Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

kattom
20. mar 2008

luculka - mia da vediet - ale zas sa sem chysta tak na 3-5 dni - zavisi ako bude muz robit.
elvo - homeopatika na zubky davam a chvalim kade-tade. ale teraz s tou stolickou to bolo take, ako ked mu isli ocne - uplne hrozne, chuda.. len sa teraz tesime, ze uz ma polovicu zubkov vonku a uz sa chystam iba odpocitavat od desat dole.. a potom snad do sest-sedem rokov bude pokoj, kym sa mu nebudu menit.

inak stretnutia uz mozu byt zasa - ked sa vycasi. kocik sa stale reklamuje, ale uz som mala toho plne zuby nosit maleho vo vaku a byt vonku minimalne, tak sme kupili golfac na leto.. len teda, aby prestalo snezit..

inak babenky, veselu velku noc, vela oddychu (zapojte manzelov a babky a dedkov, ked sa da) a ked mate moznost - sup niekam na vylet troska vypadnut z toho stereotypu 😀

elvo
21. mar 2008

katton, a davas take žlte je tam tusim 15.tak ked bude niake stretko tak dajt vediet.aj my prajeme pekne sviatky

luculka
21. mar 2008

kattom skusala som tie videa,,,nejde mi to 😒

mozme dat stretko bud. týzden,,,teda ak budete mat kocik,,,alebo uz mate?? 😉

vrtulka27
21. mar 2008

Ahojte babule 🙂 som tu na skok......ako sa mete vsetky???? my rastieme ako z vody....
Vanesska si zacala cumlat rucicky.....co mi poradite???ako ju to odnaucit???cumlik nechce ani za svet!!!ziadny!
Kusatko ma v ruke chvilocku a potom cumle zasa ruku..... ☹

luculka
21. mar 2008

ahoj vrtul,,,no amla cmula cumliky,,ale aj rucicky,,,najprv si ju sôkladne poobzera,,,a potom sup do pusky 😀

elvo
21. mar 2008

tak ako my tiež si papame rucicky a dudlik nechceme.mne poradili dat kvapku citronu na prstek ake nepomohlo.

monkula
21. mar 2008

vrtulka, ale veď ju nechaj... Detičky v tomto veku všetko skúmajú ústami, moja malá zaspávala s palcom v ústach, mala okolo pol roka, nechala som ju a sama prestala...

elvo, prepáč, ale s tým citrónom je to poriadna kravina, veď je to alergén... 😲 😲 😲

kattom
21. mar 2008

elvo - homeopatika na zubky - chamomila vulgaris 15CH (cca 60Sk) - 3x denne 5 guliciek rozpustit do vodicky a lyzickou dat babu - gulicky sa nesmu chytat do ruk - ja to robim tak, ze ich nadavkujem do vrchnaka a tam pridam troska vody prevarenej - tepla alebo studena je jedno, rovnako dlho sa to rozpusta - 5-10min. sparatkom rozmiesam a potom sup lyzickou pred jedlom alebo pocas neho. tiez vraj zaberaju aj viburcol cipky - tie mam kupene, ale este som mu nikdy nedala. a gelik na zubky. a studene hryzadka. a este existuje taky naprstok na prst - cele priesvitne to je a je tam taka masazna gumicka - kym nie su zubky, tak si to das na prst a masirujes babu dasienka (asi 35 Sk to stalo - kupovala som v blave v zdravotnickych potrebach, v lekarni to nikde nemali, ked som to potrebovala). alebo kefka znacky mam - maju v dm - aj kupon mas na nu v tej dm knizke - z jednej strany kefka, z druhej je take gumicka masazna - toto kubo velmi rad cumlal zo zaciatku alebo sme mu tym tiez masirovali dasienka.. citron nam nepomahal a maly sa len vyhadzal z neho (jemu stacil aj citronovy caj, ked som ja vypila a uz bol samy fliacik po dojceni)

luculka - to video - ked dam na blogu novy prispevok - tak vedla ikonky guma je ikonka s filmovym pasom a cez to to tam nahravam..

vrtulka - rucicky nech si cumle - ono ju to prejde, neboj. teraz len objavuje svet a zistila, ze ma aj rucicky. kubko si cumlal prsteky asi tri mesiace a potom jednoducho zistil, ze hracky su lepsie 😉 a pockaj, ked ti zacne okusovat postielku a nabytok

kattom
21. mar 2008

elvo - homeopatika na zubky - chamomila vulgaris 15CH (cca 60Sk) - 3x denne 5 guliciek rozpustit do vodicky a lyzickou dat babu - gulicky sa nesmu chytat do ruk - ja to robim tak, ze ich nadavkujem do vrchnaka a tam pridam troska vody prevarenej - tepla alebo studena je jedno, rovnako dlho sa to rozpusta - 5-10min. sparatkom rozmiesam a potom sup lyzickou pred jedlom alebo pocas neho. tiez vraj zaberaju aj viburcol cipky - tie mam kupene, ale este som mu nikdy nedala. a gelik na zubky. a studene hryzadka. a este existuje taky naprstok na prst - cele priesvitne to je a je tam taka masazna gumicka - kym nie su zubky, tak si to das na prst a masirujes babu dasienka (asi 35 Sk to stalo - kupovala som v blave v zdravotnickych potrebach, v lekarni to nikde nemali, ked som to potrebovala). alebo kefka znacky mam - maju v dm - aj kupon mas na nu v tej dm knizke - z jednej strany kefka, z druhej je take gumicka masazna - toto kubo velmi rad cumlal zo zaciatku alebo sme mu tym tiez masirovali dasienka.. citron nam nepomahal a maly sa len vyhadzal z neho (jemu stacil aj citronovy caj, ked som ja vypila a uz bol samy fliacik po dojceni)

luculka - to video - ked dam na blogu novy prispevok - tak vedla ikonky guma je ikonka s filmovym pasom a cez to to tam nahravam..

vrtulka - rucicky nech si cumle - ono ju to prejde, neboj. teraz len objavuje svet a zistila, ze ma aj rucicky. kubko si cumlal prsteky asi tri mesiace a potom jednoducho zistil, ze hracky su lepsie 😉 a pockaj, ked ti zacne okusovat postielku a nabytok 😀 (kubka to stale drzi a nevieme ho to odnaucit)

stretnutie - babenky, dohodnime sa, ze sem kukneme v utorok a podla pocasia by sme mohli stredu alebo stvrtok take hromadnejsie?

no este to tu pobeham a spat. dnes sme mali oslavu kubovych narodenin s babkami a dedkami a uz padam od unavy. 😝

elvo
22. mar 2008

katton dakujem za radu 🙂

zuzitka
25. mar 2008

kati, ten vas jakub nam dal vyprask s korbacom 😀
ked to videl samko, zobral svoj korbac a sibal moju mamu aj mna hlava-nehlava 😉

vrtulka27
25. mar 2008

Kuk pridavali sme fotky ako sme narastli 🙂

Elvo teda Sveti 🙂 zajtra ti napisem viac musim ist spat som K.O.
na sestru ti poslem mailovu adresu mozes jej potom napisat bude pozerat jak puk 😀 kazdy den je na nete....stale si piseme....volame sem tam lebo je to drahe stale vyvolavat do nemecka.

Babule dik za radu......tak ju necham teda nech si cumle tu rucicku mozno ju to prejde 😉

A monkulka kde sa stratila???????????monkuli haloooooooooooooooooooo

A ked bude stretko dajte mi vediet ja sa nejako dopracujem do Ma....chcem vas vidiet 🙂

kattom
25. mar 2008

ahojte - no to stretko - ak sa nezlepsi pocasie, tak ja ho vynecham tento tyzden - stale sme bez "velkeho" kocika a s golfacom - sa bojim, aby mi nenachladol maly, aj ked ho obleciem a zakryjem dekou.. takze len do obchodu a troska von tu pri dome..

kattom
26. mar 2008

vrtulka - este k fotkam vanessky - jeej, mala je krasna..

bora8
27. mar 2008

ahojte, kočky neviete mi povedať, či býva ešte cvičenie v cvečku pre budúce maminy?

monkula
27. mar 2008

Vrtulka ,tu soooom, len mi blbne PC, ta ksa minechce čakať pol hodinu, kým mi načíta stránku..
A inak, na tej fotke, naše dvojičky si ty?
Borka, netuším..., skús mrknúť na Malacke jstránke... www.malacky.sk, možno tam bude sekcia o CVČ...

babulky, my sme sa dnes s kattom dohodli, že si dáme stretko vo štvrtok pred obedom, kto sa k nám pridá? 😎 😎

elvo
27. mar 2008

ahojte chodievate do vanku,?

monkula
27. mar 2008

ja nie, ale katto tam chodí cvičiť s jakubkom na fit lopty...

kattom
27. mar 2008

bora8 - v cvecku nie - ale vo vanku - to je v rovnakej budove a na rovnakej adrese. kazdy utorok poobede o 16tej - (asi 2 hod? to si nepamatam, ja som tam bola iba 2x). staci tam prist. ta pani zdenka je velmi mila - robila volakedy na porodnici v malackach a teraz tusim opatruje starych ludi. na stranke vanku mas na nu aj cislo, ak sa chces nieco dopredu popytat: www.dcvanok.sk

elvo - ja chodim, ale iba cvicit v pondelky poobede. a na prednasky, ked su. hrat sme sa zatial neboli. ale planujem tam chodit, ked bude zle pocasie. ale normalne tam mozes prist hocikedy - kuk na vanok stranku: www.dcvanok.sk - tam je vsetko rozpisane.

no, to stretko - s monkulou sme sa dohodli - stvrtok -ak nebude minus a prsat a snezit.. 😀 - tak by sme mohli v parku zamockom na ihrisku (alebo cestou do parku na chodniku pred nadchodom - medzi lidlom a billou?) okolo pol jedenastej? (monkula, cas je ok? alebo skor?)

monkula
27. mar 2008

čas je OK... 🙂 🙂
Stretneme asi asi podľa počtu..., predstavte si tlupu mamičiek s kočíkmi...pred lidlom... 😀 😀

neka
27. mar 2008

Ahojte kocky 🙂
stvrtok buduci tyzden? Uz by sa malo pocasie napravit na pondelok dokonca predpovedaju slniecko a 17 stupnov, tak snad vydrzi aj do stvrtku. Ak bude pocasie faj prideme velmi radi. 🙂

neka
27. mar 2008

No aby potom na nas nezavolali policiu, ze sa kona neohlasena demonstracia. 😀 😀 😀

monkula
28. mar 2008

demonštrácia za čo? 😀 😀

kattom
28. mar 2008

neka - 😀 😀 😀 - nepredpokladam, ze by sa nas tolko zbehlo

monkula
28. mar 2008

kati, krásny scrap si urobila pre Peťku a Alicku... 😵 😵 😵

vrtulka27
29. mar 2008

monkuli na tej fotke nase dvojicky je moja kamaratka toho druheho babatka 🙂 ved ja vyzeram inak 😀

telinka
29. mar 2008

vrtulka vanesska je zlatucka...a uz je z nej riadna baba....ake ma miery????

luculka
29. mar 2008

kedy je to stretko ci uz som ho prepasla??? 😅

luculka
29. mar 2008

kattom krááásny scrapik,,,, 😵 😉 😵

monkula
29. mar 2008

Luculka, až v oštvrtok..
ja sa s vami lúči, odchádzam do Brna, stretneme s avo štvrtok...
Ak mie, kattom, ozvem sa Ti..
vrtulka, tá Tvoja kamarátka nemá svokrovcov v malackách?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre