Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

neka
2. jan 2011

Kocky aj ja som prisla popriat vsetko dobre do noveho roku. Boli sme mimo Ma tak trosku neskor. 🙂
Aha ako sa to tu krasne roztehulkovalo, tak Vam prajem pohodove tehulkovanie a rychly a bezproblemovy porod. 🙂
No ja som uz skoncila co sa tyka takehoto krasneho stavu 🙂 budem sa vyzivat v babetkach uz len pri foteni. 😀

myzma
3. jan 2011

@sasrnka ahoj, sasrnka 🙂 aj ja som povodne chcela 3tec... veeeeeeelmi sa mi pacil a v tom case som ho nedokazala zohnat za dobru cenu a dnes som rada 😀 ma min. 2 negativa oproti mojej verzii: maly kosik, takmer ziadny a typ kolies... inak vanicka a sportak su tie iste, na vlas... je to taky pololah, sportak ma 4 polohy, ale podla mna si dieta zvykne, i ked asi by to mohlio robit na kazdom kociku do uplneho lahu.... predavam ten svoj, kedze som nasla horuceho favorita, som ochotna z ceny z nizit, nakolko potrebujem peniazky, ak by si mala zaujem,mozeme do ip alebo cez bazar, kocik je do juna v zaruke (ale to ti moc nepomoze 😅 ) tento kcik ma zase minimalne styri velke pozitiva: relativne velku vanicku, velky nakupny kos a hlavne sa da sportak otocik k tebe, inak sme ani nevozili... bez toho si neviem dalsi kocik predstavit, nakolko som zastancom obratenia dietata tvarou k matke (ako pri satke ci ergonosicoch).. a svrte su kolesa, ktore su za takeho materialu ako lahka guma, nehrkaju, nederu sa... 😀 tak co? 😀 😝

@mateson toto je moj favorit... novy stoji dost dobre, i ked i to je hrozne vela podla mna... ale taku cenu pytaju pri icandy ojazdenom

saeda
3. jan 2011

@sasrnka cauko moja.... aj tebe krasny rok..... ja som uz na pol ceste presvedcenie mojho manzela, ze potrebujeme pre druhe novy kocik... no som zvedava ako bude....
a ty kedy pojdes na UZV? uz nieco nove? mna caka zajtra morfologia, tak som zvedava, ci sa potvrdi ten IG test... 🙂

saeda
3. jan 2011

@myzma ahoj, nejdes nahodou aj ty teraz na morfologiu k Schillerovi, ci si uz bola? 🙂

myzma
3. jan 2011

@saeda ahoj, ahoj, chystam sa tento tyzden, bud zajtra alebo az v piatok... objednana nie som a je mi luto dat 5e 😅... a v piatok ma mm asi volno, takze by postrazil krpca... mas konkretny den naplanovany? ako sa mas? ako zvladas rodinku a povinnosti... jas om si tento cas tak uzila, ze bol mm doma... uspavanie, prebalovanie, krmenie, mnohe veci robil za mna... tak som oddychovala, no super 😵

saeda
3. jan 2011

@myzma xixi, no to mas super, ze si si trocha oddychla..... 🙂)) Viem, ze pri 1rocnom to musis mat teraz este dost stresujuce...
Ja idem zajtra na morfo...objednala som sa za tych 5E, lebo musim ist hned rano... potom musi ist mm do prace, nemoze zostat doma, tak aby som sa urcite rychlo vratila.... (workoholic 😀 ) ....som naozaj zvedava, co mi povie...male uz kope o106 a z mo vecer neda spat....
cez sviatky som ku tomu vsetkemu bola chora, mala som hrozny kasel a bolesti v krku, tak som si to moc neuzila... nastastie sme isli potom ku svokrovcom a tam bolo o nasho prvorodeneho postarane 🙂 aj babka aj krstna okolo neho stale skakali, tak som 3 dni lezala v posteli a este mi nosili cajiky... tak dobre som si davno neoddychla... ale uz som doma... nastastie je nas Matko uz taky velky, ze sa aj sam zahra, sam vypyta na nocnik a uz mi aj pomaha a zaspava sam 😀 ...tak to s nim nemam az take namahave 🙂

sasrnka
3. jan 2011

@saeda , tak moj chlap vie, ze bude novy kocik(teda mozno aj z bazaru, ale teda pre nas novy), lebo nemame hlboku cast. A teraz mame ruzovy a ktovie, ked sa zadaril chalan, tak nebudem vozit v ruzovom 😀 Na ultrazvuk asi tak skoro nepojdem, len teraz som bola. 13teho ma cakaju krvne testy, troska sa bojim...
Az teraz som si kocky vsimla, ze mate skoro rovnaky termin porody 🙂

saeda
3. jan 2011

@sasrnka no hej, mame skoro rovnaky termin a zoznamili sme sa v cakarni u Schillera...sranda, nie?
a co za testy ta cakaju? AFP? neboj, to bude dobre...ja som sice tiez trpla a hned som si volala po vysledky, no nastastie vsetko ok...
a inak ako sa mate, ste zdrave?

myzma
3. jan 2011

@saeda skoda, som si myslela, ze pokecame, minule sme toho vela nestihli ☹

myzma
3. jan 2011

@saeda
@sasrnka hlavne sasrnke pisem, ak AFT testy, tie vychadzju casto nepresne, co mnohe zienk nevedia a vysledky ich vystrasia... ked si najdes info o tych testoch (mozno si hladas, ci vies), je to pri nich dost casto pisane, ze su nepresne... takze nech je pokoj na tebe 😉

myzma
3. jan 2011

@saeda
@sasrnka my ideme teraz von, na nakup a k nasim, pridem az v poobede, mozno v podvecer, majte krasny den 🙂 drzte sa, zienky 😵

saeda
3. jan 2011

@myzma cau cau, uzi si... my pojdeme do vanku a poobede nas tiez caka nakup...nastastie nam mm dnes nechal auticko 😀

sasrnka
3. jan 2011

@myzma , @saeda , hej AFP. A viem, ze byvaju nepresne. Ale tak clovek je vzdy radsej, ked je vsetko v poriadku a ma to za sebou...

mateson
3. jan 2011

@myzma no ten vypadá hodně dobře 🙂 🙂 🙂 inak Všem Vám přeju všechno nej nej nej do nového roku 🙂

mmacinko
6. jan 2011

ahojte maminky a deticky 🙂 vsetko dobre v Novom roku 2011 😵

nedavno sme sa pristahovali do okresu MA a chcem Vas poprosit o tipy co sa da v MA a okoli s babom robit, nejake aktivity - plavanie, materske centrum, ihrisko, burzy oblecenia, atd
takisto by som potrebovala poradit DOBREHO detskeho lekara v MA a pre mna dobreho zubara
dakujem 🙂

emjee
7. jan 2011

@saeda jeeej, ty si tehu? gratulujem 🙂

baby som uplne sklamana z maliny - chodili sme s krpcom na jesen a vsetko v pohode, v decembri sme boli 2x - raz bola taka kosa "vonku", ze sa dalo vydrzat len cely cas ponoreni vo vode a boli sme aj po vianociach, deklarovali 29 stupnov v detskom bazene, no ak ta voda mala 24 stupnov tak to je aj moc 😝 neviem, kde budeme chodit plavat 😢

saeda
7. jan 2011

@emjee ahojky...no veru...vyzera, ze cakame malu princeznu 🙂

my sme boli v Maline len raz na jesen a Mato bol hned chory.... tak sme uz neisli ...

monkula
7. jan 2011

@ani3012 z parkoviska Ti odsťahovali mliečny automat..... 😀
a všetkým všetko dobré v novom roku, tehotným krásne a pohodové tehotenstvo, rýchly pôrod a zdravé miminko a nám ostatným, veľa zdravia celým vašim rodinám.....

saeda
8. jan 2011

@sasrnka Silvi, ty si tak zbehnuta v tych kocikoch...tak mi prosim porad...som muza dnes konecne presvedcila na novy kocik pre druhe.... takze szaham nieco, co ma 4 kolesa 🙂, asi najlepsie nafukovacie, aby sme tu po malackom terene aj zvladali chodit, vanicka by sa mala dat odopnut a namiesto nej zapnut autosedacka vajicko... sportak nemusi byt, ved to mame pliko.... farbu este netusim, ale aspon mi porad na ake znacky mam kuk.... dikes

tigarah
10. jan 2011

caute baby,
chcem sa vas opytat, ake cvicenia v MA existuju, kde a kolko stoja a tak.... alebo nejake ine sportove aktivity.... zachvilu budem byvat v malackach.
dalej, akeho pediatra odporucate a kam chodite so svojimi detvakmi? a co nakupy?
dakujem, tesim sa na vas :D

kattom
10. jan 2011

ahojte,
neviete kontakt na dobreho detskeho zubara? MA a okolie, pripadne BA.. potrebujem vziat syna na prvu prehliadku a nechcem, aby mal traumu na cely zivot.. niekoho, kto ma ozaj dobry pristup k detom

martina_maxian
10. jan 2011

ahojte dievčatá,, prajem všetko dobré do Nového roku ,,, nech sa vám darí a nech ste šťastné a zdravé...
ja už som tu dávnejšie nebola,, niektoré ma poznáte, niektoré nie,,, Vidím tu kopec nových báb,,, no a teším sa,,, že sa to tu rozbehlo.. 🙂
Ja už akosi nestíham veľmi,,, ale sľubujem, že sa polepším a budem písať častejšie.. 😉 😉

saeda
12. jan 2011

@kattom ahoj, kamosky hovoŕili, ze za Billou v tom stredisku je dobry zubar pre deticky... staci sa tam ist pozriet

saeda
12. jan 2011

@tigarah ahoj..... v sportovej hale Malina byva Zumba aj aerobic, potom aj na 2. ZS v telocvicni byvaju skoro kazde podvecery nejake cvika...
K lekaroke my chodime priamo v meste k Ondrovicovej... ku nej som chodila este ja ako mala a bola som spokojna...teraz tam mam maleho a dame tam aj noveho drobca, ked sa narodi... ale vraj je dobra aj Gajdarova....
S nakupmi je to take normalne, nic vynimocne...vsetko v strede mesta...ak chces nieco konkretne vediet, kludne sa spytaj....

saeda
12. jan 2011

A este som vam vsetkym chcela spomenut, ze v MC Vánok bude 26. februara od 9.30 burza detskeho oblecenia, tehotenskeho a detskych potrieb.... mozete tam svoje vecicky popredavat, no aj vyhodne pokupit... 😀

kattom
12. jan 2011

@saeda vdaka, o tom zubarovi viem, ale mam dve zle referencie, takze hladam ineho.. mam uzasnu referenciu na zubarku v Kopcanoch, ale to sa mi zda troska od ruky

ani3012
12. jan 2011

@saeda ja čítam že môžeme svoje detičky výhodne popredávať 😀 😀 😀

@monkula ☹ ani som si nevšimla 😀 sme tam len raz boli a kedže mlieko kupujeme v Kauflande po kartónoch,tak som nemala dôvod tam ísť 😅

sasrnka
12. jan 2011

@ani3012 a co, chystas sa predavat? Ved mas zatial iba dve 😉 😀

petinka11
12. jan 2011

AHOJTE kocky....ešte som vo vanku nebola ale rozmyslam ze by som zasla a skusia...aky ved deticiek tam chodi??a ako sa medzi sebou znasaju,lebo moj maly je moc zivy.....a co tam vlastne robite aj deticky???dik

ani3012
13. jan 2011

@sasrnka ale nie,to som nejako blbo čítala 😅 v posledno čase rýchlejšie píšem a čítam a než to spracuje môj mozog 😀

@petinka11 deti sa medzi sebou hrajú,ak chceš,tak sa môžeme dohodnúť a prídem tam aj ja. a detičky sú tam aj živé aj kĺudnejšie...učia sa soc. cíteniu,komunikácia a tak-ako v kolektíve. A niekedy je tam pár detičiek a niekedy véééĺa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre