Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

zuzitka
25. jún 2008

tu je nieco o tom koncerte
http://www.aktuality.sk/kultura/kultura/spevak-...

vacsinou hral z noveho CD co je pochopitelne, sem tam svoje stare hity... len skoda ze to bolo pomale....
fakt ze niektore pesnicky nemali konca..... 😅
fakt az na konci, v pridavku to roztocil 😎 😎 😎

kattom
26. jún 2008

livika vitaj.
kocky poslala som vam fotky, co som dnes fotila. potom sme boli s nekou a detmi vo zverinci pozriet poobede. neka, dufam, ze ten dazd az ked ste dosli domov, dosiel.
akurat skoncila ordinacia a cele leto nic. ach jo. tusim zrusime telku

luculka
26. jún 2008

kati to bol posledný diel,,,,,som nechápala aku prednásku o eure tam urobili,,, 😅

livika
27. jún 2008

Dakujeme!!!!

zuzitka
27. jún 2008

3 foto z koncertu - robene mobilom a lennyho bohuzial nemam ☹

kattom
27. jún 2008

jaj luci tie skryte reklamy v ordinacii - ja som odpadla prvykrat, ked bolo na ockovanie proti rakovine krcku maternice - vobec sa to tam vtedy nehodilo a bolo viditelne, ze to tam dali, lebo ta spolocnost, co tu vakcinu tu distribuuje im robila sponzora, takze to zapracovali. a to euro - vramci eurokampane -ale ze by mi to ako pomohlo..
dnes sme malemu kupili furik. to bolo radosti!! len jazdil a jazdil. doma sme nalozili tavu a tigra a vozil ich po byte hodinu v kuse

luculka
27. jún 2008

😀 😀 kati tak si mala pauzu,,,, 😀
no inak aj v paneláku minule robili zase na EMO 😕

my sme mali zase radost dnes tiez,,,prislo nám sedatko do vane,,,tak som to isla poobede skusat,,,napustila som vanu,,,a malá ked zbadala vodu,,,,skoro z koze vyskocila,,,tak som ju tam dala,,,a cvachtala sa aj poobede,,,aj vecer 😀

kattom
29. jún 2008

ahojte, uzili ste si dnes nedelu? teplo, teplo, teplo! kubo sa vyblaznil v bazene a potom spal skoro styri hodiny vnutri - normalne som ho isla uz zobudit, lebo sak kedy pojde vecer spat. aj teraz je este hore..
kuko - jeej, fotky z dovolenky. alicka si more uzivala, co? a uz ste naspat?
zuzi boli ste na krakene?

luculka
29. jún 2008

cafte,,,uzivali,,,aj my sme sa kupkali v bazene,,,,zajtra odchádzame na týzden k svokre,,,takze na net sa moc nedostanem,,,,mozno od švagrovcov,,,,, 😉

zuzitka
29. jún 2008

kati...... ano, juro bol v kutoch na krakene uz od piatka aj s vladom 😎 ja som bola len v sobotu - prisiel pre mna na motorke okolo 12h ked bol vyjazd a isla som domov o 19h, lebo vecer tam bol program o nicom 😒

... a okrem toho mam nieco z uchom, dnes som cely den na nurofene, lebo mi neskutocne trha a picha v pravom uchu ☹ tak som tam ani na vecer nechcela ostat...

s tym kupanim v bazene... neviem co sa stalo, ale samko sa asi boji 😒 som fukala maly bazenik a rozplakal sa... ani sa nechcel k nemu priblizit!!!! ale od tych burok je nejaky stale uplakany..... asi je soku z tych hromov bleskov 😅

kattom
30. jún 2008

som myslela, ze si krakena oni dvaja nenechaju ujst. a ty si nachladla na motorke? s prilbou? no, hlavne sa daj do poriadku. samecek sa boji vody? vsak vzdy si hovorila, ako sa rad kupe. babo.. jaj, snad uz tento tyzden burky take nebudu. tie blesky aj mne vadili.
babenky, bude stretko? - monkula? - neka?

zuzitka
30. jún 2008

noooo, kraken si teraz uzili od piatka az do nedele, spali v stanoch 😎

no sak ja nevim, co sa stalo samovi, minuly rok sa kupal v blave na balkone v bazeniku, v studienke vo velkom bazene...... fakt neviem co je s nim....... ☹

som bola dnes na pohotovosti s tym uchom..... mna to boli uz od piatku a mozno ta jazda na motorke /bez prilby/ tomu asi moc nepomohla 😅

zuzitka
30. jún 2008

kati o tej havarke si pocula, co sa stala rastovi zitnemu? ten chlapcek bol vnuk Tonda Stastneho zo studienky ☹

kattom
1. júl 2008

zuzi - no to ucho bude tou prilbou. a co nenosis, sa moze nieco stat.. ty ty ty, povedal by kubko.
o havarke vie asi kazdy. meno mi nieco hovori, ale netusim. ja teraz jak som mama som este tisickrat citlivejsia na taketo udalosti, kde umru deti.. akurat som si docitala clanky v case o tom. juj, ale nechajme tak..

monkula, dnes sme sa nahoudou stretli s nekou v parku. ak si doma, nepridas sa zajtra doobeda v zamockom parku zasa? ja budem v parku tak do jedenastej maximalne asi - rano idem k lekarke a kubo o jedenastej "odpadne", ked ho zobudim o siestej. nekin adamko ma uz prazdniny v skolke a mozno by nebolo zle zoznamit ich s jarkom. ste doma, dojdes? alebo uz dovolenkujete?

neka
1. júl 2008

Monkula, to by bolo super, aspon by sa spolu vysantili, lebo Adamko potom len Kubka obhana a neda mu pokoj. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ja som myslela, ze si Evka pospi, ved sme vonku boli uz deviatej do jendej a ta potvorka mala nie a nie spat, som zvedava aka bude vecer na plavarni( urcite protivnucka ako cert 😠 ).

zuzitka
1. júl 2008

kati .... ale ved to bola vyhliadkova jazda po okoli, tam nemal nikto prilbu 😀 😀
... no a teraz mam Pamycon kvapky do ucha a antibiotika Sumamed 😅 😅

len pre zaujimavost, na kramaroch je len jeden ORL lekar na celu nemocnicu ... no a teraz ma dovolenku 2 tyzdne, tak som preto cakala na vecer na pohotovost. prisli sme tam a povedali nam, ze pohotovost nema ORL lekara, ze mame ist do Ruzinova..... tam sedelo asi 10 ludi, niektory tam cakali uz asi 4 hodiny!!!! ale ocne a usne beru prednostne, tak som tam stravila len hodinu 😉

kattom
1. júl 2008

jej, zuzi, ja som myslela, ze zo studienky do kutov a spat si isla bez prilby. sa mi to nejako nezdalo 😀 snad ti tie kvapky pomozu. a nemozes mat to ucho zo zubov? mne zubarka hovorila raz, ze ak by nahodou ma boleli usi alebo uzliny, tak to zuby mudrosti ma jeduju a mam dojst pre istotu, aby ich kukla

zuzitka
1. júl 2008

mna uz asi rok trapi svrbenie v usiach.... a mam ich asi citlive, lebo si to dost skrabem a sem tam mi opuchnu..... no a do toho ta jazda na motorke, podla mna je to asi len prievan 😅 lebo dnes som smrkala a citila som ako mi zapisklo v uchu... asi som vytlacila vzduch cez ucho a bolest sa o 80 percent zmiernila 🙂 tak neviem.....
v piatok poprosim ondreja, nech mi zapali noviny v uchu, ak to je prievan, to mi ho vytiahne von 😉

kattom
2. júl 2008

no cula som, ze bude opekacka. len my nemame strazenie pre kuba a dohodli sme si na sobotu akurat (teda este to neni iste). konecne sa nam snad podari dostat sa von iba vo dvojici a vecer po deviatej.

zuzitka
3. júl 2008

takze nepridete na opekacku ani na chvilku? kedy chodi kubko vecer spat?
....ze by ste mu povolili raz dlhsie byt hore... 😅 na druhy den by to dobehol.... 😉

a kde idete s tomom v sobotu? 🙂

kati..... mamina moja budu mat stretavku zo ZS a pytala sa ma, ci by si jej neurobila pozvanku 😅 dodame ti foto skoly a ostatne udaje .... ona by ti to doviezla aj domov do MA 😀
len teda napis ci budes mat cas a ci sa ti bude chcet 🙂 dikes 😉

kattom
3. júl 2008

zuzi - re pozvanka - nemam s tym problem. v sobotu neviem, ci budem v ST ale v nedelu kludne. kedy to maju? skenner mam stale doma, takze naskenujem hocico 😉
opekacka - no za prve blby den ze piatok a za druhe zacina sa to o siedmej vecer.. takze asi nic. 😖 keby aspon o siestej, aby sme tam hodinu boli. a pracovny den to neni dobry termin, lebo tomas robi hocijako dlho - od pondelka ho kubo videl az dnes napr. lebo vzdy bud este spal alebo uz spal, ked bol tom doma)
my sme minuly vikend v nedelu na obed grilovali a sme sa s tomasom tesili ako mali - ze konecne po dlhej dobe a kubo akurat spal, takze netrebalo za nim behat.

v sobotu ideme (nasi dnes potvrdili strazenie - prvykrat bude niekto iny davat kuba spat) na veceru a potom su v zamockom parku koncerty zadarmo - od siedmej do polnoci - SK a CZ kapely, co hraju veci od depeche mode (to nemusime) a U2 a Duran Duran bude potom. inak od stvrtej je aj program pre deti - zahajenie kulturneho leta - sasovia, divadielko, skakaci hrad, malovanie na tvar a pod. do siedmej. tak s malym mozno pojdem aj tam - tom robi a neviem ci pojdem do st.

baby stretko v pondelok v zamockom parku o desiatej? mia85 je tiez doma, dnes som s nou bola vonku, by som vas mohla zoznamit, pozna len luculku. luci, uz budes doma aj ty nie? neka s tebou urcite pocitame 😀
monkula haloooooo

kuko7
5. júl 2008

Ahojte babulky, ako sa dnes mate? No my fajn, dovolenka dopadla suprovo a ak Alicke sa moooc pacilo. Celu cestu pekne prespinkala a zobudila sa az pri mori, cela vysmiata a vytesena 🙂
Akurat ked sme prisli domov, tak ja som aj s Miskom ochorela a berieme az do teraz antibiotika 😝 no ale uz je ovela lepsie, lebo ja som sa citila ako pred smrtou....bolo mi priserne zle a aj teploty boli....no hruuuza 🙄

skoda, ze ideme v pondelok do Blavy, lebo inak by sme prisli aj my....no ideme na klbiky a potom na zeleznu studinicku s kamoskami....takze niekedy inokedy 🙂

a k tomu vsetkemu ma zacali aj zuby boliet, ja som len cakala, kedy sa kojenie niekde preukaze a uz to tu mame.... takze v utorok mam namierene k zubarke a uz teraz sa bojiiiiiiiiim 😨 😨 😨 a najhorsie je, ze zubarka je moja babka a ta vzdy ked mi robi zuby, tak ma pri tom kybicuje....ked jej nemozem odpovedat....bojim, bojim 😖 😖 😖 neznasam zubaaarov 😲

luculka
6. júl 2008

cafte,,,,tak sme sa dnes vratili po týzdni od svokry...no týzden des....
utorok nam mala spadla z postele.... ,,,nastastie na koberec,,a z malej výsky,,,,
stredu celý den plakala,,plakala plakala,,,aj ked ma vsetci ubezpecovali ze sa jej nic nemohlo stat aj tak sme isli na pohotovost,,,ale ubezpecili nás ze to su zubky,,,lebo celý den slintala ako besná,,,,ale ja som stale mala pred ocami ako padá tak sme sli...
no stvrtok bola tiez mrzuta .,,uplakaná,,,az z toho nakoniec stratila hlások tak teraz len chripí....

takze taku sme mali dovolenku

neka
6. júl 2008

Katka ako ste si uzili koncert?
My sme ho mali v pohodli domova, poculi sme cez otvorene okna. 😀

kattom
6. júl 2008

no v pondelok to plati - ja aj mia urcite (ak nebude prsat) 😉
luci - na tie zubky jej urcite daj tie homeopatika - chamomila vulgaris 15ch - to jej pomoze, aj ju ukludni troska
koncert sa dal, revival U2 bol super spevak, tahal a vykrikoval ako bono. duran duran sem tam spev netrafil, ale za to to vynahradil hereckym prejavom a choreografiou - 80roky ako vysite, pohadzovanie hlavou a ofinou nemalo chybu.. davno som sa tak nenasmiala 😀

kuko7
7. júl 2008

luculka: ahoooooooooooj, to mi je luto, ze vasa dovolenka dopadla takto,ale uplne ta chapem, tie zubky su des a aj Alicka stale len plackaaaaaa 😒 je velmi mrzuta a uz uz su aj vonku, ale stale sa nejako nechcu prerezat....no je z toho hotova a ja som sialene unavena 😖
Dnes sme mali ist na klbiky, ale na koniec sme nesli, lebo mi bolo rano dooost zle a netrufla som si v takom stave ani len soferovat 😨 ......a Alicka mi aj dnes dala pekne zabrat, no teraz uz na stastie hajiiiiii 🙂
PS: Ked budem ok, tak konecne dojdeme...dam ti dopreu vediet....uz sa tesiiime 😀

zuzitka
7. júl 2008

kati .... tu pozvanku si s tebou dohodne moja mamina.....

v piatok nespal cez den, proste sa mu nechcelo, hodinu si sam pre seba rozpraval v postielke.... vecer bol na opekacke do 21h.
v sobotu sme boli v prievaloch na sportovych hrach, prisli sme domov o 20:30h. samko zase cez den nespal, takze vecer bol strasne unaveny, chudatko 😅
v nedelu to vsetko dospinkal 🙂

inak aj som premyslala, ze by sme prisli do zamku na tie koncerty ..... depeche mode, u2 a duran by ma bavilo 😉
ale obe babky a dedovia boli v prievaloch, domov dosli az o 2.30h v noci, takze by samko nemal byt s kym.

kattom
8. júl 2008

zuzi - ok, ja som len pisala smsku, ked som bola v ST.ved ma na mna cislo. vcera sme boli u elenky, tak ze celkom dobra opekacka, len skoda, ze sa akurat v piatok ochladilo.

maminky, co tak zasa stretko vo stvrtok doobeda v zamockom parku? o desiatej? luci, kuko - dojdete?uz je lepsie? inak zubky trapia aj nas momentalne od vcera poobede - obidve trojky hore. ale fakt, vcera dostal pri veceri chamomilu a do stvrtej do rana spal bez zobudenia. ziadny gelik, nic. sme sa tesili
s miou a nekou sa dohodnem osobne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre