Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
7. feb 2010

no mne už toľko lekárov povedalo, že je to chlapec, že už nemám ani najmenšiu šancu, že by sa to zmenilo.
Asi je to jeho mužstvo neprehliadnuteľné 😀

garonka
7. feb 2010

granado nemam ja sa nedam cvaknuť ako chrapem 😀

granado
7. feb 2010

No to by bola teda paráda keby našej Nelke zasa tie gulky pribudli, ale čo ja viem, 3 lekári mi potvrdili dievča, tak neviem ja som sa spolahla na nich a mám všetko ružové.

garonka
7. feb 2010

tak ak nam povedia že baba to je meno nemame vybrate a sranda ak porodím a sa opytaju ake dame meno? a ja poviem neviem 😀 😀 😀 😀

viva313
7. feb 2010

caute maminy,som dedina mama,prave volala,ze jej praskla voda/doslova to pocula 😀 /,isli do nemocky,cakam na spravy 🙄

granado
7. feb 2010

garonka u nás musíš mať pri prijme vypísaný papier o dohode mena aj chl. aj diev. u vas nee?

alex
7. feb 2010

jééééj, tak deda ide na to, super. Držíme jej veľmi palce a tešíme sa na ďalšie bábätko 😵

garonka
7. feb 2010

jej maminka tak deda letela do nemocky huraaaaaaa
a čakame na spravičky 😉 a držkame jej prstíky 😉

katina2209
7. feb 2010

Granado tak to musi by dievcatko ked ti to traja potvrdili 🙂 ja som chcela kupit zelenu deku s ruzovym slonom a muz ma poslal do prcic ze chlapcovi a ruzoveho slona to nemyslis vazne a ja ze preco nie 🙂

garonka
7. feb 2010

granado ja neviem ako to u nas je sa popytam vidíš to ma ani nenapadlo 😉

granado
7. feb 2010

je to býva až také drastické že počula no fasa . Držíme palčoky 😀

katina2209
7. feb 2010

Dede drzime palce alex ty zapisuj 🙂 Kazdy den uz nam niekto rodi ze? A my kedy pojdeme?

garonka
7. feb 2010

a to môže voda prasknuť hocikedy, i keď som uzavreta a krčok tuhy? doki povedal v piatok že na pôrod ešte to nevyzera

garonka
7. feb 2010

kati ja idem s granado 😀 😀 😀 😀

katina2209
7. feb 2010

Ja ked som rodila Marka tak nic take nebolo na prijme iba ked som porodila tak sa ma opytali ako sa bude volat 🙂

alex
7. feb 2010

katina neboj ja aktualizujem hneď ako sa dozviem o novom bábätku 😉

katina2209
7. feb 2010

tak ja sa potom ku vam pripajam granado ma termin ako ja 🙂

katina2209
7. feb 2010

alex vsak my vieme ze ty si sikovnica 🙂 No ja len dufam,ze nebudem prenasat 🙂

katina2209
7. feb 2010

Mne maly vcera strasne narazal hlavickou na krcok tak zema to pichalo ako nozom to asi na ten krcok posobi vy to nemate?

garonka
7. feb 2010

kati i mňa tak včera pichalo ale hlavne ak som chodila a potom ak som ľahla tak trocha

alex
7. feb 2010

katina mňa dnes strašne bolelo dole, keď sme boli v obchode, malý asi už tlačí na krčok, tak uvidíme čo zajtra lekár povie, či sa niečo zmenilo.

Inak som si dnes kúpila nočnú košieľku a samozrejme je mi malá, zajtra môžem ísť vymeniť. Ja si tak strašne fandím, že všetko malé si kupujem 😅

granado
7. feb 2010

baby to by bola prdel keby nám to vyšlo 😀

granado
7. feb 2010

presne toto pichanie mám aj teraz, ale neako už som si na to zvykla. Alex odroď v erárnej a po porode ti bude určite dobrá. Keď može Belohorcová rodiť v erárnej tak prečo by sme my museli špiniť svoje 😝 😀

katina2209
7. feb 2010

🙂 No to by bola ina sranda granado, alex ja som bola zase vymenit lebo som si kupila velku nocnu kosielku tak mi vymenili za mensiu uz ju mam zbalenu v taske este tam musim pridat papuce, plienky a hygienicke potreby a mam vsetko pripravene 🙂

katina2209
7. feb 2010

Jasne oni nam daju aj erarne aspon pri prvom som si musela obliect tu erarnu aj ten zupan a na druhy den som si prezliekla 🙂

katina2209
7. feb 2010

Mna to tam tak pichne ze mi to vyraza az do noh do slabin 🙂

granado
7. feb 2010

no a potom už je aj tá menšia dobrá nee? 😉

alex
7. feb 2010

no ja plánujem rodiť v erárnej, ale boh vie, či sa mi ujde. Ak nie, tak na pôrod si beriem takú staršiu. Túto som si kúpila na potom, ale aj tak si nemyslím, že to brucho spľasne tak rýchlo, tak pre istotu vymením za väčšiu, predsa len je to pohodlnejšie, ako chodiť v napasovanej.

garonka
7. feb 2010

granado jo a my si musíme špiniť vlastnu a Belohorcovej po pôrode ešte dali čistu košeľu ta ani svoju nemala vôbec 🙄

granado
7. feb 2010

katina taky tak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre