Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
7. feb 2010

nas maly poobede nespal, tak teraz uz o osmej zalomil, ani na rozpravke netrval 🙂

a rozhodla som sa, ze tu tasku do porodnice pobalim az buduci vikend 😀

zucana
7. feb 2010

raa gratulujem aj ja 😵
martular no do vcera to bolo dobre...kojila som za den tak 6krat...dnes som napisala ako to je...a predchvilou grckala tak ma asi dost ked vzdy ide na kozu....ale ona negrga dokelu zakazdym a neviem ako ju uz dat...alebo kolko cakat kym odgrgne nech nechce...

garonka
7. feb 2010

mami naschval 😀 😀 😀
zato, že včera skoro zas priotravila svojho synatora tym tvarohom a dnes kňučal, že sa cití čudne ale to si len namyšľal 😀
ježiš ale jak videl tie šaty tak ostal obareny, že to ich musíme prežehliť no v žiadnom prípade take šaty odniesol a hotovo 😀

blumka
7. feb 2010

gari, neplace...ona len vymysla...vyvolava nas tam..najprv manzela a ked on jej nevyhovie, tak potom krici ze nechce ocka ale mamku 😀 potom ze ide cikat, tak ju manzel dal na zachod, silou vole vytlacila 4 kvapky 😀 , potom vyhodila cumel a kricala ze kde jeeeee 😀 ale uz spi...

maminnka
7. feb 2010

zienky, mozno neuverite, ale nasho maleho sme vobec nedavali odgrgnut, on to nikdy neurobil a po case zbytocnych snah sme rezignovali. Ja som ho v noci nakojila, casto som zaspala skor ako on, on sa napil, odpojil a spal dalej. A tak az do rana. Ale to az ked bol vacsi, tak cca 3 mesiace. Ked bol novorodeniatko, taka som bola zo vsetkeho vyplasena, ze som v no ci nespala skoro vobec..

blumka
7. feb 2010

mami, aj terezka si v noci malokedy odgrgla..ale oni v noci papkaju kludnejsie tak im ani netreba...cez den, ked hltala akokeby tyzden nejedla tak grgala stale...ale ked si do 15 minut negrgla tak som to nechala tak..

maminnka
7. feb 2010

Blumi, to poznam... mamiii, treba mi cikat, som smadny, som hladny, mam soplik, je mi zima, je mi teplo.... a najcastejsie "nechcem tu byt saaaaam"!

zucana
7. feb 2010

baby ved ja tiez tak...sprvu vobec negrgala...len teraz sa mi trosku pogrckala...tak sa bojim preco...ze ci z toho ze negrgla...alebo ten reflux kto to pisal...
a kde je olif?

maminnka
7. feb 2010

Garon,
vazne naschval? Bojujses kto z koho? 😀 😀

maminnka
7. feb 2010

Zuci, keby mala reflux, tak ti grcka po KAZDOM jedeni. Neboj, to je v poriadku, ze si sem tam grcne troska.

garonka
7. feb 2010

mami jo naschval svokru neznašam tak to rada okorením nech si šaty horkoťažko žehli a som zla nevesta no 😀 😝

zucana
7. feb 2010

dokelu ale preco sa budi kazdu hodku?

blumka
7. feb 2010

zuci, nerozmyslaj hned o refluxe...to by grckala stale..mozno len ju nieco trapi a na prsniku sa deti radi ukludnuju..no a jasne ze sa viac napapala tak jej to nesadlo..
gari, ty si cislo 😀

blumka
7. feb 2010

zuci, nepotesim ta ale takych dni a noci este bude vela 😉 proste babatka tiez nie su stroje a jeden den spia viac iny menej..

zucana
7. feb 2010

ja s tym nemam problem...len sa bojim ci jej nieco nie je ci je ok a ci robim nieco zle... 😢

garonka
7. feb 2010

blumi jo 😀
a to ma zato, že je taka strašna

blumka
7. feb 2010

zuci, neboj, robis vsetko dobre...ked z toho bude pravidelnost, ze to bude robit viac dni a nebude priberat, nebude chciet spinkat, bude unavena, potom v tom nieco bude..ale fakt neboj..mozno ma dnes len taky den

zucana
7. feb 2010

gari 😀 ta moja zasa nepochopila ze malej nema chytat ruky tak som sa zas vytocila....

martulanr
7. feb 2010

zuci skus najprv odsat mliečko trochu a potom ju nakoj

garonka
7. feb 2010

zuci furt malej chyta ručky? joj to si neda povedať? ale aspoň jej ich nepusinkuje nie?

blumka
7. feb 2010

no kde ste vsetky? 😉

granado
7. feb 2010

no práve aj ja si to vravím , kde stééééééééééééééé?

garonka
7. feb 2010

blumi ja som tuuuuuuuuuu
drahy si chce so mnou notebook vymeniť tak sa spustila poriadna hadka 😠

blumka
7. feb 2010

gari, musiite tak ako my urobit..kazdy ma svoj 😉

maminnka
7. feb 2010

tu! 😀 😀

blumka
7. feb 2010

este niekto sa hlasi? 😀
a kde je olif?

maminnka
7. feb 2010

tak tak, aj u nas ma kazdy svoj 🙂

garonka
7. feb 2010

blumi ja mam svoj a on ma svoj ale chce môj 😀
lebo do neho si nainštaloval nejaku supiš hru kristepane dufam, ak sa maly narodí že ho tie hry prejdu lebo ho zastrelím

a ozaj olif tu dva dni nebolaaaaa

granado
7. feb 2010

ja mam na Janku číslo takže možem jej ráno napísať, alebo myslíte že ešte teraz mám? Neviem ale ja som mala v nemocke o tejto dobe už polnoc 😎

blumka
7. feb 2010

gari, joj ti chlapi 😀 😀
granado co ja viem..ja som v nemocke chodila spavat po jedenastej, ale zasa aby sme ju nezobudili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre