Mám 18 rokov a čakám bábätko v máji 2013

ajsenz
4. dec 2012

No ahojte 🙂 Možno názov diskusie z nie tak divne 🙂 Ide o to že som prvorodička a rada by som si našla nejaké spriaznené duše ktoré to isté prežívajú. Ja mám termín pôrodu 6.5.2013 a zatiaľ nevieme čo to bude. 🙂 Som dosť mladá mamička mám 18 rokov ale o to väčšiu radosť že budem maminou keďže bábo vzniklo z dlhodobého vzťahu 🙂
Budem rada ak vás tu nejaké nájdem. A možno taká otázka do pléna či je tu nejaká tiež mladá mamička alebo taká čo neplánovala ale stalo sa a ako to prežívate? Ja mám niekedy pocit že tehotenstvo nie je len o radosti, hlavne keď ma chytia bolesti atď, naťahovanie väzov.. budem rada ak sa sem niektoré ozvete 🙂 Alebo keď nie takto tak súkromne ak je to tu možné lebo som tu nová 🙂 Tak pekný večer a píšte 😉

ajsenz
autor
8. dec 2012

@angel31 ahá, ako ty to tak máš s partnerom-manželom??
Aj ja koľko krát dostanem depky ale to je normal 😀
Neboj sa s bábom budeš vedieť robiť, však nemáš niekoho v rodine kto má malé bejby?? Alebo však rodičia ti pomôžu nie? myslím so skúsenosťami, ja napr. sa bojím kúpania a trocha aj prebalovania 😀 to je celé

katkalubkova
29. jan 2013

gratulujem, myslim, ze je lepsie skor, ako potom mat problem otehotniet, dnes je vela takych pripadov, ze zeny by mali radi deticky, ale nejak to nejde.... my sme tiez na druhe mimi, cakali 2 roky a dufam, ze v juni tu uz bude suce a zdave

rebeka25
29. jan 2013

@ajsenz - ahoj ja si zasa myslim ze mat dietatko v 19ke nie je vobec nieco nad cim sa treba pozastavovat, no len teraz je trend rodit dobre ze nie pred 40, co sa zasa mne zda viacej divne. Ja som mala prcka sice v 23 , a tiez sa zvykli pytat ze preco tak skoro (moja mama ma mala tiez v 23ke a vtedy mi hovorila ze bola medzi najstarsimi rodickami, takze tak) tak zvyknem povedat ze chcem byt pekna na synovej stuzkovej , a nechcem aby mi tam vypadli zuby 😎

ajsenz
autor
29. jan 2013

@rebeka25 no asi aj ja to poviem 😀 🙂

simonka16
30. mar 2013

@rebeka25 tak akoze to s tymi zubami si zabila ja zatial dietatko necakam ale tiez hovorim ze by som chcela mat prve do 23 rokov ak by sa podarilo 🙂 a vsetky kamaratky ze coooo tak skoro tak budem pouzivat tvoju frazu :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre