly remeselník 😀 😀

anny1987
8. mar 2011

@agentkak no to je blbe, musime sa ist informovat.Bodlo by nam take vyblaznenie vo vode

agentkak
8. mar 2011

@anny1987 šak mi hovor ja by som chcela tiež ist vyskušať že čo na to filipko povie pri kupani dom sa mu celkom pači takže myslim že aj take čvachtanie by sa mu pačilo a ovela viac 🙂

emjee
8. mar 2011

@anny1987 v maline mozes ist s malym ak ma plavecku plienocku (dostanes kupit v dm papierovu alebo kuk mne do clanku o latkovych plienkach aku pouzivame my)

anny1987
8. mar 2011

@emjee
Ďakujem, tak to potom musíme vyskúšať
@agentkak ja som tiež zvedavá ako sa bude Jarkovi pacit

saeda
9. mar 2011

@anny1987 aj my sme boli parkrat v maline a bez problemov s tou plienkou... nikto sa ta ani nepyta... a v lete na tom kupalisku bola len jeden den nejaka bakteria, hned bazen vypustili a vydezinfikovali a bolo po probleme... 🙂

agentkak
9. mar 2011

@saeda a ako je to tam so vstupnym? v tej maline ? a vodička bola tepla ??

anny1987
9. mar 2011

@saeda no to sa potom tešim,lebo Jarko má veľmi rád vodu a ja tiež.Ako tam maju vlastne otvorené?Musime kúpť plienku na plávanie a ide?Inak v detskom bazéne je dosť teplá voda?

saeda
9. mar 2011

@agentkak
@anny1987
Plaváreň
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 16.00 - 21.30
So - Ne: 13.00 - 21.30
Dospelí 1,80 € (54,20 Sk)/1,5 h
Ďôchodcovia, študenti 1,10 € (33,10 Sk)/1,5 h
Deti do 110 cm (v sprievode dospelej osoby) zdarma
Deti od 111 cm do 160 cm 0,90 € (27,10 Sk)/1,5 h
Vodu pisali, ze ma 26 stupnov... nie je tam uplne teplucka, ale je v pohode a da sa zvladnut.... 🙂
any, tu plienku nikto nekontroluje, ale kvoli ostatnym je to asi lepsie ju mat 🙂

agentkak
9. mar 2011

@saeda dakujeme za info 😉

saeda
10. mar 2011

Ahojte, pripravujeme v MC Vánok pre detičky krúžok folklórneho tanca. Termin: streda o 16.00 hod do 17.00 hod.
Cena za 4 stretnutia je 8 €.
Tancovanie je pre detičky od 2 do 3 rokov i so zodpovednou osobou.
Prihlásiť sa môžete do 21.3. 2011.
Detičky bude viesť vedúca folklórneho súboru MACEJKO z Malaciek p. Adamovičová.

renatad
11. mar 2011

Ahojte maminy malačanky a z okolia 🙂 prajem pekný víkend všetkým 😵

saeda
12. mar 2011

@renatad no cau Renci 😉 😀 aj tebe pekný víkend

renatad
12. mar 2011

@saeda čauko čauko 🙂 dufam, že tento víkend bude super pre všetkýýýýýých 🙂

ewicka223
12. mar 2011

My sme boli v Maline raz a nahrnulo sa tam strašne veľa romskych spoluobčnov,čo by mi nevadilo,keby boli čistí a slušní......

renatad
13. mar 2011

ahojte, dnes je krásne, čo budete porabať? u nás to vyhral bicykel, ideme Laurinku učiť bicyklovať bez pomocných koliesok 😎

syslica
13. mar 2011

@renatad Ahojte, my sa chystáme v starým rodičom do MA ako každú nedeľu, ale teraz, keď je už pekne, snáď pôjdeme nielen na obed, ale aj na prechádzku... odkedy som na Koníku a v Malackách, normálne pozerám na tie maminy na uliciach, či niektorú z vás náhodou nespoznám 🙂 lebo už som tu objavila dve mamy z Marianky 🙂 🙂
Pekný zvyšok víkendu praje všetkým syslí klan! Užite si a oddýchnite!

renatad
13. mar 2011

:D no my sme prešli na tom bicykli veľký kus a musím pochváliť svoju dcéru, je to šikula :D síce stále nevie brzdiť, ale po 2 hodinkách sa bicyklovala sama 😀 tatinko sa nabehal, tak teraz maju obaja zaslúžený odpočinok 😝
syslica možno nás niekedy stretneš, už začína byť teplúčko a MA nie su až tak veľké 😎

sasrnka
13. mar 2011

@renatad , Renci vitaj 🙂 Laura si sikulka. Teraz poobede by vas uz asi odfuklo.

renatad
13. mar 2011

@sasrnka dakujem 🙂 ano to určite, mali sme v pláne, že ešte pôjdeme, ale veľmi rýchlo sme si to rozmysleli 😒

kattom
13. mar 2011

ahojte, ak by ste niekto mali záujem, vyrábam kvetinkové doplnky (nielen) pre dievčatká - kvetinky z organzy.. rôzne použitie: objednať si môžete ako sponku alebo brošňu (neskôr aj čelenky pribudnú v ponuke). Doladíte oblečenie na slávnostné príležitosti - svadby, rodinné oslavy, sväté prijímania, oživíte účes slávnostného aj bežného dňa, skrášlite fádne sako, svetrík, sukňu, šaty, kabátik, topánky.. rôzne farby, rôzny design, rôzne veľkosti..všetko ručne vyrábané, stačí si vybrať.. aj na objednávku, aj hotové výrobky..som priamo z MA, osobný odber možný.. viac info tu: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10902148&tab=0

myzma
15. mar 2011

@lili213
@mateson
@martina_maxian ahojte, zienky, uz dlhsie na vas myslim, ze ste sa tu nejaky cas neukazali... nestihate? ine povinnosti? ci si davate oddych od modreho konika? drzte sa, pokial mate nejaky narocny cas... ak vam to ratolesti umoznia, ozvite sa 😵

myzma
15. mar 2011

@renatad i ja ta tu vitam 😉

renatad
15. mar 2011

@myzma dakujem 🙂

anny1987
15. mar 2011

Tak už sme boli na plavárni v Maline a bolo super,malému sa veľmi páčilo. Boli sme dvakrát a v sobotu sa chystáme zas.

saeda
16. mar 2011

@anny1987 to je super, ze sa malemu pacilo... aj my sa chystame, kym este porodim ...

myzma
16. mar 2011

@anny1987
@saeda i ja by som velmi rada do plavarne... no som taka rada, ze sme sa konecne vyhrabali z kaslu, teplot, soplika... ze nejako nemam odvahu... minuly tzden nas ockovali a o dva tyzdne ideme znova... takze sa radsej budeme vyhybat moznosti nachladnut... i tak mame ockovania poposuvane uz o 3 mesiace oproti inym detom... si budu mysliet dr. ze to robime schvalne 😀 😝

a anny aka bola voda? tepla? akurat? dala si? ci?

renatad
16. mar 2011

tak čo maminy, zmokli ste dnes? my ano 😒 dokonca aj drobec, lebo sme nezobrali igelit na kočik, toto asi nie je dážď z ktorého narastie že, 😀 pár centi by sme prijali, ale do výšky nie už od šírky 😀 😀 😀

anny1987
17. mar 2011

@myzma Tak Vám prajem aby ste sa z toho rýchlo dostali. Voda bola dobrá, taká akurát. Inak dnes sme boli zas, ale bolo dosť veľa ľudí a starí corgoni sa vyvaľovali v detskom bazéne tak ma to naštvalo,Ale našťastie potom odišli. Chystáme sa zas v sobotu ak sa nič nezmení.

saeda
21. mar 2011

ahojte baby, tak dnes nam prisla zo skolky pozvanka s terminom zapisu... ale ku tomu ziadne vyrozumenie, ci maleho prijimaju, ci nie.... ani ci treba prist s malym na zapis, ani nic blizsie ku tomu.... len papier, ze im mozeme darovat 2% z dane... to akoze prijmu len tych, co daruju? vobec neviem, co si o tom mam mysliet 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre