Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
2. feb 2010

Matisek tak mozeme aj niekedy poobede ak vam nebude vadit ze zoberiem aj krpca a mohli by sme sa aj vsetky dohodnut co tak vo stvrtok? A Supi a Martinaj sa pridá? 🙂

suzon78
2. feb 2010

kati ja som z Lovčiceeee 😀 a ako sa volá? Možno ju poznám 😉

andrea2603
2. feb 2010

dievčatá, ahojte, dobrú noc. Zajtra vás dočítam, keď prídem z poradne, že kto sa nám tu v noci rozdvojil. 🙂

suzon78
2. feb 2010

adi dobrú nôcku 🙂

matesl
2. feb 2010

ja mozem a kludne aj obed dat v tej pizerke vedla, ze je tam aj restika?
supi??????????????????????? si neodpovedalaaaaaaaaaaaaaa
a marti asi napiseme do IP, ta ma teraz ine staristi - radosti 😀

katina2209
2. feb 2010

Suzon napisala som ti do IP 🙂 Aka nahodicka no ja mam niekedy take vnutorne vnuknutie 🙂 vsak aj prve dieta som si pricarovala na 22 🙂
no aj ja by som chcela mates taku romantikus nuz ale ked sa manzel boji a este som stale na neho trosku nahnevana tak sa ani nepritulim 🙂
Matesl to by som si musela nejako s malym zariadit lebo on nechodi uz do druziny ani na obedy a musim mu varit 🙂 No velmi sa mi nechce kazdy den tak to riesim tak ze varim kazdy druhy 🙂

matesl
2. feb 2010

no ved ho vezmes na obed do pizerky ;) ci nelubi?

matka331
2. feb 2010

baby tora ma ten zoznam do porodky?lebosabojim ze nieco zabudnem tak cchem este raz skontrolovat..
vevon tak sa drzkaj ....olif ty nezufaj uz le ten pruh date doporiadku a uz bude dobree uvidiis.....
ja som sa dozvedela smutnu spravu moja babka jena tom velmi zle vcera upadla do komy doktory jej nedavaju velku sancu ta som si aj trosku poplakala ze jeden clen sa narodi a druhy mozno zomrie...je mi to take divnee.. ☹

matesl
2. feb 2010

a po obediku sa presunieme o dvere dalej na kolaciiiiik 😀

katina2209
2. feb 2010

matesl s nim je to tazke obedovat niekde vonku lebo on obeduje hodinu kym do neho nieco dostanem tak radsej na ten kolacík idem si ja lahnut lebo zase tu mam narazy hlavicky do krcka nech si trosku oddychnem pekne snicky zatial babulky 🙂

matesl
2. feb 2010

ok dobru nocku, ved si piseme 😉

matka a do ktorej nemocky?
inak je to aj na nete

suzon78
2. feb 2010

kati i ja som Ti odpísala na IP 😉 náhoda teda poriadna i ja som si myslela hneď, že to bude asi ona 😀 telepatia funguje 😉

suzon78
2. feb 2010

matka to mi je veľmi ľúto s tvojou babkou 😔 koľko má rokov babka? Inak často sa to tak hovorí ako si to napísala, že jeden príde a druhý odíde, je to kolobeh života a ak by sa mala babka trápiť ani to by nebolo pre ňu dobré, môj starký bol 8 rokov len na posteli chudák po porážke, museli sme ho prebalovať a on si to nikdy neprial takto dopadnúť, potom sme ho už len na vozíčku vozili, ale i tak som chcela, aby s nami bol čo najdlhšie, ale on už nechcel opúšťal sa a tak aj odišiel...je to ťažké, ale teraz mysli hlavne pozitívne a na maličkú Barborku 😔

supi
2. feb 2010

ja by som mohla vo stvrtok ale az neskor bo o 13 mam v meste kadernicku tak to bude na take dve az tri hodiny...

supi
2. feb 2010

mati tak sa vo stvrtok drz, je mi luto ze mas teraz trapenie 😔
mysli na barborku a ze ju konecne budes mat pri sebe...

supi
2. feb 2010

my mame dnes s muzikom 1,5 roka vyrocie, sa na neho chystam 😀 😀 dnes to nevzdam aj keby co bolo...

garonka
2. feb 2010

zoska je kde a granado? ta je ešte v nemocke hm?
granado je nočny vtak a aj ewe 😀

matesl
2. feb 2010

supi...to si ho mala prekotiz az úpo kadernicke, taka nacancana...no ale o tme to asi aj tak bude jedno 😀
ja uz ani asi nechcem ...zbytocne sa navnadim a potom zas 600 nedelie 😅
KASLEM NA TO

supi
2. feb 2010

matesl, momentalne mi ani ta kadernicka velmi nepomoze 😀 😀

garonka
2. feb 2010

haloooooooooooo kde ste?

ja nemôžem zaspať maly nechce sa mi 😠
a pekne počuvam nočnu modlitbu milej pani susedy zajta k nej naklušem či nemôže byť tichšie 🙄

matesl
2. feb 2010

ale no supi...sme matky cakatelky, proste nemozeme vyzerat ako pred tym...ale zas potom ake budeme zas pekne mamky 😀

garon, to tak nahlas predcitava? 😀

garonka
2. feb 2010

mates jak nenormalna už mi to fakt začína prekažať 😠
ja mam pocit že asi je hlucha a nepočuje sama seba alebo sa jednoducho modlí tak no neviem neviem
zajtra sa jej nato opytam 😀

matesl
2. feb 2010

to myslis vazne ze jej aj rozumies co vravi?

garonka
2. feb 2010

nieje ju rozumieť aspoň ja ju nerozumiem poriadne ale včera sme vypli telku ani pes nechrapal a počuvali sme len take slova amen, sväty Peter, tak ma napadlo či sa modli alebo tak číta

garonka
2. feb 2010

a nemam ju rada lebo mi preklada kvety 😕

garonka
2. feb 2010

idem ja do hajan maly sa mi vyduva z každej strany a vyklada si pätičky na pečienku ah jaj ale to bolí 🙄

dobru nockuuuuuuuuu ráno čítam kto dnes v noci rodi 😉

matka331
2. feb 2010

ja sa tiez chystam uz asi spinkat mam uz dost 3 krat som prekontrolovala taskua lefurt mampocit ze mi tam nieco chyba no kaslem nato ked mi bude nieco chybat tak sa mi pootm donesie nie?

matka331
2. feb 2010

tak baby idem ja tiez spinkat tak namna myslite lebo aj na vas tiez budem mysliet ....tak sa mi drzte a dufam ze s mojou barborkou pribudnu na svet aj dalsie babetkaa .......
P.S:nepiste tu toho vela aby som sa mohla docitat potom ked sa vratim z nemocky ...tak pa 😝 😝 majte saaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

garonka
2. feb 2010

matka držím ti silno prstíky neboj všetko bude dobre a vo štvrtok maš Barborku u seba 😉

garonka
3. feb 2010

dobre ranko 😵

tak ja som už vyspata 🙂

vy ešte pekne hajate hm? už som aj raňajky mala buchty na pare a teple mlieko 😅
tak baby včera ste nočnu zanedbali 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre