Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
7. feb 2010

blumi ja si len draheho viem predstaviť u seba šak budem vyzerať hrozne, biela ako smrť, ubolena, unavena, a nieto ešte svoju vyfintenu svokru znesiem a dnes mi kamarat volal, že ak budem v pôrodnici tak príde ta určite neohlasim sa mu 😕

garonka
7. feb 2010

pekne číselko mame nie 1111 😉

blumka
7. feb 2010

akoze kamaratov ani ja nechapem ak sa chcu dovalit...ja som uz tak jemne kazdemu naznacila ze ani tie prve tyzdne neberiem navstevy...a jednoducho ak sa niekto dotrepe, tak ostanem s malou v spalni a nech si sedia na gauci

garonka
7. feb 2010

blumi presne tak
ja rovno zakažem nech sa nik netrepe k nam a hotovo ale ten kamoš bol drzy ani som nevedela ako reagovať

garonka
7. feb 2010

granadooooooooooooooooooooo 😕

granado
7. feb 2010

noooooooooooooooooooooooooooooooo? 🙄

granado
7. feb 2010

baby aký mávate tep, poprípade tie ktoré máte tlakomer pri sebe neviete mi to zistiť? 😒

blumka
7. feb 2010

idem do hajan, dobruuuu...zajtra idem na monitor 😉

garonka
7. feb 2010

blumi dobru nocku a na monitore sa držkaj 😉 😉 😉 😉

garonka
7. feb 2010

to zas sme tu my dve?

alex sa išla prezliecť do pracovnych nočnych šiat 😀

katina2209
7. feb 2010

ahojte hu hu aj ja som zavítala, granado a ako chuti pomelo minule som si chcela kupit ale manzel ma odhovoril,ze je to ako grep? 🙂 A ta moja kyselina fuj maly mi asi tlaci rovno na zaludok ale zajtra idem na ten ultrazvuk tak som zvedava kolko vazi lebo uz mam brucho ako pred vybuchom 🙂 garonka tebe co povedal na ultrazvuku a uz viete na isto ze je to chlapcek?

katina2209
7. feb 2010

granado ja mam stale vysoky tep tak 110 sa sestricka cudovala ale ja mam stale taky vysoky aj ked som nebola tehu

alex
7. feb 2010

som tu, len dočítavam 😉

garonka
7. feb 2010

kati ja dnes kyselinu nemam a miešala som všetko možne 😀

stale hovorí, v mužskom rode tak hadam vidí dobre len v pase pre istotu necham že asi čakame chlapa 😀

granado
7. feb 2010

jaj tak to ja som si nevšimla keď som nebola tehu že kolko mám ale teraz v klude mávam nad 100 a v nemocke že 140 tak na mna pozerali. Pomelo je uplne super, vôbec nie je také kyselé, je sladké, dobre sa šúpe a ja ho práve pre to jem lebo mi lieči žáhu, teda cez noc ma neštípe, ale pre istotu mám pri posteli vždy nachystané mlieko.

alex
7. feb 2010

granado ja som si dnes merala tlak 119/80 a 73 pulzov.

granado
7. feb 2010

jaj tak to aj mne stále hovorí v mužskom rode ale ja ho vždy opravujem a potom sa opraví, takže dohovie čo to teda čakáte. Gari počkaj keď si lahneš, kyselina sa ozve 😝 😒 😀

garonka
7. feb 2010

granado ja zobudím draheho ak mam chuť na mlieko on v pohode vstane a rano sa pyta kde bol v noci a čo som chcela lebo si nič nepamäta 😀

katina2209
7. feb 2010

No granado tak ja si zajtra kupim tesco mam tu kusok tak si mi narobila chute, ja som este vecer jedla cokoladove mafiny a 3 chlebiky a je tu kyselina, nam tiez povedali dva krat ze chlapec a raz si lekar nebol isty ze mu tie gulky pripadaju ako pysky tak hadam zajtra si uz bude isty 😀

garonka
7. feb 2010

joj baby i ja chcem taky tlaaaaaaaaaak

i alex ho ma uplne ukažkovy 😵

granado neozve lebo spím posediačky 😝 😝 😝

garonka
7. feb 2010

kati to bolo dobreeeeeee ja sa tu cely čas rehocem a pes furt na mňa pozrie že čo a drahy kyve hlavou že čo tam take smiešne preberame aky je zvedavy nie? 😀

katina2209
7. feb 2010

Granado a si si ista ze cakate dievcatko? 😀 Ja mam vsetko modre tak keby to bola kocica tak by to bola sranda 🙂

katina2209
7. feb 2010

garonka tak to mas super chlapa ja som sa dnes v noci nevedela prevalit tak som chmatla draheho za pyzamo chudak cely sa ku mne privalil a zobudil sa v soku co uz ideme 😀 a ja ze len sa potrebujem prevalit no ako buldozer 🙂

granado
7. feb 2010

katina chudáčik Maťko prišiel o gulky? A dievčenské meno pre isotu máte? Gari to musí byť pohlad na spiacu sediacu tehulu, foto nemáš? 😀 😀 😀 😀

katina2209
7. feb 2010

alex aky super tlak ja budem mat v utorok zase 140/80 🙂 dufam,ze nie viac ale muz mi hovori nech si uz v utorok pre istotu vezmem aj tasku aby sa nemusel vracat

garonka
7. feb 2010

kati tvoj sa aspoň zobudí ale ja ak schmatnem svojho za pyžamo on sa v pohode otočí chrbtom ale ak som smädna že chcem mlieko on sa po dlhom čase zobudí ide do kuchyne i zohreje mlieko a prinesie ale rano nepamäta a sa hrozím ak bude maly a dostanem chuť na mlieko tak mi rovno nutrilon do fľašky urobí 😀 😀 😀

alex
7. feb 2010

no uvidíme aký mi zajtra namerajú na poradni. Musím merať každý deň, lebo minule som mala 140/90, ale ja to pripisujem stresu z prvej poradne v nemocke.

katina2209
7. feb 2010

No neviem granado tak hadam nie vsak dievcenske sme mali pripravene Nelly 😀 ako ty,ale ja som si uz zvykla na chlapca tak hadam to tak bude vsak zajtra dam vediet dufam,ze mi povie 🙂

katina2209
7. feb 2010

garonka tak budes mat aspon vyzivne mozno ti da aj z chladnicky odsate ked budes mat 😀

garonka
7. feb 2010

alex a ja bežne taky tlak mavam a v piatok som už sestričke tlakomer chcela vyhodiť stresoval ma doslova

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre