Používame cookies. Viac informácií tu. OK
zuzkag2
1. aug 2011

@sharmana Ano ano, napriklad ja🙂 ale asi sme tu same 🙂

sharmana
autor
10. aug 2011

@zuzkag2 ahoj, ja ešte nie som z malinova, ale budeme sa snád už v zime stahovať.. ty v malinove už bývaš?

zuzkag2
11. aug 2011

@sharmana ahoj🙂 jja uz sa stahujem teraz v auguste...tak dufam, ze sa vam v zime podari...staviate domcek, ci kam sa ides stahovat?

sharmana
autor
11. aug 2011

@zuzkag2 ahojky, prerábame si dom, tak dúfam že už na Vianoce budeme tam... teším sa, aj ked to bude zmena pre mňa, lebo odchádzam po tolkých rokoch z BA a musím si zvyknúť na úplne iný život.. ale zároveň sa teším 😵
a vy ste si stavali nový domček?

zuzkag2
11. aug 2011

@sharmana no ja som na tom tak nejak podobne, akurat odchadzam z Trencina, a stahujem sa do Malinova, zacinam v novej praci...a popri tom sa budem snazit spoznavat Bratislavu. Takze zmena velikanska. Ja sa stahujem k mojmu buducemu manzelikovi, ktory v Malinove zije 7 rokov. Dufam, ze si tam obe zvykneme...🙂)

sharmana
autor
11. aug 2011

@zuzkag2 jeej, tak chystáte aj svadbu?
no tak dúfam že sa ti bude Bratislava páčiť... žit v BA je pohodlné, teda ak tam človek aj pracuje, len ja už som túžila po dome, bytoviek mám plné zuby.. preto radšej budem dochádzať, ale hlavne, aby som mala klud 🙂
inak ak rada cvičíš, tak v malinove kamoška organizuje v kulturnom dome zumbu a dost to tam frčí... ja sa už teším, že sa pridám 🙂

zuzkag2
12. aug 2011

@sharmana jeeeeeeeeej, tak to si mi presne trafila do rany s tou infoskou ohladom zumby...ja presne nieco take hladam, strasne mam rada pohyb, tak isto chcem chodit aj na zumbu.
No jasne, byvat na "vidieku" je teraz ovela krajsie, v bytovkach a na sidliskach je to uz strasne neosobne, a obcas aj spinave, a hlaavne malo miesta. Ja som strasne stastna, ze idem do rodinneho domu. takze takyto vyber aj len schvalujem. .
A hej, chystame aj svadbu, na buduci rok v aprili...teda chystame 🙂 mame termin, to je asi tak vsetko, hihi. Skor sme teraz v stadiu snazenia sa o mimi, tak dufam, ze sa to konecne podari...celkom by so bola rada.
tvoja mala Sabinka je nadherna...aj nam sa paci meno Sabi, je krasne. A daslie mimi neplanujete?

sharmana
autor
12. aug 2011

@zuzkag2 dakujem za malú 😉 my sme mali svadbu tiež v apríli 😀 podla mna je to šťastný a veselý mesiac 🙂
veru, bytovky sú neosobné, pribúdajú stále noví ľudia, ktorí nemajú vzťah k tomu okoliu a ľuďom, alebo je všade kopec podnájomníkov, ktorí si robia čo chcú... bohužial, generácie sa pomaly striedajú v tých zázrakoch zvaných bytovka a už sa mení aj štruktura ľudí...
ja sa veeelmi teším do malinova, moji starí rodičia bývali tiež v rodinnom dome a viem že som tam mávala tie najkrajšie prázdniny, tak chcem aj mojej dcérke spraviť krásne detstvo 🙂 inak myslím že tam žijú docela milí ľudia, hlavne originál domáci Malinovčania... v tých nových štvrtiach to bude asi mišung, ale to sa časom vykrištalizuje a tiež si každá časť vytvorí vlastnú kulturu 😉
plánujeme aj druhé, ale až tak o 2, 3 roky... 🙂

zuzkag2
14. aug 2011

@sharmana mne sa malinovo tiez strasne paci..aj ked tu zatial nikoho moc nepoznam, ked idem po ulici vsetci sa tu zdravia, su tu ciste ulice, staraju sa tu o mestsku zelen...je to fajn. a je to blizko do bratislavy...tak sa aj dochadzat do prace bude jednoducho.
a v ktorej casti staviate domcek?
mozem ta poprosit, o tej zumbe...kedy sa to v malinove cvici? aj teraz cez prazdniny sa da chodit? lebo ja by som chcela strasne....je tu jeden klub..vola sa Elfo, je tam posilka, sauna a kurty...chcela som ta chodit...ale je tam poplatok 60€ na rok, za clenske v klube...a pritom si ale kazdy vstup do posilky alebo sauny musis aj tak platit...tak sa mi to zda trosku dost...

sharmana
autor
14. aug 2011

@zuzkag2 s tým zdravením som si všimla aj ja, je to náhodou velmi milé.. 🙂
my si prerábame starší dom priamo v centre malinova...
o tých kurtoch viem, ale nebola som sa pozrieť ešte do posilovne, ale ak budem chodiť na zumbu, tak ani nebudem mat potrebu, lebo pri malej zas tolko času na športové aktivity nemám a určite hlavne na jar a v lete bude aj na záhrade dost roboty 🙂
zumba pokial viem, tak asi 2 krát do týždna, alebo 3 krát sa cvičí... ale zistím presne 😉

zuzkag2
15. aug 2011

@sharmana ano ano, je to s tym zdravenim velmi mile...paci sa mi to 🙂
a kde v centre si prerabate domcek, na akej ulici? ak smiem vediet?
no...do tej posilky ani ja asi nebudem chodit, myslim, ze asi nebudem tiez stihat...lebo priatel ma 4 rocneho synceka Oliverka, a mame ho aj cez tyzden, takze to sa vacsinou hrame, kreslime, a tak...chcem sa mu venovat, a k tomu nova praca, kde asi z pociatku budem travit dost casu....
dakujem moc, ked mi zistis tu zumbu...skusim sa ist pozriet na kulturak, ci tam nie je nejaky plagatik, mozno to tam bude vypisane....

miskahryzka8
15. aug 2011

Ahojte 🙂 @zuzkag2 @sharmana, ja len teraz rychly kuk, lebo sharmi mi pisala 🙂 , zuzka vsetko info o nasej malinovskej zumbe najdes na facebooku http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=472757..., treba aj pozriet, ako bude koncom augusta, lebo ideme na dovolenku 🙂 , ja som na facebooku ako miska hreska, kludne mi napis v pripade otazok tam, na MK som malicko, ale pridem si sem s vami popisat o Malinove 😉 a drzim palce pri "babatkovani" 🙂

zuzkag2
16. aug 2011

@miskahryzka8
@sharmana
dievcata, ste uzasne, dakujem moc....tesim sa 🙂

sharmana
autor
16. aug 2011

@miskahryzka8
@zuzkag2
no super, tak už aj ja viem, kedy sa cvičí zumba 😀 ale tak ja sa pridám až cez zimu 😉

sharmana
autor
30. aug 2011

@zuzkag2 ahojky, ako sa máš? už si sa presťahovala? 🙂

zuzkag2
1. sep 2011

@sharmana ahojcek 🙂 ano ano, uz som prestahovana, a uzivam si posledny den volna...zajtra nastupujem do novej prace. tebe sa ako dari? co domcek, dari sa ?

sharmana
autor
1. sep 2011

@zuzkag2 ahoj, tak super, už si Malinovčanka 🙂 no makáme na dome, práve podrezávame, robíme nové rozvody vody, elektriny, potom podlahy, kúrenie a tak... dúfam že to pôjde takto dobre aj ďalej... práve zajtra sa chystám na dom, idem si ešte raz rozmyslieť, ako chcem mať zásuvky a vypínače, osvetlenie... 🙂
tak tfuj tfuj nech sa ti darí v novej práci 😉

zuzkag2
13. sep 2011

@sharmana ahojcek...tak ako to ide v domceku, elektrika urobena? ako sa inak mavate?
ja silno zarezavam, v praci sa mi paci, ale na druhej strane je to vsetko nove, tak mam aj trochu stres...hlavne to cestovanie v bratislavskej zapche 😀

sharmana
autor
13. sep 2011

@zuzkag2 ahoj, tak super, že sa ti páči v práci, to je hlavné... no tie zápchy sú teraz nejaké hrozné, normálne poobede ked ideš cez Vrakunu, tak totál zápcha.. mohli by nejaký obchvat vymyslieť aspon do Mosta a odtial to už ide v pohode..
podrezali sme dom, teraz sa zalievajú podlahy a budúci týžden sa začína robiť elektrika a potom kúrenie... ide to docela podla plánu 🙂
neboj, zachvílku budeš mať v práci rutinu, zo začiatku sa zdá všetko trošku ťažšie 😉

zuzkag2
17. sep 2011

@sharmana tie zapchy moja, to je hotova katastrofa, len vyjdem z nasej ulice a stojim v zapche. bude mi asi dost trvat kym si na to zvyknem.
tak sa mi paci, ze vam domcek ide podla planu, tfuj tfuj, nech to tak aj pokracuje. ked bude elektrika a kurenie, to uz azcnete malovat,a je to hotovo, mozes vyberat farby, tapety, ...super...aj si budete kupovat novy nabytok, ci si donesiete z bytu...a aka bude farba domu? ...som zvedava, co?

sharmana
autor
17. sep 2011

@zuzkag2 ahoj, a o kolkej vychádzaš z malinova, ked sú už zápchy? aby som sa vedela na to vopred pripraviť 😀
juj, tak my budeme dorábať aj počas bývania, nestihneme všetko a nábytok ani dokopy nebudeme mať, lebo chcem dať na mieru skrine hlavne... a to začneme riešiť až ked sa nastahujeme... ešte že existujú plastové boxy 😀
fasádu tiež nerobíme, lebo ja chcem raz nadstaviť, takže sa bude robiť poschodie, strecha aj zateplenie naraz...
takže pomaličky pomaličky, ale snáď to do 2 rokov budeme mať všetko hotovo... aspon tú spodnú časť 😉

miskahryzka8
18. sep 2011

Ahojte 🙂 @sharmana @zuzkag2, jej zuzka tak vitaj v Malinove 🙂 a sharmi to vam ide sikovne s domcekom 🙂, momentalne sa skor uvidime v Malinove ak v BA lebo stredy teraz utekam ese vecer zastupovat zumbu kamosku do Janikov 🙂

No a tie zapchy... tak cez skolsky rok najviac od pol osmej do deviatej su, ale staci nejaka nehoda na ceste a koniec sveta 😠 , snad urobia vazne ten obchvat 😝

Posielam vam sem rozpis zumby od septembra a nejake videjka co sme natacali davnjesie na inspiraciu, dokonca som na niekt. este s Markom v brusku 😀

Zumba pokracuje aj od septembra:
utorky 19:30 - 20:30
stredy 19:30 - 20:30
nedele 19:00 - 20:00

detska zumba od 4 rokov (keby daco :D)
stvrtky 18:00 - 19:00

https://www.youtube.com/watch?v=-RvjvQW_GKg

https://www.youtube.com/watch?v=9UivKY1tGz0

https://www.youtube.com/watch?v=XM5XlyHSkMs

https://www.youtube.com/watch?v=K4ZNupcAAc8

https://www.youtube.com/watch?v=Le2w4Gdj_cI

https://www.youtube.com/watch?v=An61CyKrKow

papa zatial 🙂

sharmana
autor
18. sep 2011

@miskahryzka8 jeeeej ajoooj, tak tie videá sú super, už sa teším na vás baby Malinovčanky 🙂

miskahryzka8
26. sep 2011

Aj my na teba @sharmana 😉 🙂

doory
29. nov 2011

Ahojte buduce susedy! Možem s ak vám pridať? 🙂 Zakladne info: mam dve deticky, manzelika, psika astaviame domcek v Malinove s terminom stahovania jun/2012 a rozmyslame, teda skusame tretie mimi🙂

ceemea
4. jan 2012

@sharmana ahojky, tak co...uz si malinovcanka? 🙂

sharmana
autor
4. jan 2012

@doory ahojky,už som sem dávno nenakukla, tak vám prajem pohodové stavanie a úspešné snažilkovanie 🙂

@ceemea ahoj, áno už bývame v malinove... a ty si original malinovcanka, či sa chystáš tam prestahovať?

doory
4. jan 2012

@sharmana Ahooj,ďakujem🙂 no popravde to vyzera tak,ze sa zadarilo a do Malinove tento rok probudne naraz 5 občanov a jeden z toho čistý malinovcan by mal prist v auguste. V ktorej casti byvate?kam chodite kocikovat pripadne sa hrat okrem zahradky?

sharmana
autor
4. jan 2012

@doory ja bývam priamo v centre malinova, prerobili sme starší dom, teda ešte stále prerábame, ale už sa dá bývať 🙂 tak srdečne gratulujem k budúcemu prírastku 🙂 ....
zatiaľ som bola kočíkovať len tak po uličkách, a hrali sme sa v parku, tam je pekné ihrisko.. ale bola zima a blato, tak sa už teším na jar...
a aké veľké máš detičky?

doory
5. jan 2012

no paráda! 🙂 V parku sme boli aj mi pozriet ešte v lete a velmi sa nam pacilo,aj som si vravela,ze na kocikovanie je to pekne miesto. Moji drobci maju 5a pol a 4. dievca a chlapec. my budeme na Školskej,co je kúsok od parku.. ale asi dam aj prechadzky po dedinke, bo mam vyzlicku a prechádzky máme radi🙂 kolko ma tvoje dietatko?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli