Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. feb 2010

no olivka dava zabrat...od rana je na prsniku...ked zaspi, necham ju v polohe, v akej pila este taku polhodku, poradila annag na zahu, a paq, ze ma odgrgnut...no ona si slaDKO HAJA, OPRETA O MNA A RUCKOU SI MA DRZI...ked ju dam do postielky, o 15minut, max.15 minut, si pyta opat papat...chjoooo..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kusok jej mliecko vytieklo, tak musela hned doplnit... ☹ kiez by aj taky tucko bola kolko papa...aspon, ze vecer spinkala...

janielah
5. feb 2010

lenica a preco ze neni sranda vyvolavany porod ??

katina2209
5. feb 2010

🙂 matesl ty pockaj na mna aby sme potom mohli kocikovat nikam sa neponahlaj ja mam skorej termin 🙂 inak ja som dnes riadne zalomila som v noci nic moc nespala a potom som sa zobudila o pol osmej najedla som sa a isla som spat a spala som do 10,45 no zufalstvo.... a na 16 mam ist s malym na plavanie a hrozne sa mi nechce do toho tepla tam asi zhorim 🙂

blumka
5. feb 2010

supiii...a ja ze porodie spolu...drz sa 😉

zoska
5. feb 2010

janik hovori sa ze vyvolavany porod je bolestivejsi

blumka
5. feb 2010

baby, poradi mi niekto ako vycisti voskovky z telky? 😅 😅 😅 moje dieta sa realizovalo 😠 😀

zoska
5. feb 2010

blumi, mas ty ale sikovnicu doma 😀
skus nejaky univerzalny cistic- ja mam doma pronto univerzal a clin univerzl a celkom vela veci s nimi ide dole

blumka
5. feb 2010

zosi...sa mi zdalo ze je nejako podozrivo ticho, ked som obed varila 😀
pohladam nieco a skusim to tym...muz sa len smeje...uz mame krb odekorovany, telku, nasi doma stenu v kuchyni..umelkyna nam z nej rastie 😀

janielah
5. feb 2010

jezis, Zosi, to fakt? no tak to je uz uplna konecna ... ☹

lenica81
5. feb 2010

jani, tak ako zoska hovori, vraj pri vyvolavanom porode, sa tie cesty tak prirodzene neotvaraju a byva to bolestivejsie... 😒

blumi, sikovnica tete... a normalne cifom na okna alebo okenou nejde... 😕 jedine, ze nejakou skrabkou oskrabes... ale ked mas lcd, tak pruser... 😅

kati, ja som rano vstavala, lebo som mala volat doktora, kedy mam dojst na prietoky, o pol osmej, o deviatej som sa dovolala, tak som si lahla do jedenastej, lebo ze mam dojst na obed... 😒 takze ziadna slava...

idem si dat polievocku... 😵

blumka
5. feb 2010

leni, trosku som to okenou dala dolu ale stale tam vidno smuhy...mozno to pri pozerani nebude vadit...a ked hej, tak smola kupime novu telku 😀

lenica81
5. feb 2010

jani, neplas sa, je to individualne...

blumi, moja znama je vizazistka a mala nasla tasku s kozmetikou a realizovala sa v obyvacke... si to predstav, tie mastne lesky a ruze a tiene... to jej dalo zabrat, ale stenu nezachranila... nabytok sa dal... 😔 😅

maminnka
5. feb 2010

Zoska,
ani ja sa neponahlam 🙂

lenica81
5. feb 2010

mami, sak ty to mas az uplne na zaver... 😉

blumka
5. feb 2010

no paradnica, musela si najprv vyskusat mimo seba odtiene 😀 😀 ...taketo veci mam chvalabohu mimo jej dosah ale tie voskovky..hm... 😅

maminnka
5. feb 2010

Blumi, mne zisli voskovky z telky mokrymi utierkami z DMky

maminnka
5. feb 2010

Leni, to MK zle ukazuje, mala by som mat termin 22.2

zoska
5. feb 2010

blumi uz len olepit vsetko papierom a moze sa realizovt dalej..ale na taku telku olepenu papierom by sa asi tazko kukalo 😀

janik, no ono je to ako uz vsetko co sa tehu tyka individualne, urcite ta nechcem strasit...
kamoska prenasala 14 dni!!! a jej telo vobec nezareagovalo na vyvolavacky, ni na prvy ani na druhy krat...proste nic, neotvarala sa, kontrakcie nedosli, tak sla na cisarsky...vidis j to je dalsi pripad...
neboj sa dopredu 😉

blumka
5. feb 2010

zosi, uz mame kartonom zalepene gombiky na telke, lebo len lepiacu pasku uz vie odlepit 😀 vyzera to divne ale ucel to plni 😀 😀

selyma
5. feb 2010

Ahojte babky, Idem pocitat, co ste popisali. Este ale, dnes som bola na poradni, konecne. Som trocha smutna, lebo malicka je naozaj taka mensia. Ma len 2400 g. Je mi smutno, lebo som chcela, aby aspon 3 kila mala, ale takto to nevidim po dnesnej vahe. Neiem co zle robim. Som nizsia,155, ale som dufala, ze nebude taka malinka. Nechcem, aby bola slabucka a nedaj boze by ju dali do inkubatora. No uvidime. Mam viac jest?aby sme to dohnali? Robila mi aj prietoky, tak pupocna funguje normalne. Ach jaj.

zoska
5. feb 2010

😀
sak pockaj blumi este sa aj mne tieto triky zidu niekedy...budem spominat ako to ta blumka pisala...

zoska
5. feb 2010

seyly ahoj 🙂
no drobunku budes mat babiku, ale hadam bude silna...
a dr. ti nepovedala preco je mensia?
ale tak snad ked pupocnik dobre vyzivuje tk bude vsetko v poriadku a dobehne to potom, ked ju budes kojit 😉

blumka
5. feb 2010

sely, to neovplyvnis..pravdepodobne je to preto ze si ty nizsia..
a lekari ti nepovedali na to nic? nechceli si ta nechat na pozorovanie v nemocke..o kolko ma menej ako by mala mat? o tyzden?

olifcek
5. feb 2010

sely neboj, take babo si uz teplo udrzi same, nepojde do inkubatora...

katina2209
5. feb 2010

ja som mala tiez vyvolavany a zvladla som to za 8 hodin nebojte sa dopredu 🙂 leni ja by som uz aj sla lebo s tymi mojimi kostami sa to uz neda vydrzat 🙂 maminka moj termin mas len ja dovtedy uz nechcem cakat 🙂 Selyma a kolko si pribrala?

katina2209
5. feb 2010

olifcek ja som nenasla ziadnu postu idem sa pozriet ci som sa nepomylila v adrese,lebo si mi pisala,ze si mi tam poslala tusim link na tu tabulku

katina2209
5. feb 2010

olifcek mail som dala dobry ako to ze mi nic neprislo 😕

lenica81
5. feb 2010

sely, netrap sa, uvidis ako to bude nakoniec, ja som sa dnes mojho na prietokoch pytala, ci mi nepovie, aky je velky, a ze zbytocne, ze nabuduci tyzden, ked budem mat tyzden pred terminom... ze to moze byt aj viac aj menej... ved tu niekto pisal, ze to mal byt valibuk a nakoniec bolo babo mensie a kamoska to mala naopak... takze je to podla mna len cisty odhad... co sa tyka stravy, urcite si robila co si mohla... 😉 a tes sa na malinku...

olifcek
5. feb 2010

kati, kuknem, ci som sa ja nepomylila

olifcek
5. feb 2010

kati snad to teraz bude ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre