Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
5. feb 2010

😢 no chapete ... 😢

(drzim palce)

maminnka
5. feb 2010

Supi, myslime na Teba!!!

suzon78
5. feb 2010

supi držkaj sa !!!

olifcek
5. feb 2010

supi to je s~upaaaaa

suzon78
5. feb 2010

janinka nebuď smutná, neboj, všetko bude dobré, hlavné, že ste obe v poriadku !

martinaj
5. feb 2010

supi drz sa 🙂
jani neboj aj ty sa dockas..... 😵 ale viem ako sa citis, ja som prenasala tyzden... a myslela som , ze ma slahne 😠
preto velmi dufam, ze teraz nebudem

martinaj
5. feb 2010

inak babule, mohli by sme sa stretnut v tej ruzinovskej nemocnici.... 😀

suzon78
5. feb 2010

jani termín, ktorý doktori dávajú je len orientačný, normálny pôrod je + - 2 týždne od stanoveného termínu, takže neboj, všetko je OK. Preto je normálne rodiť už 38tt, ale aj v 42tt, no väčšinou všade už okolo 41tt vyvolávajú...

lenica81
5. feb 2010

cafte kocky... idem vas docitat... hadam ste toho vela nenaskrabali...

bola som na prietoky, su lepsie ako minuly tyzden, tak som spoko... 😉 ale bola to rychlovka...

lenica81
5. feb 2010

adi, super rada, zeby sme skusili... 😀 inak v poslednej dobe ani velmi nie som hladna... skor na vecer, ak nie je mangel doma, tak mam zravku, ale ked je, tak sa dokazem ovladat...

s tymi doktormi je to skoro vsade rovnake ako vidim, vsetko je v normale je standardne heslo dna... 😖

maculik
5. feb 2010

Ahojte,
tak uz je to tu - drobec doma a ja abstak od konika 😅 😀
Nestiham, ale co uz, hadam sa to napravi. Nerodi nikto?
My ok celkom, len noc nic moc. Petko sice spal do 11, ale potom skoro do 3 nic, len pricucnuty chcel byt, v kuse kakal, medzitym zobudil Adelku, takze aj ta bola 2h hore a chytila hysaky, no parada. Nakoniec som ostala spat s malym v obyvke a tak to asi aj ostane, aj ked svokra odide. Nech nebudime malu.
Potom spal na mne do rana, napapal sa a azse spal do 9.
No a do 11 zase kolotoc - papanie a kakanie - Olif, Zuci - aj vam kakaju drobci v kuse, aj 3x za hodku, proste stale pri papani? Nas uz ma cervenu ritku ☹
No a k tomu sa povracal (raz vcera a raz dnes), neviem, ci sa velmi prejedol alebo co, no zrazu pri odgrgnuti islo vsetko cerstve mliecko von. Potom sme chvilu pockali a zase hladal (on vtedy nucha ako taky psik 🙂 , tak trochu spapal a zaspal a spali sme od 11 do 13 (on este buva).

Task neviem, ci to vracanie je z prejedenia, ze bol pahltny, alebo ci nema nejaky reflux alebo co.
Ale reflux by bol, keby vzdy grcal, nie?

Jeej, a supi isla rodit?

katina2209
5. feb 2010

supi drzime ti palce, mati my by sme sA V tom ruzinove mohli stretnut aj termin mame rovnaky 🙂

olifcek
5. feb 2010

macu moja malicka vzdy pri pape kakala, teraz uz pomenej 😉

ako spinkal na Tebe? opiiiis pls...

lenica81
5. feb 2010

jani neboj, dockas sa...

supi... 😵 drzim palce...

suzon, az pri porode ti pichnu tie atb... ja to viem uz tak davno, ze som sa stresovala asi 2 dni v 20. tyzdni a potom ma to preslo... vela zien to ma, neboj, ked dojdes normalne, nahlasis to na prijme, tak ti to rovno slahnu do zily... 😉

zoska
5. feb 2010

supi vela štastia ! 🙂

no babky, tak ctg uz lepsie, polezala som si tam hodinu, bala som sa ze ma budu chciet nechat na pozorovanie, ale nakoniec ze o.k.
islo o to ze mala sa malo hybala a na tom druhom zazname az po zmene polohy sa zobudila...brucho mi tvrdlo kazde 3min, ale vraj o.k., ale tri kontrakcie mi isli az na 60, tak neviem, ci mam balit tasku pre istotu alebo co 😅
vcera dr. vravela ze krcok zavrety, takze som myslela ze pohoda jahoda 😅

tak idem este oprat co treba, upratat, pobalit tasku a dufat, ze este aspomn tyzden vydrzim...este by som rada cosi vybavila bud. tyzden 😀

katina2209
5. feb 2010

zoska super ze to je uz lepsie no hadam este vydrzis vsak nas tu nenechavaj samych 🙂

lenica81
5. feb 2010

zosi, dobre, ze si ta tam nenechali... mne sestricka raz vravela, ze na porodnej sale to ide aj do 99... 😅 ale istota je gulomet, zbal sa... ja uz len slapky zbalit a mozem ist... 😀 ale zatial sa nic nedeje...

inak, niekto hovoril, ze okrem toho ostruzinoveho aj alchemilkovy caj je mozne pit, ci... lebo mi dosiel ostruzinovy a pravdu povediac, nie je to bohvie co... ale za posledny tyzden co som ho pila, tak pravda, krcok sa zmenil...

zoska
5. feb 2010

Kati no ved ja by som rda ostala s vami co najdlhsie 😉
teda prenasat by som nechcela, ale rodit na termin by s mi pacilo a hlavne by mi to vyhovovalo 😀
este chcem cosi vybavit, aj co sa skoly tyka, aj pediatricku este nemam.... a ani psychicky niesom nastavena, zeby to malo prist najblizsie dni 😅

janka ty nase chudatko...ale vies ako sa hovori kto si pocka, ten sa docka 😀
ale verim ze ti to ide uz na nervy moja...
ale co , nic s tym nenarobis, tak sa nezlosti...mozno este budes s nostalgiou spominat na tento stav, ked sa v noci nevyspís 😝

matesl
5. feb 2010

ahojte dievcata,

docitam vecer 😉 len som postrehla, ze SUPI sa nam chysta asi rodit. zatial mi nic nenapisala, takze este asi nemaju nic nove, budem vas informovat samozrejme hned 😵

ja som bola dnes na poradni, krcok sa pomaly skracuje a makne...takze mam byt uz opatrna, lebo ze uz to moze prist kedykolvek, nevedel presne posudit, ale ze do terminu isto porodim, prenasanie nepredpoklada. dostala som dalsie balenie zeleza, ze to az do porodu mam brat. a este som sa pytala, ze ci sa otvaram, tak ze este nie...ale to moze dojst kedykolvek... tak cakaaaam 😀 😀 😀
krvne testy na epi mi vraj zoberu az na ptrijme, aby boli cerstve...a inak nic nove...juj akurat to ze som tento tyzden nepribrala...takze to asi sa uz fakt blizi finale 😀

andrea2603
5. feb 2010

supi, drž sa 🙂 .

zoska, tu sa chce niekto predbiehať?

Dievčatá, inak ja som si myslela, že medzi prvými pôjdem ja, ale asi vždy je to naopak, ako si myslíme 😖 Ja som už v 29.týždni mala to cervikálne skóre 5, potom v 31. mi už gyn. napísal 2 a odvtedy mám vždy 2. Tak ja som v tomto opačná, hodnoty sa majú zvyšovať, čím bližšie k pôrodu a ja hádam ešte aj nulu budem mať na najbližšej poradni 😠

zoska
5. feb 2010

adi nieee kdezeeee 😀
ja si pockam na termin...ale vidim to asi takto- teraz poplach a nakoniec tu budem este zufala ze prenasam 😅

maculik
5. feb 2010

suzon, fit lopta je fajn, ale ta horuca sprcha mi asi robila najlepsie. sice som mlal plnu vanu, no to tak neuvolnuje, ako sprcha, takze som vypustala vodu a zaroven si sprch.krize.
a este mi pomahalo trenie krizov o stol, ked som mala kontakciu. lepsie, nez masaz, lebo silnejsie.

olif, normalne som spala trochu podopreta 2 vankusmi a maly na mojej hrudi na brusku 🙂

lenica81
5. feb 2010

fuha, matesl sa to blizi...

adi, netrap sa, ja cakam, ze sa narodi moj az v roku tigra... mne by sa pacilo 15 alebo 18... take sympaticke cisla mi to pridu... ale zatial sa krcok meni, ale nic extra... 😒 my tu este viacere budeme dlhsie strasit... ale aspon sa budeme este moct povzbudzovat... 😅

olifcek
5. feb 2010

macu jeeeej, a ked chcel papat sam nasiel? maleho mas v perinke?

matesl
5. feb 2010

leni,

asi nikto nevie, aj ked uz sa skracuje a makne krcok, moze tak este drazat aj 3 tyzdne, ci nie? 😀
ale men uz je to jedno, ja uz by som to aj chcela mat za sebou celkom rada...uz som unavena z toho brucha 😅

zoska
5. feb 2010

ako tak citam tak som asi jedina co to chce este oddialit..resp. pockat si aspon na termin 😅

andrea2603
5. feb 2010

veď aj ja beriem ten môj termín 17.2., ale ani deň navyše, prosim,prosim...prosim 😔

lenica81
5. feb 2010

matesl, sak aj ja sa pytam doc, ze co si mysli, ze kedy by to mohlo byt a on, ze nikto nevie, co porod spusta, ani teda v amerike... 😀 takze mam cakat, co na to moje telo...

no, to brucho, hlavne ked som pri telke, tak som v takom pololahu, ale to tiez len chvilu a musim sa vyvalit na bok, lenze to si potom uplne pokryvim okuliare... to je pech... ma stale este tlaci na pluca a zaludok, trochu zisiel, ale este nie dostatocne... 😉

lenica81
5. feb 2010

ja cakam na rok tigra... po 14. nech to pride... zosi, nie si jedina, ale nechcela by som, aby mi ho vyvolavali, vraj to nemusi byt nijaka sranda... 😔

andrema
5. feb 2010

ahojte baby,
je tu niekto kto ma termin okolo 25.2 a bude rodit na Kramaroch?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre