Mali ste spoločný termín pôrodu s blízkou osobou?

polodrahokam
13. feb 2019

so sestrou, sesternicou, kamarátkou alebo s niekym, kto vám je blízky? My so sestrou sme mali rozdiel iba 2 dni

deti95060810
13. feb 2019

spolužiačka mala mať termín po mne....pôrod som mala presne na deň a ráno keď som vychádzala z izby - už po pôrode, z vedľajších dverí išla aj spomínaná spolužiačka....porodila deň predo mnou....

pininka
13. feb 2019

S kamoškou rozdiel týždeň, nakoniec sme rodili v jeden deň v jednej pôrodnici. Ja cisársky ona normálne.

eriksonka1234
13. feb 2019

@polodrahokam ja som učiteľka a jedna mamička môjho žiaka mala termín 6.1 ja 15.1,obe sme sa stretli v pôrodnici 27.12 porodila pol hodku predo mnou.

hettinka
13. feb 2019

@polodrahokam pri druhom som mala spoločný termín s kamoskou a kolegyňou. Teda rozdiel bol vo vypočítaných termínoch asi v rozpätí 10 dni, ale stretli sme sa všetky tri v pôrodnici naraz👍

Pri prvom som bola v pôrodnici so spolužiačkou zo strednej školy.

mirkaferko
13. feb 2019

S kamoskou sme mali termín 24.12. Ona porodila o dva dni skôr (22.12.), ja o dva neskôr (26.12.) Ja som prišla, keď ona odchádzala...

filipb
15. feb 2019

Úplne náhodou a neplánovane so sestrou. Môj sa narodil 6.6 a sestre 9.7 😍

bayonetts
19. feb 2019

So svagrinou, ja som mala termin 15.8. A ona 3.8. Moj sa narodil uz 24.7. A jej 30.7. Takse rozdiel len 6dni

lula313
26. feb 2019

Moje kolegyne porodili 10 hodín po sebe, ja mesiac na to, tyzden na to ďalšia kolegyňa, o tyzden dalsia😀 začali nás v praci strašne pushovat a nakladať nám prácu, takze sme sa všetky v rovnakom čase rozhodli, že pojdeme radšej na matersku😂😂😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre