Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
30. jan 2010

ewe, maly aky zlaty 😵
ja som zvedava na TErezku ako ona bude reagovat

olifcek
30. jan 2010

kati dakujem x;o) jo, je velmi starostlivy ;) uzasny to tato i manzel x;o)

tesim, ze ste si vsimli x;o)

blumka
30. jan 2010

olif krasne babuliatko mate doma.. 😵

olifcek
30. jan 2010

blumi dakujem x;o)

maminnka
30. jan 2010

Ewe, fuuha, tak ten hemoglobin mas dost nizko, ja som mala 90 a Dr. spustil poplach. Drzim palce, nech sa ti to rychlo upravi. Mne pomohla cvikla, vela mäsa a cucoriedky. Inak, ja som po porode mala 2 transfuzie, nebolo to nic strasne, akurat som potom nemohla 1,5 dna kojit, doteraz vsak neviem preco. Ale poviem ti, hned ma to postavilo na nohy. Drz sa!!! A neboj, Marlenku si dame, ked budeme chodit kocikovat!

Hajdy, Granado... kocky! drzim palce, aby to slo rychlo a v pohode!

Vevoncek, uz veselo epinujem, som na 7,5 cm, tak to hadam na 2 cm este natiahnem 😉 A ako pozeram, ty uz mas 40tt, sup-sup rodit, uz sa rozbiehameeeee vo velkom 🙂

Prijimam stavky, ktora pojde posledna. Ja tipujem seba!

garonka
30. jan 2010

maminka ja idem posledna a prva pôjde blumka ta sa nevie dočkať 😀

garonka
30. jan 2010

a toto vonku ma byť čo? perinbabe sa periny potrhali 😅 mala sypať sneh na Vianoce a nie keď mi chceme teplo 😕

olif tie fotky s tatom su užasne 😉 😵

maminnka
30. jan 2010

ja som ostala cez vikend sama doma, chlapov som vyslala k svokrovcom, nech si maly uzije snehu. Cosi si porobim do roboty, cosi popracem, zabalim tasku do porodnice a hlavne si uzijem to tichooooooo....

garonka
30. jan 2010

ja mam hemoglobin 102 a mne doki nepovedal nič 😠 a biela som ako smrť 😠

mami ja mam ticho od rana som sama doma s babom v brušku a havo pochrapkava v košíku 😀

navarene mam už len kto mi zohreje? keď mne sa tak zle z tej postele vstáva 🙄

olifcek
30. jan 2010

gari ved to...ja cakam, ze sa otepli, nech mozem s malickou s kludnou dusou ku lekarom v kociariku ist a ono toto....chjo

mami, mami, Ty rovno z prace do porodnice? 😕

olifcek
30. jan 2010

gari a dakujem x;o)

olifcek
30. jan 2010

posielam konovi, nech tolko nepadaaaa

https://www.youtube.com/watch?v=wg3pxXxhz3c
garonka
30. jan 2010

olif dnes perinbabe preskočilo alebo čo 😠 i ja by som radšej teplo, slniečko
ešte nahoď nejake foto Olivky tak sa krasne tvari na fotkach 😵 😵 😵

maculik
30. jan 2010

AHojte, ja len na skok sa hlasim, ze ani napriek vcerajsim kubanskym tancom sa porod nespustil 😀
boli sme akurat na nakup, ideme obedovat a ozvem sa neskor poobede, lebo idem svokre pustit Panelak.
Tak zatial dobru chut a pekny den 🙂

garonka
30. jan 2010

olif no toto bolo dobre mňa by to nenapadlo 😀 😵

maculik
30. jan 2010

aj docitam neskor, som zvedava, ci niekto nerodi 😉

maminnka
30. jan 2010

Olif, rada by som do konca tyzdna dokoncila take veci v robote, pri ktorych musim byt fyzicky tam a potom uz ostala doma a ked tam len dirigovala z postele 🙂 Velmi ma to netesi, ze to takto dopadlo, mala som vsetko pekne naplanovane, no ale ked ti niekto da vypoved, co absolutne necakas, len preto, ze sa zlakol, to sa zial, dopredu neda eliminovat. Nuz, hadam casom pridem na to, na co to je dobre toto vsetko 🙂

Macu, kubanske tance nepomohli??? Ved tie su uazsne prave na panvu, asi sa to malemu zapacilo a netrpezlivo caka, kedy budes pokracovat 🙂

blumka
30. jan 2010

gari, ale od manzela mam nakazane nerodit do pondelka...v pondelok ma taky narvaty den, ze by nestihal aj pracu aj porod aj Terezku 😀 takze mozno v utorok 😀

matka331
30. jan 2010

ahoooooooj..jej baby hajdy a granado drziiiim palce ...nech to mate ciim skor za sebou.....

garonka
30. jan 2010

blumi a Juli to ma vysvetlene aby posluchla? 😀 😀 😀

blumka
30. jan 2010

dohovarali sme jej, ale no...ta dnesna mladez ma na vsetko svoju hlavu 😀 😀

maminnka
30. jan 2010

Matka a ty ako? hmm... ziadne rodenie?

Garon, kdeze ty posledna 🙂 ty si v poradovniku medzi prvymi 🙂

garonka
30. jan 2010

mami nie nie ešte nemusím 😀 janka je v poradí , aj deda aj matka ja až poslednaaaaaa 😀

blumi len aby dodržala slovo 😀

ewelyne
30. jan 2010

🙂

baby veselo tu mate 😀

inak mne sa vtedy snivalo o hajdy ze 29., no skoro som sa trafila 😀 hajdy to so zusi ze 27. a nevyslo 😀

heh, mate pravdu, len nech sme rychlo fit, len neviem preco mam paniku ked to pocujem, taky blby pocit proste, ze transfuuuzia..brrr, to radsej infuuuzia 😀

maminka, jou, budeme nosit marlenku v kociari 😀

macu, kubanske nic??? ako to 😲 ...no co ti poviem drahoty robi ten tvoj chlap 😀

blumi jou, na vsetko maju svoju hlavu aaach ta mladez 😀 ako ocko? lepite?

garonka, ty mas termin skor, pekne ta ja pustim 😀

matka a ty ako? pekne lezis a potis sa? drahusik ti dufam vari cajik 😉 nech si rychlo fit.

katina pekne ste si to rozdelili, ja som to dnes nechala ceeeele na ostatnych 😀

olifcek
30. jan 2010

gari pridame video z dneska, kde sa malej stikuta 😵

ewelyne
30. jan 2010

baby, ktore to mate naplanovane nastupy do nemocky a CS???
nemam uz prehlad, nech som v obraze 😀 a nech drzim palcoky 😉

maculik
30. jan 2010

jeeej, tak 2 cakatelky v nemocke 😵 hajdy, granado - aj ja drzim palce a cakame na novinky a zaaaaaaavidim 😀

mami, no veru, asi sa mu to zapacilo. Akoze isli sme o 8 ze na hodku, no bolo tam tak dobre, ze sme dosli o polnoci, aj to uz len preto, ze Vladkovi sa nechcelo tancovat a mne sa tam nechcelo len tak sediet (nemohla som predsa v kuse otravovat cudzich chlapov 😅
Ale perfektne mi to padlo, dala som si aj vinko a velmi som sa prezrala s prepacenim, no a v noci som mala taku kyselinu, ze ani spat som nemohla 😖 a este aj znizeny tlak, lebo som zjedla vela niecoho s cesnakom, tak som o 1 budila manzela, ze nemozem dychat a je mi zle. Nastastie o chvilu to preslo, ale teda nic moc stav.

no, idem si lahnut k malej, tak som zvedava, ci ked sa zobudim, uz budu spravy od hajdy alebo granado.

Aj ja uz chcem iiiiiiiiiiiiiiiiist 😵

maculik
30. jan 2010

ewe, no ja ako neporodim do 5.2. , co mam termin, tak 7.idem do nemocky na ctg a najneskor 8.mi vyvolaju porod. Vraj nemozem prenasat, lebo placenta uz by dost nevyzivovala.
Takze ja mam najneskorsi planovany datum 8.2., ale verim, ze to bude skor 😅

inak, ked som tam vcera videla toho Vladkovho vyse 60r sefa Kubanca (sympataaaaka), ako tam vrti zadkom a vytancuva manzelku, tak som jej taaaak zavidela, aj Vladkovi som hovorila, ale ved on tiez pozeral, ze to su ine pohyby. Aj ti ostatni kolegovia ze z Jamajky, Kolumbie a pod., tak to bolo radost pozerat na tie vrtiace sa "ritky" 😀 😵

garonka
30. jan 2010

olif teším sa na videjko 😵 😵 😵

maminnka
30. jan 2010

ja sa namiesto obeda tlacim cokladou... a to som drahemu slubila, ze si cosi uvarim... ved su aj, ale az neskor, hotujem sa na spenatik,mnam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre