Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
6. feb 2010

suzi a kupeľňu hore nemaju? len jedna je dole?

katina2209
6. feb 2010

garonka 😀 😀 😀

suzon78
6. feb 2010

alex kľúčik to istí 😉 iné riešenie nemám, ja som inak držka, vždy si poviem, čo mám na jazyku...len keď niekto nechápe a tie nervy mi za to nestoja...

garonka
6. feb 2010

kati niekomu by to bolo trapne nie? ja som bola v poho ešte som i schvalne hučala do draheho nech sa hybe lebo stuhol 😀
som to pripomenula mm tak len daj s tym pokoj!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

suzon78
6. feb 2010

gari veru len jedna, je to o držku, ale plánujeme urobiť, lebo malá tam bude mať na poschodí svoju izbyčku, len aj to sa bojím, lebo naši budú mať hneď vedľa nej, aby su ju bez dovolenia, nebrávali do postele...no máme to blbo poriešené ☹

alex
6. feb 2010

fuha suzon, tak potom keď bude mať maličká izbu hore, tak sa s vašimi vymeňte.

zoska
6. feb 2010

baby moj muz prave povedal, ze nechce aby som sa natahovala s oknami, ze on ich umyje... nechááápem 😕

katina2209
6. feb 2010

garonka to musela byt ina sranda nas mama raz prekvapila ked sme neboli este zobrati a ja dole tricko a muz pri mne na posteli a sama pytala ze ty co robis a ja nic je mi teplo prezliekam sa trapas 🙂 potom sme sa vacsinou zakryli paplonom a sme sa robili ze spime ked nahodou vtrhla tiez som nemala klucik na detskej izbe 🙂

garonka
6. feb 2010

suzi hadam to vyriešite a nedovoľ aby bravali malu do postele to by som ani ja nedovolila veď ani ja by som neľahla komusi len tak do perín.

katina2209
6. feb 2010

zoska a ty uz chces ist rodit? vraj su okna na to najlepsie aj moja mama poumyvala okna a isla a este je dobre vesat zaclony 😀

lenica81
6. feb 2010

my sme v ba a cela rodinka na vychode, takze nejaky extra kontakt tam nebude, co je aj trochu na skodu... ked niekam budeme chciet vo dvojici vypadnut, tak si to neviem predstavit... a hlavne na velku noc sa este nechystame domov, lebo bude este skoro, tak neviem ako naplanujeme navstevy u rodinky tak, aby maly nebol vystresovany... joj...

suzon, a potom to neskusite opat vymenit, aby ste boli trosku oddeleni, ze vy budete s malou hore... inak moja sesternica sa vola timea 😉

zoska
6. feb 2010

juj tak mna taketo prepadovky nastastie nepostretli...by som mala traumu asi, ja som hanblivka 😝

garonka
6. feb 2010

zosi nechaj oknaaaaaaa, drahy umyje nech sa chlap činí nie? môj nedavno povysaval, umyl podlahy, utrel prach a skonštatoval, aky je unaveny ha ale žena nieje unavena keď ma tak upratovať 😕

lenica81
6. feb 2010

kati, ake diplomaticke... 😀

zosi, mu povedz, ze okna si nechavas na spustenie porodu... 😀

suzon78
6. feb 2010

ale starká má hneď vo dvore druhý dom, tak časom pôjdu tam bývať...plánujeme aj druhé dieťa, tak neviem ako by sme sa pomestili...no keby chceli mohli by si už aj teraz ten strkej dom prispôsobiť tak, že by s ňou bývali...ale u nich asi nehrozí a mne je ti blbé im navrhnúť...

zoska
6. feb 2010

no ved uz ma smolu ...povedal ze umyje, tak teraz ho terorizujem, ze dobre, ale zajtra to musi byt, tak sa tvari kyslo 😀
no ved ale kedy...cely tyzden v praci, ked dojde uz bude tma a bud.vikend uz moze byt neskoro 😝

suzon78
6. feb 2010

alex už meniť nebudeme, lebo sme kúpili nový nábytok a všetko sme si prerobili, vystierkovali, vymaľovali, novú podlahu dali, to by sme museli nábytok demontovať, lebo hore by sme ho nedostali ☹ aj našim sme tú izbu prerobili aj steny a podľaha je zľadená k nábytku....musíme len pretrpieť dáko...

lenica81
6. feb 2010

zosi, nestresuj s oknami, ja si ani nepamatam, kedy sme umyvali... teda mangel... on je taky na to, robi to tak precizne, trochu to sice trva, ale mne sa velmi nechce sa s tymi, boze ako sa to vola, ked otvorite okna a su tam tie schodiky a tesnenia... tak s tym sa mi nechce velmi bavkat, v pohode ale dolestujem... to je najjednoduchsie...

garonka
6. feb 2010

guľky idem si ja čítať februarovu Mama a ja je tam celkom zaujímave čítanie a članok o epiduralke prečítam ako prvy 😉

katina2209
6. feb 2010

ten moj maly sa chce asi vykopat von normalne az ma tak hrozne pichne v krcku 🙂 taka bodava bolest mne sa tak nechce upratovat a musim dnes som chcela vysavat ale uz som nestihla tak zajtra

garonka
6. feb 2010

joj dobru nockuuuuuuuu 😵

zoska
6. feb 2010

leni ja okna len tak sporadicky umyvam, to sa zasa nejdem pretrhnut 😉
a na spustenie porodu si nechavam sex 😀 ak sme nezabudli co to je este 😕 😀

len dnes som povedala drahemu, ze este by som chcela utriet prach, prezliect periny a umyt okna..no a on teraz ze tie okna urobi on (niezeby povedal, ze vsetko, ale asi mozem byt rada aj za toto 😅 )

katina2209
6. feb 2010

garonka potom daj vediet co si sa docitala o tej epi lebo som rozmyslala ze si ju zaplatim a ked uz nebudem vladat nech mi ju radsej pichnu pri prvom som nemala a bola som velmi vycerpana uz nakoniec

zoska
6. feb 2010

garon dobruuu...pekne citanie, ja uz to mam precitane 😉

maculik
6. feb 2010
katina2209
6. feb 2010

mojho muza este cakaju prezliect periny uz ich vyzliekol len prezliect nejako od toho odskocil 🙂

blumka
6. feb 2010

ahojteee
garonka...ty mas teda zabavu so svokrou 😀 😀

zoska
6. feb 2010

maci jeej ake zlate, aj on spinka s rucickami hore ako viki od zuci 🙂
a Adelka aky maznacik 🙂

katina2209
6. feb 2010

garon tak dobru ja som pojdem tiez vystriet dnes som si poobede ani nepospala a som nejaka zlomena aj vy baby spavate niekedy poobede? leni tusim pisala ze hej 🙂

lenica81
6. feb 2010

macu, aj tvoj sa vzdava... 😀

garon, ja mam ten casak uz od stredy doma a zasekla som sa pri malych lyziaroch... 😎 ma moj muz pobavil, ze buducu sezonu lyzujeme... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre