Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

suzon78
28. jan 2010

jéj maci, tak si to uži, potom sa už moc od bába nepohneš, veru aj ja by som išla, celé tehu som bola len doma na PN a len ležela..a teraz zavretá na 100 zámkov...brala by som také rozptýlenie...tak si trošku zakrepči 😉 možno pôrod urýchliš 🙂

lolka
28. jan 2010

macu, ja by som to tiez brala, aj ked mam na nedelu dohodnute stretko s kamoskami 😀
jasne, chod na akciu, trochu si zatancuj, ved potom to uz nebude take jednoduche a mozno ti to rozbehne porod 😵

zuci, v pohode 😉

zoska
28. jan 2010

baby ja si uz auto nevidim co tolko snehu pada od rana...aspon uz nefuka tak velmi, teraz pekne chumeli...skoda ze takto nebolo na vianoce...

este mam pocit ze vyuzijem aj ten paperovy fusak 😅

maculik
28. jan 2010

zoska, no len s kym, ked manzel je taky lavy tanecnik, toho na parket tak lahko nevytiahnem 😝 Ale uvidime, skusim ho motivovat, lebo on by chcel, aby sa maly narodil este v januari, ze sa mu viac pozdava ten mesiac (neviem preco).

suzon78
28. jan 2010

zosi... ☹ myslela som, že to bude trošku viac, no čo už, to budem mať tak usto ako PN, ale tak stále lepšie ako bude výška rodičovského, to bude väčšia bieda ach jo...

zoska
28. jan 2010

maci nemame rovnakeho manzela?? 😀 toho mojho tiez dotiahnut na parket je nadludske usilie... na svadbe sa prekonal zo zaciatku...to sa patrilo, ale od polnoci tomu moc nedal
a este to s nim ide ked ma dostatok alkoholu v krvi 😀

suzom , no jo je to bieda... 😒 ale kedze mas narok na matersku, mas narok aj na zvyseny rodicovsky, cize po materskej do 2r. veku dietata budes mat tych 267eur (alebo tak nejak...neviem uplne presne teraz tu sumu, proste skoro 8000sk)

lolka
28. jan 2010

zoska, v BA uz nesnezi, tak sa ideme s muzikom trochu prejst 😉

suzon, no, je to bieda 😖

zucana
28. jan 2010

tak ten moj je velky tanecnik 😀 ale najma sam doma s flaskou vina mi tancuje 😎

zoska
28. jan 2010

zuci no ten moj dom predo mnou tancuje cele choreografie...ale na verejnosti ani za nic 😀

zuci ako sa citis? este si ubolena, ci uz sa da?

zucana
28. jan 2010

uz sa da zosi...dik.aj ked este nie uplne...ale poviem ti ze na sex chut mam velku 😀
moj este aj s pieva s dialkovym ako mikrofonom 😀

martinaj
28. jan 2010

aj moj muz rad tancuje 🙂 lenze posledne roky sme sa nikam nedostali.....

zoska
28. jan 2010

tak to je fajn ked mas chut 🙂 ja mam teraz tiez, ale sa bojim, ze by to malu nastartovalo a ja nemam tu diplomku hotovu 😀

jj s dialkovym- to poznám 😀
jaj su tí chlapi blázni...ja sa mu smejem vzdy, ze keby ho takto nejaky kolega videl ako mu zašibáva tak by neveril 😝

maculik
28. jan 2010

zoska, tak to aj Vladko sa na svadbe prekonal, ale nic ine mu neostavalo, ked ho tetky nenechali pri tom klobukovom tanci vydychnut a podavali si ho z narucia do narucia 😀 (u nas ked sa vybera do klobuka, tak tancuje aj zenich, aj nevesta) Aj mna trosku vykrutil, ale len na zaciatku, potom uz som ho nenutila...
A ked spomeniem, ze by mohol ist na kurz a naucit sa aspon valcik a polku, tak to mate vidiet ten vyraz 😀

a doma tiez vytancuva take smiesne tance a tiez hlavne ked ma po ruke flasku vina a trosku hrknute, no to sa idem ucikat od smiechu, ale to musi mat fakt naladu 😎

fuuuuj kocky, svokra robi tu drozdovu pomazanku, tak to je iny smrad, bleeeee 😖 😝 To keby viem, tak jej to zakazem robit, fuj, cely byt od toho smrdi, no som zvedava, ci to aspon chuti lepsie....

zucana
28. jan 2010

juuj tak rychlo pis mojka 😉
ja prave pisem mamine papier na nakup po taliansky a ona ho iba da predavacovi 😀

zoska
28. jan 2010

moja mamina robi obcas drozdovu polievku, to je tiez smrad v celom byte...hned viem co mali na obed ked tam dojdem 🙂
maci - presne...a este sa aj vola Vladko 😀 si mozu ruky podat

zuci pisem...teraz vlastne len zhromazdujem a cakam kedy mi to prepise seggra alebo mamina, lebo ja neovladam strojopis...takze, im to potrv 1 den ked im to nadiktujem a mne by to trvalo min. tyzden

a pekne pis ten zoznam, nieze predavac nebude vediet precitat, lebo mamina mu to tazko vysvetli 😀 😝

maculik
28. jan 2010

kocky, ked sme minule preberali tu polohu na tigra, tak som este nasla foto, kde ma Adelka 5dni a tak ju nosil manzel https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zosi, a este obaja aj cestuju kade-tade po svete - no neviem, neviem, keby nemame foto, ze ci to nie je jeden a ten isty a nestrieda sa pri nas 😀 😀 😀

zoska
28. jan 2010

maci 😀

inak super ta fotka...wow 5dnove mimi...dufam, ze&aj ja budem mat taku odvahu manipulovat 😉

suzon78
28. jan 2010

jééééjda maci drží ju ako pierko 😀 supiš fotka, pučúvaj ten tvoj manželík, je riadne vysoký 😉 , to môj je len taký krpko xi xi

maculik
28. jan 2010

suzon, on stoji alebo klaci na posteli, ma len okolo 185 😉
no dobre, idem sa venovat malej, nejaka je umrncana

olifcek
28. jan 2010

macu skvela fotka 😵

maminnka
28. jan 2010

Macu, pozdravuj ho, vobec sa nezmenil 🙂

katina2209
28. jan 2010

Ahojte babulky konecne som vas docitala za cely den ja som bola dnes na poradni a som taka unavena celu noc som nespala bola som taka vytocena tak bola som na 9,45 objednana na utz prietoky tak ma vzali hned som sa tesila a pytam sa doktora kolko maly vazi a on ze doktor chcel vidiet iba prietoky tak mi nic ine nepovedal,iba ze su prietoky v poriadku tak som si isla sadnut na poradnu,od 10 som tam sedela do 12,30 a to som bola objednana na pol jedenastu nakoniec ma doktor ani nevysetril lebo o 11 sa zobral hore na salu ze ma komplikovanu sekciu a babetku klesaju ozvi tak sme tam vsetky len tak cakali ako take kravy a nic z toho vysla sestricka a povedala,ze si nas povazi tak presne ako marti som sa mala odvazit v cizmach a oblecena i ked minule ma vazila vyzlecenu no som pozerala ako puk,ze mi zapisuje vahu a nic neodratala tak som akoze pribrala za tyzden 2kg no nic potom som sa opytala na ten monitor a sestricka mi povedala, ze to niekomu ani vôbec nerobia ked je vsetko v poriadku len ked sa prenasa vacsinou.....
tak som z dnesneho dna uplne sklamana nestihla som ani na tu epiduralku manzel bol nervny vsak pocasie hrozne vonku a my tam 3 hodiny cakame.....
objednali ma na 2.2. a to neviem ani kolko maly vazi ani ci je placenta v poriadku alebo pupocnik obmotany okolo telicka som uplne sklamana najlepsie je ist asi na pohotovost,ze sa necitim dobre a potom mi hadam spravia nejake vysetrenie...
Mne ani panvu nemerali ako ste pisali a tie prietoky mam presne take ako garonka
Tak som trosku lezala a zabudla som este mi stihla sestricka aspon tlak odmerat mala som ho napodiv nizky po tom aka som bola vytocena 115 na 70
Mati mna minule ked vysetroval tak som mala tiez krvavy vytok ale ani mi nepovedal ako krcek vyzera...som zvedava co bude v utorok a kto ta vysetroval?

katina2209
28. jan 2010

pisem ako madar,ale maly mi tu do toho skace tak sorry za dlhy prispevok

blumka
28. jan 2010

ja mavam po vysetreni vzdy taky vytok a plus aj svrbenie...
kati, panvu ti uz ani nebudu merat, ked si uz zvladla jeden porod

martinaj
28. jan 2010

kati nejaka mlada doktorka.... idem pozriet do knizky....

katina2209
28. jan 2010

No ja viem blumi len som nestastna z toho pristupu,ze mi dohromady nijake vysetrenie nespravili a cakala som tam 3 hodiny ☹

katina2209
28. jan 2010

Mati tak to sme mali asi tu istu sestricku taku s okuliarmi po ucho ostrihanu blondinu 😒

martinaj
28. jan 2010

Dr. Linhartova..... ale bola v poho, taka dosledna i pripadala... aj zelezo mi napisala 😉

martinaj
28. jan 2010

kati rozmyslam...... asi ano, bola blond, ostihana ale ci mala okuliare? to neviem 😀 ja mam desnu pamat... na 41.som bola.....

martinaj
28. jan 2010

ty si bola u koho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre