Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

scandya
24. feb 2009

Ahojte, pisali ste tu za Malacku nemocnicu. Ked som bola v 19tt na pohotovosti tak mi tusim Mizner aj so sestrickou povedali, ze uz nabuduce mam ist do BA. Vo stvrtok som mala uraz som spadla , tak sme leteli na Kramare a tam ma Gynekolog strasne zdubal, ze preco nas tam posielaju. Tak ako je to teraz? Ak nieco tak pohotovost MA alebo BA? Dakujem :D
Inac zdravim Malacky a Zuzku :D

zuzitka
24. feb 2009

ale servus 😀 teba som tu este nevidela 🙂

a co sa ti stalo, ked si spadla, dufam, ze nic vazne 😒

scandya
24. feb 2009

Awooj :D
Neviem preco ale mam krce na celom tele- svaly, -ruky nohy krk aj pusina xixi. Vystupovala som z auta a nemohla som vybat s nohami tak som spadla do cesty pred hruzom v MA. No este ze sa tam zjavil ujo- anjel a zastavil auta- inac ma nemali sancu vidiet ....a ujo aj tak zmyzol chi chi. Sme v poriadku, len teraz neviem ak nieco tak kam mam ist? A ty ako? Preco sa nezastavite aj s malinkym? Juri sa zastavi raz za rok aj to na 5min. Ale marcel s Miskou chodia :D

zuzitka
24. feb 2009

jezisko!!! si sa valala po ceste??? 😀 si robim srandu, som blba ... ale hlavne ze ste v poriadku 😀
ja som mala krce akurat v lytkach ... mala som malo zeleza 😎
jak sa prejavuju krce na puse?

s jakym malinkym sa mame zastavit? myslis s tym 3rocnym chalaniskom? 😀 😀

zuzitka
24. feb 2009

s tou pohotovostou ti nepomozem, ja tom mam jednoznacne, ze kramare 🙂

ale asi by som volila BA, ak by som bola z MA 😎

kuko7
24. feb 2009

baby tak uz aj ja scrapujem a je to riadna droga....moje prve dva vytvori mam v albume 😅
Vdaka Lucke som sa to ako tak naucila, ale len pred hodinkou 🙂 🙂 🙂 no neva dufam, ze sa zlepsim....je to riadna droga, uz tu tvrdnem hodnu chvilu a musim ist teda spat....bruuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😔 😀

scandya
24. feb 2009

Chi chi- krce na puse, noooooo ze ked ju dajme tomu otvorim tak chytim pod bradou krc chi chi- je mi to teraz aj smiesne, ale hlavne nohy a ruky ani pohar niekedy neudrzim, este ze mam maminku :D
Brali mi krv ,tak vo stvrtok mi gynos povie, aj ja si myslim ze mi nieco chyba, ale ved jem vsetko a hlane ovocie a zeleninu.
Chi inac mam 19kg plus xixixi
Videla som malinkeho CHlapaka Samka na fotkach, Miska mi ta tu ukazala :D

zuzitka
24. feb 2009

ja myslim, ze to bude zelezo 😎

sak pri kazdom prispevku mas aj fotoalbum 😀 uz som si ta pozrela s bruskom 😵
ja som mala + 23 kg, tak este priberaj kludne 😀

mam foto aj na svojom blogu 😝
http://zuzitka.blogspot.com/

zuzitka
24. feb 2009

kuko ... caf 😉
takze scrapmania pochytila aj teba 😀 😀 😀 ja uspesne odolavam 😀 😀

scandya
24. feb 2009

Toto je super, aj ja by som si chcela take nieco potom spravit, este ti to prestudujem :D
Maly je zlaty- ma inac tvoje okalky ak sa nemylim :DDD
Noooo sak si fotim len brusko, lebo sa na foto cela nestane cha cha
Pozdravuje ta maminka :D

zuzitka
24. feb 2009

ze diiiiky 😀 aj ja ju 😀
a co este nespite?

sak mam tam na blogu kdesi aj miska a matuska 🙂

scandya
24. feb 2009

Idem do hajan- mala si o to povedala :D, ja som stale doma tak sem zasa pridem :D

Ak niekto vie ako to je v Ma s pohotovostou, kam mam ist ci do MA alebo BA nech da vediet- Dakujemeeeee :D
Dobrunkuuuuu

Ved hovorim, ze ti to este budem studovat- aj maminka sa chce kuk :D, spala som po obede asi 3h, tak teraz sa mi nechcelo ale musim :D
papapapa

zuzitka
24. feb 2009

ja tiez musiiim ... rano vstavame na kruzok ... o 10h zacina 😅
tak dobruuuu ... zajtra sa tu vidime 😀

a co mas s tou pohotovostou? nedajboze sa chystas? 😕

monchichi22
25. feb 2009

ahoj skandya,ja som zatial v Ma na pohotovosti nebola,a dufam ze ani nepojdem,ale sestra bola,mala bolesti tiez je tehulka dali jej tam nejake cipky a poslali ju domov.Ked bola potom v pondelok u svojho lekara,tak bol prekvapeny co si ju tam nenechali,radsej by som asi isla do Ba na pohotovost...

petra2505
25. feb 2009

Baby ja som lezala pred mesiacom na gyne v Malackach a povedali mi, ze tam chodia baby len do 18 tt potom do BA, aj kamosku upozornovali , ze ak bude mat problem aby isla do BA a ona je v 6 mesiaci.

scandya
25. feb 2009

Ahojte, aj mne vtedy povedali a to som bola v 19tt ze ak nieco tak uz do BA. Ked som min.tyzden spadla a sla na pohotovost do BA na vysetrenie, ci je malinka ok tak ten doktor v BA bol taky rozculeny, ze som nesla do MA a ze to posielaju vsetko k nim, ze mi to od zurivosti aj do spravy napisal ako lekarsky nalez :D. Spravil mi len ultrazvuk, ani zdola ma nepozrel ci sa nahodou neotvaram, ze zajtra mam ist k svojmu- Parada
Zuzi- nechystam sa na pohotovost, dufam ze ju potrebovat uz nebudeme- len pre istotu

scandya
25. feb 2009

Ahoj Petra2505 – uz si tehulka??????? :DDDDDDD

zuzitka
25. feb 2009

a ty si uz vyspana? uz konikujes? 😀 😀 😀

scandya
25. feb 2009

Zuzi to bolo mne? :DDD ako ci konikujem? Xixi
Ja sa gulam....

zuzitka
25. feb 2009

konikujes na modrom konikovi 😀

scandya
25. feb 2009

Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, xixi to ma nenapadlo :D este tu niesom taka zabydlena
Dnes som zrala ako prasiatko ledva sa hybem ...

zuzitka
25. feb 2009

cica nezer!! 😀 😀

a ty si na materskej alebo PN alebo pracujes?

elvo
25. feb 2009

scandya ahoj vitaj na koniku.

kattom
25. feb 2009

scandya - no ja som bola na pohotovosti v MA, ked som bola v 7. mesiaci a zhanali potom doktora na oddeleni, ci nejaky gynekolog nie je. a potom uz chceli aj sanitku do blavy - (na kramare, lebo to je najblizsie..,) ze radsej tam, ak nieco. lebo tu na pohotovosti je len vseobecny lekar a gynekolog nemusi byt k "mani". (nakoniec som nesla do blavy a volala mojmu gynekologovi potom hned rano - vracala som asi 10x v priebehu troch hodin, sa potom zistilo, ze to bolo zo zeleza - sorbifer, my to vymenili lekari potom za maltofer a bol pokoj - to len tak mimochodom). ja by som na tvojom mieste isla do blavy urcite (ale na antolsku). a keby nieco lekar hovoril, ze co tam robis -vsak im mozes povedat, ze si na navsteve v blave a toto a toto sa stalo a nechces riskovat cestu do malaciek. a neexistuje, ze by ta odmietli osetrit
kuko - scrapiky super, len tak dalej. a mala rada - pridaj tiene aspon ramcekom a elementom a uvidis, ze to ziska taku "plastickost" a bude to lepsie vyzerat

scandya
25. feb 2009

Ahojte, dakujem za privitanie, nabuduce to tak spravim, ze sme boli na navsteve v BA.
Zuzi-chi chi to sa neda nejest, ale inokedy sa neprezieram, teda mne sa tolko moc tam nestane. Zajtra idem na poradnu tak som zvedava co mi chyba v krvicke, ked mi svalstvo tuhne a mam krce .

zuzitka
25. feb 2009

no potom daj vediet, preco sa "krcujes" 😀

vies co, ja som tiez v tehu nejedla viacej ako inokedy, len sa to proste vsetko na mna lepilo 😅
a doteraz mam + 10 kg 🤐

scandya
25. feb 2009

To mi ani nehovor, ze to nedam dole!!!!! Aj si to skusala dat dole? Aj si mala strie?

zuzitka
25. feb 2009

strie nemam vobec, asi mam elasticku pokozku 😉 brucho mam uplne ciste, akurat mi ostalo moc velke 😝 😝

v lete som schudla, ze som mala len 5 kg nadvahu, no ale zase som to dobehla 😝 😝
tak sa tesim na inline korcule 😀 pri tom vzdy schudnem na riti aj na stehnach 😀

zuzitka
25. feb 2009

a kde mas na plane rodit?

kocik uz mas kupeny? 😀 daj foto.... 😵

scandya
26. feb 2009

Caf, bola som s drahym v cechach. Kocik mam trojkombinaciu cerveny- nurse look, ale foto nemam lebo je u otca na povale zabaleny uz- caka :D Mam plno veciciek uz aj vanicku aj postielku.
Ja dufam , ze tie kg zhodim, lebo inac ma slahne, zo zaciatku sa nechcem namahat pri kojeni a ked naberiem sily tak neskor. A ked dokojim- neviem ako dlho budem mat mliecko, tak sa pustim do skraslovania- chi chi uz sa ale vidim to su ale predsavzatia :DDD
Rodit? Asi kramare, ja sa v tom vobec nevyznam kde je lepsie, ked ma to chyti, tak mi bude asi aj jedno xixi, ale nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre