Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martulanr
4. feb 2010

zoska ved stihas 😉

maculik
4. feb 2010

ahojte kocky, tak sme od cca pol4 doma, je tu rusno, ozvem sa hadam vecer. Ale uz teraz vidim, ze tie prve tyzdne, ked budem poobede byvat s malymi sama, budu narocne, kedze Petulko sa zda byt dost na nosenie.
No nic, idem jest, hadam vecer viac. Dufam,ze vy ste ok, je nejaka tabulka s babatkami, nech vidim, co je nove?
Pekny dnik zatial 🙂

lenica81
4. feb 2010

sak to bude nielenze super mama este aj super zena... 😉

olifcek
4. feb 2010

nezabudajte aj na tabulku na gmaily....supi, martinaj, ste uz pridane

katina posli mi Tvoj mailik do ip a pridam Ta tiez

zoska
4. feb 2010

ahoj maci 😉
vitaj naspat 🙂
Petulko je cistý chlap...blizko prsa stale 😀
ako sa citis? este mas bolesti? inak super ze nebol nastrih...

ozaj dala som vediet aj tvojim julovkam, dufam, ze sa nehnevas 😅

selyma
4. feb 2010

Ahoj babky no idem precitat, ake mame nove spravicky

janielah
4. feb 2010

ahoj dievky, nejdem vas teraz citat, hadam vecer, len sa hlasim, ze som zasa doma, dva v jednom a ze nic nove, doktor dnes povedal, ze na porod to nie je 😒

zajtra rano idem na pasy, tak dufam, ze aj Krpke je dobre, ze sa jej tam stale dari...

Ale v pondelok ´ma zevraj na sto pro prijima, akurat ze uvidime, ci do porodnice, ci do nemocnice na sledovanie...tak uvidime... 😒 ze krcok je polotuhy, ze 2 cm na spicku prstu, ci co...no nerozumiem tomu..,

Moj manzel si dnes porezal predlaktie, boli sme na pohotovosti aj so sanitkou, tak ho idem este ťuťuškať trosku 😔

Tak vecer babky, papa.

matelko1
4. feb 2010

ahojte.
tak my sa hlasime.uz sme doma 🙂
drobci prisli na svet 26.1.2010.

selyma
4. feb 2010

myslela som cely den na Matku, srdecne jej blahozelam a prajem zdravicko pre oboch a samozrejme dostatok mliecka. Velmi sa zasa vytesujem z dalsieho babatka.

ja konecne idem zajtra po troch tyzdnoch na poradnu, k svojmu dr. Uvidim ci ma posle do nemocnice a ako som na tom po dlhej dobe. Rano skoro vstavat, na krv, vycikat do skumavky. Dufam, ze vsetko bude OK a bola by sranda, keby mi vravela, pani vy rodite 😀

selyma
4. feb 2010

Ale necitim sa este na porod

selyma
4. feb 2010

matelko blahozelam ku krasnym detickam, ako sa mate?

blumka
4. feb 2010

olif, to je manduca, a je vhodna 😉

alex
4. feb 2010

ahojte kočky,

matelko, a aké boli miery chlapčekov?

Maťke gratulujem k Barborke a prajem obom veľa zdravíčka! 🙂

olifcek
4. feb 2010

blumi, akurat, ze je 3.5kg 😔

martinaj
4. feb 2010

ahojte 🙂
tak my sme doma z cukrarne, mala bola taka zla, ze som musela ist skor domov..... 😠 velmi som sa za nu hambila ☹
katina, matesl, som rada, ze som vas spoznala 😀

ewelyne
4. feb 2010

ahojte,
tak my sme tiez 2v1 😉 boli sme v poradni a cakame, vraj kedykolvek, ale aj za tyzden dva...
mna to nebavi, hlavne kvoli tym infuzkam, ze tam musim chodit... kebyze uz porodim, mam pokoj...relativne 😅

matelko, supeeeer...drzkajte sa.

matka, gratulujeme 😵 drzkajte sa.

baby, babatka nadherne 😵

logi, kamoska co ma dvojky, budu mat za dva mesiace rok, stale ich koji, ale presne su nacasovany, ze ked jeden spi, druhy je hore... no vymyslenici 😉

baby, ake bolo stretko?

aj my sme s raa mali vcera 😉 sme zistili, ze inkognito sme byvale kolegyne 😀
radka, on ti vyberal tu zatku dnes???

olif, to nositko je super v pohodke, inak to je obchod Olinky z nasej temy 😉

joanna, viem ze este minuly rok Karlovka davala maminke kvetinu a babtku nejaku hracku... preto ziadna suma...
zalezi od mestskej casti. aj DNV tu ma Volkswagen a davaju len 50 Euro... vraj zalezi na tom, kolko ma miestna cast sponzorov a ci su tam velke podniky atd...... ale inak dobre rozdiely vramci BA...

ewelyne
4. feb 2010

jeeeej maculik 😵 supeeeeeer 🙂 vitajte domenky
drzte sa

blumka
4. feb 2010

olif, a nemaju tam na tu manducu nejake vlozky pre nedonoseniatka? alebo popozeraj ergo...pred nedonoseniatka je velmi vyhodne taketo nosenie, prave preto ze citia maminku a rychlejsie potom prosperuju..

olifcek
4. feb 2010
olifcek
4. feb 2010

ewe to fakt?

olifcek
4. feb 2010

do vyhadavania vlavo napiste manduca

loginka
4. feb 2010

baby musim sa pochvalit, podarilo sa nam teraz kojenie naraz 🙂

olif ja som objednala babysatku, som na to zvedava

my dostaneme vo Vajnoroch 70 eur

martulanr
4. feb 2010

olif uz si vybavovala v soc. positovnu?

lolka
4. feb 2010

logi, super 😉 jedna baba tu ma v albume rozne polohy na kojenie dvojciat, vyzeralo to super 🙂

olif, ja mam ergo nosic aj s tou vlozkou pre malinke babatka....je to sice od narodenia, ale ci su tam aj kg - to som nepozerala 😕

katina2209
4. feb 2010

Ahojky stretko bolo super aj kolaciky sme si dali som rada,ze sme sa spoznali mati mala nebola taka zla strasne pekne dievcatko mozno iba malo spinkala,akurat supi nam neprisla bohvie ci uz rodi a supi ak este nerodis bola si u tej doktorky?

katina2209
4. feb 2010

gratulujem matke 🙂

loginka
4. feb 2010

ahoj lolka, bolo to super, ale sama by som to nezvladla, bala som sa , ze budu protestovat, ale prisosali sa a papkali pekne spolocne 🙂 mas peknu fotku v pase

zucana
4. feb 2010

matelko gratulujem daj miery...maci vitaj domka martular ty si super zena...a aj kojis? alebo len odsavas alebo oboje ? 😅
ja kojim a pediatricka ze nemusim odsavacku ....tak uvidime ako to pojde dalej...
kamoska odisla po hodke vika sa prekonala a opat spala 3 hodky...pak bola hore a zas spinka...muz isiel niekam na hodku...inak kamoska doniesla sampus dom perignon a ze to mame ked budeme prvykrat sexovat 😀
olif nechcem moc radit viem ze je to tazke nechat malu trosku plakat ale nemoze zasa byt stale na rukach hm? alebo dudlik teda nechce? lebo mne pediatricka povedala ze ked sa uz vie prisat tak mozem dat (aj ked da az ked to uz nebudem vediet vydrzat) 😉

garonka
4. feb 2010

kati supi dnes prispela do fora maminy ktore rodili v ružinove som si všimla bolo to okolo pol 12 😉

lolka
4. feb 2010

logi dakujem, zajtra by som mala mat cele DVD s fotkami, toto je len vzorka 🙂
a to kojenie, chce to len cvik, naucis sa ty aj drobci. na 1x ste to zvladli a to je super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre