Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

kattom
27. apr 2008

pre cakatelky - prednasku pani Dr Slavikovej odporucam - na tej som bola aj ja a hned som maleho potom k nej do ambulancie aj prihlasila. lebo mi velmi "sadla" ako clovek. a vela som sa na tej prenaske dozvedela

neka - dnes som bola s kukom - ona pride v utorok - tak to dame v utork v tom parku? monkule zavolam, lebo stale sem nepise, tak asi je bez pocitaca stale..
jaj, a sa tesim, si pisala na blogu, ze sa bude dat ist do kastiela dovnutra na prveho maja - som zvedava, ako to tam vyzera. a dufam, ze tam nebude huf ludi a tlacenica.

inak, dnes den super super zacal, pokracoval a potom moj tatko spadol z rebrika, ked pilil konare (a akurat sam na chalupe bol) nejako sa odplazil dnu a zavolal mobilom suseda, aby ho ratovat prisiel. ked sme prisli domov, tak hned s mamou na pohotovost do malaciek - ma len zlomene dve rebra - ale bali sme sa ci nema vnutorne krvacanie. a dali mu aj recept na lieky a ked sa pytali, ze ktora lekaren ma pohotovost - ze pri stanici, ale iba do tretej hodiny. toto nepochopim - okresne mesto, no hanba. este, ze nasi isli domov do blavy a tam maju kusok od domu nonstop lekaren, vsak tato ma take bolesti chudak,ze ani po liekoch asi nezaspi celu noc..

luculka - potom hod nejaku fotku z krstu na blog - dnes ste oslavovali, vsak?

jankaholubekova
27. apr 2008

kattomja by som ti len chcela ze ja som mala obydve deti u slavikovejale po tom co mi spravila somhned zobrala deti dobratislavy

ribizek
27. apr 2008

Ahoj Ivet.

No, tento utorok má manžel zrovna služobku do Zvolena, takže to ja budem už dávno doma, kým sa on vráti. Ale odšmírujem nejaké cvičenia aj pre neho. 😀
Ja len dúfam, že doma nájdem ešte niečo na cvičenie, do čoho sa aj zmestím. Ja mám to bruško ako keby nalepené. Nikde som nič nepribrala, všetko mám na bruchu.

jankaholubekova
27. apr 2008

ja vam poviem nieco o dr. slavikovej je sice mila alenieje to boh vie co. pri malej mipovedala ze teploty ma z pocasia ze to deticky maju tak som jej verila ale na trti den co malej vystupila teplotana 40 v momente sme isli na kramarea tam nam povedali ze mala ma zapal obliciek 5 dni sme lezali na infuzkach a podavali nam antibiotika vnutrozilne lebo to mala velmi zlea druhu vec ktoru miurobila a krora ma uplne dorazila bolo ze mi robila prvu poradnu mojmu 6 dnovemu synkovi dominikovi atrvalo to necelych 5 minut potom som dosla asi ked mal 1,5 mesiaca a pocula som ze masoplik a ona mi tvrdila ze to mu iba rezonujudychacie cesty tak som si povedala ze je estemalinky ved jetolekarka sice sa uz rezpreklepla ale aj tak som jej verila ved to bolo po 2 rokoch a co sa stalona druhy den mal malinky soplik ale taky hnusny zeleny ahned ztoho bol kasel a nase prve lieky chvalabohu nie antibiotika ale to som uz nevydrzala a hned rano ako mal soplik som sizobrala kartu a isla som ku pani dr.svitkovej do dubravky a bolo to ako 100 a 1 hned my urobila poradnu a trvala 45minut pozrela mu vsetkoporadila mi ako mam snim cvicit a ako mam zvlhcovat vzduch aby nemal soplik.ja nama dobre skusenosti so slavikovo aleniesom samakamoskama 1,5rocne a sama matka snim isla ku neurologovy a ten jej vynadalpreco ide az teraz jaj mali mal pokrivenu chrbticu a mal aj zoslabnute krcne svali hned dosla za slavikovou a zobrala si kartu podla mna slavikova ma dobre prednasky ale teoria nieje prax davajte si na nu pozor

ivetienka
27. apr 2008

Ribizek, tak to mas fajn - ja som pribrala 14 kil a som ako taka gula 😀 , pribrala som uuuuplne vsade 🙄 Inak, daj si hocico, v com sa budes citit pohodlne, chodia tam aj holky v tehu rifliach ci nohaviciach 😉

elvo
27. apr 2008

ahojte chystate sa na prveho maja do mesta?

kattom
28. apr 2008

janka - dakujem za informacie. ty si prva, kto mi nieco o nej hovori v zlom. ja som sa pred tym, ako som si k nej dala kartu tiez informovala na viacerych forach, ze ku komu a tak - lebo nie som z malaciek a osobne skusenosti tu nemam zo ziadnym doktorom. ja s nou mam naopak len dobre skusenosti - dokonca vzdy ked bol maly ako babo chory, bola ochotna prist aj k nam domov a tu ho vysetrit - aj ked to bolo napr. cez vikend, hoci sme mohli ist na pohotovost a ona bola mimo mesta. takze ja sa stazovat nemozem.
tak len dufam, ze nase deticky budu zdrave a nebudu potrebovat ziadne vysetrenia ani lieky 😉

jankaholubekova
28. apr 2008

kattom ja byvam v lozorne a velmi dobre poznam sestricku ktora pracovala u slavikovej je to moje suseda a ona my dnes akurat hovorila ze to sa uz nedalo u nej robit ze to co ona robila uz nezvladala ani sestricka tak odysla hovorila my ze somdobre urobila ze somodyslaale je toiba tvoja volba ako sa rozhodnes ja som ti len povedla moje skusenosti snou a tie neboli dobre drzim tipalce nech mas deturence zdravucke a nech nepotrebujete lekara

ivetienka
28. apr 2008

Ahojte, tiez som na Slavikovu zatial pocula zatial iba dobre referencie, je fajn poznat to aj z druhej strany. Byvam na Juhu a mam ju asi 20 krokov od domu, preto som nad inou lekarkou (v meste) ani neuvazovala. Navyse mi ju chvalila aj svokra, moj muz i jeho brat k nej ako detska chodili. Tak som zvedava..

ivetienka
28. apr 2008

decka, samozrejme - pisem ako talian 😀

kattom
28. apr 2008

janka - dakujem este raz za info. ja si kazdeho lekara kontrolujem - a u maleho duplom od kedy sa narodil (mam stastie, ze mamina robi sestricku tiez a pozna vela lekarov, takze ked treba nieco konzultovat, konzultujem..). a ak by som zbadala nieco nespravne, tak urcite od slavikovej vezmem kartu. ale zatial ho tam necham prihlaseneho, lebo ako som pisala, ziadne zle skusenosti s nou nemam..

maminky, co to stretko zajtra? my sme boli dnes poobede v parku. hore na luke za kastielom - kraaasne. len ja "blba" som malemu dala lopatku a on si hacal a kopkal hlinu - asi tym sposobom, ze nabral lopatkou a prstekom z lopatky potom dole na nohavice, do rukava, do ponoziek.. a rucickou do ocicka.. ach jo.. no ale vytesil sa. (inak okrem vlhkych utierok mam na taketo pripady aj antibakterialny gel z oriflame a velmi som s nim spokojna)
no ale k zajtrajsku - my do parku asi pojdeme doobeda - tak o desiatej z domu, a asi znova hore na luku - tam sa vybeha lepsie ako na ihrisku. ked tak nas tam najdete. no ked, nic tak potom mozno vo stvrtok sa stretneme - uz aj podia dve a nejake stanky su postavene

neka
28. apr 2008

Kattom, my s Evkou sa pridame 😀 len neviem presne este kedy prideme, lebo mi ma zajtra kurier doniest tlaciaren co som si objednala cez internet. Snad to stihne do desiatej.
Aj ja som minule spuntov vylakala vyssie nad ihrisko a nasli sme tam taky ohnuty konar a mali s nim vasciu zabavu ako s preliezackami. Velmi sa im tam pacilo.
Dnes som rano stretla Monkulu tak som jej spomenula zajtrajsie stretko. 🙂

neka
28. apr 2008

Ozaj Kattom, mas nejaky zaber na portret? Podarilo sa ti niekoho nahovorit na fotenie?
Ja mam jedem, je to babka mojej sesternice ale nieje to bohvie co, akosi sa mi nevydaril, no idem skusit s tym nieco urobit v PS. 😒

luculka
28. apr 2008

ahojte no mozno sa pridame aj ...,,,aj ja som dnes stretla monkulu...dnes tu bola Alicka 😉

kattom
28. apr 2008

neka - re portret -nie. a nechala som to tak. to by chcelo lepsi fotak - aspon taky ako mas ty - aby sa dal lepsie spravit zoom
tak v parku sa vidime 🙂

tetkabetka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankaholubekova
29. apr 2008

ahojte baby je tu niekdo z lozorna?

kattom
29. apr 2008

tetkabetka - vitaj. a je mi luto, ze akurat take veci prave musis riesit. vobec ti tu situaciu nezavidim. (ak to uz budes riesit prakticky - tak mozno inzerat cez malacko.. urcite by sa ti niekoho podarilo najst)

luculka - to cd odo mna pytaj. dnes som ho mala a doniesla domov

neka - skoda, ze si nemala cas. luculka a kuko dosli a celkom sa dalo - a vychytili sme zasa vlak na slimaku - len do projektu som ho nedala - nebolo to take dobre, ako som si predstavovala. a tie cd mi prosim prosim pozicias?

u nas na pieskovisku (pri vanku) dnes dali novy piesok. tak som sa rozhodla, ze zajtra zabudnem na vsetky moje obavy z pieskovisk a pojdeme s malym do noveho a cisteho troska robit babovecky. sice budem musiet maleho potom komplet vykupat a "odpieskovat", ale aspon sa vytesi. podvecer cestou domov sme sa tam zastavili, lebo tam boli deticky a kubko sa tak tesil - len ked som videla, ako sa dokazu "zapieskovat" patrocne deti, tak kubo bude asi taky pieskovy snehuliak (dufam, ze nebude prsat). no a vo stvrtok sa dufam stretneme v parku

luculka
29. apr 2008

kattom 😀 😀 ...idem hodit foto do projektu... 😵

neka
29. apr 2008

Ahojte, Kattom, vsak ma skoro porazilo, kurier volal, rano ze sa zastavi okolo pol jedenastej, tak sedime doma na zadku a cakame a on nikde . O pol siestej volal znovu, ze uz dnes nestihol, ze pride zajtra 🙄 😠
A tiez sa ozval jeden monter co nam robil WC a este tam treba dorobit taku somarinu, ze sa dnes zastavi, ci budeme doma...... a hadaj ci prisiel........ 🙄
Samozrejme poziciam 🙂 , ked sme sa o nich bavili, tak som bola v tom ze mame tri, ale dali sme ich svagrinke a ja som na to zabudla. Inak v septembri budem uz dvojnasobna teta 😀 😀 😀

neka
29. apr 2008

TAkze mam len jedno, to prve. 🙂

kuko7
29. apr 2008

Ahojte babulky z Mauaceeek 😉

Dnes bolo vonku fajn, som rada, ze sme sa stretli 🙂 a pevne verim, ze vo stvrtok nebude prsat, lebo po dnesnom pocasi mam zmiesane pocity 😒

luculka: ak budes mat cas posli foto, uz sa neviem dockaaaaat 😀

kattom: dakujem za fotecky 🙂

kattom
1. máj 2008

ahojte, vcera som napisala prispevok a prestal mi fungovat konik. na porazenie..
no dnes ste si dufam vsetky v parku uzili. my sme boli dvakrat, poobede sa dalo aj do kastiela dostat celkom rychlo.
pre monkulu - tu su tie fotky z ihriska - klik na fotky na zvacsenie: http://kattom.blogspot.com/2008/04/fotky-pictur...

re: plavanie Stupava - vo Vanku jedna kocka hovorila, ze sa zo Stupavy prestahovali do Devinskej - do toho hotela pri stanici co je. 8 hodin stoji 3800Sk - aj sauna je po plavani.

v sobotu 10.5. o 15 hod je v zamockom parku mila pre mamu - staci tam prist s kocikom, bez kocika. kto nevie o co ide - prejst 1 milu venovanu mamam - ku dnu matiek. organizuje to vanok (ide o celosvetovu akciu - zapaja sa viac slovenskych miest), bude tam aj program pre deticky sprievodny

neka - s tym kurierom si nic nerob, mne ma dojst zajtra a pytam sa ho, ze kedy - a on medzi desiatou a stvrtou - a to mam byt akoze cely den s malym doma??
inak, idete niekto zajtra k tym poziarnikom na otvoreny den sa pozriet? lebo ja s malym asi pojdeme. tak mi cinknite, keby ano - sa mozeme stretnut v meste.

neka
1. máj 2008

Ahojte, tak v parku sme boli, drobci sa vyblaznili, len ja som sa nedostala do zamkuuuuuuu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Kattom, bola si v zamku? MAs nejake fotky, ak ano hodis ich na blog? Aspon zopar Prosiiiiim. Som stracne zvedava ako to vyzera v nutri.
Viem som otrava, aaaale stasne zvedava 😀 😀 😀 😀

No my fujazdime zajtra k zubarovi ☹ a nie k poziarnikom. Manzelovi sa zlomila stolicka a Adamkovi akosi divne rastie trvala dolna jednotka, tak chcem nech sa mu na to pozru.
Ozaj nepoznate v Malackach sikovneho zubara? Moze byt aj sukromny. Len nech je sikovny.

luculka
2. máj 2008

neka aj ja mam fotky zo zamku.... 😉

neka
2. máj 2008

Luculka uz frcim na blog 😀

kattom
2. máj 2008

neka - hodim na blog - len ich musim spracovat. ja som tiez chcela ist povodne dovnutra doobeda, ale tam bola taaaaaaaaaakaaaaaaa rada. poobede o stvrtej, ked sme dosli, tak sme cakali asi desat minut. no, penazi to zhltne veeeela. ale ked to opravia raz bude to super.
dnes sme boli u hasicov - maly sa tesil, lebo tam boli aj zo skol s detmi ucitelky. a vyskusal si vsetky auta a volanty a kolesa. 😀.

luculka
2. máj 2008

neka ale nie na blogu,,,ti ich poslem na mail 😵 😀

neka
2. máj 2008

Luculka si zlata, dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre