Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
20. júl 2009

asi je to tym zvysenym prekrvenim, najlepsie ti povied dr na utz
my sme tiez so sexom veeeelmi opatrni, skor nie ako ano 🤐

loginka
20. júl 2009

teraz mam aj ja nudu - ale leto je take navstevne, takze vacsinou sa tu stale niekto premiela, a mne aspon lepsie plynie cas

cukruska1920
20. júl 2009

logi..upokojujem sa len tym ze ma neboli brucho a keby sa nieco deje mam krce...tak ako prvykrat... ale spokojnejsia budem ked bude zajtra vsetko ok

loginka
20. júl 2009

veru, zajtra bude urcite sicko ok 😉

cukruska1920
20. júl 2009

boozinku.. az teraz som si vsimla...to kde sa mi nabral ten 14tt 😀 😀 zajtra mi doktor zapoti nejaky 12tt a potom sa zasmejem....ani raz mi to este nesadlo a neviem preco

mmaarrttiinnaa
20. júl 2009

ahojte dievčatá opäť sa po dlhšej dobe ozývam ale si tiež potrebujem trochu ukľudniť mne sa včera tak zatočila hlava že som narazila ľavým bedrom do zárubne dverí ☹ ale nič mi nieje žiadne bolesti akurát to udreté miesto ma trochu boli a teši ma hlave že som nenarazila z bruškom ale bokom dúfam že to bude ok
cuku neboj pozitivne mysli a všetko bude ok 🙂

alex
20. júl 2009

Ahojte kočky, ja vám tak závidím, že ste poniektoré doma, čo by som ja za to dala, keby som mohla hajať do obeda 😀 Dnes mi je akosi divne, ale už som si dala banán a prechádza to. Do dovolenky mám ešte skoro 2 týždne, asi ma porazí 😖

alex
20. júl 2009

A včera som neodolala a kúpili sme v Tescu bodynká pre mimčo, také krásne mackové 😵

ewelyne
20. júl 2009

loginka, aj ty si PN? Akosi mi uniklo, ale to asi kvoli dvom drobatkam, ci si mala problem? Ale je to fajn,ze si mozes pospat, pddychnut kedy potrebujes... ja som sa uz aj so zumbou rozlucila, lebo v takom teple,ked nie je kyslik a vo fitkach bez klimy... nevladzem, nie kondicne, ale kyslikovo 😉

ideme klasicky do chorvatska, ale nie hore ale tak dole-dalmacia. 🙂

cukru, inak nam sa stalo pri prvom, ze po sexe, som normálne krvacala-kvapkala chvilu... vtedy som sa tak zlakala... ale to bolo len chvilu a potom uz nikdy...a v case mrchy, tak to mohlo byt aj tym neviem... ale letela som k lekrake kozmickou rychlostou...

martinka, ja som si narazila chrbát vcera, ked som sa trepala s cestovnou postielkou domov a mam tam tiez modrinu 😒

alex, to sa inak neda dost casto odolat takym krasnym kuskom... ja ani neviem co si mam kupit, dokupit, len zacinam nahanat, aby mi vsetci kt. som pozicala veci- vsetko vratili.... 😉

loginka
20. júl 2009

alex ty uz nakupes? 😉

zucana
20. júl 2009

cafte baby ewe krasnu dovcu prajem....inak tento rok tu fici chorvatsko aj my pojdeme na chvilku v auguste ale 1.pride segra s frajerom na tyzden tak sa tesim
inac ja budem nakupovat az ked budem vediet co to bude 😉
zato som si uz vsak vyhliadla kocik- casualplay S4 poznate niekto? ale chcem take nove mako kozmicke mam vo foto 😀 tak uvidime ci zozeniem

alex
20. júl 2009

ja ešte nenakupujem, len my chodíme do obchodu každý deň a ja vždy tie vecičky okukujem a toto bolo v akcii, no nekúp to 😀

alex
20. júl 2009

zucana inak ten kočík je krásny.

zucana
20. júl 2009

alex no ja som sa do neho normalne zamilvoala...ked bude vsetko ok 30.7. po kontrole tak sa na neho pojdem aj pozriet resp.zistit ci je mozene mat tuto farbu lebo to som nasla len na spanielskych strankach ale urobim pre to vsetko !!! 😉

zucana
20. júl 2009

inak ich maju aj v cechach aj na slovensku ale nenasla som toto biele prevedenie 😒

zusika
autor
20. júl 2009

ahojte...chystam sa vas citat, no najskor sa idem chvalit.... idem z usg. a som maximalne upokojene.... drobec je maximalne zivotaschopny, poskakoval si tam - akoby tancoval.... 🙂 sme v 11+5tt a mame 53mm .... rucicky, nozicky, prstiky.... naaaadherne to bolo....
musim teraz dokoncit zameskane v praci a vratim sa k vam...
pekny den.....

mmaarrttiinnaa
20. júl 2009

zusika ako ti zavidim samozrejme v dobrom ja toho mojho drobca uvidim najskor 28.7. ale uz sa na to strašne teším 🙂

mmaarrttiinnaa
20. júl 2009

ešte som sa chcela spýtať neviem či sa tu už o tom diskutovalo aký mate názor na farbenie vlasou ja som si v prvom tehu nefarbila teraz to zatiaľ nemám v pláne prvé 3 mesiace určite nie čo si o tom myslíte

zucana
20. júl 2009

zusika gratulujem hod foto 😉
my ked sme boli min.piatok tak sme mali presne tolko idsto ako ty 🙂
53 mm a 11+5 takze je to medzinarodna mierka 😀

zucana
20. júl 2009

mmaarrttiinna ja som bola v jednom obchode s prir.produktami kde vzdy nakupujem a tam mi povedali ze sa urcite nemam farbit .... takze neviem.... ale vraj cim viac chemie tym viac malinky moze byt alergicky a nervny...

loginka
20. júl 2009

zusika, paraaaaada 🙂

ewe - crotiu milujem, dalmacia je krasna, este mam v zalohe dubrovnik, uvidime kedy
aj ty si chodila na zumbu? aj ja, je to super, ale odkedy som tehu uz nezumbujem ale po porode mozme spolu chodit 😉
ja som nedobrovolne nezamestnana - nuz co kriza , ale teraz mi to aj vyhovuje 😎

zusika
autor
20. júl 2009

🙂 zuci.... tak to je nahodicka....
mati, no ja mam o tyzden poradnu a mienim sa na to iste pytat lekarky...ja si teda davam iba melir, to sa nedava tesne na korienky...tak snad to bude OK..ale tiez to budem riesit az po 1.trimestri....

zucana
20. júl 2009

zusika aj ja si davam melir ale mi povedala ze si to mam radsej nechat vyrast...tak budem po velmi dlhej dobe gastanovlaska 🙂
ale neva spon zmena 😝

zucana
20. júl 2009

zusi a kedy ty ides na to NT? lebo mne to robili v piatok a to sme boli velky ako vy

loginka
20. júl 2009

ja sa uz tiez chystam na melir, niekedy v auguste
tiez si myslim, ze by to nejako nemalo ublizit, pise sa skor o tom, ze farby mozu chytit inak u tehotnej
inak ja som minuly rok bola na farbeni , na zaciatku tehu a nevedela som tam vydrzat ako mi tam snrdelo a farba bola tiez divna
ale ked vyslovene netreba - je to lepsie bez tej chemie

zusika
autor
20. júl 2009

zuci, idem 30.7. na to NT...buducu stredu.....
ja mam tie vlasy tiez skor take prirodzene, uvidim ako sa rozhodnem...nie je to nutne....ale pekne...a mozno az po lete, lebo slnko mi aj tak vlasy vytiahne a budem uplne zlatovlasa... 😎
fotky dam o chvilku...sice len take mobilove... strpenie...

zucana
20. júl 2009

zusika aj ja idem 30.7. na kontrolu ale to je stvrtok nie streda 😉
mne tiez slnko vytiahne vzdy v lete a nemam potrebu teraz ved som doma 😒
inak zusi a kedy mas posledny den mrchy?lebo ja mam 26.4. a vychadza mi podla konika termin 30.1. ale lekar ze 3.2.

zusika
autor
20. júl 2009

ja som mala poslednu mrchu 29.4. - mne vysiel termin 1.2. a podla doktorky 6.2. aj tak myslim ze to bude skor..verim... 🙂
a jasne, je to stvrtok - sorry 🙂
no a uz som hodila tu mobilovu fotku, nic moc.... ale doma odfotim na fotak...

alex
20. júl 2009

zusi super že ste ok, to sú super správičky 😵

my ideme na poradňu až za tri týždne, uff, ale hádam prídem tiež s dobrými správami 😉

zucana
20. júl 2009

zusika tak to nam sedi na den potom 😉
3 dni rozdiel..uvidime ako sa budeme vyvyjat 🙂
porovname 30.7.
foto je trosku zle vidno ale viem si domysliet 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre