Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

luculka
9. jún 2008

jasne ja,,,teda my 🙂 sme za

neka
9. jún 2008

Ahojte, my sme boli trochu pozriet cez vikend u rodicov. 🙂 Len som presla popod jednu lipu a uz som mala kliesta, to je hrozne ja som magnet na taketo vselijake potvorky 😠

zuzitka
10. jún 2008

kati .... si pisala, ze kubko ma novych kamaratov..... a frajerku uz ma? 😉

viete co, som nejaka otravena, ci som z tej choroby unavena alebo co... vstavam okolo pol 10, von sa mi nechce, chudinka samko, musi sa pozerat na svoju zdeptanu mamu 😖

idem si uvarit kavu..... snad ma vzpruzi 😀

monkula
10. jún 2008

kati, neboli sme na tréningu, Jarko má rozrthnutú kožu pod prsto mna nohe a dosť ho to bolelo, tak sme nechceli aby si nohu zaťažoval...
Prepáč, telefón som mala doma, boli sme v Levároch na jahodách, nazbierali sme si skoro kilá a platili sme 100 Sk 😎
Deti sa pritom napásli, Chiarka boal od jahôd až za ušami... 😀 😀
Aspň viem, že nie je alergická... 😀

luculka
10. jún 2008

baby stvrtok alebo zajtra v parku???? 😉

kattom
10. jún 2008

zuzi - vsak frajerky uz ma skoro na kazdy prst.. monkulinu chiarku, nekinu evicku, luculkinu natalku a kukinu alicku 😀
akurat som pozerala letak tesco - kuko, tusim ty kupujes pampersky, maju od 11-17.6. akciu na pampers giant pack za 669,-Sk- hocijaka velkost a je k tomu 4x72 vlhke obrusky pampers zadarmo (usetri sa 349Sk)
vo stvrtok je den krivych zrkadiel -mentalne postihnuti maju vystupenie pred MCK o 14tej. pojdete niekto? ja by som aj sla, len neviem, ako spanie - akurat vtedy spinkame..
stretko - stvrtok doobeda o 9:30hod na krizovatke v parku? kym neni tak teplo..

jaaaj, a este ma napadlo - k zdravotnemu zuctovaniu - na materskej nemusime podavat priznanie do zdravotnej poistovne, ale volali mi dnes z roboty, ze ci mi to maju spravit, lebo sa mi vratia nejake korunky. tak len pisem, ze sa skuste opytat v praci, ak ste robili minuly rok, ci vam nahodou nema stat nieco vratit. naco im to nechavat?

luculka
10. jún 2008

no my az po desiatej,,o desiatej papkame,,, 🙂

luculka
10. jún 2008

kuko uz kupuje Huggiesky,,,, 😉

zuzitka
10. jún 2008

kati ... som si neuvedomila, ze kubko je obklopeny len babami 😵 takze ma si z coho vyberat.... 😎

a ta duda v zachode... no toto 😝

kattom
10. jún 2008

no s tou dudou - sa mu rozziarili ocka, ze ma novu. staru mal v pusine - ju nasiel niekde a novu chcel rozbalit, a ja ze nie, az vecer - ta stara uz je ozuzlana a uz neni taka priesvitna ta gumicka, ze mu vymenim.. tak sa hral s obidvoma. a potom idem vysavat, otvorim vecko, ze vyberiem vysavac a tam duda na mna kuka z misy.. ale vobec neviem, kedy ju tam hodil, lebo dvere si este na vecko nevie otvorit

ok, luci, vsak do takej jedenastej tam budeme urcite. len potom uz smer domov - teda, ak nenastane zmena pocasia a neochladi sa

luculka
10. jún 2008

Ok,,,aj ja už som pozrela dudu v záchode 😀

zuzitka
10. jún 2008

tak to vyzera, ze nova duda sa kubkovi nepacila 🙂
nosi aj cez den dudu? ci len spinka s nou? ... samko si ju najde aj cez den a chodi s nou po byte a aj s "kapesnickem" 😅

som dala do albumu foto z marcelovej oslavy, sa mi hrozne paci misko na tom "pionirovi" 😀

kuko7
10. jún 2008

Ahojte babulky,

vobec nestiham citat, lebo sa ucim este na tu jednu skusku kt. mam v pondelok, no a dotoho sa este staram o Alicku a aby toho nebolo malo tak este zariadujeme to nase podkrovie ...dobre vsak, no dnes ma islo rozthat, boli sme s malou na plavani a potom len same behacky...a do teraz som sa ucila 🙄 no som K.O 😖

Ale urcite po tejto skuske to uz bude pohoda...teda ak ju spravim, lebo moc dobry pocit z toho nemam 😖

luci: my sa mozno vo stvrtok po kupkani stavime na kafco, lebo dnes teda vcera som nesstihala 🙂 a po tom sialenom skuskovom a po dovolenke to uz bude fajn a nase dve princeznicky sa uz budu aj spolu kupkavat...uz sa moooc tesime 😉

neka
11. jún 2008

Ahojte, no my tento krat nemozeme ☹ Adamko chytil v skolke zase nejaku virozu a ine nerobi len vracia, uz ani nema co a stale ho napina. Chudatko, len dufam, ze to nedostane aj Evka.

luculka
11. jún 2008

neka uf nezavidim,,my uz mame po tom 😒
Peti tesime sa 🙂

zuzitka
11. jún 2008

my sme sa dnes boli vyjasit v Avione 🙂
bola u nas moja mama a chcela ist na nakupy, tak nas vzala "vyvencit" 😉

luculka
11. jún 2008

😀 😀 zuzi my sa idem buduci týzden 😉

zuzitka
11. jún 2008

luci .... idete do avionu na nakupy ci hrajkat sa? 🙂 inak skoda, ze to mam tak daleko od domu, inak by som tam bola asi castejsie.....

o chvilu ide repriza panelaku, budes kukat? 😀

luculka
11. jún 2008

idem kuk mala spinka tak popri tom nieco porobim,,,,juuj inak sa tesim,,,uz má pekne rezim aj v papkani aj v spani,,,, 🙂

luculka
11. jún 2008

no ideme na Antoslku a potom do Avionu,,,a samozrejme MCkáca 😀

zuzitka
11. jún 2008

luci... ked ti mala spala okolo 18h, kedy ide spat vecer? spinka 2x za den?

mne isiel samko spat dnes okolo 16.30 a spal az do 18.30h ..... takze som zvedava, dokedy bude hore 😕
lebo sme boli v tom avione a chcela som ho dat trochu vyspat, lebo by asi nevydrzal az do vecera..... minule mi zaspal v obyvacke na koberci a to som presviedcala kamosku, ze on v pohode vydrzi az do vecera bez denneho spanku...... sme kvakotali v obyvacke s kamoskou a on zrazu odfukoval na zemi pri mojich nohach.... ako havinko 😀

luculka
11. jún 2008

spinka od desiatej,,pol jedenástej,,a potom poobede od tej stvrtej,,,,no a potm sa napapka vecer okolo osmej,,,a asi tak o deviatej zaspi 🙂

kattom
11. jún 2008

my sme dnes isli do studienky, posantit si do bazena a na travu - este ze doobeda to pocasie sa dalo. tak sme sa vysantili s malym. juuj a mame novy sporak!! sa tesim. konecne elektricka truba
neka - tak nech sa adamko da rychlo do poriadku. luci - o desiatej zajtra? lebo monkula neviem, nepise, ci dojde a kubo dnes tiez spinkal od jednej az do stvrt na sest, takze vecer horko-tazko o tristvrte na desat zaspal.
kuko - neboj, skusku zvladnes a uz to bude lepsie potom. a zariadovanie je super.
zuzi - dudu mame iba na spanie v postielke - vecer a poobede. inak cez den, ked si ju vsimne, tak tiez mnam-mnam.. zacina zavislost. takze teraz dostal poslednu novu a ked ju vydudla, s dudami koncime. bude spinkat s nejakou hrackou

zuzitka
11. jún 2008

kati ... my spime aj s hrackou, aj s dudou, aj "kapesnickem" - teda tie ma aj 3 😅

kattom
12. jún 2008

ahojte - posielam akurat fotky mailom z dnesneho stretnutia. no skoda, ze ste nikto neprisli potom poobede na to vystupenie - kubkovi sa podarilo vstat o pol druhej, naobedovat sa, aj sme stihli zaciatok. a boli sme do pol stvrtej - sice to este pokracovalo, ale uz kubko nevladal vydrzat. tak sme utekali domov. ocko dnes prisiel konecne domov o stvrtej, takze bol vzacny - od nedele ho kubo poriadne nevidel (okrem toho, ked sa v noci zobudil, postavil v postielke, tlieskal rucickami a volal "dada" dada) - lebo chodil domov az, ked uz maly spal. no nic, tesim, ze zajtra uz bude piatok a ide vikend. snad nebude velmi prsat, ako hlasia.

luculka
12. jún 2008

kati aj ja ti nejkake foto poslem,,,,som to vystupenei pocula az k AFK,,,som tam bola pozret tie flase v lekárni,,,a mali tam campol za 85 tu istu mali v kozatexi v tom detskom za 150 😅
a skoro som jej tam kupila tu Avent za 350....ale ze este si to rozmyslim a dojdem zajtra ,,,isla som do DM,,,a tam ju mali aj s tým cumlom ,,,chodim tam kvoli nej uz 2mesiace,,a stale ju nemali,,,mam na nu ten kupon 170 Sk zlava takze nakoniec ma stála 185SK 😀 😀 takze super,,,,,

zuzitka
12. jún 2008

kde ste? urcite kukate jericho 😀

luculka
12. jún 2008

ja pridavam fotky na azet 😀

kattom
13. jún 2008

no kukali sme jericho vcera.. ale uz ma to nebavi, prve diely sa dali a teraz sa to podla mna vlecie a vlecie..
a hrala som sa s jednym kresliacim programom - inak super a zadarmo verzia zakladna - artrage2 sa to vola. a robila som freebie potom z toho, co som nakreslila na scrapy.
neka - akurat stahujem fotky, dakujem
luci - no len ci natalka z nej bude pit - kubo dlho nechcel (ale on bol na prsko nauceny a nie na flasku). a mas zeleny naustok alebo biely? - lebo ja ked som brala avent z dmky bol zo zelenym a ten je pre vacsie deticky. som este musela zvlast kupovat biele naustky - su maksie a lahsie sa z nich taha - a tiez sa predavaju iba po dvoch a okolo dvesto myslim stali. so zelenym zacal pit, ked mal 10 mesiacov az

luculka
13. jún 2008

no dokupila som biele,,,,sa s nou aspon pohrajka,,,dnes bola mrzuta nez sa sla kupkat,,,tak som jej pozicala,,,moj rohlííík 😅 ,,,,sa zabavila na pol hodky,,,kuk foto 😀

aj tieto stali 180,,,skoro ako flasa po zlave,,,, 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre