Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

miriamka
28. aug 2008

Musino...tak potom rataj s nami,my s Jakubkom tiez zbozujeme vychadzky.

kattom
28. aug 2008

ahojte - no fotak iba nemame doma, neni pokazeny, ale uz dnes ho mam spat. inak sranda, lebo kazdy sa ma na to pyta.
luci - tak si oddychni poriadne - kozmetika, masaz, kadernicka, pedikura, manikura, babska jazda.. 😀 😀 😀
v nedelu idete niekto do parku zamockeho vecer? o 18:30 zacina rozlucka s letom - budu zasa hrat nejake kapely, plus tam bude zablacka tocit na streche. my mame ocina na sluzobke, takze ak nestihne dovtedy dojst, tak tam pojdem s kubom sama. ak stihne, tak pojdeme spolu - tak do osmej asi
a musim "boznut" nasho kubka - sa "zalubil" do adama - minimalne 10x denne pocujem "aaa-dam" a obcas aj "eee" - akoze evicka. a dokonca nasiel medzi hrackami klokana, nosil ho po byte a mojkal a my, ze co robis a on "aaa-dam". takze mame doma adamka 😀

neka
28. aug 2008

Katka, to som nevedela. ze v parku bude takyto program, mozno sa pojdeme nan vsetci pozriet, ak bude pekne.
Ja som bola dnes kooooonecne po roku u kadernicky, takze zo mna konecne urobila znovu cloveka. 🙂

kattom
29. aug 2008

neka ja som tiez nevedela, ale pri maline na tych tabuliach su plagaty.. a som citala troska 😉 a inak cvecko ma nejaky klub lienka pre deti od 3 rokov, co nechodia do skolky - tak mozno pre evku by sa ti to hodilo od januara. treba sa tam opytat - viac neviem - tiez to mam z tych tabul.

neka
31. aug 2008

Ahojteeeee, tak uz je zo mna dvojnasobna teta. 😀
29. 8. sa svagrinke narodil syncek, len telefonoval jej manzel a zabudol nam povedat ake mu dali meno 😀 😀 😀 😀 😀

Katka tu Lienku si urcite pozriem, obcas to asi vyuzijem. 🙂

luculka
31. aug 2008

cafte neka gratuujem,,,nooo kati som si oddýchla,,,posledné behačky pred svadbou,,,este som zhánala nejake veci....

a na svadbe bolo supiiiis,,,malá vydrzala do osmej,,,,a bola ako málá princezná,,,neskor hodim foto 🙂

kattom
1. sep 2008

neka - gratulujem! a zajtra pekne vychystajte skolaka do skoly - kubko ho pozdravuje a dufa, ze bude mat peknu a dobru pani ucitelku a bude chciet kazde rano vstavat
vcera sme boli v parku - celkom super, len som si nevzala sveter a trocha zima. a dnes sme boli na biofarme pri stupave - no uplne paradne to tam je - ako niekde na orave - vrelo odporucam pre rodiny s detmi. uzasne smyklavky, ovce a kozy volne pustene, koniky v ohrade, pieskovisko s hrackami, domceky na hranie, koliba (sice s pomalou obsluhou).. otvaraju o jedenastej kolibu, ale my sme dosli uz pol hodinu skor - co bolo dobre, kvoli parkovaniu. ked sme odchadzali auta stali popri ceste a ludia sa museli naslapat

kocky tento piatok aj ten dalsi je vo vanku den otvorenych dveri - poobede od tretej do siestej - vstup zadara, bude tam ukazka vsetkeho, co sa tam deje plus nejake divadielko pre deti - po meste su plagaty a jedna znama vravela, ze jej aj letak dali do ruky min. tyzden pri prechadzke mestom

a musim sa pochvalit, ze sme konecne vypratali izbu - uz len pc stol prec a zavesili kubovi zavesy nove. zajtra mu tam idem nastahovat hracky a zacne sa "doladovanie" interieru - obrazky na stenu a pod. sa tesim

bude stretko? kedy?

luculka
1. sep 2008

cafte,,,kati no musime sa uz stretnut 🙂 ....
dnes sme boli v ZOO Natus si isla ocká vyocit,,,, 😀

neka
1. sep 2008

Katka no to je ta koliba co som spominala 🙂 Je tam super, ze?

No kocky ja mam normalne nervozitu ako pred statnicami 😅 . Som zvedava ako to budeme zvladat. Po obede uz bohuzial nabudem moct chodit nejako daleko od domu, lebo uz budu asi aj nejake tie ulohy a povinnosti do skoly.Takze do vanku sa isto iste nedostanem. ☹
Ja mozem na stretko uz len do obeda.

My sme boli pozriet na bratislavskom hrade tie remesla, a vysli mi len tri fotky, lebo sa mi vybila baterka. Skoro ma siblo 🙄

vikinka81
2. sep 2008

BAbulky uz viac mi neviete poradit resp. doporucit niaku gynekologicku v Malackach?

kattom
2. sep 2008

no tak dajte termin kocky - asi v parku v meste pri klastore?

luculka
5. sep 2008

cafte piatok idete do vanku????

kattom
5. sep 2008

ahojte - luci, boli sme dnes - lebo maly mal sice spat, ale mame "dobrych" susedov a po hodine spanku zacali vrtat a vrtali a vrtali a vrtali... takze uz bol hore o pol tretej (inokedy taha do stvrtej, pol piatej), tak sme isli. straaasne teplo tam bolo, malo ludi podla mna (myslim, ze cakali viac), ale kubo sa pohral, aj divadielko si pozrel. bud. piatok uvidime, ci pojdeme - ak nebude spat, tak mozno, ale nesmie byt tak teplo ako dnes a az neskor, nie hned na tu tretiu. ak nebudeme mat iny program.

cvicenia pri hudbe na fit loptach s detickami zacinaju 21 ci 22.9. - urcite bude info dakde vycapene - ale ak chcete niekto kontakt na bronu - jednu z cviciteliek, tak mozem do IP poslat mail aj mobil. byva to raz do tyzdna hodinu - pre deti co nechodia same zvlast skupina a pre deti co uz chodia same tiez zvlast (vek od 6 mes. do 3 r.) - 250 Sk sa plati (50sk/hod.) my urcite ideme s kubom, ved za chvilu tma a zima podvecer, tak aspon daco. (a kym vladzem s tym bruskom)

neka
5. sep 2008

Ahojte, tak ja mam momentalne tazke nestihacky 😀
Adamko konci skolu uz o pol jedenastej, tak len s Evkou lietame ako strigi na metle hore dole. 😀
Buduci tyzden by uz mali byt do pol dvanastej. Vsak je viac doma ako v skole. 😅
Ale zatial sa mu paci. 🙂
Ak budete mat stretko cez den tak do pol dvanastej niekde v meste rady sa pripojime. 😀 Katka tebe este to USB-cko musim doniest.

luculka
5. sep 2008

neka som vas utorok kuk,,,ako si vliekla tasku aj deti zo skoly..... 😀 😀

veronica1
6. sep 2008

baby, od kolkych mesiacov mozu chodit deticky do vanku?

kattom
6. sep 2008

neka - tak daj den a stretneme sa pred skolou. kubo rad uvidi adamka - lebo kazdy den si musi pozriet jeho fotku v pocitaci 🙂 pondelok nie, idem do poradne a snad uz budem vediet pohlavie babatka.. ale neprezradim nikomu zatial - ani tomasovi 🤐 😵
veronica - ak na hranie, tak tam chodia aj baby s dvojmesacnymi babatkami (hlavne tie, co maju starsie dieta). na cvicenia od pol roka. ale kludne tam mozes ist s malou hocikedy - je to na tebe - aspon sa pozriet.

jaja060906
6. sep 2008

ahojte maminy vie niekto dobru agenturu na fotenie deti???

neka
6. sep 2008

Jaja, mozno casom raz bude 😀

neka
6. sep 2008

KAtka, kludne mozme aj v utorok, ak sa pocasie nepokazi. 🙂

kattom
7. sep 2008

neka ok - o jedenastej pred skolou? adamko konci uz o pol dvanastej tento tyzden, ked dobre citam. kubko sa tesi..
a musim pochvalit tomasa - vcera naucil kubka odpovedat na otazku: ako sa volas? a kubko povie: "puppo" 😀

petra2505
7. sep 2008

jaja skus tu to fotenie : http://www.starfotomodels.sk/

zuzitka
8. sep 2008

kati.... moja mama sa ti ozve za tie pozvanky, chce sa u teba zastavit. uz sa jej pacia, len chce este malu zmenu - zvacsit a zvyraznit tu 50ku 😀

dnes samko prvykrat spinkal vo svojej izbe - dala som mu k posteli matrac, aby sa neudrel, ked spadne a on sa ulozil na tom matraci 😀 😀

neka
8. sep 2008

Katka, dnes dostali uz staly rozvrh a utorok a stredu maju 5 hodin, takze koncia o pol jednej.Tak zajtra pojdem az okolo dvanastej. Ak by ti to nevadilo, tak vo stvrtok idem na jedenastu, tak by sme sa mohli stretnut potom. 🙂

kattom
8. sep 2008

neka - ok stretko vo svrtok v parku pri klastore. kto sa prida?
zuzi - mamina tu bola. este jej to prerobim a poslem ti na mail vsetky verzie - mozes jej to potom preposlat a dohodnut sa, ktoru vyberiete? a potom ti to poslem vo velkej kvalite, ok?
samko tam spal poobede alebo vecer? inak super super. kubo poobede od minuleho tyzdna spi stale v detskej. vecer zatial ale v spalni stale. my pocitame, ze tak koncom oktobra, ak sa odstahuje uz aj na noc bude fajn. este aj tak ideme dorobit k stene taku ochranu, aby mu nebolo zima a musim na dvere volaco vymysliet, aby mu tam nesvietilo svetlo a telka z obyvacky cez sklo

zuzitka
9. sep 2008

samko spinka v detskej izbe uplne v pohode a dokonca vcera tam zaspal na posteli /nie na matraci/ aj vecer 🙂

len ja som mala z toho paniku...... ked spadne, ze bude plakat, ja ho nebudem pocut..... normalne som nevedela zaspat kvoli tomu 😅 tak som zapla malu lampicku na chodbu, aby vedel, kde je a kam ma ist, ked sa nahodou obudi v noci 😅 😅 a veruze docupital nejak v noci k nam do postele 😀

dnes znova zaspal v detskej na posteli.... tak uvidim, ci ostane do rana alebo zase pride k nam do spalne 😀

zuzitka
10. sep 2008

samko spal az do rana vo svojej izbe 😀 😀
prisiel za mnou az rano o pol 8 😀

.......... a vobec nespadol z postele 😀 😀 😀 😝

zuzitka
10. sep 2008

kati .... poslala som ti 9 fotiek.... prisli v pohode? 😉

luculka, kuko ......... krasne su tie vase baby 😉 😉

telinka
11. sep 2008

caute malacnky 🙂

uz ste boli nakuknut v kauflande??? jake su tam obchodiky??? mam sa tam trepat??? 😀

monkula
11. sep 2008

teli,dnes sme tam boli.. sortiment široký, veľký výber, široké uličky.... je tam aj cukráreň, bude lekáreň....
Ale na pokladne bola taká rada ,že me odparkovali vozík a išli sme preč bez nákupu 😅 😅 😅
ale myslím si ,že je to len dočasný ošiaľ.... počkaj aspoň týždeň.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre