Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
6. feb 2010

suzon ja sa tiež obávam, že sa mi budú motať do výchovy, teda moja svokra a svokor, že furt budú behať okolo malého a to ja teda nechcem. Už teraz som na nervy z toho, keď si predstavím, ako mi ho furt chytajú.... waaaaaa 😠

garonka
6. feb 2010

alex bola riadne v narkoze tak som tak som prežila ale stokrat jej vravím nech prestane tak ona nehladka moje brucho ale svoje vnučatko, ťapa ak mam na ňu tak povedať 🙄

katina2209
6. feb 2010

loginka tie tvoje zlaticka su nadherne v tom srdiecku dobry napad s tymi deckami 🙂 ja som sa natlacila akurat s treskou a dva rozky k tomu a uz by som zase nieco jedla boli sme nakupovat v obchode a som unavena ako keby som cely den stala na nohach a kyselinu mam stale

suzon78
6. feb 2010

alex ja mám z toho nočné mory a starká táááá čo bude robiť, bože a už vidím, ako sa budú urážať, keď ich zahriaknem, ja už som rozmýšľala, že normálne keď budem mať toho dosť, zoberiem malú a pôjdeme k svokre, do takej 16:00 má prázdny byt, pobudnem tam a potom zoberieme muža z práce a pôjdeme domov...ale to by bolo asi komplikované...ale na druhej strane mama je o 100% lepši ako svokra...preto by som k svokre išla, len keď bude prázdny byt 😅

garonka
6. feb 2010

zosi jo z dvora od nejakeho čo chova 5 kravy a jedneho byka, tvaroh smrdel strašne ja som čuchla a mala som dosť ale ten pohľad môjho draheho stal za to že som pukala od smiechu 😅
doma bral hneď Kreon na pretravenie 😀

suzon78
6. feb 2010

gari 😀 😀 chudák manžel, dúfam, že mu v poho vytrávi a nebude mať problémy....fúúúj ja si pamätám keď starká robila kozí, našťastie kozu už nemáme 🙂

lenica81
6. feb 2010

matesl, sak kamos dosiel okolo pol 11... ale to mi nevadilo, lebo som poobede pospala 3 hodky...

kati, ja by som si tresku dala... ale cele tehu som si myslim nekupila a kym budem dojcit, neviem, ci si dam... ale minule salenu chut som mala...

ja sa len hlavne bojim, aby mi maleho necmukali a neoslintavali... joooooooooooooooooooj... 🙄

zoska
6. feb 2010

no garon, tak to by som sa asi aj ja bala...a este kedze tvojho muzika uz raz priotravila tak duplom 😅

inak som rada, ze ja nembudem mat take stresy so svokrami a pribuzenstvom...
svokru nemam, svokor, ten tak maximalne na chvilu podrzi v perinke ostatok je v pohode...
moja mami sa ma aj tearz opyta ci sa moze bruska chytit, aj tak to urobila asi dva razy za cele tehu a raz som jej ja dala ruku na brucho aby citila ako chodi nozicka po brusku

takze chvalabohu za vlastny byt a sudnost svojho okolia...dufam, ze to nezakriknem 😕

a mam kamosku co byva u svokrovcov, na poschodi vo vlastnom byte...ked sa jej narodil syn tak tam este byval svagor s frajerkou j jednej izbe...svokrovci tam chodili ako na klavir...bola s nervami na pokraji...ze vlozka medzi nohami, stare tricko, kojila na posteli a svokrovci sa tam dovalili aj s prastarkou bez zaklopania...no uzas

garonka
6. feb 2010

leni ja ani nedovolím maleho slintať a za ručky chytať
asi som vadna lebo drahy mi povedal, či som chora či to maju len na babo kukať ano budu len pozerať slintať im ho nedovolím 🙄

zoska
6. feb 2010

ja som kupila to dezinfekcne mydlo a kazdu nvstevu slusne poprosim aby si isli umyt ruky...inteligenti to pochopia bez akejkolvek postrannej myslienky...
ja som to tiez zazila na jednej navsteve a prislo mi to uplne prirodzene

alex
6. feb 2010

presne tak, aj ja som povedala, že bozkávať ho môžem len ja a manžel. A chytať po tváre a za ručičky nie. Môžu ho pohladkať po hlavičke, po nožičke. Len moja svokra, tá už mi hračky cmučkala, keď sme juj ukázali aké sme dostali. Joj to bude ťažkéééé. Ale ma nasere a zoberem sa mame a bude! Aj keď tam to tiež nie je super, ale svojej mame aspoň viem povedať a neurazí sa, ne jak hentá.

matesl
6. feb 2010

ja tiez dufam, ze ked vsade v telke davaju, ze najlepsia prevencia je umyvat si ruky, tak to kazdeho napadne

alex
6. feb 2010

Zoska myslím, že každého normálneho človeka, keď ide pozrieť malé bábo napadne, že hneď prvé kroky majú viesť do kúpeľne.

suzon78
6. feb 2010

no keď mne teraz otec vbehne do spálne bez zaklopania, tak keď bude malá na svete, tak v našej spálni bude asi každý deň otvorených dverí...asi sa budem zamkýnať, joj baby normálne mám z toho hrôzu.

zoska
6. feb 2010

alex no ved uvidim kolko "normalnych "ludi bude v mojom okoli 😀 (dufam, ze vsetci, aj ked z svokra by som ruku do ohna nedala 😅 )

alex
6. feb 2010

no mne svokra ani svokor do izby bez zaklopania nejdú našťastie, ale bojím sa, aby sa to po malého narodení nezmenilo.

alex
6. feb 2010

zosi, no veď to 😀 a najhoršie je, že mojim svokrovcom hygiena teda moc nehovorí, tak to pri každej príležitosti, čo pôjdu k malému ich budem musieť poslať a možno sa to potom aj naučia sami 😀

garonka
6. feb 2010

suzi ale lepšie ako vpali do izby ak len kojíš alebo len tak ale nam svokra na dovolenke vletela do izby a to sme boli v tom najlepšom vraj si pomylila dvere 😀 a odvtedy svojho synatora necmučka, a nekladie mi do bosoriek že som jej ho ukradla len nas asi chce priotráviť 😀

suzon78
6. feb 2010

neviem prečo, ale naši sa stále ku mne správajú, ako keď som bývala s nimi sama a bola som sloboná...mám už 31 rokov, manžel tu býva pomaly 10 rokov a furt ma berú ako dieťa a nerešpektujú naše súkromie, už aj k manželovi sa správajú ako s synovi...a môžem im to povedať akokoľvek, nepochopia....

alex
6. feb 2010

garon nám svokra tiež raz takto vbehla a odvtedy sa naučila klopať resp. zakričí cez dvere.

lenica81
6. feb 2010

gari... 😀 😀 😀

toto sa nam este chvalabohu nestalo... 😅

alex
6. feb 2010

suzon, tak asi kľúčik bude najlepšie riešenie. A ak sa budú čudovať, tak by som im povedala, že keď nerešpektujú, že chcete mať súkromie, tak to musíte riešiť takto.

matesl
6. feb 2010

garon tak to si sa musela dobre pobavit ked vam tam vtrhla...heehee

zucana
6. feb 2010

no baby tak som zjedla pizzu iba s mozzarelou a sunkou dobra bola
logi jej aki zlati...hod ich aj do februaroviek ;)
inak kde je olif?
a maci no super svokra...jak male decko...sorry...lepsie ked budete sami neboj nejak to zladnete...
mala spala 3 hodky tak teraz si v kosiku pekne kvilka a pozera....som zvedava kedy zalomi 😕

katina2209
6. feb 2010

My byvame chvalabohu sami a svokra ku nam pride 3 krat do roka takze pochybujem ze bude nejake cmuckanie a moja mama ta aj prveho pobozkala na hlavku alebo na kolienko ona je sama proti tomu cmulaniu malych deti, musia si vytvorit imunitu predsa a nie aby ho nejakí stari ludia bozkavali 🙂 to mozeme len my rodicia aj to som maleho na usta ked bol taky mini nebozkavala ani dudel som mu neoblizovala 🙂
Leni a tresku mozem ja mam na nu chut tak raz za tyzden 🙂

garonka
6. feb 2010

mates to sme mali zabavu drahy na mne a ja pod nim a uplne sa zasekol tak mu vravím naj sa pohne čo chce ísť do nemocky aby nas oddelili? 😀
starej to bolo trapne lebo na večeri sa k nam spravala tak divne joj chudera 😀

suzon78
6. feb 2010

gari fúúúú desné 😕 no nám bolo na poschodí lepšie, naši tam nikdy nechodoli, ale teraz sme sa vymenili, naši sú hore a mi na prízemí, lebo tu mám kúpeľňu po ruke, lenše je to hiršie, pretože i tak sú väčšinu času dole a nás to vyrušuje a už máme po súkromí...ach jo

zoska
6. feb 2010

jaaaj baby bavim sa 😀
heh ze pomylila dvere...no koniec

garonka
6. feb 2010

našťastie my byvame sami čo je parada lebo so svokrou by som vydržala maximalne hodinu 😕

garonka
6. feb 2010

zosi bola ako stale v narkoze 😀 😀 😀 preto sa rehocem ale ak by bola triezva neviem ako by som reagovala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre