Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

joanna333
4. feb 2010

hej leni, je to tak...

blumi, tak len nech ti to vyjde na ten utorok...

maminnka
4. feb 2010

Garon,
jasne ze som sa rehotala medzi kontrakciami, moj muz si nazorne ukazovala ako mam dychat, robil tam opicky s vaznym ksichtom... do toho mi hovoril, ze ako on to vsetko vazne berie, taka seriozna vec, ako porod a ja sa tam rehocem, ako kt omu pridu ti doktori... no a nerehocte sa na nom 😀

lenica81
4. feb 2010

to ti bude hej, blumi... 😀 tak si s nami este uzi tych zopar kludnejsich dni, bo potom to nebude asi med lizat... 😉

lenica81
4. feb 2010

maminka, ja len dufam, ze sa tam moj mangel nenatiahne... 😀 radsej nech to berie vazne...

blumka
4. feb 2010

leni, ved tooo...az teraz mi to zacina docvakavat, ze preboha ja budem mat dve deti..boze..najtazsie bude vydrzat do septembra, potom pojde Terezka do skolky tak snad nam bude trosku lahsie 😅

andrea2603
4. feb 2010

ahojte 🙂

Včera mi bolo úplne blbo. 😠 . žalúdok ma bolel, kyselina, nedostatok kyslíka,... to moje dieťa niežeby sa tlačilo dole, ono sa tlačí hore 😅 . Včera na poradni ma gyn. vyšetroval a že nevyzerá to na najbližšie dni. Potom v pôrodnici na CTG a prietokoch, tiež všetko o.k. a že ešte o týždeň sa určite vidíme, bábätku sa zatiaľ v brušku páči.

Vevoncek, matka gratulujem k bábätkám. 🙂

andrea2603
4. feb 2010

lenica, my keď sme boli na predpôrodnej príprave, tak psychologička manželovi hovorí, že ako masírovať bruško, chrbát a pod., ale že niekedy je to mamičke nepríjemné, tak vtedy držať aspoň za ruku. A môj manžel, že aby som ešte ja jeho nedržala za ruku na chirurgii, ked mu budú hlavu zašívať, keď odpadne. 😀

maminnka
4. feb 2010

Matka,
blahozeam Barborke s idealnymi mierami 🙂 Drzte sa kocky, obidve!

lenica81
4. feb 2010

adi, gyn na prednaske v porodke hovorila, ze tam mali uz ine pripady, vraj aj polamane prsty a rozbite hlavy... takze nic ich uz neprekvapi... 😀
a hadam, ze dnes uz ti je lepsie...

idem ja na zdravotnu prechadzku... s kamoskou a babom... jej... 🙂 potom este nakuknem...

maminnka
4. feb 2010

Joanna,
ale ten prispevok, co ti ta zienak napisala, to je ten statny, nie co dava mestska cast. Na ten statny ma narok kazda mamina, to je tych cca 25 tis. SK

joanna333
4. feb 2010

hej mami, ona ma asi nepochopila, uz som tej zenskej poslala dalsi mail, ze chcem vediet info o prispevku od obce...tak dufam ze bude vediet o co mi ide...

matesl
4. feb 2010

joan,

mne to pride ako by ti odpisala odpoved na ten standardny prispevok co je 25 000,- od statu...lebo to ano, to tlacivo dostanes pri narodeni, ale asi nepochopila na ten prispevok od mestskej casti...ci?

matesl
4. feb 2010

maminka, presne sa mi to zda

lolka
4. feb 2010

ahojte 😉
matke gratulujem k princeznicke, vela zdrvicka a mliecka prajem 😉
tiez som sa chcela pozriet na ten prispevok od stareho mesta, ale nejde im stranka, takze nist neviem.....mozno sa tam zastavim osobne, je to kusok od nas 😕

mna dnes priserne boli kostrc a rano som sa zobudila s hrcou v hrdle 😖 citim sa hrozne unavena....cele tehu som bola zdrava a teraz ochoriem ? ! kurna 😠

lolka
4. feb 2010

baby, ako to je, keby som bola v case porodu chora (horucky a pod.) ?? dufam, ze mi to prejde, dam si vitaminy, ale keby nahodou nie, ako to riesia ?

olifcek
4. feb 2010

matka vela sily a mliecka prajem x;o) mas krasnu baculku

malicku prave kolisem v kociariku...no horor...nemozem sa od nej ani pohnut...unavena je, ale spat nebude, chce len papat, papat a papat...a to sme uz aj 2x grckli...raz ked som ju polozila moc skoro lazkat na rovnu plochu zrejme a 2x ked som, jej dala fortifieri...chudinka malicka...este par krat mi to vygrcne a nebudem jej to davat...

olifcek
4. feb 2010

lolka antibiotikami do zily

matesl
4. feb 2010

loli, no to je teda fakt smola, kedy mas poradnu, ze by si sa popytala...a uz citis, ze by to mohlo byt kazdu chvilu?

lolka
4. feb 2010

matesl, poradnu mam v pondelok. zatial horucku nemam, ale necitim sa "vo svojej kozi", poslem draheho po ovocie, navarim si cajiku, tak snad pomoze. keby som sa zajtra ciitila horsie zavolam doktorke.
a co sa tyka porodu....sla by som hned a aj sa tak citim, mala dost tlaci a krize + kostrc bolia ako slak, dnes vydrzim len na lopte sediet 😖

zucana
4. feb 2010

juj olif to ma mrzi...ja som zatial rada ze malinka papa ale normalne vidim ze viac lebo aj ona zacina trosku vygrckavat co znamena ze ma vela...olif vraj ked deti grckaju tak uz im netreba davat...lebo to nestihaju spracovat
no baby ktora ide dalsia?jani...do zajtra musis...

lolka
4. feb 2010

olif, mala je riadny papkac, len sa asi napapa viac ako jej maly zaludok dokaze spracovat 😕

zuci, ja chceeeeeeem ist 😅 ale urcite ma niekto predbehne 😀

zucana
4. feb 2010

baby mozem opekany chlebik vo vajicku??? 😕

olifcek
4. feb 2010

jj, ja malicku stopnem, ked uz aktivne taha 15-20mminut, no niekedy si este pyta, ked jej nedam, krici na mna 😅 ked viac spapa musim ju dlhsie drzat, nech je to ok 😅

olifcek
4. feb 2010

mozes

olifcek
4. feb 2010

no a uz ma pustila sama 😉 je napapanaaa, tak predsa ma dno 😀

lolka
4. feb 2010

zuci, vajka sa odporucaju, takze mozes - len nie surove 🙂

zucana
4. feb 2010

olif moja mala tiez ked negrgne a lahne tak trosku vytecie...ale ked zaspim tak dokedy ju mam drzat.... 😅

olifcek
4. feb 2010

wow, zajtra ma byt teplota 0 az 3 stupne.v sobotu 1 az 6, paraaada

olifcek
4. feb 2010

zuci 😀 😀

lolka
4. feb 2010

olif, mozete chodit s malickou uz von ? alebo este nie ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre